EK onder 21
Moderator: mods
-
- AT Toto winner 15/16
- Berichten: 23726
- Lid geworden op: ma apr 26, 2004 10:51 pm
Bron: knvbKessler:
Woensdagavond kreeg ik gelijk de vraag van een journalist voorgelegd wat deze deelname betekent voor de start van de competitie 2008/'09. Dat is nu nog niet bekend, wij zullen hierover later uiteraard met de clubs, de ECV en de CED overleggen. Problemen zijn er om opgelost te worden. Er zijn meerdere opties mogelijk, maar we moeten nog wel even puzzelen.
Ik denk dat de competitie gewoon later begint, spelers/clubs hebben dus niet zoveel meer te zeuren, dit soort wedstrijdjes zijn beter dan in augustus tegen Bal op het dak.
De OS zijn het hoogst haalbare podium voor een sporter, iedereen die dat niet serieus neemt snapt er echt weinig van. Maar ja, we hebben het over profvoetballers en die blinken over het algemeen niet uit in intelligentie...
En Thomas, de OS zijn eens in de 4 jaar. Die paar wedstrijden extra breekt een jonge speler niet op.
Tegen het einde van de wedstrijd had hij wel een typisch Vermeer moment...een hoge bal valt naar beneden en hij plukt de bal uit de lucht, maar in plaats van rust te pakken en Jong Oranje de tijd te geven zich weer op te stellen en een paar minuten tijd te winnen heeft hij een snelle spelvoortzetting in gedachten. Hij gooit de bal naar rechts, die bal stuitert omhoog, daardoor komt de Oranje speler in de problemen, die leidt dan ook balverlies en er volgt een kans voor Portugal.
Dat soort fouten moet Vermeer er echt uithalen, ze zijn namelijk volkomen onnodig. Rust in de kop dus !
En Thomas, de OS zijn eens in de 4 jaar. Die paar wedstrijden extra breekt een jonge speler niet op.
Hij deed het aardig, al had hij volgens mij niet zoveel te doen.Jöhnk schreef:Wat vond je van de invalbeurt van vermeer, Base?
Tegen het einde van de wedstrijd had hij wel een typisch Vermeer moment...een hoge bal valt naar beneden en hij plukt de bal uit de lucht, maar in plaats van rust te pakken en Jong Oranje de tijd te geven zich weer op te stellen en een paar minuten tijd te winnen heeft hij een snelle spelvoortzetting in gedachten. Hij gooit de bal naar rechts, die bal stuitert omhoog, daardoor komt de Oranje speler in de problemen, die leidt dan ook balverlies en er volgt een kans voor Portugal.
Dat soort fouten moet Vermeer er echt uithalen, ze zijn namelijk volkomen onnodig. Rust in de kop dus !
De nieuwe Quincy Owusu-Abeyie is gevonden!
Clubs in rij voor Rigters
door onze Telesportredactie
LANGEZWAAG - Maceo Rigters (23) heeft zijn visitekaartje in Europa afgegeven. De spits van NAC Breda werd op het laatste moment aan de selectie van Jong Oranje toegevoegd, rekende niet op speelminuten, maar vestigde in de eerste twee wedstrijden van het EK onder 21 volop de aandacht op zich. Newcastle United, Celtic en Bayer Leverkusen zaten op de tribune en dingen naar de gunst van de Amsterdammer, die aan het einde van het vorig seizoen nog mocht vertrekken bij NAC Breda.
„Ik ben blij met mijn prestaties en trots op mezelf”, blikt Rigters terug op de duels met Jong Israël en Portugal. De aanvaller is bondscoach Foppe de Haan dankbaar. „Hij geeft me het vertrouwen dat ik bij NAC nooit heb gehad.” De spits is een koopje voor de geïnteresseerde clubs, omdat hij in zijn tot 2009 lopende contract een gelimiteerde afkoopsom van driehonderdduizend euro heeft. De jeugdige international wil zich echter nog niet bezighouden met een mogelijke transfer. „Ik houd mijn hoofd liever bij het toernooi.”
