Eljero Elia

Bojan naar Ajax? Of toch Chivu?

Moderator: mods

Gebruikersavatar
Daily Blind
Berichten: 13388
Lid geworden op: wo sep 24, 2003 10:23 am

Re: Eljero Elia

Bericht door Daily Blind » vr jun 19, 2009 2:15 pm

InnerHarbour schreef:
Kowalczyk schreef:Met Elia komt het wel goed.

K.
Hoezo, weet jij al zeker dat hij niet naar Ajax komt?
Nou volgens een aantal Twentefans gaan ze hem hoe dan ook niet terug zien op het trainings complex in Hengelo..

Gebruikersavatar
InnerHarbour
Berichten: 20534
Lid geworden op: vr sep 19, 2003 1:09 am

Re: Eljero Elia

Bericht door InnerHarbour » vr jun 19, 2009 2:19 pm

Oke, als hij maar lekker wegblijft, we hebben al genoeg lichtgewicht 'dravers', een echte vent in de spits wil ik.
YNWA

Jöhnk
Site Admin & AT Toto winner 06/07
Berichten: 43672
Lid geworden op: di okt 05, 2004 11:17 am

Re: Eljero Elia

Bericht door Jöhnk » vr jun 19, 2009 2:26 pm

Bertje schreef:Niemand zegt dat Munsterman niet moeilijk mag doen, BZ. Je kunt wel gewoon netjes blijven.

Daarnaast liet Scheringa sterkhouders als Landzaat, Mathijsen, Kromkamp en Perez wel vertrekken.
Inderdaad, bij mijn weten doet hij nooit moeilijk bij transfers, zolang de vraagprijs op tafel komt. Scheringa is een zakenman.

En dat hij zonder domme afspraken contracten kan verlengen, dat is alleen maar knap.

Ajax Rules
Berichten: 33309
Lid geworden op: do jul 22, 2004 9:15 pm

Re: Eljero Elia

Bericht door Ajax Rules » vr jun 19, 2009 3:12 pm

In dat Duitse stuk spreken ze trouwens van de utopisch hoge vraagprijs van 8 miljoen. Maar Ajax heeft dat toch al geboden?

Zouden ze Elia wel voor 8 laten vertrekken naar HSV?
Socialisme is afgunst vermomd als mededogen, opgelegd met tirannie in de kleren van tolerantie.

joey
Erelid
Berichten: 94218
Lid geworden op: ma sep 01, 2003 2:29 pm
Locatie: Amsterdam

Re: Eljero Elia

Bericht door joey » vr jun 19, 2009 3:48 pm

Zou kunnen, want bij Twente hebben ze al de pest aan Ajax en dat zal er door die uitspraken van Van der Aat (die al eerder opviel door onhandig gedrag) niet beter op zijn geworden.

Onderhandelen is een kunst. Maakt niet uit of je een voetballer wilt kopen van Twente of een stuk stof van een stoffenhandelaar op de markt van Jakarta. Onderhandelen is een proces van aftasten, praten, on speaking terms blijven, proberen je in te leven in de ander, waarbij je je humorvol en respectvol moet opstellen, niet het achterste van je tong moet laten zien en al helemaal niet moet zeggen, zoals Danny Blind heeft gedaan, dat je wat (of wie) je op het oog hebt zo graag wilt hebben, dat je erop blijft wachten. Dan geef je de verkopende partij alle troeven in handen; die kan rustig afwachten of er een beter bod komt en anders alsnog aan jou verkopen. Op de markt van Jakarta werkt het goed om weg te lopen (de handelaar zal je terugroepen als je in de buurt van de prijs zit) en zo is het ook hier: zeg dat je Elia niet ten koste van alles wilt hebben, zet de onderhandelingen desnoods stop, zorg dat je een alternatief (of alternatieven) hebt. Anders word je finaal uitgekleed.
Omdat Ajax zo slecht onderhandelt, lijkt het erop dat nu, niet voor het eerst, de speler als breekijzer wordt ingezet. Dat is jammer, het verziekt de verhoudingen en zet kwaad bloed bij de club van de speler. Het is ook heel vervelend voor de speler, want die is dan de gebeten hond. Ajax slaagt er om de een of andere reden niet in om deals op een prettige manier af te ronden. Met alle gevolgen van dien voor het imago van onze club.
Het stinkt aan alle kanten!

