vreemd he, Luque speelde 1 van zn enigste wedstrijden tegen VVV, Rommedahl ook tegen iets betere clubs...Nee hoor. Rommedahl heeft minder assist en goals per gespeelde minuut dan Luque. Toch speelt hij altijd. Ik vraag me af op basis waarvan.
Dennis Rommedahl
Moderator: mods
Maar Rommedahl speelde er bijna 2x zoveel. Maar laten we maar ophouden, deze topic gaat over Rommedahl, niet over Luque.Maurice schreef:vreemd he, Luque speelde 1 van zn enigste wedstrijden tegen VVV, Rommedahl ook tegen iets betere clubs...Nee hoor. Rommedahl heeft minder assist en goals per gespeelde minuut dan Luque. Toch speelt hij altijd. Ik vraag me af op basis waarvan.
´Hey Pistolero, there is no I in TEAM!´ Lance, 27/07/09
- peter
- Site Admin & Toto winner WC 2006, EC 2008
- Berichten: 48887
- Lid geworden op: di sep 23, 2003 11:08 am
Deze jongen heeft wél gevoel voor humor, Bertmans! Got wat een dijenkletser.Rommedahl: 'Er waren te veel wisselingen'
Geschreven op vrijdag, 16 mei om 21:32
Dennis Rommedahl kende bij Ajax een wisselvallig seizoen. De Deen kwam dit jaar weliswaar ruimschoots aan bod, maar diktevreden is hij niet over zijn eerste periode in Amsterdamse dienst. Ook heeft hij een verklaring waarom de club uit de hoofdstad geen landskampioen is geworden.
“Ik heb bijna alles gespeeld”, zegt de buitenspeler in een vraaggesprek met Sportweek. Toch vindt Rommedahl dat zijn vorm er niet altijd was. “Die ging in pieken en dalen. Bovendien zijn de ambities er niet helemaal uitgekomen. We wilden kampioen worden, ons direct plaatsen voor de Champions League. Dat is er niet uitgekomen, terwijl we daarvoor wel de kwaliteit hebben.”
De vele mutaties binnen het elftal van Adrie Koster ziet hij als grootste mankement waarom de landstitel niet naar Amsterdam ging. “Te weinig ritme, te veel wisselingen in alle geledingen. Op die manier komt geen rust en vorm”, vindt de Deens Speler van het Jaar 2007.
Ook is de Scandinaviër op de hoogte dat Ajax Miralem Sulejmani wil halen. Wat voor hem een extra concurrent betekent. “Tsja, dat is Ajax. De concurrentie is groot”, beseft Rommedahl. “Toen ik de Sulejmani bij PSV was, zeg maar, had ik ook veel concurrentie. Dat is in die acht jaar dat ik daar heb gespeeld, zo gebleven. Dat maakte me alleen maar beter.”
www.voetbalzone.nl

voetbalprimeur.nlRommedahl wil vechten voor plaats
Ajacied Dennis Rommedahl wil vechten voor zijn plaats in de basis bij de Amsterdamse club. Kort geleden kregen de overbodige spelers bij Ajax te horen dat zij mochten vertrekken. Onder hen ook Dennis Rommedahl.
"Ajax-trainer Marco van Basten gaf aan dat als ik verkocht kon worden, dat ook zou gebeuren. Ik heb hem gezegd dat ik wil blijven vechten voor mijn plaats", aldus de getergde Deense vleugelaanvaller tegenover het Deense Ekstra Bladet.
Mocht Rommedahl zich niet terugvechten in de basis dan rest voor hem een plaats op de bank of op de tribune. Rommmedahl stapte in 2007 over van het Engelse Charlton Atlethic naar Ajax. Daarvoor kwam de Deense international onder meer uit voor PSV.
Kortom.. hij zit liever op de tribune voor wat centjes dan te spelen bij een club waar hij minder verdient.
Hartkamp: " In 't recht telt niet het wezen, maar de schijn.
niet: hoe het is, maar hoe het lijkt te zijn."
niet: hoe het is, maar hoe het lijkt te zijn."
-
- AT Toto winner 15/16
- Berichten: 23726
- Lid geworden op: ma apr 26, 2004 10:51 pm
Een speler zal sowieso vasthouden aan zijn rechten, lijkt me. Heeft hij een betere onderhandelingspositie.
Ik kan me niet voorstellen dat clubs veel willen investeren in de afdankertjes van Ajax. Zo gaat het als je spelers afdankt: daarmee reduceer je hun marktwaarde tot bijna nul (of nul).
Ik kan me niet voorstellen dat clubs veel willen investeren in de afdankertjes van Ajax. Zo gaat het als je spelers afdankt: daarmee reduceer je hun marktwaarde tot bijna nul (of nul).
Het stinkt aan alle kanten!
-
- Berichten: 4700
- Lid geworden op: do aug 14, 2008 9:21 pm
Jij wil zeker Leonardo zien? Die Braziliaan die pingelt tot hij de bal kwijt is en nog nooit in zijn Ajax-carriere een fatsoenlijke wedstrijd heeft gespeeld.Vedette-10- schreef:Wat een geldverspilling is die gast, dat geld dat Ajax aan hem besteed is hij echt niet waard. Ik zie nog liever Ikedia: een betere speler die ook nog goedkoper is. Ook een schande dat Marco hem nog gebruikt ook(voor zijn concurrenten met name).
´Hey Pistolero, there is no I in TEAM!´ Lance, 27/07/09
Hij is beter dan Leonardo dus volstrekt logisch dat hij een kans krijgt en niet Leonardo.Vedette-10- schreef:Wat een geldverspilling is die gast, dat geld dat Ajax aan hem besteed is hij echt niet waard. Ik zie nog liever Ikedia: een betere speler die ook nog goedkoper is. Ook een schande dat Marco hem nog gebruikt ook(voor zijn concurrenten met name).
Volgens vedette is Leonardo de man van het rendement.Beloki schreef:Jij wil zeker Leonardo zien? Die Braziliaan die pingelt tot hij de bal kwijt is en nog nooit in zijn Ajax-carriere een fatsoenlijke wedstrijd heeft gespeeld.Vedette-10- schreef:Wat een geldverspilling is die gast, dat geld dat Ajax aan hem besteed is hij echt niet waard. Ik zie nog liever Ikedia: een betere speler die ook nog goedkoper is. Ook een schande dat Marco hem nog gebruikt ook(voor zijn concurrenten met name).

Hij heeft al 3 doelpunten en 0 assists op zijn naam gezet als speler van Ajax 1.
-
- Berichten: 4700
- Lid geworden op: do aug 14, 2008 9:21 pm
-
- Berichten: 4700
- Lid geworden op: do aug 14, 2008 9:21 pm
-
- Berichten: 4700
- Lid geworden op: do aug 14, 2008 9:21 pm