Betrouwbaar transfernieuws 2007/2008

Bojan naar Ajax? Of toch Chivu?

Moderator: mods

Daniel
Berichten: 5390
Lid geworden op: di jan 02, 2007 3:15 pm

Bericht door Daniel » ma aug 06, 2007 9:20 pm

Pardon, foutje.
Laatst gewijzigd door Daniel op ma aug 06, 2007 9:20 pm, 1 keer totaal gewijzigd.

Gebruikersavatar
Toppie
Berichten: 11923
Lid geworden op: di feb 24, 2004 5:43 pm

Bericht door Toppie » ma aug 06, 2007 9:20 pm

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Suarez moet nog even geduld hebben
ZEIST - Luis Suarez en FC Groningen stonden maandagavond lijnrecht tegenover elkaar voor de arbitragecommissie van de KNVB. Het rechtsorgaan van de nationale voetbalbond laat beide partijen zo snel mogelijk weten of, en eventueel onder welke voorwaarden, de twintigjarige aanvaller met onmiddellijke ingang naar Ajax mag verhuizen.
Voorzitter Franken van de arbitragecommissie betwijfelt of hij al voor donderdag met een uitspraak komt. ,,Het is voor ons belangrijk dat we een goede beslissing nemen'', aldus de preses die volledig op de hoogte was van het gegeven dat Ajax donderdag de spelerslijst voor de voorronde van de Champions League aan de UEFA moet geven.
Suarez wekte daarentegen allesbehalve de indruk dat hij wist waar hij aan toe was. De aanvaller spreekt nauwelijks Nederlands. Het juridische steekspel van zijn adviseurs en de clubleiding van FC Groningen ging daarom volledig langs hem heen. Suarez weet maar één ding zeker. Hij wil liever nog vandaag dan morgen het roodwitte shirt van de Amsterdamse club dragen.
Sportieve verbetering
Het is voor hem van ondergeschikt belang hoeveel zijn adviseurs en club aan hem verdienen. Suarez weet namelijk wat hij jaarlijks bij Ajax kan opstrijken. De aanvaller verdient bij FC Groningen 279.000 euro per seizoen. Ajax biedt hem de komende vier seizoenen een loon dat oploopt. Hij start met een jaarloon van 850.000 euro en verdient in zijn vierde jaar 1,1 miljoen euro. Suarez kiest volgens zijn aanwezige adviseurs Schuurman en Foortse niet alleen om financiële redenen voor Ajax. Hij beschouwt de overstap ook als een sportieve verbetering.
De leiding van FC Groningen nuanceerde de positieverbetering die Ajax aan de aanvaller in het vooruitzicht heeft gesteld. ,,We hebben sinds de interesse van Ajax besloten dat Suarez 150.000 euro per jaar meer gaat verdienen. Dat gebeurt dus ook'', aldus advocaat Entzinger van FC Groningen. ,,Daarbij speelde FC Groningen het afgelopen seizoen net als Ajax in de eredivisie en UEFA-beker.''
Voorbeeld
Entzinger haalde nog even fijntjes het voorbeeld van de broers Frank en Ronald de Boer aan. De tweeling verloor in 1998 de arbitragezaak tegen Ajax, ondanks het gegeven dat ze bij Barcelona vijf keer zoveel zouden gaan verdienen. Hij vergat te vertellen dat FC Groningen nooit meer geld opstreek dan de 4 miljoen euro voor Arjen Robben.
De leiding van FC Groningen benadrukte voor de arbitragecommissie van de KNVB dat ze hopen op een gunstige uitspraak. De aanvaller uit Uruguay kan in dat geval niet alleen een jaarlijkse loonsverbetering van 150.000 euro tegemoet zien. Hij heeft dan ook de zekerheid dat hij volgend seizoen wel voor 9 miljoen euro mag vertrekken.
'Veel te weinig'
Ajax bood vorige week 6,5 miljoen euro voor Suarez. ,,Veel te weinig'', menen ze bij FC Groningen. ,,Babel maakte vorig seizoen veel minder doelpunten dan Suarez en verhuisde voor 17 miljoen euro naar Liverpool'', aldus jurist Entzinger. ,,Als hij dan toch weg moet, dan voor de hoofdprijs van 9,5 miljoen euro.'' De adviseurs van Suarez benadrukten dat FC Groningen de aanvaller vorig seizoen slechts voor 1,5 miljoen euro van Nacional uit Uruguay overnam.
Verder kwam nog aan het licht dat FC Groningen niet het gehele transferbedrag van Suarez kan opeisen. De zaakwaarnemers van de spits hebben 35 procent van de winst bij doorverkoop bedongen.
,,Het is maar de vraag of Suarez op de hoogte is van alle kleine lettertjes in zijn contract. ,,Mag ik even naar de WC'', vroeg de aanvaller nadat hij ruim twee uur na een voor hem onverstaanbare discussie had geluisterd. (ANP)
Als hij zo graag naar Ajax wilt, raakt die bij FCG geen bal meer uit onvrede :welcome:
Laatst gewijzigd door Toppie op ma aug 06, 2007 9:21 pm, 1 keer totaal gewijzigd.

