Laat ploegen in de groepsfase CL dat maar doen.Monkey Tonk schreef: Een team krijgt daardoor de gelegenheid om snel te groeien. De verdediging is nog niet echt getest. Op zich kan het geen kwaad als Kiev die eens wat aan de tand gaat voelen.

Ik snap dat je geen 90 minuten kunt drukken en jagen als in het 2e kwart. Tegelijk moet Ajax niet zo diep verdedigen als het na rust deed. Komt enkel ellende van.
Iedereen heeft het wel over bal op lat en paal, maar Kiev was er na rust ook enkele keren dichtbij. Ik herinner me die overlap waarbij die rechtsback de bal tussen alles en iedereen voorzette. En De Ligt haalde (ik meen na rust) ook nog een bal van de lijn.
Different cook dan Luik, dit Kiev. En we weten hoe Ajax na rust in Luik liep te fröbelen. Ruimte tussen de linies in combi met de kont tegen de 16. Aan alle 4 verdedigers de taak om op te schuiven richting het middenveld.