Blijkbaar niet dus. Net alsof ik kijk wanneer jij een post plaatst.Ajax Rules schreef:Ik ken hem langer dan vandaag....Cruijff schreef:Is er een reden om een vlotte reactie van Bert als kritiek te zien, AR?
PSV
Moderator: mods
Re: PSV
Nog steeds eens met Boem.
En met niemand anders!
En met niemand anders!
Re: PSV
En de club laat zich niet leiden door ..... enz, enz, uit eigenbelang?Ajax Rules schreef:Zoals je zelf al zegt "iedere dag doen mensen slechte investeringen". Maar dat doen ze wel vanuit positieve verwachtingen en het nastreven van eigenbelang. De club zelf laat zich ook leiden door sportieve overwegingen, irrationale supporters, de praatprogramma's, etc. Het feit dat een neutrale investeerder wel wat zien in deze aankoop is dus wel een interessant gegeven.
En investeerders kijken geen tv, ze denken 100% rationeel? Ze laten zich niet meeslepen door de waan van de dag? Vaak laten ze zich adviseren, zit Piet de Visser tegen ze aan te praten...

Spelershandel is windhandel. De ene dag is een speler een vermogen waard en de volgende dag niets. Riskante business.
Re: PSV
Gozer, dit is nu de zoveelste keer dat je je eigen aannames hier neerzet als feiten, zonder ook maar enig vorm van bewijs of bron. Los van het feit dat juist het tegenovergestelde van wat jij hier beweert de waarheid blijkt te zijn, maak je jezelf gewoon weer volkomen belachelijk. Wat probeer je toch te bereiken?Le T. schreef:Klinkt mij een beetje als zoeken naar een reden waarom het TH terecht is afgehaakt nog voor ze fatsoenlijk waren begonnen. Eerst was hij geen prioriteit, toen was was hij te duur. Maar Ajax had zich niet eens bij AZ gemeld en toen zouden het dus wel de persoonlijke eisen van Maher en Lens geweest zijn. Toen zowel de transfersom als die eisen bleken mee te vallen moest er weer iets verzonnen worden om het straatje van het TH schoon te vegen, en komt de VI een link leggen, een link die niet zo door PSV is gelegd.Peter schreef:Zou dit er mee te maken kunnen hebben dat Ajax afhaakte? Het klinkt alsof je Maher alleen kan halen als je zaken doet met Partij X en de daaraan gekoppelde zaakwaarnemer. Overmars gaf al eens aan dat de 'vraagprijs van AZ' niet van belang was en de Boer riep dat Maher 'te duur was'.De reden om in zee te gaan met een grote buitenlandse investeerder is volgens Sanders van strategische aard. Hij wijst erop hoe zich in de internationale voetbalwereld een steeds omvangrijker circuit aan het vormen is van financieel zeer vermogende partijen, die een stevige greep hebben op het internationale spelerscircuit en de invloedrijke makelaars die daaraan zijn gekoppeld.
Mij lijkt de beslissing om niet voor Maher te gaan geel in lijn met het spelersbeleid van het TH sinds januari 2011.
- Je bent net zolang gestoord tot je een genie bent -
Re: PSV
Maar Yopi, de investeerder(s) investeerde in de speler niet in de club toch ?.Ik bedoel dat is toch niet heel iets nieuws ?.Al zal Psv daardoor natuurlijk wel euro's moeten inleveren bij verkoop, of nog erger als zo'n investeerder gaat bepalen wie en wanneer ..Yopi schreef:En de club laat zich niet leiden door ..... enz, enz, uit eigenbelang?Ajax Rules schreef:Zoals je zelf al zegt "iedere dag doen mensen slechte investeringen". Maar dat doen ze wel vanuit positieve verwachtingen en het nastreven van eigenbelang. De club zelf laat zich ook leiden door sportieve overwegingen, irrationale supporters, de praatprogramma's, etc. Het feit dat een neutrale investeerder wel wat zien in deze aankoop is dus wel een interessant gegeven.
