AJAX - MSK Zilina 6-11-2008
Geen idee. In ieder geval bij Huntelaar geen penalty. Maar dit is flauw natuurlijk. Ik vind het eigenaardig dat de ene spits een wereldtopper wordt genoemd omdat hij bij zoveel goals betrokken is, terwijl de andere spits die bij een vergelijkbaar aantal goals betrokken is een prutser wordt genoemd. Je zou kunnen redetwisten of Ajax met een ander type spits sterker zou zijn, maar dat kun je ook doen over de vraag of een ander type buitenspeler niet handiger zou zijn
I think I lost my fucking headache
1 of 2 kaartjes? Als het er twee zijn wil ik ze eventueel wel overnemen... Ben jij er vanaf, ik blij. Wil ze sowieso gaan halen anders namelijk.Deli schreef:De grootste zaadactie (om even in het vocabulaire van het forum te blijven) van gisteren vond ik: HALF UUR IN DE RIJ OM BINNEN TE KOMEN OP ZUID.
Dan kom je binnen...en zit je in een half leeg stadion....
KAAAAAAAAAAAAAAANSLOOOOOOOOOOOOOOS!
Ik heb overigens ook een kaartje voor Slavia op Zuid maar kom er net achter dat ik in die week voor werk naar Londen moet...dan maar op TV kijken in een pub....
Het was trouwens inderdaad bijzonder slechts geregeld bij de ArenA gisteren. Ik zat om 21.00 uur pas op mijn plek! Dat terwijl ik ruimschoots op tijd bij de ArenA was. Heel slecht en onnodig.
Face your fears and live your dreams, No Fear
Ik hoor ook bij het gezelschap die dat vindt. Je ziet dat het positiespel en de verdedigende organisatie beter wordt. Gisteren zag je echter ook weer dat een aantal spelers er in technisch opzicht geen gebruik van weet te maken. Ajax had met Oleguer, Vermaelen, Gabri en Lindgren veel teveel laffe spelers in de as. Vooral dat was het probleem. Natuurlijk lag het tempo laag, maar er waren regelmatig genoeg aanspeelmogelijkheden naar voren die totaal niet gebruikt werden. Erg irritant.LucaS schreef:Jammer dat Suarez gisteren weer als een krant speelde. Neem daarbij dat Emanuelson natuurlijk geen linksbuiten is, hij lijkt op dat deel ook geen actie te hebben, terwijl hij dat op het middenveld en achterin wel heeft, en de aanvallende onmacht tegen de mur is verklaard. Toch werden er aardig wat kansen gecreeerd.
Eens met Peter, Ajax probeert van achteruit op te bouwen en via positiespel kansen te scheppen. Het gaat inderdaad vaak in een te laag tempo, en dan krijg je al snel het idee dat er een beetje doelloos wordt rondgetikt. Dat is trouwens niet de eerste keer dit seizoen, dat er geprobeerd wordt zonder lange bal te spelen, zoals Johnk en ik volgens mij al een paar keer zeiden bij voorgaande wedstrijden (en weggehoond werden). Daar komen de terugspeelballen ook deels vandaan, in principe haat ik veel terugspelen, maar gisteren zat er wel een idee achter. Op het moment dat verdedigers onder druk werden gezet en er geen oplossen naar voren was (of als ze die niet zagen), ging de bal terug en boden de verdedigers zich onmiddellijk weer aan bij Vermeer om een nieuwe poging tot opbouw van achteruit te wagen. Het gaat nog niet soepel, maar de idee is er wel in ieder geval.
Van Basten stelt al die 'laffe spelers' op omdat het anders gatenkaas is achterin.
Tempo spelen is het moeilijkste dat er is. Alles is zoveel gemakkelijker in de eerste versnelling. In dit tempo redt Ajax het nog net. Een beetje sneller en de gebreken komen aan het licht.
Tempo spelen is het moeilijkste dat er is. Alles is zoveel gemakkelijker in de eerste versnelling. In dit tempo redt Ajax het nog net. Een beetje sneller en de gebreken komen aan het licht.
Het stinkt aan alle kanten!
