FC Twente 2009-2010

Club informatie van de afgelopen seizoenen
Plaats reactie
Wouter
Berichten: 20868
Lid geworden op: ma jun 21, 2004 12:35 pm
Locatie: Einde van de wereld

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door Wouter » zo nov 22, 2009 4:40 pm

Je kunt er lang of kort over lullen, feit is gewoon dat Ajax zes punten achter staat op Twente, en dik in de problemen komt als ze een misstap begaan.

Negen punten verschil is immers wel erg veel, zeker in dit jaar waarin Twente, PSV en Ajax duidelijk boven de rest uit steken.

Ajax Rules
Berichten: 33412
Lid geworden op: do jul 22, 2004 9:15 pm

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door Ajax Rules » zo nov 22, 2009 4:50 pm

Wouter schreef:Je kunt er lang of kort over lullen, feit is gewoon dat Ajax zes punten achter staat op Twente
Dat is inderdaad een feit, daarover is dan ook niemand het oneens. Maar om dat verschil "dik verdiend" te noemen (wat impliceert dat Ajax in feite nog genadig wegkomt met een dergelijke kloof), daar ben ik het simpelweg niet mee eens (om genoemde redenen).
Socialisme is afgunst vermomd als mededogen, opgelegd met tirannie in de kleren van tolerantie.

Gebruikersavatar
peter
Site Admin & Toto winner WC 2006, EC 2008
Berichten: 48981
Lid geworden op: di sep 23, 2003 11:08 am

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door peter » zo nov 22, 2009 4:53 pm

Ik dus wel. Als je punten laat liggen tegen het beroerde Sparta en VVV, dan moet je vooral niet gaan zeuren over het gat. Dikverdiend dat we op achterstand staan en als we zo goed waren, dan hadden we wel gewonnen in Enschede.

LucaS
Berichten: 53591
Lid geworden op: di mar 09, 2004 1:13 pm
Locatie: Amsterdam

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door LucaS » zo nov 22, 2009 5:00 pm

Niemand zeurt over het gat. Feit is wel dat Ajax van de top tien er geloof ik al 6 uit heeft gehad. Het is nog niet gedaan.
I think I lost my fucking headache

Wouter
Berichten: 20868
Lid geworden op: ma jun 21, 2004 12:35 pm
Locatie: Einde van de wereld

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door Wouter » zo nov 22, 2009 5:01 pm

Inmiddels zijn er veertien wedstrijden gespeeld; dan geeft de ranglijst meestal wel een aardig beeld van de verhoudingen. Ajax heeft gewoon de sleutelwedstrijden tegen PSV en Twente verloren. En dat zijn belangrijke wedstrijden dit seizoen, want tegen andere ploegen zullen Twente en PSV weinig punten verspelen, omdat het niveauverschil tussen de "top-drie" enerzijds en de rest anderzijds dit seizoen relatief groot is.

Ajax Rules
Berichten: 33412
Lid geworden op: do jul 22, 2004 9:15 pm

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door Ajax Rules » zo nov 22, 2009 5:03 pm

Peter schreef:Ik dus wel. Als je punten laat liggen tegen het beroerde Sparta en VVV, dan moet je vooral niet gaan zeuren over het gat.
:confused.gif:
Socialisme is afgunst vermomd als mededogen, opgelegd met tirannie in de kleren van tolerantie.

Wouter
Berichten: 20868
Lid geworden op: ma jun 21, 2004 12:35 pm
Locatie: Einde van de wereld

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door Wouter » zo nov 22, 2009 6:17 pm

Dit is net gepost op het Vitesseforum:
'Alcohol in het spel' bij auto-ongeluk voetballer Theo Janssen'

ARNHEM - Middenvelder Theo Janssen van FC Twente heeft in de nacht van zaterdag op zondag een auto-ongeluk gehad.
De auto is over de kop geslagen. Alle vier inzittenden zijn gewond geraakt.