Jöhnk
Site Admin & AT Toto winner 06/07
Berichten: 43672
Lid geworden op: di okt 05, 2004 11:17 am

Re: Eljero Elia

Bericht door Jöhnk » vr jun 19, 2009 3:57 pm

Maar zo ging het ten tijde van Van Geel ook, en die onderhandelde zogenaamd heel goed.

De vergelijking met de markthandelaar gaat mank. Die man staat er om te verkopen. Een voetbalclub voetbalt.

joey
Erelid
Berichten: 94218
Lid geworden op: ma sep 01, 2003 2:29 pm
Locatie: Amsterdam

Re: Eljero Elia

Bericht door joey » vr jun 19, 2009 4:05 pm

Nee, het liep finaal uit de hand bij de transfers van Suarez en Silva bijvoorbeeld.

Bij Sneijder zat Lemic ertussen.

Ander voorbeeld van mislukt onderhandelen: toen Hiddink riep dat F. Van Persie naar PSV moest laten gaan, omdat PSV een stapje hoger was dan F. Toen was het meteen gedaan met de deal. :smallgrin.gif:

De kunst van het onderhandelen is ervoor te zorgen dat de andere partij juist met jou graag zaken wil doen. Voor Ajax is het zaak op goede voet te blijven met clubs die leuke spelers te koop hebben. Dat doe je door in de relatie met zo'n club te investeren, bijvoorbeeld door ze eens te matsen, zodat je er in een latere fase iets voor terug krijgt. Wat je al helemaal niet moet doen is een grote bek opzetten, in de pers klagen over die clubs, enz.
Het stinkt aan alle kanten!

Ajax Rules
Berichten: 33309
Lid geworden op: do jul 22, 2004 9:15 pm

Re: Eljero Elia

Bericht door Ajax Rules » vr jun 19, 2009 4:22 pm

Ajax matst die andere clubs toch regelmatig? Twente mocht Perez toch gratis overnemen? Okee, Ajax wilde hem perse kwijt, maar ze kunnen ook zeggen: hij mag weg naar elke club, maar met Twente doen we nooit zaken meer.
Socialisme is afgunst vermomd als mededogen, opgelegd met tirannie in de kleren van tolerantie.

joey
Erelid
Berichten: 94218
Lid geworden op: ma sep 01, 2003 2:29 pm
Locatie: Amsterdam

Re: Eljero Elia

Bericht door joey » vr jun 19, 2009 4:27 pm

Oké, Ajax wilde Perez per se kwijt... Dat zegt toch genoeg?
Het stinkt aan alle kanten!

Bert
Berichten: 35963
Lid geworden op: za feb 05, 2005 7:37 pm
Contacteer:

Re: Eljero Elia

Bericht door Bert » vr jun 19, 2009 10:31 pm

Twente wil Elia ook kwijt, want anders zitten ze met een probleem met zijn salaris.
Nog steeds eens met Boem.

En met niemand anders!

Gebruikersavatar
Ajaciedjuh
Berichten: 23000
Lid geworden op: do mei 20, 2004 11:16 am

Re: Eljero Elia

Bericht door Ajaciedjuh » za jun 20, 2009 12:10 am

AS schreef:HSV overtreft Ajax-bod op Elia
zaterdag 20 juni, door Ronaldafca, amsterdam, 00:59u, VoetbalprimeurHamburger SV heeft FC Twente een betere aanbieding gedaan dan Ajax in de strijd om Eljero Elia. De Amsterdammers boden acht miljoen euro voor de aanvaller, de Duitsers gaan hier ruim overheen.


FC Twente-voorzitter Joop Munsterman noemt het bod dat de Amsterdammers deden 'een belediging'. "Een club als Ajax kan maar niet wennen aan de nieuwe realiteit van FC Twente. Wij zijn een volwaardige handelspartner geworden, laten ons door niemand meer afschepen met een fooi", aldus de voorzitter van de club.

