Onbetrouwbaar transfernieuws 2007/2008 (deel II)
Moderator: mods
- peter
- Site Admin & Toto winner WC 2006, EC 2008
- Berichten: 48887
- Lid geworden op: di sep 23, 2003 11:08 am
Real interesse in Sulejmani? Chelsea kan hem alleen maar stallen, want hij krijgt vast geen werkvergunning.
Feit blijft dat 18 miljoen exceptioneel veel geld is. Kijk eens naar andere transfers rond deze bedragen en je ziet dat je het dan meestal hebt over echte topspelers (die niet naar NL willen komen, maar toch).
Feit blijft dat 18 miljoen exceptioneel veel geld is. Kijk eens naar andere transfers rond deze bedragen en je ziet dat je het dan meestal hebt over echte topspelers (die niet naar NL willen komen, maar toch).
Chelsea, Villarreal en Ajax. Verder waarschijnlijk nog een hele rits clubs (waaronder PSV en Feyenoord) die hem niet zelf kunnen of willen betalen. Niet misselijk, lijkt mij.Baseman schreef:Wel opvallend trouwens dat zo weinig clubs in hem geïnteresseerd zijn.
Dat mag jouw mening zijn. We gaan het snel genoeg zien.Baseman schreef:Veel, aangezien een paar maanden boven jezelf uitstijgen mogelijk is.
Laat het eerst maar eens een compleet seizoen zien en op Europees niveau, dan vind ik het een andere zaak. Vooralsnog vind ik Sulejmani 'slechts' een toptalent in Nederland.
Uh, zo heb je hem zelf ook genoemd:Baseman schreef:Zo wordt hij genoemd ja.Manco noem je toch ook een toptalent?
Baseman schreef:Waarom niet ?
Manco is een enorm groot talent en Farfan wordt op zeker na dit seizoen verkocht...
Mwah, de echt goede spelers uit de Zuid-Amerikaanse competities komen altijd wel bovendrijven op een hoog niveau. Het is maar naar wie je luistert. De één zal het in de meeste gevallen juist voorspellen en de andere zal er regelmatig naast zitten. Ik zou in ieder geval niet puur afgaan op de media, want dan lopen er inderdaad wel honderden toptalenten rond in Zuid-Amerika.Baseman schreef:Maar iedere speler die een beetje een balletje kan trappen in Zuid-Amerika is de nieuwe Maradonna of Romario of Ronaldo, oid...
Eerst zien en dan geloven.
Natuurlijk zal het altijd voor een gedeelte speculeren blijven. Des te meer je over een speler weet, des te minder het risico is. Maar bv. een gevestigde speler als Zambrotta, is buiten het Italiaanse voetbal bij Barcelona, ook enigzins tegen gevallen. Shevchenko valt tegen bij Chelsea en Adriano voldoet al jaren niet meer aan de verwachtingen. Zelfs bij 'zekerheidjes' zijn er te veel factoren die succes in de weg kunnen staan.Thomas schreef:Speculeren? Scouten en aankopen doen is geen speculeren.
Over Sulejmani kan Ajax m.i. niet zeker genoeg zijn om 18 miljoen euro op tafel te leggen. Van bv. Zlatan wist iedereen dat het een groot talent was en dat er al interesse was van grote clubs. Ajax kon er al enigzins op vertrouwen dat er voldoende interesse in hem zou zijn enkele jaren later. Als je 18 miljoen voor Sulejmani gaat betalen, dan is het nog maar de vraag of je dat bedrag in de toekomst voor hem terug gaat krijgen. De transfersom is simpelweg te hoog om dit risico aan te gaan.
Hij zal ongetwijfeld een toegevoegde waarde voor Ajax, inclusief de huidige voorhoede, zijn. Alleen moet Ajax in mijn ogen nooit zo'n enorme transfersom betalen. Een club als Ajax kan zich dat risico niet permitteren. Ik zie Sulejmani ook graag komen, maar niet voor dit bedrag. Het betalen van zulke bedragen laat ik liever aan Liverpool over.
Voor Sulejmani is nu ook al interesse van Chelsea. Wellicht dat die zelfs al bij de deal betrokken zijn. Hoeveel zekerheid wil je hebben?Jabu schreef:Over Sulejmani kan Ajax m.i. niet zeker genoeg zijn om 18 miljoen euro op tafel te leggen. Van bv. Zlatan wist iedereen dat het een groot talent was en dat er al interesse was van grote clubs. Ajax kon er al enigzins op vertrouwen dat er voldoende interesse in hem zou zijn enkele jaren later. Als je 18 miljoen voor Sulejmani gaat betalen, dan is het nog maar de vraag of je dat bedrag in de toekomst voor hem terug gaat krijgen. De transfersom is simpelweg te hoog om dit risico aan te gaan.
