Ajax - PSV 30-01-2008
Misschien draait het er uiteindelijk wel op uit dat het op 6 januari moet. Dat zou betekenen dat de trip naar Dubai moet worden afgezegd. In plaats van flinke extra inkomsten zou dat waarschijnlijk een financiële strop betekenen want zo laat afzeggen betekent denk ik een schadevergoeding. Plus het feit dat je voorlopig niet meer op een uitnodiging hoeft te rekenen.
Nil volentibus arduum
Sowieso is dat een oplossing die ik niet snap. Die werd ook constant gemeld in de media, maar het probleem is dat er geen vrije weekenden zijn om in te voetballen. Dan kun je wel leuk zeggen we gaan in Eindhoven voetballen ipv in Amsterdam, maar dan is er nog steeds geen vrij weekend. Het zal wel een week voor de 'winterstop' eigenlijk is afgelopen worden gepland.Tscheu La Ling schreef:Het omdraaien van de wedstrijd lijkt me een goede oplossing... voor Ajax. Ajax heeft de afgelopen tien jaar meer punten in E'hoven gehaald dan in Amsterdam tegen die club.
Ik zie niet echt in waarom er minder gevaar voor toeschouwers zou zijn in Eindhoven dan in Amsterdam. Volgens mij mag Ajax-PSV gewoon niet doordeweeks gespeeld worden omdat het een risicowedstrijd is. PSV-Ajax is dus ook een risicowedstrijd. Dus als er een uitzondering gemaakt wordt, kan die ook gewoon voor Amsterdam gemaakt worden.Marillion schreef:Tenzij men in Eindhoven wel bereid is om een risicowedstrijd op een doordeweekse avond te laten spelen.
Jouw optie zou alleen kunnen als de wedstrijd wel doordeweeks gespeeld mag worden, maar Amsterdam weigert en Eindhoven niet. Terwijl ik dit type bedenk ik me trouwens dat we vier jaar geleden ofzo nog wel doorweeks tegen PSV hebben gespeeld voor de beker (3-0 winst). Als we ze nu toevallig in de beker hadden getroffen hadden we ook op woensdag tegen ze gespeeld. We kunnen die competitiewedstrijd dus ook wel gewoon op woensdag inhalen, lijkt me. Die politieagenten moeten allemaal nog een paar uurtjes inhalen, dus die kunnen allemaal wel.
Het hangt ook af van de gemeente. Het verhaal is volgens mij dat Amsterdam in principe geen toestemming geeft voor een risicoduel op een doordeweekse dag. Als ze daar aan vasthouden en de gemeente Eindhoven gaat wel akkoord dan is het dus een optie.
Ik denk niet dat het die kant op gaat maar het is wel mogelijk.
Ik denk niet dat het die kant op gaat maar het is wel mogelijk.
Nil volentibus arduum
Ik weet niet hoe het met uitsupporters in Amsterdam is geregeld, maar het voordeel van het Philipsstadion is volgens mij dat je de supporters vanuit de trein zo het stadion in veegt.
Het risico op ongeregeldheden is volgens mij kleiner.
Maar als ze de wedstrijd omdraaien, betekent dat dan dat PSV - Ajax dan Ajax - PSV wordt?
Want dat zou ik een mooie naaistreek vinden aangezien ik 24 januari op vakantie ga en PSV in die week niet thuis hoefde te spelen.
Het risico op ongeregeldheden is volgens mij kleiner.
Maar als ze de wedstrijd omdraaien, betekent dat dan dat PSV - Ajax dan Ajax - PSV wordt?
Want dat zou ik een mooie naaistreek vinden aangezien ik 24 januari op vakantie ga en PSV in die week niet thuis hoefde te spelen.
Precies, we zouden toch ook op woensdag tegen PSV spelen als we ze in de beker geloot hadden? En als we de volgende ronde Feyenoord treffen, spelen we die ook op woensdag. Is nog goedkoper ook voor de politie ipv weekendtarief te moeten betalen.Marillion schreef:Nee, dan is het twee keer PSV - Ajax.
Overigens is de situatie met uitsupporters vrijwel identiek. Ik zie ook echt geen problemen voor een doordeweekse avond.
-
- AT Toto winner 15/16
- Berichten: 23726
- Lid geworden op: ma apr 26, 2004 10:51 pm
Ik zie het probleem ook niet. Maar de gemeente wilde er nooit aan vanwege een grotere kans op ongeregeldheden als het donker is. Maar de kans op problemen bij Ajax - PSV lijkt mij vrij nihil.
Ik vind het overigens geen oplossing om de PSV supporters thuis te laten (zal ook niet gebeuren). Het probleem ligt in Amsterdam dus het kan niet zo zijn dat zij daar de dupe van worden. Ok, een echte aanhang hebben ze niet maar er zitten supporters tussen die hun club fanatiek volgen en er recht op hebben om die wedstrijd te bezoeken.
Ik vind het overigens geen oplossing om de PSV supporters thuis te laten (zal ook niet gebeuren). Het probleem ligt in Amsterdam dus het kan niet zo zijn dat zij daar de dupe van worden. Ok, een echte aanhang hebben ze niet maar er zitten supporters tussen die hun club fanatiek volgen en er recht op hebben om die wedstrijd te bezoeken.
Nil volentibus arduum
BRON: Het ParoolAndere duels worden niet verplaatst voor Ajax-PSV
In Het Parool liet Henk Kesler weten dat duels van andere clubs niet verplaatst zullen worden voor het inhaalduel Ajax-PSV. De duels van 27 januari zullen niet naar woensdag 30 januari worden geplaatst om Ajax-PSV toch op zondag te kunnen laten spelen. "Dat zou te grote consequenties hebben voor bijvoorbeeld Vitesse, dat die dag een risicowedstrijd speelt tegen Ajax. Groningen, Nijmegen of Arnhem mogen niet de zwarte piet krijgen," zei Henk Kesler in Het Parool.
Blij met de punten ...
- Wie kent Cees de Wolf nog
- AT Toto winner 09/10
- Berichten: 14916
- Lid geworden op: wo aug 11, 2004 10:03 pm
Mwah, het is minder bezopen met betrekking tot het aanzien van de competitie, dan wanneer je de wedstrijd niet kan laten spelen. Zoiets belachelijks vindt echt nergens plaats. Nederland zou voor lul staan.Ramona schreef:En terecht natuurlijk, zou bezopen zijn als andere clubs daarvoor zouden moeten boeten, m.i.!
- Ramona
- Erelid, Toto winner 03/04, 17/18, EC 08
- Berichten: 34515
- Lid geworden op: vr sep 12, 2003 5:58 pm
- Locatie: Nijmegen
Tussen kunnen en willen zit een heeeeel verschil...is PSV zo'n risicowedstrijd bijv.?Thomas schreef:Mwah, het is minder bezopen met betrekking tot het aanzien van de competitie, dan wanneer je de wedstrijd niet kan laten spelen. Zoiets belachelijks vindt echt nergens plaats. Nederland zou voor lul staan.Ramona schreef:En terecht natuurlijk, zou bezopen zijn als andere clubs daarvoor zouden moeten boeten, m.i.!
De politie moet maar zorgdragen voor een goede gang van zaken; zij hebben dit gekut veroorzaakt, niet andere clubs!