Tennissers lopen ook niet warm voor de Olympische spelen. Je kunt er geen geld verdienen.Baseman schreef:De OS zijn het hoogst haalbare podium voor een sporter, iedereen die dat niet serieus neemt snapt er echt weinig van. Maar ja, we hebben het over profvoetballers en die blinken over het algemeen niet uit in intelligentie...

Jij hebt het over het hoogst haalbare. Waarom maken ze er dan in vredesnaam een jeugdtoernooi van?
psv hoeft zich geen zorgen te maken over de OS, want Brazilië e.d. nemen geen dispensatiespelers mee, aissatti is dan geblesseerd, grootste talent beerens voebalt in jong vitesse.
@ baseman
De bal uitgooien naar een speler die zonder tegenstander staat is juist slim, je houdt balbezit, je kunt de bal weer terugleggen enz.
Op balbezit spelen en dan iemand iets verwijten? Had vlaar genoemd, want nadat Vermeer de bal in de ploeg had gehouden deed vlaar niets anders dan de bal (er was geen tegenstander in de buurt) naar voren rammen. voor Foppe de Haan is dat "hogeschoolvoetbal"/de norm, want donk heeft twee wedstrijden niets anders gedaan en wordt vergeleken met Stam, zelfs beter (op termijn) genoemd.
Paar minuten tijd winnen? Door een bal vast te houden????Tegen het einde van de wedstrijd had hij wel een typisch Vermeer moment...een hoge bal valt naar beneden en hij plukt de bal uit de lucht, maar in plaats van rust te pakken en Jong Oranje de tijd te geven zich weer op te stellen en een paar minuten tijd te winnen heeft hij een snelle spelvoortzetting in gedachten. Hij gooit de bal naar rechts, die bal stuitert omhoog, daardoor komt de Oranje speler in de problemen, die leidt dan ook balverlies en er volgt een kans voor Portugal.
@ baseman
De bal uitgooien naar een speler die zonder tegenstander staat is juist slim, je houdt balbezit, je kunt de bal weer terugleggen enz.
Op balbezit spelen en dan iemand iets verwijten? Had vlaar genoemd, want nadat Vermeer de bal in de ploeg had gehouden deed vlaar niets anders dan de bal (er was geen tegenstander in de buurt) naar voren rammen. voor Foppe de Haan is dat "hogeschoolvoetbal"/de norm, want donk heeft twee wedstrijden niets anders gedaan en wordt vergeleken met Stam, zelfs beter (op termijn) genoemd.
Zo'n ""Tor"" is vreemd, maar werkt wel; ik kan weer inloggen!
Nou ben ik geen profvoetballer, maar ik vermoed dat voetballers het WK een hoger podium vinden dan de OS.Bertje schreef:Mogen ze ook hun eigen mening vormen?Baseman schreef:De OS zijn het hoogst haalbare podium voor een sporter, iedereen die dat niet serieus neemt snapt er echt weinig van. Maar ja, we hebben het over profvoetballers en die blinken over het algemeen niet uit in intelligentie...
I think I lost my fucking headache
Ja, hij kan de bal daarna namelijk op de grond neerleggen, hoekje inlopen en wegrossen als de tegenstander in de buurt komt.Demosthenes schreef:Paar minuten tijd winnen? Door een bal vast te houden????
Klopt, maar dit deed Vermeer dan ook niet...hij gooide de bal te snel, naar iemand die een tegenstander vlakbij had, de bal had een lastige stuit en de tegenstander had net een kans gehad dus er waren nog veel tegenstanders in de buurt, wat balverlies erg gevaarlijk maakte.De bal uitgooien naar een speler die zonder tegenstander staat is juist slim, je houdt balbezit, je kunt de bal weer terugleggen enz.
Een typische fout die Vermeer vaker maakt, let er maar eens op. Zijn spelvoortzettingen zijn te gehaast en meestal niet sterk. Stekel heeft daar ook een handje van.
Voetballers en een eigen mening ?Bertje schreef:Mogen ze ook hun eigen mening vormen?