Arnhemmer Theo Janssen (28) heeft een bloedproef ondergaan. Daaruit bleek, zo meldt de politie, dat er alcohol in het spel was. Zijn rijbewijs is voorlopig afgepakt.

De VOA (Verkeers Ongevallen Analyse) van de politie Twente heeft een onderzoek ingesteld naar de toedracht van dit ongeval.

Janssen en drie inzittenden waren op weg naar Arnhem na het competitieduel van FC Twente tegen Vitesse, zijn oude club. Twente won met 1-0 en Janssen werd verkozen tot man van de wedstrijd.

Hij is met zijn auto en vier inzittenden om 1.35 uur over de kop geslagen. Janssen zou zijn neus hebben gebroken. Kevin Moeliker uit Elst, doelman van hoofdklasser vv Lienden, ligt nog in het ziekenhuis. De 29-jarige ex prof, die enkele maanden bij Vitesse trainde, was tot zondagmiddag in coma. Hij moest uit de auto worden gehaald.

Ook de broer van Theo Janssen, Johan Janssen, zat in de auto. Alle inzittenden zijn in het ziekenhuis behandeld aan letsel.

De politie spreekt van een 'eenzijdig verkeersongeval met letsel'.

Er was geen ander verkeer bij betrokken.

Hieronder het politieverslag:

'Op zondag 22 november omstreeks 01.25 uur kwam er een melding binnen dat een auto over de kop zou zijn geslagen op de Auke Vleerstraat in Enschede, nabij de Strootsweg. Ter plaatse bleek dat er in de auto vier personen hadden gezeten. Zij hadden alle vier letsel opgelopen. Een persoon zat nog in de auto toen de hulpdiensten arriveerden. Deze man, een 29-jarige inwoner van Elst, lag bekneld op de achterbank en is door de hulpdiensten uit de auto gehaald. De andere drie personen, waren een 27-jarige man uit Elst, een 28-jarige man uit Arnhem en een 39-jarige man uit Wagenvoort.

Alle vier mannen zijn overgebracht naar het ziekenhuis voor behandeling aan het opgelopen letsel. De 29-jarige man uit Elst is opgenomen in het ziekenhuis. De 28-jarige man uit Arnhem was de bestuurder van de auto.'

Verschillende bronnen hebben gisteren bevestigd dat het om voetballer Theo Janssen gaat.

De Gelderlander

goodfella
Berichten: 8566
Lid geworden op: ma okt 06, 2003 6:31 pm

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door goodfella » zo nov 22, 2009 7:41 pm

joey schreef:
Jöhnk schreef:Onder zuinig spelen versta ik vroeg op 1-0 komen en de wedstrijd dan uitspelen. Als je tot de laatste 10 minuten op zoek bent naar de winnende treffer dan speel je niet zuinig.
Oké, geduldig dan. Want die goal valt uiteindelijk toch.
PSV is een paar keer op die manier kampioen geworden. Wij de meeste doelpunten voor, zij de titel.
Grappig, jij roept dat als je zo speelt het gigantisch veel krachten kost. Nu heb je het over geduldig. Maar goed, die Ruiz knalt er toch eentje in, wat Ajax tegen Sparta naliet. Knap. Maar we moeten nu net doen alsof Twente wist dat het zou scoren. Douglas en Wisgerhof gingen niet voor niets mee aanvallen.

brigade zuid
AT Toto winner 15/16
Berichten: 23726
Lid geworden op: ma apr 26, 2004 10:51 pm

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door brigade zuid » zo nov 22, 2009 9:01 pm

Die Ruiz begint zo zoetjes aan wel een fenomeen te worden hoor.

Thijs
Site Admin & Toto winner WC 2010
Berichten: 13830
Lid geworden op: zo sep 28, 2003 6:24 pm
Locatie: Amsterdam

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door Thijs » zo nov 22, 2009 9:25 pm

Die Theo toch.
Don't worry 'bout a thing...cause every little thing gonna be alright!