Dat is zeker een van de redenen, ja. Juist daarom is het jammer dat die echt goede centrale verdediger er niet is gekomen in plaats van Oleguer en/of Sno.
Toch verwacht ik dat Van Basten straks Enoh, Sulejmani en Aissati opstelt. Enoh is minder laf dan Lindgren en verdedigend sterker dan Gabri, terwijl je met Sulejmani en Aissati verder van de goal af kan spelen.
Toch verwacht ik dat Van Basten straks Enoh, Sulejmani en Aissati opstelt. Enoh is minder laf dan Lindgren en verdedigend sterker dan Gabri, terwijl je met Sulejmani en Aissati verder van de goal af kan spelen.
Sulejmani en Enoh zullen er wel in komen, maar Aissati moet ik nog zien. Ik verwacht eerder Sarpong of zelfs niet eens een aanvallende speler.
Ik denk dat Ajax met een zwaar verdedigend blok gaat spelen en dan Suarez, Sulejmani en KJH voorin. Die drie verzetten weinig verdedigend werk, die mogen doen wat ze willen. De redenering van Van Basten zal dan zijn dat die drie spelers toch wel scoren en dat Ajax, met X spelers achter de bal, weinig zal tegen krijgen, ondanks de matige kwaliteit achterin. En dan win je wel mooi, al zal er weinig te beleven zijn. (Vergelijk Oranje).
Ik denk dat Ajax met een zwaar verdedigend blok gaat spelen en dan Suarez, Sulejmani en KJH voorin. Die drie verzetten weinig verdedigend werk, die mogen doen wat ze willen. De redenering van Van Basten zal dan zijn dat die drie spelers toch wel scoren en dat Ajax, met X spelers achter de bal, weinig zal tegen krijgen, ondanks de matige kwaliteit achterin. En dan win je wel mooi, al zal er weinig te beleven zijn. (Vergelijk Oranje).
Het stinkt aan alle kanten!
-
- Berichten: 4700
- Lid geworden op: do aug 14, 2008 9:21 pm
Mee eens. Ik vond ook dat Ajax bij balverlies in twee stukken uiteen viel. Dan mis je toch Enoh en Vertonghen die het vooruitverdedigen veel beter beheersen dan Lindgren en Gabri. Vooral Gabri vond ik weer erg slecht.Thomas schreef:Ik hoor ook bij het gezelschap die dat vindt. Je ziet dat het positiespel en de verdedigende organisatie beter wordt. Gisteren zag je echter ook weer dat een aantal spelers er in technisch opzicht geen gebruik van weet te maken. Ajax had met Oleguer, Vermaelen, Gabri en Lindgren veel teveel laffe spelers in de as. Vooral dat was het probleem. Natuurlijk lag het tempo laag, maar er waren regelmatig genoeg aanspeelmogelijkheden naar voren die totaal niet gebruikt werden. Erg irritant.
- Fenerbahce
- Berichten: 2123
- Lid geworden op: vr sep 26, 2003 7:29 pm
ik denk dat KJH in een ploeg waar fatsoenlijk gevoetbald wordt volledig tot zijn recht zal komen .. als doelpuntenmaker ..joey schreef:Uiteraard hoort KJH veel meer te scoren dan Suarez, want KJH staat alleen daarvoor in de ploeg. Suarez is er ook voor de acties, de assists, voor het scheppen van chaos in de verdediging van de tegenpartij.
Denk dat de marktwaarde van KJH met de week daalt.
Before you judge someone, walk for three months in his shoes.
- peter
- Site Admin & Toto winner WC 2006, EC 2008
- Berichten: 48887
- Lid geworden op: di sep 23, 2003 11:08 am
Ik zou zelfs 3 nieuwe halen. Een mandekker, een inschuivende verdediger (die ook op links kan) en een rechtsback. Voor de rest hoef je dan helemaal niets te halen, namelijk.joey schreef:Misschien, maar het blijft treurig.
Eén verdediger lijkt me overigens niet genoeg. We hebben achterin niet veel soeps lopen.