En investeerders kijken geen tv, ze denken 100% rationeel? Ze laten zich niet meeslepen door de waan van de dag? Vaak laten ze zich adviseren, zit Piet de Visser tegen ze aan te praten...![]()
Spelershandel is windhandel. De ene dag is een speler een vermogen waard en de volgende dag niets. Riskante business.
Blij met de punten ...
Re: PSV
Thijs Slegers zei het een tijdje geleden al: het is een ingewikkelde transfer. Zonder de details te kennen is het moeilijk te zeggen hoe profijtelijk deze deal is voor PSV. 6.5 miljoen was een heel nette prijs geweest. Maar de vraag is: hoeveel procent van Maher krijgen ze daarvoor? En welke clausules zitten er verder in de overeenkomst? Typisch PSV wel. Daar houden ze wel van een schimmige constructie.
Wat betreft de motieven van tante Tiny om met externe investeerders in zee te gaan: dat initiatief zal van het kamp Maher zijn gekomen. Mocht PSV warme contacten met investeerders onderhouden, dan hadden ze zich allang helemaal suf gekocht.
Wat betreft de motieven van tante Tiny om met externe investeerders in zee te gaan: dat initiatief zal van het kamp Maher zijn gekomen. Mocht PSV warme contacten met investeerders onderhouden, dan hadden ze zich allang helemaal suf gekocht.
Re: PSV
Suf kopen? Daar zijn ze toch al jaren mee gezig?
Is het niet van geld van investeerders, dan maar van gemeente
Is het niet van geld van investeerders, dan maar van gemeente
Hartkamp: " In 't recht telt niet het wezen, maar de schijn.
niet: hoe het is, maar hoe het lijkt te zijn."
niet: hoe het is, maar hoe het lijkt te zijn."
Re: PSV
Ik denk dat het voor een buitenstaander inderdaad niet te doorgronden is hoe de deal precies in elkaar steekt. Welk bedrag is er nu uiteindelijk bij wie terecht gekomen? Wie bezit nu precies de transferrechten van Maher? Een beetje zoals eerder met Alex waarvan lange tijd onduidelijk was bij wie hij nu precies onder contract stond.Jöhnk schreef:Thijs Slegers zei het een tijdje geleden al: het is een ingewikkelde transfer. Zonder de details te kennen is het moeilijk te zeggen hoe profijtelijk deze deal is voor PSV. 6.5 miljoen was een heel nette prijs geweest. Maar de vraag is: hoeveel procent van Maher krijgen ze daarvoor? En welke clausules zitten er verder in de overeenkomst? Typisch PSV wel. Daar houden ze wel van een schimmige constructie.
Ik hou niet van dat soort constructies. Of het slim is of niet is nog weer een ander verhaal. Je hebt als club wel de beschikking over een interessante speler die je anders wellicht niet zou hebben kunnen contracteren. De keerzijde is dat je bij een succesvolle periode bij PSV waarschijnlijk financieel niet of minder profiteert bij een transfer. En misschien heb je ook wel niet de volledige zeggenschap. Immers, wie betaald die bepaald.
Nil volentibus arduum
- Wie kent Cees de Wolf nog
- AT Toto winner 09/10
- Berichten: 14916
- Lid geworden op: wo aug 11, 2004 10:03 pm
Re: PSV
Verdomd! Anita en Ray van 2 Unlimited!Yopi schreef:
Zoiets trek je toch niet aan als je voor het eerst naar je nieuwe club gaat?
“Freedom! Football is freedom.” Bob Marley
-
- Berichten: 33353
- Lid geworden op: do jul 22, 2004 9:15 pm
Re: PSV
Dat is een erg overdreven weergave van een op zich juiste constatering.Yopi schreef:Spelershandel is windhandel. De ene dag is een speler een vermogen waard en de volgende dag niets. Riskante business.
