PSV

Hoe gaat het met de andere clubs in Nederland en Europa?

Moderator: mods

Bert
Berichten: 35963
Lid geworden op: za feb 05, 2005 7:37 pm
Contacteer:

Re: PSV

Bericht door Bert » di jul 02, 2013 4:01 pm

Ajax Rules schreef:
Cruijff schreef:Is er een reden om een vlotte reactie van Bert als kritiek te zien, AR? :smile-ajax.gif:
Ik ken hem langer dan vandaag....
Blijkbaar niet dus. Net alsof ik kijk wanneer jij een post plaatst.
Nog steeds eens met Boem.

En met niemand anders!

Yopi
Erelid
Berichten: 13144
Lid geworden op: zo jan 06, 2013 2:25 pm

Re: PSV

Bericht door Yopi » di jul 02, 2013 4:41 pm

Ajax Rules schreef:Zoals je zelf al zegt "iedere dag doen mensen slechte investeringen". Maar dat doen ze wel vanuit positieve verwachtingen en het nastreven van eigenbelang. De club zelf laat zich ook leiden door sportieve overwegingen, irrationale supporters, de praatprogramma's, etc. Het feit dat een neutrale investeerder wel wat zien in deze aankoop is dus wel een interessant gegeven.
En de club laat zich niet leiden door ..... enz, enz, uit eigenbelang?

En investeerders kijken geen tv, ze denken 100% rationeel? Ze laten zich niet meeslepen door de waan van de dag? Vaak laten ze zich adviseren, zit Piet de Visser tegen ze aan te praten... :excited.gif:

Spelershandel is windhandel. De ene dag is een speler een vermogen waard en de volgende dag niets. Riskante business.

Mr. Ajax
Berichten: 15169
Lid geworden op: vr sep 26, 2003 3:32 pm

Re: PSV

Bericht door Mr. Ajax » di jul 02, 2013 5:47 pm

Le T. schreef:
Peter schreef:
De reden om in zee te gaan met een grote buitenlandse investeerder is volgens Sanders van strategische aard. Hij wijst erop hoe zich in de internationale voetbalwereld een steeds omvangrijker circuit aan het vormen is van financieel zeer vermogende partijen, die een stevige greep hebben op het internationale spelerscircuit en de invloedrijke makelaars die daaraan zijn gekoppeld.
Zou dit er mee te maken kunnen hebben dat Ajax afhaakte? Het klinkt alsof je Maher alleen kan halen als je zaken doet met Partij X en de daaraan gekoppelde zaakwaarnemer. Overmars gaf al eens aan dat de 'vraagprijs van AZ' niet van belang was en de Boer riep dat Maher 'te duur was'.
Klinkt mij een beetje als zoeken naar een reden waarom het TH terecht is afgehaakt nog voor ze fatsoenlijk waren begonnen. Eerst was hij geen prioriteit, toen was was hij te duur. Maar Ajax had zich niet eens bij AZ gemeld en toen zouden het dus wel de persoonlijke eisen van Maher en Lens geweest zijn. Toen zowel de transfersom als die eisen bleken mee te vallen moest er weer iets verzonnen worden om het straatje van het TH schoon te vegen, en komt de VI een link leggen, een link die niet zo door PSV is gelegd.

Mij lijkt de beslissing om niet voor Maher te gaan geel in lijn met het spelersbeleid van het TH sinds januari 2011.
Gozer, dit is nu de zoveelste keer dat je je eigen aannames hier neerzet als feiten, zonder ook maar enig vorm van bewijs of bron. Los van het feit dat juist het tegenovergestelde van wat jij hier beweert de waarheid blijkt te zijn, maak je jezelf gewoon weer volkomen belachelijk. Wat probeer je toch te bereiken?
- Je bent net zolang gestoord tot je een genie bent -