- InnerHarbour
- Berichten: 20534
- Lid geworden op: vr sep 19, 2003 1:09 am
Als ik me goed herinner vond je dat ook van Grygera en Escude.joey schreef:Misschien, maar het blijft treurig.
Eén verdediger lijkt me overigens niet genoeg. We hebben achterin niet veel soeps lopen.
Als het team er niet staat verzuipen de verdedigers ook, als je de bal makkelijk kwijt kan omdat ze zich goed aanbieden voetbalt dat een stuk eenvoudiger voor een verdediger. Daar moet je sober spelen, frivoliteit bewaar je maar voor over de middellijn.
Ik heb het idee dat Van Basten ze dat weer an het leren is, bal in ploeg, desnoods bal terug, jezelf steeds aanbieden.
Maar ja, eerlijk is eerlijk, leuk om naar te kijken was het niet....
Voor een dubbeltje zit je tegenwoordig echt niet meer op de eerste rang!
-
- Berichten: 4700
- Lid geworden op: do aug 14, 2008 9:21 pm
-
- AT Toto winner 15/16
- Berichten: 23726
- Lid geworden op: ma apr 26, 2004 10:51 pm
Ben toch wel redelijk tevreden hoor.. echt aantrekkelijk is het allemaal niet maar ben iig blij dat we eindelijk weer eens een potje in europa winnen en alhoewel ik nog steeds geen hoge pet op heb van onze verdediging hebben ze toch maar weer de '0' gehouden. Als ze dit pouletje doorkomen is wat mij betreft het europeese gedeelte van het seizoen geslaagd, alles daarna is meegenomen.
Vedette-10- schreef:Dat record is niet iets om trots op te zijn. En er zijn kansen genoeg weggegeven, maar de tegenstander scoort gemakkelijker in eigen huis.InnerHarbour schreef:Zeven wedstrijden de nul gehouden en ze blijven maar doorzaniken dat de verdediging niks is.

Meeste wedstrijden in de Arena heeft Ajax vrijwel niks weggegeven. Gisteren kwam Zilina ook niet verder dan wat schoten, die wel gelijk als kansen worden bestempeld. Je moet dus niet zo liegen.
Precies. Om je dood te ergeren. Zo wordt het nooit wat en blijf je ploegvoetbal spelen.Thomas schreef:
Ik hoor ook bij het gezelschap die dat vindt. Je ziet dat het positiespel en de verdedigende organisatie beter wordt. Gisteren zag je echter ook weer dat een aantal spelers er in technisch opzicht geen gebruik van weet te maken. Ajax had met Oleguer, Vermaelen, Gabri en Lindgren veel teveel laffe spelers in de as. Vooral dat was het probleem. Natuurlijk lag het tempo laag, maar er waren regelmatig genoeg aanspeelmogelijkheden naar voren die totaal niet gebruikt werden. Erg irritant.
Ik wil er niet al te veel conclusies aan verbinden. Daarvoor is de tegenstand niet altijd goed genoeg geweest en heb ik al te veel persoonlijke fouten gezien. Maar feit is wel dat die cijfers er staan en dat we dit bijvoorbeeld vorig jaar echt niet voor elkaar kregen. Er is dus wel wat progressie.goodfella schreef:Vedette-10- schreef:Dat record is niet iets om trots op te zijn. En er zijn kansen genoeg weggegeven, maar de tegenstander scoort gemakkelijker in eigen huis.InnerHarbour schreef:Zeven wedstrijden de nul gehouden en ze blijven maar doorzaniken dat de verdediging niks is.![]()
Meeste wedstrijden in de Arena heeft Ajax vrijwel niks weggegeven. Gisteren kwam Zilina ook niet verder dan wat schoten, die wel gelijk als kansen worden bestempeld. Je moet dus niet zo liegen.
Overigens heb ik de wedstrijd niet gezien. Woensdag heb ik de hele nacht moeten werken dus toen ik donderdagavond thuis kwam ben ik lekker op de bank gaan liggen om de wedstrijd te kijken. Alleen ben ik nog voor de eerste beelden in slaap gevallen om pas de volgende ochtend weer wakker te worden....

Nil volentibus arduum