Maar de meeste investeerders diversificeren hun investeringen, en hebben naast high-risk investeringen ook geld zitten in zaken met veel beter te voorspellen rendementen. En zelfs zou je alleen beleggen in Mahers, dan middelen de risico's elkaar natuurlijk ook al grotendeels uit. Maher A slaagt, Maher B ook, Maher C mislukt tegen alle verwachtingen in, Maher D slaagt, Maher E loopt tegen een blessure aan, Maher F slaagt, etc. Ook dan valt het dus wel mee met je risico.
Socialisme is afgunst vermomd als mededogen, opgelegd met tirannie in de kleren van tolerantie.
Re: PSV
Ja, daarom kopen veel investeringsmaatschappijen stapels spelerspassen op. Op die manier spreid je het risico.
Maar toch, als die paar mega-investeerders (Abramovitsj, die sjeik van Manchester City, die sjeik van PSG en nog een paar van die figuren) zouden wegvallen, hoeveel geld zou er dan nog in de markt zitten? Veel clubs leiden verlies. De windhandel wordt nog even in stand gehouden, maar voor hoelang?
Het is een schimmige wereld, laat ik het zo zeggen.
Maar toch, als die paar mega-investeerders (Abramovitsj, die sjeik van Manchester City, die sjeik van PSG en nog een paar van die figuren) zouden wegvallen, hoeveel geld zou er dan nog in de markt zitten? Veel clubs leiden verlies. De windhandel wordt nog even in stand gehouden, maar voor hoelang?
Het is een schimmige wereld, laat ik het zo zeggen.
Re: PSV
Toch moet je dan op Maher A een bovengemiddelde rate of return terugkrijgen om een aantal anderen terug te verdienen.Ajax Rules schreef:Dat is een erg overdreven weergave van een op zich juiste constatering.Yopi schreef:Spelershandel is windhandel. De ene dag is een speler een vermogen waard en de volgende dag niets. Riskante business.
Maar de meeste investeerders diversificeren hun investeringen, en hebben naast high-risk investeringen ook geld zitten in zaken met veel beter te voorspellen rendementen. En zelfs zou je alleen beleggen in Mahers, dan middelen de risico's elkaar natuurlijk ook al grotendeels uit. Maher A slaagt, Maher B ook, Maher C mislukt tegen alle verwachtingen in, Maher D slaagt, Maher E loopt tegen een blessure aan, Maher F slaagt, etc. Ook dan valt het dus wel mee met je risico.
Alright, stop this nonsense. It is getting way too silly!
Re: PSV
Volgens mij is er een transferbedrag naar buiten gekomen, en is dat lager dan de speculaties vooraf terzake en rechtvaardigt dat een 'absoluut te duur, we trappen er niet meer in" niet.Mr. Ajax schreef:Gozer, dit is nu de zoveelste keer dat je je eigen aannames hier neerzet als feiten, zonder ook maar enig vorm van bewijs of bron.Le T. schreef: Klinkt mij een beetje als zoeken naar een reden waarom het TH terecht is afgehaakt nog voor ze fatsoenlijk waren begonnen. Eerst was hij geen prioriteit, toen was was hij te duur. Maar Ajax had zich niet eens bij AZ gemeld en toen zouden het dus wel de persoonlijke eisen van Maher en Lens geweest zijn. Toen zowel de transfersom als die eisen bleken mee te vallen moest er weer iets verzonnen worden om het straatje van het TH schoon te vegen, en komt de VI een link leggen, een link die niet zo door PSV is gelegd.
Mij lijkt de beslissing om niet voor Maher te gaan geel in lijn met het spelersbeleid van het TH sinds januari 2011.
Dat de keuzes van het TH helder worden.Los van het feit dat juist het tegenovergestelde van wat jij hier beweert de waarheid blijkt te zijn, maak je jezelf gewoon weer volkomen belachelijk. Wat probeer je toch te bereiken?