Wouter
Berichten: 20868
Lid geworden op: ma jun 21, 2004 12:35 pm
Locatie: Einde van de wereld

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door Wouter » zo nov 22, 2009 9:32 pm

Eens uit 't Broek, altijd uit 't Broek...

joey
Erelid
Berichten: 94218
Lid geworden op: ma sep 01, 2003 2:29 pm
Locatie: Amsterdam

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door joey » zo nov 22, 2009 11:35 pm

Wat een stomme idioot, die Janssen... :1evil.gif:
Het stinkt aan alle kanten!

Gebruikersavatar
ferry
Berichten: 3135
Lid geworden op: ma dec 01, 2003 1:36 pm
Locatie: Ireland

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door ferry » ma nov 23, 2009 12:07 pm

Theo Janssen moet 10 dagen plat

Van onze Telesportredactie
AMSTERDAM - Theo Janssen is er slechter aan toe dan aanvankelijk werd gedacht. De middenvelder van FC Twente veroorzaakte in de nacht van zaterdag op zondag een ernstig, eenzijdig ongeluk. Onderzoek wees uit dat Janssen een gebroken neus en drie gebroken ribben heeft. Ook werd een van zijn longen geraakt, het is nog onduidelijk of deze is geperforeerd. De tweevoudig international moet tien dagen plat liggen.

Janssen vloog zaterdagnacht omstreeks 01.35 uur in Enschede met zijn auto over de kop. Bij het ongeluk raakten alle vier de inzittenden gewond. Een van de bijrijders, FC Lienden-doelman en ex-prof Kevin Moeliker (29) ligt nog in het ziekenhuis. Hij lag tot zondagmiddag in coma.
Bij Janssen werd direct een bloedproef afgenomen. Daarin werden sporen van alcohol aangetroffen, zo meldt de politie. De politie heeft het rijbewijs van Janssen voorlopig ingevorderd. Ook de broer van Theo Janssen, Johan Janssen, zat bij hem in de auto. De Verkeers Ongevallen Analyse van de politie Twente heeft een onderzoek ingesteld naar het ongeluk.
Janssen speelde zaterdagavond mee in de wedstrijd van FC Twente tegen Vitesse (1-0). Daarin werd hij nog uitgeroepen tot man van de wedstrijd.
De Telegraaf

Gebruikersavatar
Toppie
Berichten: 11978
Lid geworden op: di feb 24, 2004 5:43 pm

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door Toppie » ma nov 23, 2009 1:03 pm

Theo :alc.gif: Theo een tijdje later :withstupid.gif:

refr.:
Theo, je bent vannacht weer dronken geweest
Je ging me daar tekeer als een beest
Wat ben je toch een
(lulululu lululululu lu)
Theo, je stapte pas om 4 uur in bed
Je had niet eens je hoed afgezet
Dat is toch flauwekul

refr.

't Zou 't beste zijn als Theo weer verhuist
Toch als 'ie dronken is wil 'ie op de vuist
En ook de dokter heeft aan hem z'n handen vol
Want die heeft bloed gevonden in z'n alcohol

Hij heeft 'n keertje op een pijpje moeten blazen
Dat werd niet groen maar 't ontplofte daar op slag
Ja toen had je het gedonder in de galzen
En de mensen zongen toen de andere dag
(Lululu)