Gebruikersavatar
Harm
Berichten: 15075
Lid geworden op: wo apr 28, 2004 5:23 pm

Bericht door Harm » ma aug 06, 2007 9:21 pm

Nihad schreef:Heerenveen krijgt een kwart van de transfersom van KJH?!
Van het bedrag boven de 10 miljoen.

Gebruikersavatar
Harm
Berichten: 15075
Lid geworden op: wo apr 28, 2004 5:23 pm

Bericht door Harm » ma aug 06, 2007 9:22 pm

Ajax heeft toch niks meer aan hem als de uitspraak pas na donderdag is?

Dan kopen ze voor X miljoen een speler die alleen in de competitie mee mag doen...

Gebruikersavatar
Arthur
Berichten: 13888
Lid geworden op: vr sep 19, 2003 12:43 pm

Bericht door Arthur » ma aug 06, 2007 9:22 pm

Groningen gooit werkelijk alles op straat. Ik vraag me af of zo'n arbitragecommissie dat kan waarderen terwijl de zaak nog loopt.

FlaFlu
Berichten: 46026
Lid geworden op: za apr 03, 2004 5:38 pm

Bericht door FlaFlu » ma aug 06, 2007 9:23 pm

Suarez is nog twee weken geblesseerd, Harm. In de voorronde van de CL kan hij sowieso dus niet meedoen. In de groepsfase van de CL of de UEFA Cup kan hij daarna nog ingeschreven worden.

Daniel
Berichten: 5390
Lid geworden op: di jan 02, 2007 3:15 pm

Bericht door Daniel » ma aug 06, 2007 9:24 pm

Thomas schreef:Suarez is nog twee weken geblesseerd, Harm. In de voorronde van de CL kan hij sowieso dus niet meedoen. In de groepsfase van de CL of de UEFA Cup kan hij daarna nog ingeschreven worden.
Serieus? Waarom meld het ANP dan dat een probleem is als Ajax hem dan toch daarna nog kan inschrijven?

Gebruikersavatar
Toppie
Berichten: 11923
Lid geworden op: di feb 24, 2004 5:43 pm

Bericht door Toppie » ma aug 06, 2007 9:25 pm

150.000 euro per jaar erbij , zullen die andere spelers van FCG ook leuk vinden zo'n extraatje :pepsi.gif:

Bert
Berichten: 35963
Lid geworden op: za feb 05, 2005 7:37 pm
Contacteer:

Bericht door Bert » ma aug 06, 2007 9:34 pm

Voorbeelden
Entzinger ging verder met het opsommen van voorbeelden. “Uit perspublicaties is gebleken dat Ajax voor bijna 18 miljoen euro Ryan Babel aan Liverpool heeft verkocht. Babel – twee maanden ouder dan Suárez – heeft in het seizoen 2005/2006 in 25 competitiewedstrijden twee keer gescoord, in het seizoen 2006/2007 in 27 competitiewedstrijden vijf keer, beduidend minder vaak dan Suárez. Hij speelt in het Nederlands elftal onder 21, gelijk Suárez in Uruguay Onder-20 speelt.”
Krom natuurlijk. Babel was al zo'n twee jaar speler van Oranje bij zijn verkoop. Bovendien verdiende hij meer dan Suárez en had hij meer en op een hoger niveau gespeeld.