Maar hoeveel spelers van onder de 23 gaan met het nationale team mee naar het EK of WK ?
Juist daarom zijn de OS een prachtig podium voor een jonge profvoetballer.
Laatst gewijzigd door Baseman op vr jun 15, 2007 11:25 am, 1 keer totaal gewijzigd.
...en de bal bij een tegenstander terecht zien komen die in één vloeiende beweging een aanval inzet, waarbij Vermeer nog een eindje moet rennen om weer op tijd bij zijn goal te komen! Klinkt goed!Ja, hij kan de bal daarna namelijk op de grond neerleggen, hoekje inlopen en wegrossen als de tegenstander in de buurt komt.
I think I lost my fucking headache
of mijn variant:Maar goed, als jullie bepaalde zaken niet willen zien is het mij ook goed.
Maar goed, als je bepaalde zaken niet wil zien is het mij ook goed.

Van ajax.nl
15/6/2007 - Mogelijk veel Ajacieden naar de Olympische Spelen
(Gepost door RvN)
Nog onduidelijk is wat de KNVB met de competitie zal doen volgend jaar augustus als het Nederlandse voetbalelftal zal deelnemen aan de Olympische Spelen. Er zullen dan mogelijk veel Ajacieden meegaan naar de Olympische Spelen. Deelnemende spelers aan het toernooi mogen niet eerder geboren zijn dan 1 januari 1985. De FIFA heeft echter bepaald dat elk land drie dispensatiespelers – spelers die vóór die datum zijn geboren - mag oproepen.
Ajax Netwerk
Op grond van hun leeftijd mogen de huidige Jong Oranje spelers Hedwiges Maduro, Ryan Babel en Kenneth Vermeer er allen bij zijn. Dit geldt ook voor Urby Emanuelson en de jongere spelers Jeffrey Sarpong, Vurnon Anita, Gregory van der Wiel en Mitchell Donald.
Ajax Netwerk
Op Ajax.nl is de historie terug te vinden die Ajax heeft met de Olympische spelen
Kunnen Stam, Davids en Heitinga als dispensatiepslers mee, Vermaelen, Vertonghen en De Mul namens België; flinke voorbereidingstijd en dan zijn de AT'ers zo trots dat onze spelers mee mogen doen.
Zo'n ""Tor"" is vreemd, maar werkt wel; ik kan weer inloggen!
Ah, blijkbaar zijn er toch meer mensen die het met me eens zijn m.b.t. voetbal op de OS.
En dat voetbal nooit als een Olympische sport is gezien. Het heeft gewoon weinig allure in de voetbalwereld. Basketballers uit de NBA staan volgens mij ook niet te springen om naar de OS te gaan.LucaS schreef:En dat zal deels te maken hebben met het feit dat er op de OS, in tegenstelling tot bijna alle andere sporten, natuurlijk absoluut niet de sterkste nationale (voetbal)elftallen verschijnen.
Da Costa was tegen Oranje trouwens weer geweldig.
Wordt er een zwakste speler van het toernooi verkozen, dan nomineer ik Da Costa:
de man is zwak bij voorzetten van de zijkanten, want z'n timing deugt niet. Als ie kort moet dekken, staat ie op 5 meter en als ie ruim moet dekken, staat ie op iemand's voeten. Z'n opbouwende 'kwaliteiten' zijn inmiddels algemeen bekend. Hopeloze speler.
De arme jongen kon het tegen Babel en Rigters al niet bolwerken, dat wordt nog lachen volgend seizoen. Contract voor het leven bij PSV, wat mij betreft!

de man is zwak bij voorzetten van de zijkanten, want z'n timing deugt niet. Als ie kort moet dekken, staat ie op 5 meter en als ie ruim moet dekken, staat ie op iemand's voeten. Z'n opbouwende 'kwaliteiten' zijn inmiddels algemeen bekend. Hopeloze speler.
De arme jongen kon het tegen Babel en Rigters al niet bolwerken, dat wordt nog lachen volgend seizoen. Contract voor het leven bij PSV, wat mij betreft!