Sparta 2008 - 2009
Sparta 2008 - 2009
Hier alles over Sparta.
There is only one difference between a madman and me. I am not mad.
Salvador Dali
Salvador Dali
www.vi.nlVermés 'eerste échte versterking' voor Sparta
24/06/2008 08:41
Krisztián Vermés speelt komend seizoen op Het Kasteel. Sparta Rotterdam heeft de Hongaarse international voor een jaar gehuurd van Ujpest FC.
'Er waren meer kapers op de kust, dus ik ben blij dat wij erin geslaagd zijn hem vast te leggen', zegt trainer Foeke Booy deze week in Voetbal International. 'Hij is de eerste échte versterking.'
Sparta Rotterdam heeft Vermés niet live aan het werk gezien. 'Maar via Erwin Koeman (bondscoach Hongarije, red.) kreeg ik goede informatie', aldus Booy. 'De verhalen die hij vertelde kwamen overeen met de wedstrijden die ik van hem heb gezien op dvd.'
De 22-jarige Vermés maakte in december 2004 zijn debuut voor Ujpest FC. Inmiddels heeft de multifunctionele speler 83 competitiewedstrijden bij de Hongaarse club achter de rug. Twee keer maakte hij zijn opwachting in de nationale ploeg van Hongarije. Sparta heeft in het huurcontract een optie tot koop bedongen.
Sparta haalde eerder Rydell Poepon weg bij Ajax, dat hem afgelopen seizoen aan Willem II had verhuurd. Daarnaast nam de Kasteel-club de Poolse verdediger Maciej Wilusz over van SC Heerenveen.
There is only one difference between a madman and me. I am not mad.
Salvador Dali
Salvador Dali
'Emnes gaat voor recordbedrag naar Engeland'
30/06/2008 09:02
Marvin Emnes vervolgt zijn loopbaan in de Engelse Premier League. Middlesbrough en Sparta Rotterdam zijn het vrijwel eens over de transfer, aldus het Algemeen Dagblad en De Telegraaf.
Sparta zou rond de 3,5 miljoen euro gaan ontvangen voor Emnes. Nooit eerder incasseerde de Rotterdamse club meer geld voor een speler. Tot nu toe leverde de overgang van John Nieuwenburg naar Ajax voor 2,7 miljoen euro Sparta het meeste op.
Emnes maakte op 11 december 2005 zijn debuut in het eerste elftal van Sparta. Tijdens het afgelopen seizoen maakte de twintigjarige aanvaller indruk door acht keer te scoren in 29 wedstrijden. Feyenoord en SC Heerenveen toonden eerder al belangstelling, maar Middlesbrough lijkt de slag te gaan winnen.
30/06/2008 09:02
Marvin Emnes vervolgt zijn loopbaan in de Engelse Premier League. Middlesbrough en Sparta Rotterdam zijn het vrijwel eens over de transfer, aldus het Algemeen Dagblad en De Telegraaf.
Sparta zou rond de 3,5 miljoen euro gaan ontvangen voor Emnes. Nooit eerder incasseerde de Rotterdamse club meer geld voor een speler. Tot nu toe leverde de overgang van John Nieuwenburg naar Ajax voor 2,7 miljoen euro Sparta het meeste op.
Emnes maakte op 11 december 2005 zijn debuut in het eerste elftal van Sparta. Tijdens het afgelopen seizoen maakte de twintigjarige aanvaller indruk door acht keer te scoren in 29 wedstrijden. Feyenoord en SC Heerenveen toonden eerder al belangstelling, maar Middlesbrough lijkt de slag te gaan winnen.
Zo'n ""Tor"" is vreemd, maar werkt wel; ik kan weer inloggen!
- Daily Blind
- Berichten: 13388
- Lid geworden op: wo sep 24, 2003 10:23 am
Slijngard deed mee, althans in de samenvattingPeter schreef:Ik zit even te kijken naar het elftal van Sparta en ik mis daar de naam van Slijngard. Is hij geslachtofferd na zijn dramatische wedstrijd van vorige week? Het lijkt er op.

Een paar vrienden van me (Ik woon in Rotterdam en kwam vroeger: Jan van Beveren, Jan Kleinjan-tijd vaak bij SP AR TA) attendeerden mij een tijdje geleden al op Strootman.
Vandaag in de samenvatting werd hij genoemd als beste speler van SPARTA, hij scoorde ... en hij is nog A-junior!
Ik weet dat hij vorig seizoen is gevolgd door Ajax, dat Wim Jansen op een """ vriendschapsbezoek""" wel erg veel belangstelling voor Strootman had, dat DB bij zijn afscheid heeft gezegd geen spelers van Sparta mee te nemen, maar we zijn een half jaar verder en ???
Wie ziet Sparta live voetballen en heeft een oordeel over Strootman. Ik ken hem niet vanuit de jeugd (Sparta speelde in de A een klasse lager, toen hij meedeed)
Zo'n ""Tor"" is vreemd, maar werkt wel; ik kan weer inloggen!
Kan, maar wie ziet de wedstrijd in het stadion? of wie heeft hem "maakt niet uit waar en wanneer" een hele wedstrijd zien voetballen?Daniel_vT schreef:Nou, die goal was ook overdreven hoor. Als Ten Rouwelaar gewoon was blijven staan had hij hem over kunnen tikken. De bal was erg hard maar wel op een te pakken hoogte voor de keeper. Op handhoogte. Is me verder niet echt heel erg opgevallen.
Zo'n ""Tor"" is vreemd, maar werkt wel; ik kan weer inloggen!