joey
Erelid
Berichten: 94218
Lid geworden op: ma sep 01, 2003 2:29 pm
Locatie: Amsterdam

Bericht door joey » ma aug 06, 2007 9:39 pm

Er was totaal geen belangstelling uit het buitenland voor Suárez. Je kunt moeilijk verwachten dat Ajax net zoveel geld neerlegt als Liverpool. Engelse clubs strooien nu eenmaal met geld. Groningen moet maar hard maken dat welke andere club dan ook tien miljoen wil betalen voor die jongen.
Het stinkt aan alle kanten!

Daniel
Berichten: 5390
Lid geworden op: di jan 02, 2007 3:15 pm

Bericht door Daniel » ma aug 06, 2007 9:47 pm

joey schreef:Er was totaal geen belangstelling uit het buitenland voor Suárez. Je kunt moeilijk verwachten dat Ajax net zoveel geld neerlegt als Liverpool. Engelse clubs strooien nu eenmaal met geld. Groningen moet maar hard maken dat welke andere club dan ook tien miljoen wil betalen voor die jongen.
Dat is dus het punt, Ajax is de enige (serieus) geinteresseerde club. Hij is niet gewild ofzo.

Gebruikersavatar
Toppie
Berichten: 11923
Lid geworden op: di feb 24, 2004 5:43 pm

Bericht door Toppie » ma aug 06, 2007 9:49 pm

Off topic, ook Koevermans wil misschien een arbitrage :welcome:

Gebruikersavatar
999
Berichten: 60829
Lid geworden op: do sep 25, 2003 6:53 pm

Bericht door 999 » ma aug 06, 2007 10:00 pm

Nihad schreef:Volgens mij mag jij gewoon ontslag nemen en weg gaan wanneer je wilt.

Voetballers moeten zich aan een contract houden van een x aantal jaar. Dat is m.i. krom.
Nou, ik wil best vijf jaar tekenen voor 850.000 Euro p.j., mag ook tien jaar zijn, zelfs een jaar doe ik het voor ... zelfs voor de helft van dat bedrag ...

Krom, mwah, niemand verplicht je om voetballer te worden .......
Blij met de punten ...

joey
Erelid
Berichten: 94218
Lid geworden op: ma sep 01, 2003 2:29 pm
Locatie: Amsterdam

Bericht door joey » ma aug 06, 2007 10:04 pm

Daniel_vT schreef:
joey schreef:Er was totaal geen belangstelling uit het buitenland voor Suárez. Je kunt moeilijk verwachten dat Ajax net zoveel geld neerlegt als Liverpool. Engelse clubs strooien nu eenmaal met geld. Groningen moet maar hard maken dat welke andere club dan ook tien miljoen wil betalen voor die jongen.
Dat is dus het punt, Ajax is de enige (serieus) geinteresseerde club. Hij is niet gewild ofzo.
Suárez zou ongetwijfeld op zijn knietjes naar Liverpool kruipen, maar Liverpool was bereid om 17 miljoen voor Babel neer te tellen terwijl het Suárez voor de helft bij Groningen had kunnen ophalen. Dit is een heel slecht argument van Entzinger.
Het stinkt aan alle kanten!

brigade zuid
AT Toto winner 15/16
Berichten: 23726
Lid geworden op: ma apr 26, 2004 10:51 pm

Bericht door brigade zuid » ma aug 06, 2007 10:05 pm

Nihad schreef:Volgens mij mag jij gewoon ontslag nemen en weg gaan wanneer je wilt.

Voetballers moeten zich aan een contract houden van een x aantal jaar. Dat is m.i. krom.
De voetballerij is nou eenmaal een ander wereldje, als een contract niks meer voorstelt wordt het wel een hele dolle bedoeling.

