PSV

Hoe gaat het met de andere clubs in Nederland en Europa?

Moderator: mods

Gebruikersavatar
beelzebub
Berichten: 7511
Lid geworden op: di sep 23, 2003 1:53 pm
Locatie: Almere

Re: PSV

Bericht door beelzebub » di jul 02, 2013 12:54 pm

Laudrup schreef:Klopt, Mertens heeft toch maar mooi de kampioenswedstrijd gewonnen :hypocrite.gif:
Die jongens is bijna net zo vaak fout geciteerd als Cruijff.

"Dit is de kampioensoverwinning" is de enige juiste quote. Speciaal voor Laudrup met beeld :ajaxsmiley.gif: : http://www.youtube.com/watch?v=Cu6END8hhcw
Laatst gewijzigd door beelzebub op di jul 02, 2013 12:54 pm, 1 keer totaal gewijzigd.
Je kunt alles wat je wilt, als je maar oefent

Yopi
Erelid
Berichten: 13144
Lid geworden op: zo jan 06, 2013 2:25 pm

Re: PSV

Bericht door Yopi » di jul 02, 2013 12:54 pm

beelzebub schreef: Gun het die jongen en PSV.

Dat doe ik best, hoor. Ik zou alleen niet dood gevonden willen worden in dat t-shirt. :smallgrin.gif:

Gebruikersavatar
beelzebub
Berichten: 7511
Lid geworden op: di sep 23, 2003 1:53 pm
Locatie: Almere

Re: PSV

Bericht door beelzebub » di jul 02, 2013 12:55 pm

Een PSV shirt of zijn casual zwarte t-shirt met opdruk van gisteren?
Je kunt alles wat je wilt, als je maar oefent

Yopi
Erelid
Berichten: 13144
Lid geworden op: zo jan 06, 2013 2:25 pm

Re: PSV

Bericht door Yopi » di jul 02, 2013 1:02 pm

Afbeelding

Zoiets trek je toch niet aan als je voor het eerst naar je nieuwe club gaat? :confused.gif:

Gebruikersavatar
zeux
Berichten: 36495
Lid geworden op: wo dec 29, 2010 6:30 pm

Re: PSV

Bericht door zeux » di jul 02, 2013 1:08 pm

WP_LeGeNd schreef:
Raar in ED staat toch echt: Wij kunnen Maher nu makkelijk zelf betalen, nadat we spelers verkochten. Toch kan het interessant zijn om samen te werken met financiers.

wie heeft gelijk???
Een mes kan aan twee kanten snijden. En als Maher internationaal de aandacht heeft getrokken, dan is het voor die investeerders ook een interessant beleggingsobject. Dat zul je niet bij iedere speler kunnen doen. Van de miljoenen die ze zo uitsparen kunnen ze nog wat andere spelers kopen. :-)

Voor Maher zal het misschien ook niet verkeerd zijn om een 'belang' te zijn in de wereld van dit soort grote voetbalgeld. Hij is 19, nog twee, drie jaar verder rijpen en hij kan misschien - gesteund door die belangen - een klapper maken. Keerzijde is dat hij ook bij een vage club in oude Sovjet-staten kan eindigen...
"Mensen worden door vraagtekens aan het denken gezet, niet door uitroeptekens." J.L. Heldring

Gebruikersavatar
zeux
Berichten: 36495
Lid geworden op: wo dec 29, 2010 6:30 pm

Re: PSV

Bericht door zeux » di jul 02, 2013 1:10 pm

Yopi schreef:Afbeelding

Zoiets trek je toch niet aan als je voor het eerst naar je nieuwe club gaat? :confused.gif:
Het spelt: i-k b-e-n g-e-e-n h-o-m-o.
"Mensen worden door vraagtekens aan het denken gezet, niet door uitroeptekens." J.L. Heldring

Gebruikersavatar
Khraa
Berichten: 6942
Lid geworden op: ma mei 16, 2005 7:02 pm

Re: PSV

Bericht door Khraa » di jul 02, 2013 1:15 pm

Toch vraag ik me dan af hoe zo'n constructie in elkaar zit. Externe en met name buitenlandse financiers hebben geen hart voor PSV (voor zover dat uberhaupt mogelijk is bij zo'n zielloze club), ze lopen risico, want Maher kan ook gratis of voor minder de deur uitlopen. Tegenover risico staat vergoeding. Ik hoop echt dat Ajax zich altijd verre houdt van dit soort constructies.
Alright, stop this nonsense. It is getting way too silly!