HSV daarentegen wil dieper in de buidel tasten voor de aanvaller die in Enschede nog een contract heeft tot de zomer van 2013. Ondanks het vertrek van Martin Jol naar Ajax, heeft de club Elia nog altijd hoog op het verlanglijstje staan. Ook de nieuwe trainer, Bruno Labbadia, is een fan van de rappe buitenspeler.


Nu heeft Munsterman in 1 keer wel tijd :1evil.gif:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience."

Gebruikersavatar
mattie
AT WC 2010 winner, AT Toto winner 11/12, 14/15, 18/19
Berichten: 10720
Lid geworden op: do jun 10, 2004 9:10 pm

Re: Eljero Elia

Bericht door mattie » za jun 20, 2009 12:28 am

adieu adieu laat ik hopen dat Ajax het geld beter weet te besteden dan in 1 speler.

Echter ik denk dat ik het zelfde kan zeggen als over Braafheid... Bank/tribune en geen WK 2010 :drecul.gif:
Niet zo luisteren naar de geldwolfen tenslotte heb je zelf ook een stel hersens gekregen om te kunnen denken.
Weer op zoek naar een Interim coach..

wimpey
Berichten: 54253
Lid geworden op: vr sep 26, 2003 9:12 pm

Re: Eljero Elia

Bericht door wimpey » za jun 20, 2009 7:34 am

Engelaar weg, nu Elia nog naar HSV. Dan kan Ajax zich richten op spelers die wat toevoegen.

wimpey
Berichten: 54253
Lid geworden op: vr sep 26, 2003 9:12 pm

Re: Eljero Elia

Bericht door wimpey » za jun 20, 2009 7:41 am

Bild:

Seit Wochen fragen sich die Fans: Wen holt der HSV für die nächste Saison? Noch hat Hamburg keinen neuen Star. Flügelflitzer Eljero Elia (21) hat beim HSV schon zugesagt, nur sein Klub Twente Enschede lässt ihn nicht ziehen, da der Holland-Meister auf ein Mega-Angebot aus der englischen Premier League hofft.

Aristides
Berichten: 4838
Lid geworden op: za okt 04, 2003 9:47 pm

Re: Eljero Elia

Bericht door Aristides » za jun 20, 2009 8:14 am

wimpey schreef:Bild:

Seit Wochen fragen sich die Fans: Wen holt der HSV für die nächste Saison? Noch hat Hamburg keinen neuen Star. Flügelflitzer Eljero Elia (21) hat beim HSV schon zugesagt, nur sein Klub Twente Enschede lässt ihn nicht ziehen, da der Holland-Meister auf ein Mega-Angebot aus der englischen Premier League hofft.
Dergelijke spelers moet Ajax niet nemen (uitgaande dat het bericht klopt), Ajax als derde keus? Dat is wel eens anders geweest.
Zo'n ""Tor"" is vreemd, maar werkt wel; ik kan weer inloggen!

Neefkens
Erelid
Berichten: 725
Lid geworden op: di sep 24, 2013 12:42 pm

Re: Eljero Elia

Bericht door Neefkens » za jun 20, 2009 8:45 am

Laat Elia nou maar lekker ergens anders heen gaan. Altijd dat gesodemieter als je in Nederland koopt. :1evil.gif:

Gebruikersavatar
Ajaciedjuh
Berichten: 23000
Lid geworden op: do mei 20, 2004 11:16 am

Re: Eljero Elia

Bericht door Ajaciedjuh » za jun 20, 2009 8:46 am

AS schreef:Munsterman: 'Ajax heeft niet gebeld'

zaterdag 20 juni, door HSAjax, Groningen, 07:25u, AD
HSV is de belangrijkste gegadigde om Eljero Elia over te nemen van FC Twente. Volgens voorzitter Joop Munsterman van de club uit Enschede willen de Duitsers een hogere afkoopsom betalen dan Ajax.

Elia wilde aanvankelijk al naar HSV, maar door het vertrek van trainer Martin Jol naar Ajax veranderde zijn perspectief enigszins. De intenties van de club uit de Duitse Hanzestad zijn echter onveranderd gebleven: ook de nieuwe oefenmeester Bruno Labbadia, zelf ooit een creatieve aanvaller, is gecharmeerd van Elia en wil hem graag aan de selectie toevoegen, als opvolger van de naar Bayern München vertrokken Ivica Olic.

