Het klopt ook qua logica niet. Nog los van de kwaliteit.peter schreef: zo aug 24, 2025 8:48 pm We zijn nog wel echt zoekende he. Hele voorbereiding achter de kiezen maar vandaag kregen we weer een hoop verrassingen te zien. De positie en basisplaats van Fitz Jim, Gloukh en ook een paar heel bijzondere wissels. Heb nog steeds geen flauw idee hoe we gaan spelen als iedereen fit is.
Onze beste rechtsback moet opkomen en is het beste in de buitenbaan. Eén van onze topaankopen is een speler die het best rendeert op links maar nu op rechts speelt. Is wel iemand die het beste rendeert met een back die er niet continu overheen knalt. Al viel de wisselwerking met Gaaei mij nog best mee.
Onze topaankoop is een soort 10 maar krijgt nu een vrije rol op links. Daar hebben we dus ook Moro en speelt een van onze grootste talenten. Gloukh is echter gebaat bij een linksback die eroverheen gaat.
Onze huidige linksback heeft de afgelopen drie jaar geen pepernoot geraakt. Hoe hij het gaat doen is een groot vraagteken.
Onze derde grote aankoop speelt op de plek van de revelatie van vorig jaar en een belangrijke speler in de opbouw. Hij zou eventueel naar links kunnen verhuizen maar is niet complementair met onze topaankoop.
Fitz Jim geeft voor de camera’s aan dat hij weg mag. Hij heeft geen idee of hij verhuurd of verkocht mag worden. Een kwartier later zegt de trainer dat hij, op basis van een wedstrijd tegen het slechtste team van de Eredivisie, tevreden is met FJ en als hij zo blijft spelen hij helemaal niet weg mag. FJ was al de derde basisspeler op 6. De competitie is pas drie wedstrijden oud.
Oh, en onze aanvoerder zat op de bank.
