Jeroen Verhoeven

Spelers die deel hebben uitgemaakt van de Ajaxselectie

Moderator: mods

Gebruikersavatar
beelzebub
Berichten: 7511
Lid geworden op: di sep 23, 2003 1:53 pm
Locatie: Almere

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door beelzebub » wo jul 15, 2009 5:31 pm

Wist niet dat je zo'n vetklep was Ko. :ajaxsmiley.gif:
Je kunt alles wat je wilt, als je maar oefent

Gebruikersavatar
Kowalczyk
Moderator English Section
Berichten: 13845
Lid geworden op: vr sep 19, 2003 12:54 pm
Locatie: AMSTERDAM
Contacteer:

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door Kowalczyk » wo jul 15, 2009 5:42 pm

Op de elftalfoto van een profclub zou ik dat zeker zijn, ja (ik zou er trouwens ook anderhalve kop bovenuit steken).

Maar in het straatbeeld van alledag valt het best mee hoor. :ajaxsmiley.gif:

K.
Still alive...

Gebruikersavatar
999
Berichten: 60829
Lid geworden op: do sep 25, 2003 6:53 pm

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door 999 » ma jul 20, 2009 11:13 am

'De Beer van de Meer is terug'

20/07/2009 11:30


Onverwacht geschreeuw zwol op na de oefenwedstrijd van Ajax tegen HZVV. De Amsterdamse club peest in de provincie en ieder bezoek aan een amateurclub eindigt op dezelfde manier. Tussen de kleedkamer en de spelersbus worden dranghekken geplaatst, waarachter vooral jeugdige fans staan te smachten naar een handtekening. Op sportpark Bentinckspark in Hoogeveen was het vorige week niet anders.

Publieksfavorieten als Luis Suarez, Gregory van der Wiel en Maarten Stekelenburg waren de blikvangers, in hun kielzog werd de rest van de Ajax-selectie besprongen. Tot zover niets nieuws onder de zon. Tot het moment waarop Jeroen Verhoeven (foto) de kleedkamer uit kwam lopen. Nooit eerder zal een derde doelman zo uitbundig zijn onthaald als Verhoeven die donderdagvond in Drenthe. Uit honderden kinderkelen klonk zijn naam, niet in het minst tot verbazing van de keeper zelf. Hij glimlachte en begon aan een zegetocht langs de dranghekken, op zijn eerste officiële werkdag bij zijn nieuwe club. Ajax is een cultheld rijker.

In Amsterdam lopen de laatste jaren wel meer cultfiguren rond. Evander Sno zou je tot die categorie kunnen rekenen en vorig seizoen gold dat voor Ismail Urzaíz, De Baskische Boomstam. In een grijzer verleden was bij Ajax een cultstatus weggelegd voor Felix Gasselich, een trage linkspoot met een snor. En niet te vergeten de vader aller cultvoetballers in Amsterdam, Tscheu La Ling, de flegmatieke rechtsbuiten met een eigen supportersvak in stadion De Meer. En sinds vorige week is er dan Jeroen Verhoeven, de enige speler in de Eredivisie met een gewicht van meer dan honderd kilogram.

Hij zal altijd en eeuwig met dat postuur achtervolgd worden. Vorig seizoen, tijdens de onderlinge wedstrijden tussen Ajax en zijn toenmalige club FC Volendam, zongen de Amsterdamse fans hem langdurig liedjes over pizza’s en hamburgers toe. De doelman kon er de humor wel van inzien. 'Ze kunnen beter over je lullen dan van je eten', was zijn droge commentaar naderhand.

Goeie keeper trouwens, die Verhoeven. Je zou het bijna vergeten. Aardige gozer ook. Neem bijvoorbeeld zijn officiële website. In de meeste gevallen zijn persoonlijke sites van profvoetballers niet te pruimen. Spelers hebben er vaak zelf geen bemoeienis mee, maar laten hun zaakwaarnemer of – nog erger – een communicatietype hun site vol plempen met wezenloze clichés uit de categorie Het gaat niet om mij, maar om het teambelang.

Zo niet in het geval van Verhoeven. Hij heeft zijn site hoogstpersoonlijk ontworpen en verzorgt zelf de aanvoer van nieuws en achtergronden. Verhoeven omschrijft zichzelf in zijn jongste jeugdjaren bij de Bussumse club BFC als 'een zeer snelle en graag op doel schietende rechtsbuiten'. Van zijn opa kreeg de toenmalige aanvaller een gulden per doelpunt, tot hij in de C-junioren tot doelman werd omgeschoold.

Tevens onthult Verhoeven wat zijn favoriete andere websites zijn. Hoog op de lijst staat het digitale huis van een hovenier genaamd Barry Fokker. De keeper mag ook graag op de site van een meubelmakerij in Blaricum kijken, zo valt er te lezen. Met glimmer en glamour heeft het allemaal niets van doen en dat doet weldadig aan. Het zou ook niet passen bij de man die onder supporters van zijn vorige club de bijnaam De Ham van Volendam had.