Lionel
Berichten: 50117
Lid geworden op: vr sep 26, 2003 12:35 am

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door Lionel » ma nov 23, 2009 2:23 pm

goodfella schreef:
joey schreef:
Jöhnk schreef:Onder zuinig spelen versta ik vroeg op 1-0 komen en de wedstrijd dan uitspelen. Als je tot de laatste 10 minuten op zoek bent naar de winnende treffer dan speel je niet zuinig.
Oké, geduldig dan. Want die goal valt uiteindelijk toch.
PSV is een paar keer op die manier kampioen geworden. Wij de meeste doelpunten voor, zij de titel.
Grappig, jij roept dat als je zo speelt het gigantisch veel krachten kost. Nu heb je het over geduldig. Maar goed, die Ruiz knalt er toch eentje in, wat Ajax tegen Sparta naliet. Knap. Maar we moeten nu net doen alsof Twente wist dat het zou scoren. Douglas en Wisgerhof gingen niet voor niets mee aanvallen.
Inderdaad... zo bijzonder is Twente niet hoor. Ze doen het heel aardig, maar de kwaliteiten die AZ vorig jaar had hebben zij niet. Ajax miste tegen Twente bovendien 2 aanvallers, Rommedahl was niet fit en Pantelic werd al vroeg gewisseld.

Ik denk verder dat als het even tegen gaat zitten bij Twente, de boel daar wel redelijk in gaat storten... zo heel veel extra kwaliteit hebben ze niet. En bij die Ruiz moet het ook een keer ophouden...
IK GELOOF!!!!!!

Gebruikersavatar
Dr. Living Stoned
Founding Father
Berichten: 19598
Lid geworden op: vr dec 12, 2003 6:30 pm
Locatie: at home

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door Dr. Living Stoned » ma nov 23, 2009 5:09 pm

Toppie schreef:Theo :alc.gif: Theo een tijdje later :withstupid.gif:
je bent een lul toppie!
I'M NOT A COMPLETE IDIOT!
...some parts are missing

Gebruikersavatar
Ramona
Erelid, Toto winner 03/04, 17/18, EC 08
Berichten: 34516
Lid geworden op: vr sep 12, 2003 5:58 pm
Locatie: Nijmegen

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door Ramona » di nov 24, 2009 12:30 pm

Nee dan Tea... :excited.gif:

Proost, Theo
Uitgegeven: 24 november 2009 09:52
Laatst gewijzigd: 24 november 2009 09:52

Theo Janssen schudt zijn hoofd. Vroeger, zegt hij, deed hij nog wel eens rare dingen. Nu niet meer. 'Mensen denken wel eens dat ik geen echte topsporter ben. Nou, dat is lang geleden.'


In ieder interview met Theo Jansen komt het woord vroeger minstens achtenveertig keer voor. Roken? Nee joh, doet hij niet meer. Dat was vroeger. Toen stak hij elke dag de brand in een pakje sigaretten.

Iedereen wist het hoor. Ploeggenoten, trainers, supporters. Theo had 'een bereconditie' - waarop hij best een beetje kon interen. Ah joh, wat maken die paar peuken nou uit? Alsof je er dood aan gaat.

Flügeltje

Stappen? Nee man, dat was vroeger. Doet hij allang niet meer. En dan nog: het kon ook geen kwaad om af en toe een paar biertjes te drinken op de Arnhemse Korenmarkt. Toch?

Uit een VI-interview van een paar jaar geleden: 'Ik vind dat je na een wedstrijd best zelf mag bepalen wat je doet. Vaak spelen we op zaterdag en hoeven we pas een week later weer te voetballen. Vroeger maakte ik het nog wel eens te bont. Maar nu hou ik me in. Een Bacardi Breezer, of een Red Bull met wodka. Soms een Flügeltje erbij.'

Ice Tea Green

Moet kunnen, nietwaar? In zijn periode bij Vitesse werd hij ooit door trainer Koeman geschorst omdat hij zich 's avonds in het nachtleven van Arnhem stortte met een geblesseerde enkel.

Janssen vond het een belachelijke straf. Hij was toevallig 'effe' in de stad om zijn vriendin op te pikken. Maar goed, sinds een paar jaar zit hij 's avonds gewoon lekker thuis op de bank. Stappen is verleden tijd. Zijn favoriete drankje is tegenwoordig Ice Tea Green.

