Groep C
- SylvievdVaart
- Berichten: 13218
- Lid geworden op: do sep 30, 2004 2:28 pm
- Locatie: Wollukje ❤
Parijs is geweldig.

TelegraafItalië dankt Nederland
Italië is Oranje ontzettend dankbaar voor de winst op Roemenië. Van te voren dachten de Italianen dat de Nederlanders het op een akkoordje zouden gooien met Roemenië om Italië en Frankrijk uit de EK te gooien. Dat noemden ze een biscotto (biscuit, maar ook dat twee groepen een akkoordje sluiten ten koste van de derde).
Maar die kwam niet. Oranje deed gewoon zijn plicht. Italië-trainer Donadoni had het al van te voren voorspeld. "Ik vertrouw op de sportiviteit van Van Basten". Italië viert feest en bedankt Oranje hartelijk. De twee voetbalcommentatoren tijdens de uitgezonden wedstrijd van Nederland tegen Roemenië waren natuurlijk hartstochtelijke Oranje-supporters. “Jammer, Van Persie mist de bal!”, “Kom op Nederlands publiek, moedig de spelers aan!” en “Het publiek fluit de Roemenen uit, daar hebben wij geen problemen mee”. De commentatoren boden zelfs hun excuses aan tegen de vele Roemeense immigranten die in Italië de wedstrijd volgden. “Het spijt ons voor jullie, maar als Italianen zijn we natuurlijk voor Nederland”. Heel Italië juichte om de goals van Huntelaar en Van Persie.
De reputatie van Nederland in Italië is gestegen. We zijn niet onbetrouwbaar en sluwe berekenaars, maar sportief en eerlijk. Veel Italianen hadden het van te voren niet durven hopen.
Het stinkt aan alle kanten!
Leuke statistieken van Ko in de Engelse zone:
Kowalczyk schreef:* Holland are only the 7th team in the history of the European championships to cruise through their group with a 100% score (the 6th team to achieve this were Croatia, also at Euro 2008). The five at previous tournaments all made it to at least the semi-finals.
* Holland's goal-balance of 9-1 is the best ever at a Euro tournament. The old record was from 1984, when France made it through the group stage with a 100% score and a goal-dfferential of 9-2. Nine goals scored is also a record; no team ever scored ten in the Euro group stage.
* Klaas-Jan Huntelaar became the seventh Dutch player to score at Euro 2008 which (already!) equals the record for most different goalscorers from a team in the tournament history. Five of the six previous teams with at least six different goalscorers at the European Championship reached the final.
* Holland top group C with nine points; that's two points more than the other three teams combined!
* Holland are the only team in group C to finish with a positive goal-differential: +8. The group C team with the best goal-differential after Holland, is Italy: -1...
No matter how you look at it, these are some amazing statistics... (for what they're worth, of course).
K.
"Well, maybe Bob Dylan was wrong. Maybe you do have to be a weatherman to know which way the wind blows."
Nee, Spanje zie ik net. Huh? Ik dacht ooit gelezen te hebben dat Spanje nooit verder is gekomen dan de kwartfinale?LucaS schreef:Als je het niet erg vindt, heb ik niet van alle jaren de Europees kampioen op het netvlies. Was dit het kampioenschap dat Belgie de finale speelde?
"Well, maybe Bob Dylan was wrong. Maybe you do have to be a weatherman to know which way the wind blows."
Ach Peter deed het voorkomen of het antwoord op die vraag terug te vinden was in de quote die hij plaatste. Die quote ging echter alleen over de groepsfase.banjavi schreef:Ja, deze vind ik dan wel grappig.. :)LucaS schreef:Joey heeft het dan ook niet alleen over de groep, Peter
I think I lost my fucking headache