Gebruikersavatar
999
Berichten: 60944
Lid geworden op: do sep 25, 2003 6:53 pm

Re: PSV

Bericht door 999 » di jul 02, 2013 5:59 pm

Yopi schreef:
Ajax Rules schreef:Zoals je zelf al zegt "iedere dag doen mensen slechte investeringen". Maar dat doen ze wel vanuit positieve verwachtingen en het nastreven van eigenbelang. De club zelf laat zich ook leiden door sportieve overwegingen, irrationale supporters, de praatprogramma's, etc. Het feit dat een neutrale investeerder wel wat zien in deze aankoop is dus wel een interessant gegeven.
En de club laat zich niet leiden door ..... enz, enz, uit eigenbelang?

En investeerders kijken geen tv, ze denken 100% rationeel? Ze laten zich niet meeslepen door de waan van de dag? Vaak laten ze zich adviseren, zit Piet de Visser tegen ze aan te praten... :excited.gif:

Spelershandel is windhandel. De ene dag is een speler een vermogen waard en de volgende dag niets. Riskante business.
Maar Yopi, de investeerder(s) investeerde in de speler niet in de club toch ?.Ik bedoel dat is toch niet heel iets nieuws ?.Al zal Psv daardoor natuurlijk wel euro's moeten inleveren bij verkoop, of nog erger als zo'n investeerder gaat bepalen wie en wanneer ..
Blij met de punten ...

Jöhnk
Site Admin & AT Toto winner 06/07
Berichten: 43672
Lid geworden op: di okt 05, 2004 11:17 am

Re: PSV

Bericht door Jöhnk » di jul 02, 2013 6:17 pm

Thijs Slegers zei het een tijdje geleden al: het is een ingewikkelde transfer. Zonder de details te kennen is het moeilijk te zeggen hoe profijtelijk deze deal is voor PSV. 6.5 miljoen was een heel nette prijs geweest. Maar de vraag is: hoeveel procent van Maher krijgen ze daarvoor? En welke clausules zitten er verder in de overeenkomst? Typisch PSV wel. Daar houden ze wel van een schimmige constructie.

Wat betreft de motieven van tante Tiny om met externe investeerders in zee te gaan: dat initiatief zal van het kamp Maher zijn gekomen. Mocht PSV warme contacten met investeerders onderhouden, dan hadden ze zich allang helemaal suf gekocht.

Banjavi
Berichten: 9806
Lid geworden op: vr jul 02, 2004 9:56 am
Contacteer:

Re: PSV

Bericht door Banjavi » di jul 02, 2013 6:20 pm

Suf kopen? Daar zijn ze toch al jaren mee gezig?

Is het niet van geld van investeerders, dan maar van gemeente
Hartkamp: " In 't recht telt niet het wezen, maar de schijn.
niet: hoe het is, maar hoe het lijkt te zijn."

Gebruikersavatar
Marillion
Site Admin
Berichten: 43475
Lid geworden op: vr sep 19, 2003 12:51 pm

Re: PSV

Bericht door Marillion » di jul 02, 2013 6:33 pm

Jöhnk schreef:Thijs Slegers zei het een tijdje geleden al: het is een ingewikkelde transfer. Zonder de details te kennen is het moeilijk te zeggen hoe profijtelijk deze deal is voor PSV. 6.5 miljoen was een heel nette prijs geweest. Maar de vraag is: hoeveel procent van Maher krijgen ze daarvoor? En welke clausules zitten er verder in de overeenkomst? Typisch PSV wel. Daar houden ze wel van een schimmige constructie.
Ik denk dat het voor een buitenstaander inderdaad niet te doorgronden is hoe de deal precies in elkaar steekt. Welk bedrag is er nu uiteindelijk bij wie terecht gekomen? Wie bezit nu precies de transferrechten van Maher? Een beetje zoals eerder met Alex waarvan lange tijd onduidelijk was bij wie hij nu precies onder contract stond.