Ik heb hem vandaag via myp2p.eu een hele wedstrijd zien spelen, en dan krijg je een beter beeld van een voetballer dan als je in een stadion zit hoor. Alleen was dit de enige wedstrijd die ik van deze jongen heb gezien, waarbij je natuurlijk niet kan oordelen of het wel of niet een groot talent is gebaseerd op één wedstrijd.
- Daily Blind
- Berichten: 13388
- Lid geworden op: wo sep 24, 2003 10:23 am
Goede voetballer en een perfecte goal, zat een goede curve in die de keeper richting de hoek deed gaan. Daarnaast komen er bij Sparta veel jonge en goede voetballers aan. Ze hebben de jeugdopleiding weer aardig op de poten en het is straks weer genieten geblazen. Heb het altijd leuk gevonden als Sparta weer jonge jongens opleid voor de eredivisie!
Ik hoop dat Zaalman snel de stap gaat maken!
Ik hoop dat Zaalman snel de stap gaat maken!
www.trouw.nlBooy haalt opnieuw fel uit naar arbitrage
Sparta-trainer Foeke Booy heeft zaterdagavond na de nederlaag tegen Willem II (3-2) opnieuw fel uitgehaald naar de arbitrage. Hij legde daarmee een waarschuwing van scheidsrechtersbaas Jaap Uilenberg zich gedeisd te houden, naast zich neer.
Volgens Booy had Uilenberg in de rust van Willem II - Sparta directeur Peter Bonthuis aangesproken dat kritiek op de arbitrage ,,niet in het voordeel van Sparta zou werken''. Booy voelde er echter weinig voor om te zwijgen over het fluiten van scheidsrechter Michel Winter in Tilburg. De arbiter nam inderdaad enkele dubieuze beslissingen.
Hij gaf Willem II-doelman Maikel Aerts slechts geel toen deze in het zestienmetergebied Rydell Poepen tegen de grond werkte maar gaf kort daarna Spartaan Edouard Duplan wel zijn tweede gele kaart na een ongelukkige actie. ,,Ik kan toch niets anders concluderen dat deze man er geen kaas van heeft gegeten. Elf tegen tien was al moeilijk, maar twaalf tegen tien onmogelijk'', foeterde Booy.
Verbruid
De trainersstaf van Sparta had het al verbruid bij Uilenberg na de wedstrijd tegen Heracles Almelo. Booy en de zijnen waren furieus toen Mark Looms ongestraft spits Poepon uit de wedstrijd kon schoppen. Arbiter Björn Kuipers deed de aanslag af met slechts een vrije trap voor de Rotterdammers. Booy stelde na afloop dat het toch ,,logisch is dat Nederland geen scheidsrechters hoeft te sturen naar het WK voetbal''.
Booy voelde vorige week al nattigheid. ,,Tom van Sichem kwam voor de wedstrijd tegen Heerenveen al naar me toe om te zeggen dat ik na afloop niet te kritisch op hem mocht zijn. Om maar aan te geven hoe ze er met elkaar over praten'', aldus Booy.
Past wel in het beeld van de Nederlandse scheidsrechters. Triest.
There is only one difference between a madman and me. I am not mad.
Salvador Dali
Salvador Dali
NOSRamos op huurbasis naar Sparta
Sparta heeft een vervanger voor de geblesseerde Harald Wapenaar gevonden. De Rotterdammers huren Cassio Ramos van PSV.
De 21-jarige sluitpost maakt het seizoen af op het Kasteel. Wapenaar is langdurig uit de roulatie met een hernia.
Sparta had al een akkoord met de Belgische doelman Peter Mollez van KV Kortrijk, maar beide clubs konden geen overeenstemming bereiken over de transfersom.
Volgend jaar Gentenaar naar Sparta?
Bij Feyenoord noemen ze sparta fans altijd Ajax-publiek. Ik weet niet zo zeer waarom, maar ik vind Sparta ook wel een aardige club. Het heeft iets chique op de een of andere manier. Komt wellicht door het stadion, ofzo.Daniel_vT schreef:Is dit raar: Ik heb een ongelofelijke hekel aan Feyenoord en Rotterdam, maar voor Sparta kan ik best wel wat sympathie opbrengen.
Vreemd? Of hebben meer mensen dat?
´Hey Pistolero, there is no I in TEAM!´ Lance, 27/07/09
- Daily Blind
- Berichten: 13388
- Lid geworden op: wo sep 24, 2003 10:23 am
Gelijk opgaande wedstrijd. Geen geweldig niveau, maar wel leuk om te zien. Sparta heeft wel iets meer kansen.Toppie schreef:Die Poepon moet veel meer uit z'n akties halen GVD lijkt Suarez wel van gisteren.
Daarnaast spelt die Poepon wel goed hoor. Constant dreigend en een goed aanspeelpunt. En echte Ajax spits!
Als Rose en Poepon slim waren geweest was het 1-0 of misschien wel 2-0 of 2-1 geweest. AZ heeft weinig gevaar omdat Ari er niet bij is. Alleen Ham/kaas kreeg een goede kans.MVH schreef:Kijk je de wedstrijd? Hoe speelt AZ?Toppie schreef:Die Poepon moet veel meer uit z'n akties halen GVD lijkt Suarez wel van gisteren.
Maar ze hebben de zelfde speelstijl als Pisvee als de laatste jaren met de zelfde uit tenues alleen staat er DSB op dus ik hoop op een wonder maar ja waarschijnlijk 0-1 of 0-2
Voorspellen is ook een kunst
Laatst gewijzigd door Toppie op zo feb 01, 2009 4:19 pm, 2 keer totaal gewijzigd.
- Daily Blind
- Berichten: 13388
- Lid geworden op: wo sep 24, 2003 10:23 am