Gebruikersavatar
zeux
Berichten: 36495
Lid geworden op: wo dec 29, 2010 6:30 pm

Re: PSV

Bericht door zeux » di jul 02, 2013 1:22 pm

Khraa schreef:Toch vraag ik me dan af hoe zo'n constructie in elkaar zit. Externe en met name buitenlandse financiers hebben geen hart voor PSV (voor zover dat uberhaupt mogelijk is bij zo'n zielloze club), ze lopen risico, want Maher kan ook gratis of voor minder de deur uitlopen. Tegenover risico staat vergoeding. Ik hoop echt dat Ajax zich altijd verre houdt van dit soort constructies.
Ik hoop het ook.
Maar psv denkt vooruit. En ziet met lede ogen wat in met name PL en Frankrijk gebeurt. Het probeert zich blijkbaar van een toekomst te vergewissen door dit soort voetbalrijken het hof te maken.
Persoonlijk hoop ik dat Ajax eerder op Bayern gaat lijken.
"Mensen worden door vraagtekens aan het denken gezet, niet door uitroeptekens." J.L. Heldring

Le T.
Berichten: 5472
Lid geworden op: do mar 31, 2011 10:10 am

Re: PSV

Bericht door Le T. » di jul 02, 2013 1:26 pm

Yopi schreef:Voor alle duidelijkheid:


http://www.vi.nl/nieuws/243319/Maher-is ... eerder.htm

Voor hoeveel procent wordt niet vermeld.
Was die 6,5 miljoen het bedrag dat PSV heeft betaald? De rest voor rekening van de investeerder?
Nee, Maher was niet te duur voor Ajax, een zeer technische creatieve middenvelder had gewoon geen prioriteit.
Dat t-shirt... :drecul.gif:
Met zijn ramadan vormdip zal het dan ook wel meevallen.
Wollt ihr den totalen Mensch?

Demosthenes
Berichten: 7389
Lid geworden op: zo dec 02, 2007 8:17 pm

Re: PSV

Bericht door Demosthenes » di jul 02, 2013 1:32 pm

Persoonlijk hoop ik dat Ajax eerder op Bayern gaat lijken.
Mee eens, zowel financieel als qua kijkspel.
Nancy Isenberg in "White Trash": "Historical mythmaking is made possible only by forgetting".

LucaS
Berichten: 53591
Lid geworden op: di mar 09, 2004 1:13 pm
Locatie: Amsterdam

Re: PSV

Bericht door LucaS » di jul 02, 2013 2:11 pm

Eihoven en omgeving lopen de polonaise als psv het niuwste speeltje van een type als abramovic word.
I think I lost my fucking headache

Ajax Rules
Berichten: 33353
Lid geworden op: do jul 22, 2004 9:15 pm

Re: PSV

Bericht door Ajax Rules » di jul 02, 2013 2:12 pm

Op zich natuurlijk wel interessant dat private investeerders eigen geld willen investeren in Maher. Dat zegt wel wat.
Socialisme is afgunst vermomd als mededogen, opgelegd met tirannie in de kleren van tolerantie.

Bert
Berichten: 35963
Lid geworden op: za feb 05, 2005 7:37 pm
Contacteer:

Re: PSV

Bericht door Bert » di jul 02, 2013 2:21 pm

Zegt dat wat, AR? Private investeerders steunden ook Feyenoords aankopen. De 'talentpools' waarin toppers als Mulder, Bruins, Biseswar en Vincken en later Schet, Slory, Ekramy, Tiendalli en Greene zaten, zijn toch geen onverdeeld succes geworden voor de Rotterdamse investeerders. Volgens de redenatie van AR zouden Chelsea, City en PSG zelden een miskoop doen. Iedere dag doen mensen slechte investeringen, dat is in de voetballerij niet anders. Ook met eigen geld.

Dat wil overigens niet zeggen dat Maher een slechte investering zal blijken.
Nog steeds eens met Boem.

En met niemand anders!

Yopi
Erelid
Berichten: 13144
Lid geworden op: zo jan 06, 2013 2:25 pm

Re: PSV

Bericht door Yopi » di jul 02, 2013 2:33 pm

Het zegt wel íets. Die investeerders zullen liever geld steken in Maher dan in Bruma of Jozefzoon. Het zegt dat Maher op dit moment goed in de markt ligt.