Zlatan speelde in de Tweede Divisie. Hij was natuurlijk net als Sulejmani een toptalent, maar had het dus op een nog veel lager niveau laten zien.
- peter
- Site Admin & Toto winner WC 2006, EC 2008
- Berichten: 48887
- Lid geworden op: di sep 23, 2003 11:08 am
Precies. Over 3 jaar gaat die jongen dan weg bij Ajax voor een sommetje van 25 miljoen euro? Minus zijn salaris heb je dan quitte gedraaid. Dankzij hem wel CL halen? Kan, maar als we voor 18 aan verdedigers halen, dan haal je dat ook met gemak.Jabu schreef:Hij zal ongetwijfeld een toegevoegde waarde voor Ajax, inclusief de huidige voorhoede, zijn. Alleen moet Ajax in mijn ogen nooit zo'n enorme transfersom betalen. Een club als Ajax kan zich dat risico niet permitteren. Ik zie Sulejmani ook graag komen, maar niet voor dit bedrag. Het betalen van zulke bedragen laat ik liever aan Liverpool over.
Zlatan was een veeeel groter risico. Die had alleen gepresteerd in de Zweedse totodivisie.Jabu schreef:Over Sulejmani kan Ajax m.i. niet zeker genoeg zijn om 18 miljoen euro op tafel te leggen. Van bv. Zlatan wist iedereen dat het een groot talent was en dat er al interesse was van grote clubs. Ajax kon er al enigzins op vertrouwen dat er voldoende interesse in hem zou zijn enkele jaren later.
Neemt niet weg dat ik 18 miljoen ook te veel vind omdat er altijd het risico is dat een speler een been breekt of zo. Aan zijn voetbalkwaliteiten twijfel ik niet.
In het gerucht Chelsea-Sulejmani wordt ie gelinkt met Psv, niet met AJAX.joey schreef:Dan is het een ander verhaal, want dan ligt het risico gedeeltelijk bij Chelsea. Ik mag trouwens hopen dat we Chelsea buiten de deur houden.Thomas schreef:Voor Sulejmani is nu ook al interesse van Chelsea. Wellicht dat die zelfs al bij de deal betrokken zijn.
Laatst gewijzigd door 999 op wo jun 04, 2008 12:05 pm, 1 keer totaal gewijzigd.
Blij met de punten ...
- peter
- Site Admin & Toto winner WC 2006, EC 2008
- Berichten: 48887
- Lid geworden op: di sep 23, 2003 11:08 am
Dat is allemaal gissen. Die jongen kan niet bij Chelsea spelen (ivm werkvergunning), dus wie weet betaalt Chelsea die 18 miljoen wel aan Heerenveen om hem vervolgens te stallen bij Ajax of PSV.Jabu schreef:Als Chelsea iemand wil dan halen ze die ook. Blijkbaar vonden zij hem niet de transfersom waard.
Hier nog eentje:Misschien dat z'n zaakwaarnemer wat namen naar buiten heeft gegooid om z'n salariseisen kracht bij te zetten ..Peter schreef:Dat is allemaal gissen. Die jongen kan niet bij Chelsea spelen (ivm werkvergunning), dus wie weet betaalt Chelsea die 18 miljoen wel aan Heerenveen om hem vervolgens te stallen bij Ajax of PSV.Jabu schreef:Als Chelsea iemand wil dan halen ze die ook. Blijkbaar vonden zij hem niet de transfersom waard.
Blij met de punten ...
In dat geval hoeven wij ons over de transfersom niet druk te maken. Wel over de vraag of we feeder club van Chelsea willen worden.Peter schreef:Dat is allemaal gissen. Die jongen kan niet bij Chelsea spelen (ivm werkvergunning), dus wie weet betaalt Chelsea die 18 miljoen wel aan Heerenveen om hem vervolgens te stallen bij Ajax of PSV.
Het stinkt aan alle kanten!
Open deur, joey. Aan een speler die 18 euro kost, zitten ook risico's.joey schreef: Er zit altijd een risico aan. Je hebt nu eenmaal te maken met mensen, niet met robots.
Sulejmani is een absolute rasvoetballer, die jongen beheerst alle belangrijke aspecten die een topper nodig heeft. Beter en completer dan KJH en Suarez, dus mag ie wat mij betreft ook meer kosten.