Ik hou niet van dat soort constructies. Of het slim is of niet is nog weer een ander verhaal. Je hebt als club wel de beschikking over een interessante speler die je anders wellicht niet zou hebben kunnen contracteren. De keerzijde is dat je bij een succesvolle periode bij PSV waarschijnlijk financieel niet of minder profiteert bij een transfer. En misschien heb je ook wel niet de volledige zeggenschap. Immers, wie betaald die bepaald.
Nil volentibus arduum

Gebruikersavatar
Wie kent Cees de Wolf nog
AT Toto winner 09/10
Berichten: 14916
Lid geworden op: wo aug 11, 2004 10:03 pm

Re: PSV

Bericht door Wie kent Cees de Wolf nog » di jul 02, 2013 8:18 pm

Yopi schreef:Afbeelding

Zoiets trek je toch niet aan als je voor het eerst naar je nieuwe club gaat? :confused.gif:
Verdomd! Anita en Ray van 2 Unlimited!
“Freedom! Football is freedom.” Bob Marley

Ajax Rules
Berichten: 33353
Lid geworden op: do jul 22, 2004 9:15 pm

Re: PSV

Bericht door Ajax Rules » di jul 02, 2013 8:45 pm

Yopi schreef:Spelershandel is windhandel. De ene dag is een speler een vermogen waard en de volgende dag niets. Riskante business.
Dat is een erg overdreven weergave van een op zich juiste constatering.

Maar de meeste investeerders diversificeren hun investeringen, en hebben naast high-risk investeringen ook geld zitten in zaken met veel beter te voorspellen rendementen. En zelfs zou je alleen beleggen in Mahers, dan middelen de risico's elkaar natuurlijk ook al grotendeels uit. Maher A slaagt, Maher B ook, Maher C mislukt tegen alle verwachtingen in, Maher D slaagt, Maher E loopt tegen een blessure aan, Maher F slaagt, etc. Ook dan valt het dus wel mee met je risico.
Socialisme is afgunst vermomd als mededogen, opgelegd met tirannie in de kleren van tolerantie.

Yopi
Erelid
Berichten: 13144
Lid geworden op: zo jan 06, 2013 2:25 pm

Re: PSV

Bericht door Yopi » di jul 02, 2013 9:57 pm

Ja, daarom kopen veel investeringsmaatschappijen stapels spelerspassen op. Op die manier spreid je het risico.

Maar toch, als die paar mega-investeerders (Abramovitsj, die sjeik van Manchester City, die sjeik van PSG en nog een paar van die figuren) zouden wegvallen, hoeveel geld zou er dan nog in de markt zitten? Veel clubs leiden verlies. De windhandel wordt nog even in stand gehouden, maar voor hoelang?

Het is een schimmige wereld, laat ik het zo zeggen.

Jöhnk
Site Admin & AT Toto winner 06/07
Berichten: 43672
Lid geworden op: di okt 05, 2004 11:17 am

Re: PSV

Bericht door Jöhnk » di jul 02, 2013 10:13 pm

Yopi toch!

Yopi
Erelid
Berichten: 13144
Lid geworden op: zo jan 06, 2013 2:25 pm

Re: PSV

Bericht door Yopi » di jul 02, 2013 10:57 pm

:blush.gif: :smallgrin.gif:

Gebruikersavatar
Khraa
Berichten: 6942
Lid geworden op: ma mei 16, 2005 7:02 pm

Re: PSV

Bericht door Khraa » di jul 02, 2013 10:57 pm

Ajax Rules schreef:
Yopi schreef:Spelershandel is windhandel. De ene dag is een speler een vermogen waard en de volgende dag niets. Riskante business.
Dat is een erg overdreven weergave van een op zich juiste constatering.