Ik zou er ernstige bezwaren tegen hebben als onze mooie club in de ban raakte van enge investeerders. Zodra zich bij Ajax een Jordania meldt, moet ik mij afvragen of ik nog wel supporter wil zijn.

Zakelijk zie ik er ook weinig in. Die investeringsmaatschappijen vormen netwerken. De clubs uit de grote competities kunnen uitzoeken, Nederlandse clubs mogen achteraan aansluiten. Ze krijgen een paar aardige spelers en een hoop afdankertjes.

Gebruikersavatar
ferry
Berichten: 3129
Lid geworden op: ma dec 01, 2003 1:36 pm
Locatie: Ireland

Re: PSV

Bericht door ferry » di jul 02, 2013 2:37 pm

vi.nl:
Maher is PSV'er mede dankzij buitenlandse investeerder
02/07/2013 11:36

De komst van Adam Maher betekent voor PSV veel meer dan een sportieve impuls. Het is een transfer die ook symbool staat voor een nieuwe tijd, die in Eindhoven haast ongemerkt is aangebroken. Hoewel daarvoor volgens directeur Tiny Sanders geen enkele financiële noodzaak bestaat, heeft hij bij de transfer van Maher een grote buitenlandse investeerder betrokken.

De laatste maanden dienden zich twee grote partijen aan, die met PSV een vorm van samenwerking zochten op het gebied van spelerstransacties. Deze zijn afkomstig uit 'de Russische en de Arabische taalgebieden', zoals Sanders het noemt. De naam van de investeerder wil hij niet bekendmaken. 'Dat doen we pas als de andere partij aangeeft daartegen geen bezwaar te hebben.'

De reden om in zee te gaan met een grote buitenlandse investeerder is volgens Sanders van strategische aard. Hij wijst erop hoe zich in de internationale voetbalwereld een steeds omvangrijker circuit aan het vormen is van financieel zeer vermogende partijen, die een stevige greep hebben op het internationale spelerscircuit en de invloedrijke makelaars die daaraan zijn gekoppeld.

'Als je je helemaal afsluit voor die wereld, dan heb je er ook geen contacten mee', waarschuwt Sanders. 'Voor een club als PSV kan het van groot belang zijn om daarmee wel in verbinding te staan.' De stelregel die Sanders daarbij hanteert, is helder: externe financiers zijn van harte welkom, maar ze kunnen binnen PSV geen enkel belang afdwingen. 'Wij willen volkomen autonoom blijven.
:confused.gif:

Ajax Rules
Berichten: 33353
Lid geworden op: do jul 22, 2004 9:15 pm

Re: PSV

Bericht door Ajax Rules » di jul 02, 2013 2:41 pm

Bert schreef:Zegt dat wat, AR? Private investeerders steunden ook Feyenoords aankopen. De 'talentpools' waarin toppers als Mulder, Bruins, Biseswar en Vincken en later Schet, Slory, Ekramy, Tiendalli en Greene zaten, zijn toch geen onverdeeld succes geworden voor de Rotterdamse investeerders. Volgens de redenatie van AR zouden Chelsea, City en PSG zelden een miskoop doen. Iedere dag doen mensen slechte investeringen, dat is in de voetballerij niet anders. Ook met eigen geld.

Dat wil overigens niet zeggen dat Maher een slechte investering zal blijken.
Ben je er weer als de kippen bij Bert? Overigens heb ik mijn redenatie nog niet uiteen gezet, dus je kritiek komt een beetje vroeg.

Even voor jouw educatie: het feit dat er in de wereld van investeringen soms slechte investeringen worden gedaan (zoals in de Feyenoord-pool), wil niet zeggen dat "investeren met eigen geld" niets zegt. Over het algemeen handelen financiele partijen op grond van verwachte risico/rendement-verhouding. Dat betekent uiteraard niet dat er garanties zijn. Zoals je zelf al zegt "iedere dag doen mensen slechte investeringen". Maar dat doen ze wel vanuit positieve verwachtingen en het nastreven van eigenbelang. De club zelf laat zich ook leiden door sportieve overwegingen, irrationale supporters, de praatprogramma's, etc. Het feit dat een neutrale investeerder wel wat zien in deze aankoop is dus wel een interessant gegeven.