Bij Ajax treedt Verhoeven in de voetsporen van een zwaarlijvige cultkeeper uit de jaren zeventig en tachtig, Piet Schrijvers, alias De Beer van de Meer. Ook bij Schrijvers ging het vaak over zijn lichaamsgewicht, 98 kilogram schoon aan de haak. Hij keepte er 46 interlands en 563 wedstrijden in het betaald voetbal mee. En vijftien jaar na zijn laatste profduel is Schrijvers terug bij Ajax, in de hoedanigheid van Jeroen Verhoeven.

Simon Zwartkruis
Blij met de punten ...

Justin
Berichten: 2074
Lid geworden op: di sep 23, 2003 5:14 pm
Locatie: Den Haag
Contacteer:

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door Justin » ma jul 20, 2009 2:42 pm

Het lijkt wel of Simon Zwartkruis de column van Ko heeft gelezen. :smallgrin.gif:

Gebruikersavatar
LouisXIV & co
Berichten: 1618
Lid geworden op: do dec 16, 2004 11:35 pm
Locatie: Amsterdam

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door LouisXIV & co » ma jul 20, 2009 5:55 pm

Justin schreef:Het lijkt wel of Simon Zwartkruis de column van Ko heeft gelezen. :smallgrin.gif:
Pff, ja zeg, wat een na-aperij. Inclusief het benoemen van Urzaiz als cultheld. Dat verzint-ie echt niet zelf. Bij mijn weten is Urzaiz namelijk alleen voor Ko een cultheld geweest.

Volgende week van Zwartkruis een artikeltje over de roem van Ajax in England denk ik... :excited.gif:
Zé of zeehond, rookies huren voor een jaar is ongezond!

Thijs
Site Admin & Toto winner WC 2010
Berichten: 13820
Lid geworden op: zo sep 28, 2003 6:24 pm
Locatie: Amsterdam

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door Thijs » di jul 21, 2009 9:42 am

Nou, de cultstatus begint welhaast mythische vormen aan te nemen want hij ligt er zes weken uit met een blessure.
Don't worry 'bout a thing...cause every little thing gonna be alright!

Bert
Berichten: 35963
Lid geworden op: za feb 05, 2005 7:37 pm
Contacteer:

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door Bert » di jul 21, 2009 10:50 am

Oké, welke keeper zullen we nu halen?
Nog steeds eens met Boem.

En met niemand anders!

Gebruikersavatar
peter
Site Admin & Toto winner WC 2006, EC 2008
Berichten: 48887
Lid geworden op: di sep 23, 2003 11:08 am

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door peter » di jul 21, 2009 10:57 am

Verhoeven moet natuurlijk even wennen aan de continue stroom van harde ballen richting het doel. :hypocrite.gif:

In de column van Derksen viel trouwens ook te lezen dat we 3 ton voor die jongen hebben betaald. Raar om op een 3e keeper verlies te gaan maken. Koop dan een talentvolle 3e doelman (als je deze niet eigen gelederen hebt).

Gebruikersavatar
Daily Blind
Berichten: 13388
Lid geworden op: wo sep 24, 2003 10:23 am

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door Daily Blind » di jul 21, 2009 12:36 pm

Peter schreef:Verhoeven moet natuurlijk even wennen aan de continue stroom van harde ballen richting het doel. :hypocrite.gif:

In de column van Derksen viel trouwens ook te lezen dat we 3 ton voor die jongen hebben betaald. Raar om op een 3e keeper verlies te gaan maken. Koop dan een talentvolle 3e doelman (als je deze niet eigen gelederen hebt).
Er is toch ook betaald voor Gentenaar, Vonk etc..

Gebruikersavatar
peter
Site Admin & Toto winner WC 2006, EC 2008
Berichten: 48887
Lid geworden op: di sep 23, 2003 11:08 am

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door peter » di jul 21, 2009 12:41 pm

Gentenaar was transfervrij.

Gebruikersavatar
Harm
Berichten: 15075
Lid geworden op: wo apr 28, 2004 5:23 pm

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door Harm » di jul 21, 2009 2:38 pm

Thijs schreef:Nou, de cultstatus begint welhaast mythische vormen aan te nemen want hij ligt er zes weken uit met een blessure.
Zijn die zes weken inclusief de 3 maanden die Ajax normaal niet begroot? :smallgrin.gif:

Wel lullig voor die jongen natuurlijk. Wat is er gebeurd?

Gebruikersavatar
Giacomo Puccini
Berichten: 7545
Lid geworden op: di mar 07, 2006 10:28 pm

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door Giacomo Puccini » di jul 21, 2009 6:41 pm

Je ziet het wel vaker, dat spelers die het niveau niet aankunnen gaan forceren en meteen geblesseerd raken.

3 ton is een onverantwoord hoog bedrag voor zo'n matige keeper, een jeugdkeeper verdient daar een schijntje van en die kun je nog tevreden houden door bij Jong Ajax wedstrijden te laten keepen en desnoods daar te laten trainen.
Ajax!