Volgens Joop Munsterman heeft HSV een hoger bod op Elia gedaan dan Ajax. De voorzitter van FC Twente noemt de acht miljoen die de Amsterdammers boden ‘een belediging’. Naar verluidt zou Ajax de betaling over de vier contractjaren hebben willen spreiden.

,,Een club als Ajax kan maar niet wennen aan de nieuwe realiteit van FC Twente,’’ zegt Munsterman. ,,Wij zijn een volwaardige handelspartner geworden, laten ons door niemand meer afschepen met een fooi.’’

Dat hij de voorbije week onbereikbaar zou zijn geweest voor Ajax, zoals directeur Henri van der Aat van de Amsterdamse club gisteren in deze krant beweerde, noemt Munsterman een ‘klinkklare leugen’. ,,Ik ben weliswaar druk bezet, maar luister elke dag mijn voicemail af en daar stond geen Ajax op,’’ countert hij. ,,Ook mijn secretaresse heeft niemand van Ajax aan de lijn gehad. Als de noodzaak zo hoog was geweest om contact met ons te krijgen, hadden ze ook mijn collega’s Aldo van der Laan of Jan van Halst kunnen bellen. Is allemaal niet gebeurd. Met die meneer Van der Aat heb ik überhaupt nog nooit gesproken, dus waar heeft die man het over?’’

Volgens Munsterman probeert Ajax zich met een smoesje te verschuilen achter het in zijn ogen te lage bod. ,,Iets anders kan ik er ook niet van maken.’’
:666.gif:

Het spel gaat verder
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience."

Gebruikersavatar
Toppie
Berichten: 11923
Lid geworden op: di feb 24, 2004 5:43 pm

Re: Eljero Elia

Bericht door Toppie » za jun 20, 2009 8:48 am

Neefkens schreef:Laat Elia nou maar lekker ergens anders heen gaan. Altijd dat gesodemieter als je in Nederland koopt. :1evil.gif:

Doe eens een suggestie van spelers die wel kwaliteit toevoegen en haalbaar zijn. Op alle linies hebben we hoop zwakke schakels, zonder verbeterde aankopen gaat dit seizoen al weer als een nachtkaars uit, ben bang al op 16 augustus Pisvee uit :blush.gif:

Gebruikersavatar
Duke
Site Admin & AT EC 2016 winner
Berichten: 34683
Lid geworden op: ma apr 19, 2004 10:09 am

Re: Eljero Elia

Bericht door Duke » za jun 20, 2009 9:49 am

HSV zit op de eerste rij
Door EDDY VAN DER LEY

ENSCHEDE - HSV is de belangrijkste gegadigde om Eljero Elia over te nemen van FC Twente. Volgens voorzitter Joop Munsterman van de club uit Enschede willen de Duitsers een hogere afkoopsom betalen dan Ajax.

Elia wilde aanvankelijk al naar HSV, maar door het vertrek van trainer Martin Jol naar Ajax veranderde zijn perspectief enigszins. De intenties van de club uit de Duitse Hanzestad zijn echter onveranderd gebleven: ook de nieuwe oefenmeester Bruno Labbadia, zelf ooit een creatieve aanvaller, is gecharmeerd van Elia en wil hem graag aan de selectie toevoegen, als opvolger van de naar Bayern München vertrokken Ivica Olic.

Volgens Joop Munsterman heeft HSV een hoger bod op Elia gedaan dan Ajax. De voorzitter van FC Twente noemt de acht miljoen die de Amsterdammers boden ‘een belediging’. Naar verluidt zou Ajax de betaling over de vier contractjaren hebben willen spreiden.

,,Een club als Ajax kan maar niet wennen aan de nieuwe realiteit van FC Twente,’’ zegt Munsterman. ,,Wij zijn een volwaardige handelspartner geworden, laten ons door niemand meer afschepen met een fooi.’’