Je voorbeelden van Chelsea, City en PSG vind ik voorts niet zo goed. Dat zijn mensen die niet primair als investeerder, maar als consument handelen. Sjeiks die het leuk vinden om een club te hebben.
Laatst gewijzigd door Ajax Rules op di jul 02, 2013 2:47 pm, 2 keer totaal gewijzigd.
Socialisme is afgunst vermomd als mededogen, opgelegd met tirannie in de kleren van tolerantie.

Ajax Rules
Berichten: 33353
Lid geworden op: do jul 22, 2004 9:15 pm

Re: PSV

Bericht door Ajax Rules » di jul 02, 2013 2:44 pm

Ferry schreef: :confused.gif:
Wat snap je er niet aan, Ferry? Financiele noodzaak is toch niet de enige reden om met een andere partij een financieringsconstructie op te zetten?
Socialisme is afgunst vermomd als mededogen, opgelegd met tirannie in de kleren van tolerantie.

Cruijff
AT Toto winner 14/15
Berichten: 23349
Lid geworden op: di jan 31, 2006 12:06 am

Re: PSV

Bericht door Cruijff » di jul 02, 2013 2:45 pm

Is er een reden om een vlotte reactie van Bert als kritiek te zien, AR? :smile-ajax.gif:
Ajax Rules schreef:Even voor jouw educatie: het feit dat er...
"Educatie" of 'belerend doen' hoeft niet vaak louter van één te komen he? :smile-ajax.gif: Rondom alle gekkigheid die je nu al behoorlijk wat jaren in de voetballerij ziet spelen nogal veel belangen en veel dingen zijn schimmig. Mensen zijn tegenwoordig vrijwel nooit meer louter investeerder of louter consument.

Cruijff
AT Toto winner 14/15
Berichten: 23349
Lid geworden op: di jan 31, 2006 12:06 am

Re: PSV

Bericht door Cruijff » di jul 02, 2013 2:48 pm

Ajax Rules schreef:Wat snap je er niet aan, Ferry? Financiele noodzaak is toch niet de enige reden om met een andere partij een financieringsconstructie op te zetten?
Haha weer een lekkere "I'm mister know-it-all reactie"

Hoezo ben je in de veronderstelling dat Ferry bepaalde dingen snapt en dat jij ze vervolgens moet gaan aanvallen? En waarom denk je dat Bert nog een uur of wat op jouw redenatie moet wachten voor hij inhoudelijk kan reageren.

Het lijkt me dat Ferry de uitleg die Sanders geeft totaal niet meer kan volgen. Dan bevindt hij zich waarschijnlijk in een groot gezelschap, want bovenstaand verhaal van Tiny zit vol met tegenstrijdigheden. :smallgrin.gif:

Ajax Rules
Berichten: 33353
Lid geworden op: do jul 22, 2004 9:15 pm

Re: PSV

Bericht door Ajax Rules » di jul 02, 2013 2:49 pm

Cruijff schreef:Is er een reden om een vlotte reactie van Bert als kritiek te zien, AR? :smile-ajax.gif:
Ik ken hem langer dan vandaag....
Socialisme is afgunst vermomd als mededogen, opgelegd met tirannie in de kleren van tolerantie.

Gebruikersavatar
peter
Site Admin & Toto winner WC 2006, EC 2008
Berichten: 48927
Lid geworden op: di sep 23, 2003 11:08 am

Re: PSV

Bericht door peter » di jul 02, 2013 2:56 pm

De reden om in zee te gaan met een grote buitenlandse investeerder is volgens Sanders van strategische aard. Hij wijst erop hoe zich in de internationale voetbalwereld een steeds omvangrijker circuit aan het vormen is van financieel zeer vermogende partijen, die een stevige greep hebben op het internationale spelerscircuit en de invloedrijke makelaars die daaraan zijn gekoppeld.
Zou dit er mee te maken kunnen hebben dat Ajax afhaakte? Het klinkt alsof je Maher alleen kan halen als je zaken doet met Partij X en de daaraan gekoppelde zaakwaarnemer. Overmars gaf al eens aan dat de 'vraagprijs van AZ' niet van belang was en de Boer riep dat Maher 'te duur was'.

Cruijff
AT Toto winner 14/15
Berichten: 23349
Lid geworden op: di jan 31, 2006 12:06 am

Re: PSV

Bericht door Cruijff » di jul 02, 2013 3:00 pm

Heel goed mogelijk Peter. Het zou dus kunnen dat Maher tussen de 10,5 en 12 miljoen moest kosten en via een constructie voor 40 of 50% eigendom van een investeringsmaatschappij is.