Wollt ihr den totalen Mensch?
Re: PSV
De keuze van het TH is duidelijk genoeg: er wordt niet meer gespeculeerd met spelers. Ajax zal geen grote bedragen meer betalen in de hoop daardoor ooit grote bedragen te verdienen. Kun je het mee eens zijn of niet.
PSV wil dat wel doen, dat is ergens ook logisch. PSV heeft nu eenmaal niet de mogelijkheden die Ajax heeft (stadion, sponsorcontracten) en staat daardoor op een achterstand. Ook durft PSV het niet aan om jeugdspelers een kans te geven, dat zit nu eenmaal niet in de clubcultuur. Tja, dan moet je wat.
PSV wil dat wel doen, dat is ergens ook logisch. PSV heeft nu eenmaal niet de mogelijkheden die Ajax heeft (stadion, sponsorcontracten) en staat daardoor op een achterstand. Ook durft PSV het niet aan om jeugdspelers een kans te geven, dat zit nu eenmaal niet in de clubcultuur. Tja, dan moet je wat.
Re: PSV
De T.Krkic praat met Cocu en Koeman
AMSTERDAM – PSV en Feyenoord maken serieus werk van de komst van Bojan Krkic (22). Phillip Cocu en Ronald Koeman voerden al een telefonisch onderhoud met het Servisch/Spaanse talent van FC Barcelona. „Dat klopt”, bevestigt zijn zaakwaarnemer Aleksandar Bursac desgevraagd.
De aanvaller van FC Barcelona gold als supertalent, maar kon de hoge verwachtingen nog niet inlossen en werd eerder aan AS Roma en AC Milan verhuurd. FC Barcelona zou niet onwelwillend tegenover een nieuwe verhuurperiode staan. Op de achtergrond toonde Ajax ook belangstelling voor Krkic, maar de Amsterdammers zijn (nog) niet zo concreet als PSV en Feyenoord. Frank de Boer belde niet. Zowel Cocu, Koeman, De Boer als Ajax-directeur Marc Overmars heeft een verleden – en dus goede ingangen – bij FC Barcelona.
Blij met de punten ...
Re: PSV
Behalve voor Van Ginkel, Dost, Moisander, Janssen en Sightorsson? Het lijkt me dus niet waar en ik ben het er ook niet mee eens.Yopi schreef:De keuze van het TH is duidelijk genoeg: er wordt niet meer gespeculeerd met spelers. Ajax zal geen grote bedragen meer betalen in de hoop daardoor ooit grote bedragen te verdienen. Kun je het mee eens zijn of niet.
PSV wil dat wel doen, dat is ergens ook logisch. PSV heeft nu eenmaal niet de mogelijkheden die Ajax heeft (stadion, sponsorcontracten) en staat daardoor op een achterstand. Ook durft PSV het niet aan om jeugdspelers een kans te geven, dat zit nu eenmaal niet in de clubcultuur. Tja, dan moet je wat.[/quote]
Het is in ieder geval niet zo'n dogma, maar ook als je de jeugd centraal stelt zul je spelers moeten halen om die te laten renderen en zich goed te laten ontwikkelen. Dan zie ik liever investeringen in echte Ajaxspelers met een grote kans op dikke transferwinst dan de Sana's, Boerrigters, het verlengen van Enoh om dan met hem te gaan leuren, de 3 tot 6 miljoen aankopen voor al dan niet de verkeerde positie etc.
Wollt ihr den totalen Mensch?
Re: PSV
psv doet maar met externe financiers, dropouts als Assaidi en Krkic i.p.v. een talent als Bakkali en what have you. Die club is nog altijd weinig transparent. Straks gaat het weer mis en gaat het roer weer om, erg voorspelbaar.