Gebruikersavatar
WP_Legend
Berichten: 10879
Lid geworden op: wo sep 17, 2003 8:44 pm
Locatie: Perth

Bericht door WP_Legend » ma aug 06, 2007 10:13 pm

suarez komt niet!

brigade zuid
AT Toto winner 15/16
Berichten: 23726
Lid geworden op: ma apr 26, 2004 10:51 pm

Bericht door brigade zuid » ma aug 06, 2007 10:16 pm

Bron?

Gebruikersavatar
Wie kent Cees de Wolf nog
AT Toto winner 09/10
Berichten: 14916
Lid geworden op: wo aug 11, 2004 10:03 pm

Bericht door Wie kent Cees de Wolf nog » ma aug 06, 2007 10:18 pm

Iets subtieler: www.dvhn.nl:
Suarez moet nog even geduld hebben

anp | Gepubliceerd op 06 augustus 2007, 22:04
Laatst bijgewerkt op 06 augustus 2007, 22:12

ZEIST - Luis Suarez en FC Groningen stonden maandagavond lijnrecht tegenover elkaar voor de arbitragecommissie van de KNVB. Het rechtsorgaan van de nationale voetbalbond laat beide partijen zo snel mogelijk weten of, en eventueel onder welke voorwaarden, de twintigjarige aanvaller met onmiddellijke ingang naar Ajax mag verhuizen.


Voorzitter Franken van de arbitragecommissie betwijfelt of hij al voor donderdag met een uitspraak komt. ,,Het is voor ons belangrijk dat we een goede beslissing nemen'', aldus de preses die volledig op de hoogte was van het gegeven dat Ajax donderdag de spelerslijst voor de voorronde van de Champions League aan de UEFA moet geven.

Suarez wekte daarentegen allesbehalve de indruk dat hij wist waar hij aan toe was. De aanvaller spreekt nauwelijks Nederlands. Het juridische steekspel van zijn adviseurs en de clubleiding van FC Groningen ging daarom volledig langs hem heen. Suarez weet maar één ding zeker. Hij wil liever nog vandaag dan morgen het roodwitte shirt van de Amsterdamse club dragen.

Sportieve verbetering

Het is voor hem van ondergeschikt belang hoeveel zijn adviseurs en club aan hem verdienen. Suarez weet namelijk wat hij jaarlijks bij Ajax kan opstrijken. De aanvaller verdient bij FC Groningen 279.000 euro per seizoen. Ajax biedt hem de komende vier seizoenen een loon dat oploopt. Hij start met een jaarloon van 850.000 euro en verdient in zijn vierde jaar 1,1 miljoen euro. Suarez kiest volgens zijn aanwezige adviseurs Schuurman en Foortse niet alleen om financiële redenen voor Ajax. Hij beschouwt de overstap ook als een sportieve verbetering.

De leiding van FC Groningen nuanceerde de positieverbetering die Ajax aan de aanvaller in het vooruitzicht heeft gesteld. ,,We hebben sinds de interesse van Ajax besloten dat Suarez 150.000 euro per jaar meer gaat verdienen. Dat gebeurt dus ook'', aldus advocaat Entzinger van FC Groningen. ,,Daarbij speelde FC Groningen het afgelopen seizoen net als Ajax in de eredivisie en UEFA-beker.''

Voorbeeld

Entzinger haalde nog even fijntjes het voorbeeld van de broers Frank en Ronald de Boer aan. De tweeling verloor in 1998 de arbitragezaak tegen Ajax, ondanks het gegeven dat ze bij Barcelona vijf keer zoveel zouden gaan verdienen. Hij vergat te vertellen dat FC Groningen nooit meer geld opstreek dan de 4 miljoen euro voor Arjen Robben.

De leiding van FC Groningen benadrukte voor de arbitragecommissie van de KNVB dat ze hopen op een gunstige uitspraak. De aanvaller uit Uruguay kan in dat geval niet alleen een jaarlijkse loonsverbetering van 150.000 euro tegemoet zien. Hij heeft dan ook de zekerheid dat hij volgend seizoen wel voor 9 miljoen euro mag vertrekken.

