FC Utrecht 2008 - 2009
FC Utrecht 2008 - 2009
Hier alles over FC Utrecht.
There is only one difference between a madman and me. I am not mad.
Salvador Dali
Salvador Dali
- peter
- Site Admin & Toto winner WC 2006, EC 2008
- Berichten: 48887
- Lid geworden op: di sep 23, 2003 11:08 am
Die jongen heeft 2x een bal goed geraakt en daardoor werd hij bestempeld als groot talent. Ik heb er nog nooit wat in gezien en nu mag hij zijn geluk beproeven in Zweden.Kruys mag praten met Malmö FF
Geschreven op zaterdag, 19 juli om 13:22
FC Utrecht is bereid om Rick Kruys te laten vertrekken naar Malmö FF. De Zweedse club heeft zich inmiddels officieel gemeld bij de eredivisionist, die de speler te verstaan heeft gegeven dat hij naar Scandinavië mag reizen voor een kennismakingsgesprek. De 23-jarige middenvelder debuteerde vijf seizoen geleden in de hoofdmacht bij de Domstedelingen, en leek een mooie toekomst voor zich te hebben. Het afgelopen seizoen kwam hij echter weinig aan spelen toe, en zodoende wil de voormalig jeugdinternational verder kijken.
“We zijn benaderd door Malmö FF met de vraag of een transfer van Rick bespreekbaar was,” vertelt technisch directeur Piet Buter op de website van de club. “Rick wil nu gaan kijken of het interessante club voor hem is. Malmö is een topclub in Zweden en voor Rick is het natuurlijk een absolute uitdaging. We gunnen hem een dergelijke transfer.”
In totaal speelde Kruys 103 duels in het eerste elftal van FC Utrecht, en was hij goed voor zes treffers. Zijn contract loopt nog door tot en met de zomer van 2010.
www.voetbalzone.nl
Vinden jullie deze selectie ook zo ontzettend armoedig?Rugnummers FC Utrecht seizoen 2008/2009
Doel:
1 Michel Vorm
16 Wesley de Ruiter
Verdediging:
2 Tim Cornelisse
5 Francis Dickoh
12 Nick Kuipers
13 Mike van der Kooy
15 Kees van Buuren
17 Alje Schut
22 Sander Keller
24 Etienne Shew-Atjon
Middenveld:
6 Gregoor van Dijk
8 Michael Silberbauer
10 Tom Caluwé
18 Barry Maguire
20 Gregory Schaken
23 Hans Somers
25 Rick Kruys
Aanval:
7 Loïc Loval
11 Cedric van der Gun
14 Lucian Sânmartean
19 Kevin Vandenbergh
21 Leroy George
- Jinne
- Site Admin
- Berichten: 14611
- Lid geworden op: ma sep 22, 2003 11:05 am
- Locatie: Amsterdam, Holland
Ik denk dat het gebeurd is tijdens het jeugd WK in eigen land. Toen speelden wel meer spelers boven hun kunnen.Bertje schreef:Wie heeft Kruys in hemelsnaam ooit een groot talent genoemd?Peter schreef:Die jongen heeft 2x een bal goed geraakt en daardoor werd hij bestempeld als groot talent. Ik heb er nog nooit wat in gezien en nu mag hij zijn geluk beproeven in Zweden.
He's not the Messiah. He's a very naughty boy!
- Giacomo Puccini
- Berichten: 7545
- Lid geworden op: di mar 07, 2006 10:28 pm
www.sportwereld.beGerminal Beerschot huurt Kevin Vandenbergh
Kevin Vandenbergh keert terug naar België. De 25-jarige spits wordt door zijn Nederlandse club Utrecht voor een seizoen uitgeleend aan Germinal Beerschot. Dat heeft Herman Kesters, de ondervoorzitter van de het directiecomité van Germinal Beerschot, woensdag gezegd aan Sporza.
'We zaten woensdagochtend samen met Utrecht en zijn er vrij snel uitgeraakt. Alle partijen zijn gelukkig. Ook Kevin. Ik zag iemand die heel gemotiveerd is', aldus Kesters. 'Zo’n topspits laat je niet glippen als je die mogelijkheid krijgt. Kevin is een speler waar veel clubs van dromen.'
Vandenbergh, zoon van ex-Rode Duivel Erwin, begon zijn voetbalcarrière in 1999 bij Westerlo en debuteerde op 17-jarige leeftijd in het eerste elftal. In 43 matchen voor Westerlo scoorde hij 14 keer. In 2002 verhuisde speler naar Racing Genk. Daar kwam hij tot 66 doelpunten in 138 partijen, maar coach Hugo Broos zette hem niet altijd in de basis.
Op het einde van het seizoen 2006-2007 koos Vandenbergh voor een buitenlands avontuur bij FC Utrecht, maar daar kwam hij nauwelijks aan spelen toe. Vandenbergh heeft bij Utrecht nog een contract tot 2011.