Maar de meeste investeerders diversificeren hun investeringen, en hebben naast high-risk investeringen ook geld zitten in zaken met veel beter te voorspellen rendementen. En zelfs zou je alleen beleggen in Mahers, dan middelen de risico's elkaar natuurlijk ook al grotendeels uit. Maher A slaagt, Maher B ook, Maher C mislukt tegen alle verwachtingen in, Maher D slaagt, Maher E loopt tegen een blessure aan, Maher F slaagt, etc. Ook dan valt het dus wel mee met je risico.
Toch moet je dan op Maher A een bovengemiddelde rate of return terugkrijgen om een aantal anderen terug te verdienen.
Alright, stop this nonsense. It is getting way too silly!

Le T.
Berichten: 5472
Lid geworden op: do mar 31, 2011 10:10 am

Re: PSV

Bericht door Le T. » wo jul 03, 2013 7:53 am

Mr. Ajax schreef:
Le T. schreef: Klinkt mij een beetje als zoeken naar een reden waarom het TH terecht is afgehaakt nog voor ze fatsoenlijk waren begonnen. Eerst was hij geen prioriteit, toen was was hij te duur. Maar Ajax had zich niet eens bij AZ gemeld en toen zouden het dus wel de persoonlijke eisen van Maher en Lens geweest zijn. Toen zowel de transfersom als die eisen bleken mee te vallen moest er weer iets verzonnen worden om het straatje van het TH schoon te vegen, en komt de VI een link leggen, een link die niet zo door PSV is gelegd.

Mij lijkt de beslissing om niet voor Maher te gaan geel in lijn met het spelersbeleid van het TH sinds januari 2011.
Gozer, dit is nu de zoveelste keer dat je je eigen aannames hier neerzet als feiten, zonder ook maar enig vorm van bewijs of bron.
Volgens mij is er een transferbedrag naar buiten gekomen, en is dat lager dan de speculaties vooraf terzake en rechtvaardigt dat een 'absoluut te duur, we trappen er niet meer in" niet.
Los van het feit dat juist het tegenovergestelde van wat jij hier beweert de waarheid blijkt te zijn, maak je jezelf gewoon weer volkomen belachelijk. Wat probeer je toch te bereiken?
Dat de keuzes van het TH helder worden.
Wollt ihr den totalen Mensch?

Yopi
Erelid
Berichten: 13144
Lid geworden op: zo jan 06, 2013 2:25 pm

Re: PSV

Bericht door Yopi » wo jul 03, 2013 8:04 am

De keuze van het TH is duidelijk genoeg: er wordt niet meer gespeculeerd met spelers. Ajax zal geen grote bedragen meer betalen in de hoop daardoor ooit grote bedragen te verdienen. Kun je het mee eens zijn of niet.

PSV wil dat wel doen, dat is ergens ook logisch. PSV heeft nu eenmaal niet de mogelijkheden die Ajax heeft (stadion, sponsorcontracten) en staat daardoor op een achterstand. Ook durft PSV het niet aan om jeugdspelers een kans te geven, dat zit nu eenmaal niet in de clubcultuur. Tja, dan moet je wat.

Gebruikersavatar
999
Berichten: 60944
Lid geworden op: do sep 25, 2003 6:53 pm

Re: PSV

Bericht door 999 » wo jul 03, 2013 10:25 am

Krkic praat met Cocu en Koeman

AMSTERDAM – PSV en Feyenoord maken serieus werk van de komst van Bojan Krkic (22). Phillip Cocu en Ronald Koeman voerden al een telefonisch onderhoud met het Servisch/Spaanse talent van FC Barcelona. „Dat klopt”, bevestigt zijn zaakwaarnemer Aleksandar Bursac desgevraagd.

De aanvaller van FC Barcelona gold als supertalent, maar kon de hoge verwachtingen nog niet inlossen en werd eerder aan AS Roma en AC Milan verhuurd. FC Barcelona zou niet onwelwillend tegenover een nieuwe verhuurperiode staan. Op de achtergrond toonde Ajax ook belangstelling voor Krkic, maar de Amsterdammers zijn (nog) niet zo concreet als PSV en Feyenoord. Frank de Boer belde niet. Zowel Cocu, Koeman, De Boer als Ajax-directeur Marc Overmars heeft een verleden – en dus goede ingangen – bij FC Barcelona.
De T.
Blij met de punten ...