'Veel te weinig'

Ajax bood vorige week 6,5 miljoen euro voor Suarez. ,,Veel te weinig'', menen ze bij FC Groningen. ,,Babel maakte vorig seizoen veel minder doelpunten dan Suarez en verhuisde voor 17 miljoen euro naar Liverpool'', aldus jurist Entzinger. ,,Als hij dan toch weg moet, dan voor de hoofdprijs van 9,5 miljoen euro.'' De adviseurs van Suarez benadrukten dat FC Groningen de aanvaller vorig seizoen slechts voor 1,5 miljoen euro van Nacional uit Uruguay overnam.

Verder kwam nog aan het licht dat FC Groningen niet het gehele transferbedrag van Suarez kan opeisen. De zaakwaarnemers van de spits hebben 35 procent van de winst bij doorverkoop bedongen.

,,Het is maar de vraag of Suarez op de hoogte is van alle kleine lettertjes in zijn contract. ,,Mag ik even naar de WC'', vroeg de aanvaller nadat hij ruim twee uur na een voor hem onverstaanbare discussie had geluisterd.


“Freedom! Football is freedom.” Bob Marley

joey
Erelid
Berichten: 94218
Lid geworden op: ma sep 01, 2003 2:29 pm
Locatie: Amsterdam

Bericht door joey » ma aug 06, 2007 10:29 pm

Zaak van Frank en Ronald lag totaal anders. Die hadden een clausule in hun contract die bepaalde dat ze tot... (jaartal ben ik vergeten) geen overstap zouden maken naar een andere club. Dat heeft als ik het me goed herinner de doorslag gegeven.
Het stinkt aan alle kanten!

Aristides
Berichten: 4838
Lid geworden op: za okt 04, 2003 9:47 pm

Bericht door Aristides » ma aug 06, 2007 10:29 pm

Benieuwd wie de nieuwe nummer 11 wordt, want die naam moet dan toch donderdag bekend zijn bij de UEFA! Suarez zal misschien (na donderdag?)komen, maar is dan niet speelgerechtigd???
Zo'n ""Tor"" is vreemd, maar werkt wel; ik kan weer inloggen!

joey
Erelid
Berichten: 94218
Lid geworden op: ma sep 01, 2003 2:29 pm
Locatie: Amsterdam

Bericht door joey » ma aug 06, 2007 10:31 pm

Niet voor de VCL, maar hij is sowieso geblesseerd.
Het stinkt aan alle kanten!

Daniel
Berichten: 5390
Lid geworden op: di jan 02, 2007 3:15 pm

Bericht door Daniel » ma aug 06, 2007 10:52 pm

Demosthenes schreef:Benieuwd wie de nieuwe nummer 11 wordt, want die naam moet dan toch donderdag bekend zijn bij de UEFA! Suarez zal misschien (na donderdag?)komen, maar is dan niet speelgerechtigd???
Volgens iemand hierboven alleen voor de voorronde dan niet maar voor de groepsfase wel.

EDIT: Volgens Thomas, was het even vergeten. :blush.gif:

joey
Erelid
Berichten: 94218
Lid geworden op: ma sep 01, 2003 2:29 pm
Locatie: Amsterdam

Bericht door joey » ma aug 06, 2007 10:59 pm

De deadline voor de poulefase is 1 september. Zie UEFA-reglement, 17.15.
Het stinkt aan alle kanten!

FlaFlu
Berichten: 46026
Lid geworden op: za apr 03, 2004 5:38 pm

Bericht door FlaFlu » ma aug 06, 2007 11:01 pm

Bedankt voor het opzoeken, Joey. Ik was het even vergeten op te zoeken. Maar dit is algemeen bekend spul hoor, jongens. Eigenlijk geen bewijs voor nodig.

Aristides
Berichten: 4838
Lid geworden op: za okt 04, 2003 9:47 pm

Bericht door Aristides » ma aug 06, 2007 11:05 pm

joey schreef:De deadline voor de poulefase is 1 september. Zie UEFA-reglement, 17.15.
.... maar winnen we zonder aanwinsten van Slavia/Zilina? Ik ben pas blij met 1 september als we ons geplaatst hebben.
Zo'n ""Tor"" is vreemd, maar werkt wel; ik kan weer inloggen!

Gesloten