Ik snap dat gezeur niet. Jij en ik hoeven het niet te betalen...Rishi schreef:Heb je gelijk in. Maar 18 miljoen blijft voor Ajax-begrippen heel erg veel geld.
En het lijkt me ook duidelijk dat MVB niet ieder jaar een koffer met geld krijgt om de selectie van een kwaliteitsinjectie te voorzien. Alleen is dat dit jaar wel nodig, want zo lekker staat Ajax er volgens mij niet voor.
Voetbal en logica? Het verband is ver te zoeken, maar gelukkig niet alleen bij Ajax.Rishi schreef:Heb je gelijk in. Maar 18 miljoen blijft voor Ajax-begrippen heel erg veel geld.
Mijn vader zei gisteren in de auto: Die kneuzen verkopen een spits voor 16 miljoen en halen 2 jaar laten een talent voor 18......Logica is ver te zoeken!
Zo'n ""Tor"" is vreemd, maar werkt wel; ik kan weer inloggen!
Jij hoeft niet met Henk ten Cate te werken en toch heb je een grafhekel aan die manwimpey schreef:Ik snap dat gezeur niet. Jij en ik hoeven het niet te betalen...Rishi schreef:Heb je gelijk in. Maar 18 miljoen blijft voor Ajax-begrippen heel erg veel geld.
En het lijkt me ook duidelijk dat MVB niet ieder jaar een koffer met geld krijgt om de selectie van een kwaliteitsinjectie te voorzien. Alleen is dat dit jaar wel nodig, want zo lekker staat Ajax er volgens mij niet voor.
Jij hoeft het salaris van Henk ten Cate niet te betalen maar toch heb je een grafhekel aan die man
dus kom aub met betere argumenten
IK GELOOF!!!!!!
Mwah, laten we aannemen dat KJH blijft.Dan zal er best ( nog meer geinvesteerd ) mogen worden in talenten, maar 18 miljoen ?.Terwijl iedere doedelzak, dus jij ookwimpey schreef:Ik snap dat gezeur niet. Jij en ik hoeven het niet te betalen...Rishi schreef:Heb je gelijk in. Maar 18 miljoen blijft voor Ajax-begrippen heel erg veel geld.
En het lijkt me ook duidelijk dat MVB niet ieder jaar een koffer met geld krijgt om de selectie van een kwaliteitsinjectie te voorzien. Alleen is dat dit jaar wel nodig, want zo lekker staat Ajax er volgens mij niet voor.


En vorig seizoen hadden we met z'n alle ons mond vol dat we creativiteit misten op het middenveld, er een vervanger voor Sneijder zou moeten komen, waar blijft deze vervanger nu.
Aan de andere kant begrijp ik ook weer het dilemma van AJAX, niet meedoen om deze speler, die duidelijk talent heeft, en dat op ere-divisie nivo ook heeft laten zien ( maar dat deed b.v. Mitea in z'n eerste jaar ook ), laten lopen, en dan v.n. de schrik dat ie naar de concurrent gaat ( via een of andere Chelsea contructie ) is natuurlijk ook aanwezig.Immers, de meerwaarde voor Heerenveen is duidelijk aanwezig, maar alleen hij maakt Heerenveen geen kampioen.Maar juist bij onze concurrent(en) zou die meerwaarde er wel voor kunnen zorgen dat men mede door zo'n speler over die streep wordt getrokken.
Misschien denkt men bij AJAX dat over een x-aantal jaren de winst op Sulejmani laag zal zijn wat betreft het door verkopen als men dit bedrag op moet hoesten ( heb ik het al eens eerder over gehad ) , en rekent men de winst af aan het behalen van kampioenschappen, plaatsing van CH. L.Is een risico, maar Sulejmani zou daar best, gezien zijn talent mede er voor kunnen zorgen dat AJAX dat voor elkaar krijgt, mits er versterkingen in de achterhoede komen natuurlijk.
Maar dan hoeft het dus niet zo lang te duren deze onderhandelingen, dan moet je zeggen hand erop, afgesproken, Sulejmani is van AJAX en wij betalen het bedrag, voordat er zodadelijk ECHT EEN KINK in de kabel komt en je naast deze speler gaat grijpen omdat de echte grote jongens er zich mee gaan bemoeien ..
Laatst gewijzigd door 999 op wo jun 04, 2008 3:47 pm, 1 keer totaal gewijzigd.
Blij met de punten ...