Gebruikersavatar
beelzebub
Berichten: 7511
Lid geworden op: di sep 23, 2003 1:53 pm
Locatie: Almere

Re: PSV

Bericht door beelzebub » wo jul 03, 2013 12:32 pm

Wat zou Bruma hebben? Na de medische keuring wilt PSV nu een nader onderzoek. Hij is ook nog niet officieel gepresenteerd.
Je kunt alles wat je wilt, als je maar oefent

Le T.
Berichten: 5472
Lid geworden op: do mar 31, 2011 10:10 am

Re: PSV

Bericht door Le T. » wo jul 03, 2013 1:35 pm

Yopi schreef:De keuze van het TH is duidelijk genoeg: er wordt niet meer gespeculeerd met spelers. Ajax zal geen grote bedragen meer betalen in de hoop daardoor ooit grote bedragen te verdienen. Kun je het mee eens zijn of niet.
Behalve voor Van Ginkel, Dost, Moisander, Janssen en Sightorsson? Het lijkt me dus niet waar en ik ben het er ook niet mee eens.

PSV wil dat wel doen, dat is ergens ook logisch. PSV heeft nu eenmaal niet de mogelijkheden die Ajax heeft (stadion, sponsorcontracten) en staat daardoor op een achterstand. Ook durft PSV het niet aan om jeugdspelers een kans te geven, dat zit nu eenmaal niet in de clubcultuur. Tja, dan moet je wat.[/quote]
Het is in ieder geval niet zo'n dogma, maar ook als je de jeugd centraal stelt zul je spelers moeten halen om die te laten renderen en zich goed te laten ontwikkelen. Dan zie ik liever investeringen in echte Ajaxspelers met een grote kans op dikke transferwinst dan de Sana's, Boerrigters, het verlengen van Enoh om dan met hem te gaan leuren, de 3 tot 6 miljoen aankopen voor al dan niet de verkeerde positie etc.
Wollt ihr den totalen Mensch?

wimpey
Berichten: 54318
Lid geworden op: vr sep 26, 2003 9:12 pm

Re: PSV

Bericht door wimpey » wo jul 03, 2013 3:08 pm

psv doet maar met externe financiers, dropouts als Assaidi en Krkic i.p.v. een talent als Bakkali en what have you. Die club is nog altijd weinig transparent. Straks gaat het weer mis en gaat het roer weer om, erg voorspelbaar.

Gebruikersavatar
peter
Site Admin & Toto winner WC 2006, EC 2008
Berichten: 48927
Lid geworden op: di sep 23, 2003 11:08 am

Re: PSV

Bericht door peter » do jul 04, 2013 6:45 am

beelzebub schreef:Wat zou Bruma hebben? Na de medische keuring wilt PSV nu een nader onderzoek. Hij is ook nog niet officieel gepresenteerd.
Afwijking aan het hart, zo meldt de Telegraaf.

Zul je zien dat ze nog een aanvaller binnen hebben en dat deze deal niet doorgaat.

Baseman
Berichten: 12899
Lid geworden op: do okt 23, 2003 11:06 am

Re: PSV

Bericht door Baseman » do jul 04, 2013 7:55 am

De T is aan het gokken, want PSV heeft helemaal niet naar buiten gebracht wat de reden is van het extra onderzoek.

PS: Cocu heeft aangegeven helemaal geen contact te hebben gehad met de zaakwaarnemer van Krkic en dat de verdediging prioriteit heeft.

