
Onbetrouwbaar transfernieuws 2007/2008
Dit stond er dus:
Modric heeft nog geen keuze gemaakt
Van die clubs zal Ajax wel een van zijn laatste keuzes zijn...
Modric heeft nog geen keuze gemaakt
Ajax Showtime
Diverse Ajax-fansites melden dat Luka Modric voor 19,5 miljoen euro naar Ajax zou gaan voor een contract van drie jaar, maar hiervoor is geen steun te vinden in de Kroatische media.
Het laatste bericht over de voetballer dateert van afgelopen zaterdag in de Vecernji List, waarin hij aangeeft binnen drie weken met een club akkoord te zullen zijn.
Tevens wordt er een lijst geciteerd met clubs die interesse tot afgelopen zaterdag hebben: Arsenal, Chelsea, Tottenham, Newcastle, Manchester City, Barcelona, Atletico, Valencia, HSV, Werder, Ajax en Juventus.
Van die clubs zal Ajax wel een van zijn laatste keuzes zijn...
´Hey Pistolero, there is no I in TEAM!´ Lance, 27/07/09
Is volgens mij meer een column..Beloki schreef:In die Vjesnik staat dit artikel waarin de naam van Modric en Ajax valt:
Amsterdam ipak napredak
Nakon što je propala ideja o angažmanu Roberta Kovača, Dinamo je trebao promptno reagirati i ne dozvoliti da momčad u Europu zakorači s neiskusnim stoperima. Takvim su izborom »potrošili« Modrićevu generaciju
Modrićevu betekent gewoon Modric.
Natuurlijk moet hij nog dingen leren. Elke speler moet nog dingen leren, want anders speelt die speler niet bij Ajax. En vaak vertrekken ze al voordat ze uitgeleerd zijn.Daniel_vT schreef:Die jongen zou oliedom zijn nu de stap al te maken naar de top 3, en de top 3 overigens ook om die jongen nu al over te nemen. Hij kan beter een tussenstap doen naar een subtopper, want hij moet nog veel leren. Potentie heeft hij zeker, maar leren moet hij nog meer..
Ik bedoel dat deze jongen nog veel moet leren om zowieso al mee te kunnen in een selectie van de top 3. Als hij nu een transfer bewerkstelligt naar de top 3 krijgt hij waarschijnlijk te hoge verwachtingen terwijl hij niet veel verder zal komen dan de bank of het tweede omdat hij nog zo ontzettend veel moet leren.
-
- Berichten: 17870
- Lid geworden op: zo mar 13, 2005 10:44 pm
- Locatie: Purmerend
Met die lijst zal het wel meevallen. Die clubs volgen hem best, maar of ze willen betalen wat Zagreb vraagt? Ook niet al die clubs hebben plaats. Barcelona heeft bijvoorbeeld al genoeg buitenlanders.
Neemt niet weg dat deze jongen in de categorie 'onhaalbaar' valt. Die heeft heel iets anders in zijn hoofd dan Ajax.
Neemt niet weg dat deze jongen in de categorie 'onhaalbaar' valt. Die heeft heel iets anders in zijn hoofd dan Ajax.
Het stinkt aan alle kanten!
Troost je met de gedachte dat je daar toch geen enkele zekerheid van hebt.. Zeker bij een club in de Nederlandse competitie zullen échte toppers, nooit langer dan 3 jaar blijven..Beloki schreef:Ik denk het niet. Moet je die lijst zien waaruit hij kan kiezen. voor 20 miljoen moet Ajax een speler kiezen die voor langere tijd blijft.
Ik geloof ook nooit dat Modric naar ons toekomt, maar toen ik het zag, dacht ik dat we met zn allen een mooi kerstcadeau kregen van Van Geel. Naief natuulrijk...

Eén club. Eén stad. Ajax Amsterdam.
Probleem is alleen dat na twee jaar zijn contract nog maar 1 jaar loopt. Als die jongen het dan in zijn bol krijgt om zijn contract uit te dienen ben je je 20 miljoen kwijt. Dan zou je dus eigenlijk al na 1 seizoen moeten verkopen. Je kan echt geen 20 miljoen betalen in combinatie met een 3 jarig contract
Zou mooi zijn als dit inderdaad uitkomt. Juve wil een goedkoop alternatief voor de langdurig geblesseerde Andrade. Mellberg heeft al flink verdiend in de PL en wil nu wellicht voor wat minder bij Juve spelen. Ivanovic is een jonge speler met ontzettend veel potentie, die wat meer zekerheid wil bij de volgende stap die hij zet. Het zou geweldig zijn als Ajax alsnog achter hem aan gaat en erin slaagt hem aan te trekken.Thomas op 16 november schreef:Ik denk overigens niet dat Juventus 11 miljoen op tafel gaat leggen voor Ivanovic. Ze zoeken nu vooral naar een vervanger voor de geblesseerde Andrade. Het zou me niets verbazen als ze uiteindelijk Mellberg halen of zo.
- Ajaciedjuh
- Berichten: 23000
- Lid geworden op: do mei 20, 2004 11:16 am
Ik zal je ff wat werk besparen:
Branislav Ivanovic
Kan zowel centraal als rechtsback spelen. Bij Lokomotiv Moskou speelt hij vooral op de rechtsback positie en die vult hij naar mijn mening naar behoren in. Het is een verdediger met uitstraling, bravoure, iemand op wie je kunt vertrouwen en bouwen. Het is geen twijfelaar net als Colin en hij voegt voetballend veel meer toe dan een Jaap stam.
Een redelijke snelle mandekker van 1,88 lang. Ondanks zijn lengte beschikt hij over een indrukwekkende motoriek. Heeft een goede inspeelpas, zijn lange bal mag er ook wel zijn. Zijn gehele passing is accuraat en dus goed ontwikkeld. Fysiek is hij zeer sterk, maakt goed gebruik van zijn lichaam in de lopende duels. Anticiperen doet hij overigens beter dan reageren. Bezit over de nodige dosis inzicht en techniek. Een verdediger die niet alleen verdedigend maar ook offensief denkt en doet. Zijn handelingssnelheid is perfect en daarom uitermate geschikt voor een team dat speelt in een hoge balcirculatie. Heeft de juiste mentaliteit en beschikt over leidinggevende kwaliteiten.
Heeft nog wel eens slordigheden in zijn spel, als hij die eruit weet te krijgen dan behoort hij tot de Europese top. Niet voor niks al die interesse in hem van topclubs. Het is een zekere aanwinst voor Ajax.