PSV 2009-2010
Re: PSV 2009-2010
Zie Ajax ook nog wel naar VoH hengelen... Hij is immers transfervrij, dus ook voor ons interessant.
Zou er wel tevreden mee zijn, overigens.
Zou er wel tevreden mee zijn, overigens.
Face your fears and live your dreams, No Fear
Re: PSV 2009-2010
Zit ik niet op te wachten. Voor de eredivisie vind ik hem goed genoeg, maar zijn manier van spelen, met die maaiende armen, staat mij niet aan.
Het stinkt aan alle kanten!
Re: PSV 2009-2010
Dan moeten we hem straks bij zijn echte naam gaan noemen! 

"Well, maybe Bob Dylan was wrong. Maybe you do have to be a weatherman to know which way the wind blows."
Re: PSV 2009-2010
Dat is ook een nadeel, Jesse.
Op PN daarentegen zullen de Ellebogen in het rond vliegen.
Op PN daarentegen zullen de Ellebogen in het rond vliegen.

Het stinkt aan alle kanten!
Re: PSV 2009-2010
VoH als invaller voor Toivonen bijvoorbeeld, of samen (waarbij Toivonen achter VoH speelt). Om iets te noemen.Rishi schreef:En waar laat je Toivonen dan als je met VOH in de punt speelt
Klopt, dat valt hier te lezen:Kaboem schreef:Hij is in ieder geval niet op zijn achterhoofd gevallen! Heeft erg goede plannen met de opleiding!
http://www.psvjeugd.nl/fotos/site/voetbaltrainer.pdf
Tsja, hij heeft 7 miljoen gekost. Dus die zullen ze niet zomaar buiten schoppen...joey schreef:Die Lazovic zou ik buiten de poort schoppen. Een sfeerverpester. PSV heeft hem al te lang de hand boven het hoofd gehouden omdat hij transferwaarde zou hebben. (Of hij die heeft betwijfel ik.)
En ik moet zeggen, als rechtsbuiten heeft hij een paar goede wedstrijden gespeeld. Maar goed, hij blijft een dwaas natuurlijk.
Re: PSV 2009-2010
Tja, zo redeneerde PSV vorige zomer ook al, en nu zit Lazovic er nog steeds. De kans dat een club een fors bedrag neertelt voor deze rotte appel is gewoon erg klein. Op een gegeven moment kun je beter je verlies nemen dan met het probleem blijven zitten.
Het stinkt aan alle kanten!
Re: PSV 2009-2010
Een beetje zoals Huntelaar.joey schreef:Zit ik niet op te wachten. Voor de eredivisie vind ik hem goed genoeg, maar zijn manier van spelen, met die maaiende armen, staat mij niet aan.
Re: PSV 2009-2010
Nou breekt munne klomp, is er dan zoveel internationale interesse voor VOH ?.joey schreef:Mee eens. VoH is een prima spits voor Ajax.Baseman schreef:Ik heb VoH er graag bij !
Geen idee hoe fit hij nog is, maar als breekijzer en stormram kan hij altijd nuttig zijn. Ook als aanspeelpunt kan hij aardig uit de voeten, veel beter dan Koevermans.
Blij met de punten ...
Re: PSV 2009-2010
Op de bank, lijkt me. VoH is beter dan Toivonen, Koef en Lazo.Rishi schreef: En waar laat je Toivonen dan als je met VOH in de punt speelt
Prima spits hoor. Balvast, fysiek sterk, goed met de kop. Ik zou 'm graag bij Ajax zien.
Re: PSV 2009-2010
Zeker een hele bruikbare aanvaller. Hij maakt gewoon 15 tot 20 doelpunten in een jaar en je kunt 'm ook als aanspeelpunt gebruiken.
Toch hoef ik 'm bij Ajax niet te zien. Ik heb nogal een hekel aan hem gekregen tijdens zijn periode in Eindhoven. Altijd maar dat gezwaai met die ellebogen.
Toch hoef ik 'm bij Ajax niet te zien. Ik heb nogal een hekel aan hem gekregen tijdens zijn periode in Eindhoven. Altijd maar dat gezwaai met die ellebogen.
Nil volentibus arduum
Re: PSV 2009-2010
Daar had Zladan ook een houtje vanMarillion schreef:Zeker een hele bruikbare aanvaller. Hij maakt gewoon 15 tot 20 doelpunten in een jaar en je kunt 'm ook als aanspeelpunt gebruiken.
Toch hoef ik 'm bij Ajax niet te zien. Ik heb nogal een hekel aan hem gekregen tijdens zijn periode in Eindhoven. Altijd maar dat gezwaai met die ellebogen.
Re: PSV 2009-2010
Handje? 