Dat hij de voorbije week onbereikbaar zou zijn geweest voor Ajax, zoals directeur Henri van der Aat van de Amsterdamse club gisteren in deze krant beweerde, noemt Munsterman een ‘klinkklare leugen’. ,,Ik ben weliswaar druk bezet, maar luister elke dag mijn voicemail af en daar stond geen Ajax op,’’ countert hij. ,,Ook mijn secretaresse heeft niemand van Ajax aan de lijn gehad. Als de noodzaak zo hoog was geweest om contact met ons te krijgen, hadden ze ook mijn collega’s Aldo van der Laan of Jan van Halst kunnen bellen. Is allemaal niet gebeurd. Met die meneer Van der Aat heb ik überhaupt nog nooit gesproken, dus waar heeft die man het over?’’

Volgens Munsterman probeert Ajax zich met een smoesje te verschuilen achter het in zijn ogen te lage bod. ,,Iets anders kan ik er ook niet van maken.’’

Ook Edson Braafheid hield onlangs een bittere nasmaak over aan de onderhandelingen met de Amsterdammers. De linksback van FC Twente had zijn keuze voor Ajax eigenlijk al gemaakt, maar dat gevoel veranderde in de loop van de gesprekken met de clubleiding. Braafheid voelde zich niet serieus genomen.

,,Het laatste gesprek gaf een ronduit slecht gevoel. Het ging over bepalingen in het contract. Mijn vader ervoer dat ook zo.’’ Toen Bayern München zich meldde, koos Braafheid voor een avontuur bij de Duitse grootmacht.
www.sportwereld.nl
There is only one difference between a madman and me. I am not mad.

Salvador Dali

joey
Erelid
Berichten: 94218
Lid geworden op: ma sep 01, 2003 2:29 pm
Locatie: Amsterdam

Re: Eljero Elia

Bericht door joey » za jun 20, 2009 11:50 am

Tja, waarom houdt die Van der Aat zijn bek niet? Speel het eens een keer niet via de pers. :1evil.gif:
Het stinkt aan alle kanten!

Jöhnk
Site Admin & AT Toto winner 06/07
Berichten: 43672
Lid geworden op: di okt 05, 2004 11:17 am

Re: Eljero Elia

Bericht door Jöhnk » za jun 20, 2009 11:53 am

Hap, zei Munsterman.

En daar is het beledigende bod weer. Die doet het altijd goed bij de achterban. :smallgrin.gif:

joey
Erelid
Berichten: 94218
Lid geworden op: ma sep 01, 2003 2:29 pm
Locatie: Amsterdam

Re: Eljero Elia

Bericht door joey » za jun 20, 2009 11:54 am

Uiteindelijk heeft vooral Ajax last van dit soort gesteggel. Wat heeft die Van der Aat er trouwens mee te maken? Wil die man ook meetellen of zo?
Het stinkt aan alle kanten!

Gebruikersavatar
Daily Blind
Berichten: 13388
Lid geworden op: wo sep 24, 2003 10:23 am

Re: Eljero Elia

Bericht door Daily Blind » za jun 20, 2009 12:12 pm

joey schreef:Uiteindelijk heeft vooral Ajax last van dit soort gesteggel. Wat heeft die Van der Aat er trouwens mee te maken? Wil die man ook meetellen of zo?
Ach van der Aat :excited.gif:

Bert
Berichten: 35963
Lid geworden op: za feb 05, 2005 7:37 pm
Contacteer:

Re: Eljero Elia

Bericht door Bert » za jun 20, 2009 12:21 pm

joey schreef:Uiteindelijk heeft vooral Ajax last van dit soort gesteggel. Wat heeft die Van der Aat er trouwens mee te maken? Wil die man ook meetellen of zo?
Misschien doet hij de onderhandelingen wel namens Ajax?
Nog steeds eens met Boem.

En met niemand anders!

Neefkens
Erelid
Berichten: 725
Lid geworden op: di sep 24, 2013 12:42 pm

Re: Eljero Elia

Bericht door Neefkens » za jun 20, 2009 12:53 pm

Zou zo maar kunnen.
Of hij dient voor zoveel mogelijk media-aandacht te zorgen zodat Blind en vdBoog de échte transfers af kunnen ronden. :ajaxsmiley.gif:

Plaats reactie