Wesley Sneijder
Moderator: mods
- thaumaturgy
- Berichten: 385
- Lid geworden op: do apr 27, 2006 4:32 am
De T.Ajax vraagt dertig miljoen voor Sneijder
AMSTERDAM - Valencia heeft een vergeefse poging gedaan om de onderhandelingen over Wesley Sneijder met een goed gevoel te heropenen. Gisteren bracht de Spaanse topclub een bod uit van zestien miljoen euro, vier miljoen meer dan tijdens het laatste gesprek van enkele weken geleden.
Ajax heeft echter opnieuw duidelijk gemaakt sterspeler Sneijder te willen behouden, in elk geval nog dit seizoen. De vraagprijs is dan ook opgeschroefd naar dertig miljoen euro, een bedrag waar Valencia vermoedelijk nooit meer aan zal komen. Een andere geïnteresseerde club is Real Madrid, maar ook hier is het de vraag of de Koninklijke na de miljoenendeal met Arjen Robben nog wel bereid is om zo diep in de buidel te tasten voor de Utrechter. Real heeft zich overigens nog niet gemeld bij de Amsterdammers.
Valencia had Ajax in een eerder stadium nog laten weten af te zien van Sneijder, maar vervolgens liepen de gesprekken met FC Porto over de Argentijn Lucho Gonzaléz stuk. De vraagprijs van twintig miljoen vond Valencia te gortig. Vandaar dat het vizier weer werd gericht op Sneijder.
16 miljoen is te weinig, 30 Milj. ?.Daar heb ik mijn twijfels over.Zal wel tussen de 22-25 Miljoen in zitten.Al vraag ik me af waar dat bedrag vandaan komt.Kamp Lerby om het boeltje op scherp te zetten.Want 30 Milj. lijkt me ook een beetje te gortig ( trouwens al die bedragen zijn abnormaal, niet dat ze het niet mogen betalen daar niet van

Van Geel moet natuurlijk wel in de gaten houden dat volgend seizoen de vraagprijs voor Sneijder drastisch gaat dalen met nog maar een jaar contract.En of dat verschil, bij eventuele plaatsing voor de CL. gehaald gaat worden ?.
Van mij mag Sneijder blijven, maar, en daar zullen julie het wel niet mee eens zijn

Blij met de punten ...
- MIKE_ZUID2 (ASR_AFCA)
- AT Toto winner 07/08
- Berichten: 4097
- Lid geworden op: do mei 13, 2004 1:58 pm
- LouisXIV & co
- Berichten: 1618
- Lid geworden op: do dec 16, 2004 11:35 pm
- Locatie: Amsterdam
Gevalletje hoog inzetten. Ajax kan dit maken aangezien ze al het geld van Babel binnen hebben. Een luxe positie die MVG nu probeert uit te buiten. Als ze er uit komen, wordt het rond de 22 mio. En anders blijft Sneijder en worden we gewoon lachend kampioen! Ook goed.
Zé of zeehond, rookies huren voor een jaar is ongezond!
- Kowalczyk
- Moderator English Section
- Berichten: 13845
- Lid geworden op: vr sep 19, 2003 12:54 pm
- Locatie: AMSTERDAM
- Contacteer:
100% eens. 30 miljoen gaat het natuurlijk niet worden, maar hij moet absoluut meer dan 20 miljoen opleveren, zéker nu Ajax zijn grote klapper al gemaakt heeft deze zomer.WP_LeGeNd schreef:terecht, wat wil je ook met een speler met zijn ervaring en zijn leeftijd. Hij is net 23, heeft al meer dan 130 wedstrijden in de benen en ook nog eens 35 caps achter zijn naam staan. Verder loopt hij ook nog eens 1 op 3. alles onder de 20 miljoen zou ik een schande vinden!
K.
Still alive...
Van Valencia gaan we dat geld niet krijgen, dat lijkt me duidelijk. Volgens mij komen die binnenkort rond met Lucho Gonzalez en willen ze ondertussen Ajax en Sneijder nog eens porren voor een overgang. Van Geel maakt duidelijk dat Valencia diep in de buidel moet tasten, waarschijnlijk in de veronderstelling dat Real nog wel langskomt. Ik denk namelijk dat Sneijder deze vraagprijs niet zal pikken, dus moet er iets zijn dat die jongen kalm houdt.
Dat is wel even een verschil. Weten hoeveel een tranfersom is en complete onzin. Sites als V-bal slaan nergens op, maar ook de Telegraaf zit er vaak genoeg naast.Daniel_vT schreef:Nee, maar vaak wel. Ze zullen nooit plaatsen dat Ajax Ronaldinho heeft aangekocht, wat V-bal wel zo vaak doet.Jesse schreef:Want de Telegraaf heeft altijd gelijk?
"Well, maybe Bob Dylan was wrong. Maybe you do have to be a weatherman to know which way the wind blows."