Eierkoeken

Te dik? Welnee, dat was vroeger. Honderd kilo woog hij ooit aan het begin van het seizoen. Supporters van de tegenpartij vermaakten zich prima met zijn overgewicht. Spreekkoor van het jaar: 'Theo, laat je tieten zien'.

Janssen moest op dieet. Hij zei dan wel stoer dat Sonja Bakker er bij hem niet in kwam ('dat is voor topsporters dodelijk - ik kan toch niet op eierkoeken leven!'), maar tegelijkertijd hongerde de technische staf van Vitesse hem uit.

Een sinaasappel in de morgen, 's avonds een paar tomaten met een blaadje sla. Niet dat Theo er zich heel veel van aantrok trouwens. Hij was in staat om tijdens een interview te zeggen dat hij op zijn eten moest letten omdat hij anders 'kogeltje rond' zou worden om daarna doodleuk croissant met filet américain te bestellen.

Kratje bier

Achterbuurt? Ach ja, dat was vroeger. Mooi toch, met de hele buurt voetballen of knokken tegen de buurt verderop. Dat waren nog eens tijden. In de zomer de bank naar buiten slepen, kratje bier en een paar frikadellen erbij.

En dan lekker ouwehoeren over een toekomst bij een Engelse topclub: wijven als water en genoeg geld om de frikadellen voor de hele buurt te betalen. Niemand die aan Theo twijfelde. Hij had in zijn pink meer talent dan andere Eredivisiespelers in hun hele lijf.

Allerlaatste

Ook al speelt Theo dit jaar bij FC Twente beter dan ooit: hij heeft alleen het talent uit zijn pink gebruikt. Die Engelse topclub is er nooit gekomen. De enige prijs die hij tot nog toe heeft gewonnen is het NK Voetgolf.

Zaterdagnacht sloeg hij met zijn auto over de kop na een avondje stappen en drinken in Enschede. Een passagier raakte erbij in coma. De gevolgen voor Theo zelf: een gebroken neus. En ook zijn imago van ex-feestbeest ligt aan gruzels. Vroeger is geen vroeger. Vroeger is nu.

Neem er nog eentje, Theo. Een aller-, aller-, allerlaatste. En word daarna de topsporter die je zegt te zijn.

© NUsport/Thijs Zonneveld

Gebruikersavatar
Kowalczyk
Moderator English Section
Berichten: 13845
Lid geworden op: vr sep 19, 2003 12:54 pm
Locatie: AMSTERDAM
Contacteer:

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door Kowalczyk » di nov 24, 2009 12:51 pm

Wat is dat toch hè, met voetballers?

Mijn ouders wonen in Friesland en mijn moeder werkt daar in een bejaardenhuis. Ze krijgen regelmatig mensen met een taakstraf over de vloer, en daar heeft in de loop der jaren menige speler van Heerenveen en Cambuur bij gezeten. Meestal haalt dat de media helemaal niet en kan zo'n jongen tamelijk anoniem na de training een middagje bij de bejaarden werken. Gebeurt echt heel vaak. En het zijn altijd dezelfde verhalen: 200 km per uur gereden, aanrijding veroorzaakt, met drank op achter het stuur... Altijd hetzelfde.

Voetballers en hun auto's - het is me wat.

K.
Still alive...

Thijs
Site Admin & Toto winner WC 2010
Berichten: 13830
Lid geworden op: zo sep 28, 2003 6:24 pm
Locatie: Amsterdam

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door Thijs » di nov 24, 2009 4:34 pm

Al speel je bij Cambuur (en ben je dus een modale dertien-in-een-dozijn-voetballer), dan nog ben je helemaal het binkie in het uitgaansleven van Leeuwarden. Je kunt een mooie auto rijden, je hebt de vrouwen voor het uitkiezen (hoe belabberd je er ook uitziet) en je denkt dat je alles kunt maken. Dus ook het typische machogedrag van 'hard rijden'. Het zijn soms net kinderen. En die teammanagers maar midden in de nacht op pad om te zorgen dat alles geregeld wordt zonder inmenging van de pers.