PPS: Het onderzoek van de VI naar de transfer van Maher klopt van geen kanten, wat een waardeloos stuk :excited.gif:
Sanders heeft aangegeven dat Maher met eigen middelen is gehaald, maar dat PSV aan het overwegen is om in zee te gaan met externe investeerders.
Uit het ED:
PSV overweegt om transfers in de toekomst vaker samen te doen met grote buitenlandse financiers. PSV wordt momenteel benaderd door partijen uit diverse delen van de wereld die daarin geïnteresseerd zijn. 'Dat gaat om heel kapitaalkrachtige partijen', stelt algemeen directeur Tiny Sanders. '

'Een transfer als die van Adam Maher hebben we als club nu alleen gedaan. Maar het is het overwegen waard om deals van dit kaliber samen met een derde partij te doen.' Sanders kijkt op dit moment concreet naar 'een West-Europees fonds' dat met PSV in zee wil. 'De naam noem ik pas als blijkt dat die partij zelf in de publiciteit wil. Zo melden zich ook partijen met contacten uit het Russische taalgebied en uit het Midden-Oosten. Dat zal overigens niet alleen bij PSV zijn, stel ik me zo voor.' Sanders benadrukt dat PSV geen enkele zeggenschap op bijvoorbeeld technisch gebied uit handen zal geven.

'We willen volledig autonoom blijven. Een groot talent als Maher kunnen wij makkelijk zelf betalen, nadat we spelers verkochten. Toch kan het interessant zijn om zoiets samen te doen. De wereld verandert, er ontstaat een omvangrijk circuit van financieel vermogende partijen rond clubs en om voetballers heen. Je kunt je daar volledig voor afsluiten, maar dan heb je die contacten en verbindingen niet. Wij vinden het in het belang van PSV om met een open blik naar ontwikkelingen te kijken. In een land als Portugal is het bijvoorbeeld al vrij gebruikelijk dat spelers geen eigendom zijn van Benfica of Sporting Portugal, maar van een investeringsmaatschappij.'

Sanders ziet het voor zich dat clubs als PSV een deal sluiten met één externe partij die puur betrekking heeft op het aan- en verkopen van een bepaalde speler. 'En dan op basis van een puur zakelijke fifty-fifty deal, want met een verhouding 51-49 procent hou je altijd dat de ene partij met een schuin oog kan gaan kijken naar de ander.' De PSV-directeur ziet in dergelijke constructies meer dan in de spelersfondsen, die een aantal jaar geleden kortstondig populair waren in het voetbal. Toen draaide het er soms op uit dat een club een speler verkocht, omdat individuele investeerders uit die fondsen hun geld terug wilden als de voetballer door de trainer niet werd opgesteld.

wimpey
Berichten: 54318
Lid geworden op: vr sep 26, 2003 9:12 pm

Re: PSV

Bericht door wimpey » do jul 04, 2013 8:16 am

psv zal nog een aanvaller halen, daar kun je vergif op innemen. Wat dat betekent voor de kansen van bijv. Bakkali moge ook duidelijk zijn.

Yopi
Erelid
Berichten: 13144
Lid geworden op: zo jan 06, 2013 2:25 pm

Re: PSV

Bericht door Yopi » do jul 04, 2013 8:36 am

Ach, Baseman... Alex was ook van PSV, weet je nog?

Baseman
Berichten: 12899
Lid geworden op: do okt 23, 2003 11:06 am

Re: PSV

Bericht door Baseman » do jul 04, 2013 8:40 am

Dat was 9 jaar (!) geleden Joey, daarbij had dat helemaal niets met Sanders te maken.
Maar goed, het staat je natuurlijk vrij om alle berichtgeving rondom en over PSV negatief uit te leggen...

Jöhnk
Site Admin & AT Toto winner 06/07
Berichten: 43672
Lid geworden op: di okt 05, 2004 11:17 am

Re: PSV

Bericht door Jöhnk » do jul 04, 2013 8:43 am

Het is natuurlijk wel heel toevallig dat bij de transfer van Maher dit opeens ter sprake wordt gebracht. En dat VI dan weet te melden dat Maher toch met deze fondsen is gefinancierd.

Plaats reactie