T82
Berichten: 1936
Lid geworden op: wo sep 24, 2003 3:27 pm
Locatie: Breda

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door T82 » di jul 21, 2009 7:12 pm

Afbeelding

1.97 meter hoog trouwens, onze Jeroen!

Gebruikersavatar
WP_Legend
Berichten: 10879
Lid geworden op: wo sep 17, 2003 8:44 pm
Locatie: Perth

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door WP_Legend » di jul 21, 2009 11:42 pm

op die foto heeft hij een bolle kop, maar hij ziet er best afgetraind af!

Thijs
Site Admin & Toto winner WC 2010
Berichten: 13820
Lid geworden op: zo sep 28, 2003 6:24 pm
Locatie: Amsterdam

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door Thijs » wo jul 22, 2009 8:21 am

Nounou, De Telegraaf heeft het zelfs op de voorpagina. 'Ajax-keeper Verhoeven breekt hand bij sprong over hekje'.
Don't worry 'bout a thing...cause every little thing gonna be alright!

Lionel
Berichten: 50048
Lid geworden op: vr sep 26, 2003 12:35 am

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door Lionel » wo jul 22, 2009 8:25 am

WP_LeGeNd schreef:op die foto heeft hij een bolle kop, maar hij ziet er best afgetraind af!
Naast Jol wel ja....
IK GELOOF!!!!!!

Gebruikersavatar
InnerHarbour
Berichten: 20534
Lid geworden op: vr sep 19, 2003 1:09 am

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door InnerHarbour » wo jul 22, 2009 8:44 am

Misschien moeten we hier een fotoboek openen, kunnen de deelnemers die zoveel commentaar op uiterlijk hebben eens een foto van zichzelf plaatsen, jullie zien er vast allemaal uit als het broertje van George Clooney met het lichaam van Usain Bolt. :drecul.gif:
YNWA

Lionel
Berichten: 50048
Lid geworden op: vr sep 26, 2003 12:35 am

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door Lionel » wo jul 22, 2009 11:22 am

Daar gaat het toch niet om? En mijn vetpercentage ligt stukken lager dan dat van Verhoeven kan ik je verzekeren
IK GELOOF!!!!!!

joey
Erelid
Berichten: 94218
Lid geworden op: ma sep 01, 2003 2:29 pm
Locatie: Amsterdam

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door joey » wo jul 22, 2009 11:43 am

InnerHarbour schreef:Misschien moeten we hier een fotoboek openen, kunnen de deelnemers die zoveel commentaar op uiterlijk hebben eens een foto van zichzelf plaatsen, jullie zien er vast allemaal uit als het broertje van George Clooney met het lichaam van Usain Bolt. :drecul.gif:
Oei, je ligt weer in een vouw? :smallgrin.gif:

Voor een nachtportier ziet Verhoeven er goed uit. Hij oogt natuurlijk niet als een topsporter.
Het stinkt aan alle kanten!

Gebruikersavatar
Harm
Berichten: 15075
Lid geworden op: wo apr 28, 2004 5:23 pm

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door Harm » wo jul 22, 2009 1:16 pm

Misschien komt het door zijn zwart shirt, maar op de bovenstaande foto vind ik hem er afgetraind uitzien.

Lionel
Berichten: 50048
Lid geworden op: vr sep 26, 2003 12:35 am

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door Lionel » do jul 23, 2009 9:23 am

Maak een foto van die gast zonder Jol....
IK GELOOF!!!!!!

Kaboem
Berichten: 9210
Lid geworden op: za jul 29, 2006 10:36 am

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door Kaboem » vr jul 24, 2009 2:20 pm

Vind de initialen het trainingsjasje van de trainer al jaren erg kolderiek!
Bertje for President!

Thijs
Site Admin & Toto winner WC 2010
Berichten: 13820
Lid geworden op: zo sep 28, 2003 6:24 pm
Locatie: Amsterdam

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door Thijs » vr jul 24, 2009 2:35 pm

MJ...He's the king of football! Maar het is voor de wasserette.
Don't worry 'bout a thing...cause every little thing gonna be alright!

Kaboem
Berichten: 9210
Lid geworden op: za jul 29, 2006 10:36 am

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door Kaboem » vr jul 24, 2009 2:58 pm

MJ is natuurlijk de king of basketball!

Voor de wasserette? Zodat men weet dat ie extra heet gewassen moet worden?
Bertje for President!

Gebruikersavatar
Harm
Berichten: 15075
Lid geworden op: wo apr 28, 2004 5:23 pm

Re: Jeroen Verhoeven

Bericht door Harm » ma jul 27, 2009 1:26 pm

Thijs schreef:MJ...He's the king of football! Maar het is voor de wasserette.
Ja, want anders denken de andere trainers dat ze het jasje van Jol moeten hebben :-)

Plaats reactie