There is only one difference between a madman and me. I am not mad.
Salvador Dali
Salvador Dali
www.vi.nlSkoubo verheugt zich op aanvallend FC Utrecht
08/08/2008 15:32
FC Utrecht heeft eindelijk succes gehad in de speurtocht naar nieuwe aanvallers. Morten Skoubo komt over van Real Sociedad en heeft voor drie jaar getekend. Zaterdag moet de Deense spits nog wel de medische keuring doorstaan. Mogelijk debuteert Skoubo zondag tegen Wigan Athletic.
'Hij wil graag bij ons komen voetballen', legt technisch directeur Piet Buter uit op de website van FC Utrecht. 'Morten verheugt zich erop in een aanvallend team te kunnen spelen. Hij beschouwt het verder als een voordeel, dat hij Michael Silberbauer weer tegenkomt, die hij uit het Deense nationale elftal kent.'
Buter omschreef Skoubo eerder als een blanke Nelisse en een goede, ervaren en allrounde spits. Utrecht is nog niet uitgewinkeld. Skoubo speelde de afgelopen tweeënhalf jaar voor Real Sociedad. De 28-jarige aanvaller begon sterk met vijf goals in zijn eerste half jaar in de Primera División, maar was daarna veel geblesseerd.
Op het verlanglijstje staan een extra aanvaller en een verdediger. 'Hiervoor zijn we met meerdere spelers bezig, maar ik kan bevestigen dat we zijn geïnteresseerd in Jordy Brouwer van Liverpool', aldus Buter. 'Verder zijn we ook nog druk bezig met een vleugelverdediger. De Roemeen Mirceu Nesu van Steaua Boekarest is hiervoor één van de kandidaten.'
There is only one difference between a madman and me. I am not mad.
Salvador Dali
Salvador Dali
Bij Utrecht is het niets voor hem geworden. Ze vinden hem wel goed maar ze zoeken een ander type. Ja ja, dat zal best. Je weet toch wel wat voor een type speler iemand is wanneer je hem op proef laat komen?
Volgens NOS tt hebben ze nu een Roemeense linksback gehaald van Steaua Boekarest. Viervoudig international Mihai Nesu komt na de voorronde CL richting de domstad. Ook een beetje vreemd als je het mij vraagt. Dat zal toch een paar centen kosten. Die zou ik dan eerder besteden aan een spits die ze nog niet hebben.
Volgens NOS tt hebben ze nu een Roemeense linksback gehaald van Steaua Boekarest. Viervoudig international Mihai Nesu komt na de voorronde CL richting de domstad. Ook een beetje vreemd als je het mij vraagt. Dat zal toch een paar centen kosten. Die zou ik dan eerder besteden aan een spits die ze nog niet hebben.
Nil volentibus arduum
De T.Utrecht-PSV naar zaterdagmiddag
UTRECHT - Burgemeester Aleid Wolfsen van Utrecht heeft de competitiewedstrijd FC Utrecht-PSV van komende zaterdag vervroegd van 20.45 uur naar 14.30 uur. Wolfsen besloot hiertoe na overleg met het Openbaar Ministerie en de politie.
De gemeente had informatie uit verschillende bronnen gekregen waaruit blijkt dat supporters van FC Utrecht zich voor de wedstrijd in de binnenstad wilden verzamelen. De fans zijn boos over de gang van zaken rond het supportershome van de club in stadion Galgenwaard.
Door de wedstrijd te vervroegen hoopt Wolfsen de kans op ongeregeldheden in de drukke binnenstad zo klein mogelijk te houden.
De leden van de supportersvereniging FC Utrecht dreigden zonder onderkomen te geraken omdat de uitbater van het ’home’ de samenwerking opzegde. Dat was voor de vereniging het sein om juridische stappen aan te kondigen. Om die kracht bij te zetten, wilden de supporters zich zaterdagmiddag verzamelen in de binnenstad. De club heeft intussen de intentie uitgesproken om de exploitatie van het supportershome over te nemen.
Blij met de punten ...
-
- Site Admin & Toto winner WC 2010
- Berichten: 13820
- Lid geworden op: zo sep 28, 2003 6:24 pm
- Locatie: Amsterdam
Ik heb zo'n idee dat er weer een hoop heisa om niets wordt gemaakt (FC Utrecht supporters die op een zaterdagmiddag in hun eigen stad gaan lopen rellen, ik denk het niet.) en dat daardoor weer duizenden goedwillende supporters de dupe worden.
Laat die wedstrijd gewoon om 20.45u spelen en elke aap in de stad die een baksteen in z'n klauwen heeft aanhouden.
Laat die wedstrijd gewoon om 20.45u spelen en elke aap in de stad die een baksteen in z'n klauwen heeft aanhouden.