- peter
- Site Admin & Toto winner WC 2006, EC 2008
- Berichten: 48927
- Lid geworden op: di sep 23, 2003 11:08 am
Re: PSV
Afwijking aan het hart, zo meldt de Telegraaf.beelzebub schreef:Wat zou Bruma hebben? Na de medische keuring wilt PSV nu een nader onderzoek. Hij is ook nog niet officieel gepresenteerd.
Zul je zien dat ze nog een aanvaller binnen hebben en dat deze deal niet doorgaat.
Re: PSV
De T is aan het gokken, want PSV heeft helemaal niet naar buiten gebracht wat de reden is van het extra onderzoek.
PS: Cocu heeft aangegeven helemaal geen contact te hebben gehad met de zaakwaarnemer van Krkic en dat de verdediging prioriteit heeft.
PPS: Het onderzoek van de VI naar de transfer van Maher klopt van geen kanten, wat een waardeloos stuk
Sanders heeft aangegeven dat Maher met eigen middelen is gehaald, maar dat PSV aan het overwegen is om in zee te gaan met externe investeerders.
Uit het ED:
PS: Cocu heeft aangegeven helemaal geen contact te hebben gehad met de zaakwaarnemer van Krkic en dat de verdediging prioriteit heeft.
PPS: Het onderzoek van de VI naar de transfer van Maher klopt van geen kanten, wat een waardeloos stuk

Sanders heeft aangegeven dat Maher met eigen middelen is gehaald, maar dat PSV aan het overwegen is om in zee te gaan met externe investeerders.
Uit het ED:
PSV overweegt om transfers in de toekomst vaker samen te doen met grote buitenlandse financiers. PSV wordt momenteel benaderd door partijen uit diverse delen van de wereld die daarin geïnteresseerd zijn. 'Dat gaat om heel kapitaalkrachtige partijen', stelt algemeen directeur Tiny Sanders. '
'Een transfer als die van Adam Maher hebben we als club nu alleen gedaan. Maar het is het overwegen waard om deals van dit kaliber samen met een derde partij te doen.' Sanders kijkt op dit moment concreet naar 'een West-Europees fonds' dat met PSV in zee wil. 'De naam noem ik pas als blijkt dat die partij zelf in de publiciteit wil. Zo melden zich ook partijen met contacten uit het Russische taalgebied en uit het Midden-Oosten. Dat zal overigens niet alleen bij PSV zijn, stel ik me zo voor.' Sanders benadrukt dat PSV geen enkele zeggenschap op bijvoorbeeld technisch gebied uit handen zal geven.
'We willen volledig autonoom blijven. Een groot talent als Maher kunnen wij makkelijk zelf betalen, nadat we spelers verkochten. Toch kan het interessant zijn om zoiets samen te doen. De wereld verandert, er ontstaat een omvangrijk circuit van financieel vermogende partijen rond clubs en om voetballers heen. Je kunt je daar volledig voor afsluiten, maar dan heb je die contacten en verbindingen niet. Wij vinden het in het belang van PSV om met een open blik naar ontwikkelingen te kijken. In een land als Portugal is het bijvoorbeeld al vrij gebruikelijk dat spelers geen eigendom zijn van Benfica of Sporting Portugal, maar van een investeringsmaatschappij.'
Sanders ziet het voor zich dat clubs als PSV een deal sluiten met één externe partij die puur betrekking heeft op het aan- en verkopen van een bepaalde speler. 'En dan op basis van een puur zakelijke fifty-fifty deal, want met een verhouding 51-49 procent hou je altijd dat de ene partij met een schuin oog kan gaan kijken naar de ander.' De PSV-directeur ziet in dergelijke constructies meer dan in de spelersfondsen, die een aantal jaar geleden kortstondig populair waren in het voetbal. Toen draaide het er soms op uit dat een club een speler verkocht, omdat individuele investeerders uit die fondsen hun geld terug wilden als de voetballer door de trainer niet werd opgesteld.