Het blijft een vreemd wereldje.
Don't worry 'bout a thing...cause every little thing gonna be alright!

Feest
Berichten: 18502
Lid geworden op: wo sep 24, 2003 6:37 am

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door Feest » di nov 24, 2009 4:49 pm

x
Laatst gewijzigd door Feest op vr feb 05, 2010 1:51 am, 1 keer totaal gewijzigd.

Gebruikersavatar
Harm
Berichten: 15075
Lid geworden op: wo apr 28, 2004 5:23 pm

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door Harm » di nov 24, 2009 6:16 pm

Vroem Boem Theo bedoel je.

joey
Erelid
Berichten: 94218
Lid geworden op: ma sep 01, 2003 2:29 pm
Locatie: Amsterdam

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door joey » wo nov 25, 2009 12:11 am

Kowalczyk schreef:Wat is dat toch hè, met voetballers?

Mijn ouders wonen in Friesland en mijn moeder werkt daar in een bejaardenhuis. Ze krijgen regelmatig mensen met een taakstraf over de vloer, en daar heeft in de loop der jaren menige speler van Heerenveen en Cambuur bij gezeten. Meestal haalt dat de media helemaal niet en kan zo'n jongen tamelijk anoniem na de training een middagje bij de bejaarden werken. Gebeurt echt heel vaak. En het zijn altijd dezelfde verhalen: 200 km per uur gereden, aanrijding veroorzaakt, met drank op achter het stuur... Altijd hetzelfde.

Voetballers en hun auto's - het is me wat.

K.
Ja, Zlatan en Mido die een wedstrijden racen hielden op de ringweg van Amsterdam. Kinderen zijn het. :excited.gif:
Het stinkt aan alle kanten!

Gebruikersavatar
generaal
Berichten: 7602
Lid geworden op: ma jan 30, 2006 12:43 pm

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door generaal » wo nov 25, 2009 12:48 am

Theo Janssen is een authentieke patjakker uit Klarendal, waar twintigers vrouwen versieren door een shaggie voor ze te draaien en ze vervolgens achterop de Puch mee uit te nemen naar de Korenmarkt. Ik kwam hem ooit tegen op een donderdagmiddag in een klein casino, waar hij met alle egards werd ontvangen en vervolgens binnen 20 minuten 6 briefjes van vijftig euro aan de roulettetafel verkwistte :smallgrin.gif: .

Poeder
Berichten: 403
Lid geworden op: di nov 07, 2006 7:05 pm
Locatie: De hoofdstad van Gelderland

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door Poeder » wo nov 25, 2009 11:35 am

Nicky Hofs komt uit Klarendal, Theetje Janssen komt uit 't Broek en geloof mij dat is een wereld van verschil (overigens Jhon van de Beukering uit Velp Zuid en dat allemaal in één 11-tal, vrij bijzonder).

Gebruikersavatar
Kowalczyk
Moderator English Section
Berichten: 13845
Lid geworden op: vr sep 19, 2003 12:54 pm
Locatie: AMSTERDAM
Contacteer:

Re: FC Twente 2009-2010

Bericht door Kowalczyk » wo nov 25, 2009 3:34 pm

generaal schreef:Ik kwam hem ooit tegen op een donderdagmiddag in een klein casino, waar hij met alle egards werd ontvangen en vervolgens binnen 20 minuten 6 briefjes van vijftig euro aan de roulettetafel verkwistte :smallgrin.gif: .
Ik ben nog nooit in een casino geweest, maar mijn zusje gaat eens per jaar met een groepje vrienden, naar het Lido (Holland Casino) bij het Leidseplein. Eén keer per jaar, maar ze kwamen 'toevallig' drie jaren achtereen Winston Bogarde tegen. Eén keer zagen ze dat hij speelde met fiches van 500 en 1000 euro.

K.
Still alive...

Plaats reactie