Van een Arabisch of Russisch sprekende partij zelfs. Dat brengt meteen vragen met zich mee zit die partij in het gas of in de olie? Produceren ze misschien zelfs gifgas of leveren ze wapens aan Irak of Syrië? Iets waar diverse 'gerenommeerde Nederlandse ondernemers' in een recent verleden voor zijn veroordeeld dus je weet maar nooit wat voor gekke indianen je tegenkomt in het schimmige transferwereldje...

Gebruikersavatar
ferry
Berichten: 3129
Lid geworden op: ma dec 01, 2003 1:36 pm
Locatie: Ireland

Re: PSV

Bericht door ferry » di jul 02, 2013 3:07 pm

Ajax Rules schreef:
Ferry schreef: :confused.gif:
Wat snap je er niet aan, Ferry? Financiele noodzaak is toch niet de enige reden om met een andere partij een financieringsconstructie op te zetten?
Ik ben de eerste om toe te geven dat ik geen financieel expert ben, en er waarschijnlijk verschillende redenen zullen zijn om met externe partijen in zee te gaan zonder dat je daar zelf de financiele noodzaak voor hebt. Maar over het algemeen willen die externe partijen daar wat voor terug. De vraag is wat psv daar straks aan over houdt.

Tiny zegt dit in het artikel:
"De reden om in zee te gaan met een grote buitenlandse investeerder is volgens Sanders van strategische aard. Hij wijst erop hoe zich in de internationale voetbalwereld een steeds omvangrijker circuit aan het vormen is van financieel zeer vermogende partijen, die een stevige greep hebben op het internationale spelerscircuit en de invloedrijke makelaars die daaraan zijn gekoppeld.

'Als je je helemaal afsluit voor die wereld, dan heb je er ook geen contacten mee', waarschuwt Sanders. 'Voor een club als PSV kan het van groot belang zijn om daarmee wel in verbinding te staan.'


Oftewel: ze doen alleen zaken met die externe partijen om contact te houden met de financieel zeer vermogende partijen die grote invloed hebben in de internationale voetbalwereld. Kan natuurlijk, maar als Ajax morgen met zo'n bericht naar buiten zou komen, zou ik me er niet prettig bij voelen.

Gebruikersavatar
Duke
Site Admin & AT EC 2016 winner
Berichten: 34690
Lid geworden op: ma apr 19, 2004 10:09 am

Re: PSV

Bericht door Duke » di jul 02, 2013 3:26 pm

Zo, de iets minder smakelijke posts zijn terecht gekomen waar ze horen. En dat zal ik ook met eventuele andere posts van gelijke strekking doen. :excited.gif:
There is only one difference between a madman and me. I am not mad.

Salvador Dali

Le T.
Berichten: 5472
Lid geworden op: do mar 31, 2011 10:10 am

Re: PSV

Bericht door Le T. » di jul 02, 2013 3:31 pm

Peter schreef:
De reden om in zee te gaan met een grote buitenlandse investeerder is volgens Sanders van strategische aard. Hij wijst erop hoe zich in de internationale voetbalwereld een steeds omvangrijker circuit aan het vormen is van financieel zeer vermogende partijen, die een stevige greep hebben op het internationale spelerscircuit en de invloedrijke makelaars die daaraan zijn gekoppeld.
Zou dit er mee te maken kunnen hebben dat Ajax afhaakte? Het klinkt alsof je Maher alleen kan halen als je zaken doet met Partij X en de daaraan gekoppelde zaakwaarnemer. Overmars gaf al eens aan dat de 'vraagprijs van AZ' niet van belang was en de Boer riep dat Maher 'te duur was'.
Klinkt mij een beetje als zoeken naar een reden waarom het TH terecht is afgehaakt nog voor ze fatsoenlijk waren begonnen. Eerst was hij geen prioriteit, toen was was hij te duur. Maar Ajax had zich niet eens bij AZ gemeld en toen zouden het dus wel de persoonlijke eisen van Maher en Lens geweest zijn. Toen zowel de transfersom als die eisen bleken mee te vallen moest er weer iets verzonnen worden om het straatje van het TH schoon te vegen, en komt de VI een link leggen, een link die niet zo door PSV is gelegd.

Mij lijkt de beslissing om niet voor Maher te gaan geel in lijn met het spelersbeleid van het TH sinds januari 2011.
Wollt ihr den totalen Mensch?

Plaats reactie