Handig, zo'n managementbureau. Kan de TD tenminste schnabbelen.Ajaciedjuh schreef:Als dit waar is, dan zal Sulejmani wel niet meer aan de orde zijn.ANN schreef:16/6/2008 - Ajax in onderhandeling met Roger Guerreiro
(Gepost door P.)
Ajax is in onderhandeling met de meest succesvolle Poolse speler in het EK, Roger Guerreiro. Dat meldt het Poolse dagblad Polska. De tot Pool genaturaliseerde Braziliaanse speler Guerreiro zorgde voor de openingstreffer in de wedstrijd Polen Oostenrijk (1-1). De Poolse bondscoach Leo Beenhakker gaf Roger Guerreiro op het EK een basisplaats nadat Maciej Zurawski geblesseerd was geraakt. De transfer van Guerreiro naar Ajax wordt voorbereid door het managementbureau IMG. De Amsterdamse club zou een bedrag van 4,5 miljoen euro voor de Pool over hebben. IMG haalde zeven jaar geleden onder trainer Leo Beenhakker de speler Ibrahimovic naar Ajax en eerder dit seizoen was het ook al verantwoordelijk voor de 2,5 miljoen euro kostende transfer van Radoslaw Matusiak naar Heerenveen. Directeur Trzeciak van de Poolse club Legia Warschau, waar Roger sinds drie jaar speelt, heeft nog geen officieel bod op de speler ontvangen.

Ik heb totaal niet op die Guerreiro gelet. Met andere woorden, hij heeft op mij geen verpletterende indruk gemaakt. Op niemand waarschijnlijk, anders werd hij wel gehaald door een rijkere club dan Ajax.