Re: PSV 2009-2010
En die Noord Afrikaanse boer dan?
Re: PSV 2009-2010
Das een heel klein boertje. Die zijn schattig en tellen niet mee!
Re: PSV 2009-2010
EDHé, een basisopstelling zonder Simons
UDEN - Vier jaar lang was hij onomstreden. De man die de balans in het team moest bewaken, de vaste nemer van strafschoppen en de laatste twee seizoenen ook aanvoerder. Zaterdag, tegen UDI '19, ontbrak Timmy Simons in de basisopstelling van PSV.
Coach Fred Rutten koos ervoor om Edison Méndez en Orlando Engelaar op het middenveld aan elkaar te koppelen. Uiteraard haastte de trainer zich te zeggen dat hieraan 'geen enkele conclusie' mocht worden verbonden, maar saillant was het wel. PSV begon tegen UDI '19 (0-4 winst) met een elftal dat - aangevuld met Ibrahim Afellay en Ola Toivonen - over een paar weken zomaar de basisformatie zou kunnen zijn.
Wat Rutten met zijn keuzes wilde vertellen, hield hij voor zich. "Want anders moet ik buiten de kleedkamer treden. Dat wil en doe ik niet. Mijn boodschappen geef ik graag intern. De buitenwacht mag mijn keuzes interpreteren, dat is ieders goed recht", trok de coach een rookgordijn op.
De accenten die Rutten de voorbije week legde, bleken duidelijk uit de trainingen. Hij wil een initiatiefrijk elftal zien. Een team dat durft en wil voetballen, een hoog baltempo hanteert en van daaruit zijn wil oplegt aan de tegenstander. " Uitgangspunt is: ageren in plaats van reageren", zei hij zaterdag. " Elke pass moet een boodschap hebben, een intentie. Ik wil achter alles een gedachte kunnen zien."
Intern is daarom de discussie gaande of Simons als rechtermiddenvelder wel bepalend en dwingend genoeg is. De Belg fungeerde jarenlang prima 'in de punt naar achteren', maar zoals PSV nu speelt, worden er meer ondersteunende/aanvallende acties verwacht. Méndez liet zaterdag een paar keer zien wat Rutten bedoelt. Bij het tweede doelpunt zocht hij na een combinatie met Nordin Amrabat de achterlijn op. Uit zijn voorzet scoorde Danny Koevermans de 0-2. Dat is wat Méndez kan brengen: diepgang en loopvermogen. Simons is tactisch sterker, zorgt voor rust.
Nu Simons even geen aanvoerder kon zijn, ging de band naar André Ooijer. Na rust, toen Ooijer ook nog even op het veld stond, was Simons weer captain. Ook hierover zweeg Rutten nagenoeg. "De aanvoerdersband is nog geen thema", wilde hij slechts kwijt. Er zullen volgens de coach 'heel weinig dingen veranderen'. Maar wat zegt zo'n opmerking?
Duidelijk is dat Rutten zijn kaarten voor de borst houdt zolang het nog geen september is. Méndez heeft immers aangegeven weg te willen en als een club uiterlijk 31 augustus de vastgestelde transfersom betaalt, is hij vertrokken. Omdat voor die tijd twee of vier belangrijke Europese wedstrijden worden gespeeld, zal PSV belangrijke spelers niet vrijwillig laten gaan.
UDI '19 - PSV 0-4 (0-2). 19. Ooijer 0-1, 43. Koevermans 0-2, 52. Lazovic 0-3, 79. Bakkal 0-4.
PSV, eerste helft: Isaksson, Kromkamp, Ooijer, Marcellis en Salcido; Méndez, Zhou en Engelaar; Amrabat, Koevermans en Dzsudzsák.
PSV, tweede helft: Cássio Ramos; Marcellis (76. Horsten), Maza, Ooijer (59. Pieters) en Salcido (69. Ter Horst); Bakkal, Nijland en Simons; Zhou (80. Hasselbaink), Lazovic en Dzsudzsák (59. Wuytens).
En ook Bakkal niet in de basis. Prima nieuws.

Het stinkt aan alle kanten!
Re: PSV 2009-2010
Want PSV is sterker met Simons en Bakkal in de basis ?
Re: PSV 2009-2010
Met Bakkal in ieder geval.
"Well, maybe Bob Dylan was wrong. Maybe you do have to be a weatherman to know which way the wind blows."
Re: PSV 2009-2010
Ach, joey hoopt gewoon dat ze weer een jeugdspeler van ons kunnen kopen. Die van hun zijn namelijk helemaal ruk.
Re: PSV 2009-2010
Hoe gaat het met ex-Ajacied Zeefuik en ex-Ajacied Hasselbaink, beiden spits, seniorspeler en ze waren talentvol.Harm schreef:Ach, joey hoopt gewoon dat ze weer een jeugdspeler van ons kunnen kopen. Die van hun zijn namelijk helemaal ruk.
Zo'n ""Tor"" is vreemd, maar werkt wel; ik kan weer inloggen!
Re: PSV 2009-2010
Die van ons spelen voor Real Madrid en Valencia.... nu jij weerHarm schreef:Ach, joey hoopt gewoon dat ze weer een jeugdspeler van ons kunnen kopen. Die van hun zijn namelijk helemaal ruk.

IK GELOOF!!!!!!
Re: PSV 2009-2010
En hoe lang zijn ze ondertussen al weer weg en wie zijn er opgestaan?
Hasselbaink en Zeefuik zijn zoals gezegd ruk.
Hasselbaink en Zeefuik zijn zoals gezegd ruk.