Godenzonen

Staat het in de krant, op TT, in de bladen of op internet? Post het HIER!

Moderator: mods

Gebruikersavatar
Jeroen126
Berichten: 2275
Lid geworden op: ma mar 27, 2006 4:42 pm
Locatie: Amsterdam

Bericht door Jeroen126 » ma feb 05, 2007 7:28 pm

Vond er vrij weinig aan vandaag, hans kraay voegde echt helemaal niets toe. Hoop dat er snel weer Ajacieden aan tafel komen bij Godenzonen, want het wordt (wat mij betreft) steeds minder leuk, terwijl het in potentie een favoriet is. Jammer.

Rembrandt III
Berichten: 2018
Lid geworden op: wo sep 24, 2003 9:11 am

Bericht door Rembrandt III » ma feb 05, 2007 7:30 pm

Op de een of andere manier heb ik bij FCG altijd het idee dat ik naar de herhaling van vorige week zit te kijken. Zelfde net-niet interessante gast, zelfde muziekje onder de samenvatting, zelfde ergernis aan MCO en tenslotte nog een zelfde interviewtje van 't zelfde meisje...

Kaboem
Berichten: 9210
Lid geworden op: za jul 29, 2006 10:36 am

Bericht door Kaboem » ma feb 05, 2007 7:37 pm

Het schijnt dat ze een nieuwe hoofdredacteur hebben. Misschien ligt het daaraan.
Bertje for President!

Gebruikersavatar
Jeroen126
Berichten: 2275
Lid geworden op: ma mar 27, 2006 4:42 pm
Locatie: Amsterdam

Bericht door Jeroen126 » ma feb 05, 2007 7:41 pm

Ow en BTW: Scholten op de stip? :X

joey
Erelid
Berichten: 94218
Lid geworden op: ma sep 01, 2003 2:29 pm
Locatie: Amsterdam

Bericht door joey » ma feb 05, 2007 7:46 pm

Aanwezig: Hans Kraaij sr., Ko.
HK heeft 7 jaar voor Feyenoord gespeeld en drie jaar daar als trainer/TD gewerkt. Hij heeft ook gewerkt bij Ajax, AZ en PSV, maar bij Feyenoord heeft hij het beste gevoel. De Kuip is magisch. PSV is een goede club om voor te werken, AZ was ook prima met de Molenaars, maar Ajax is, met alle respect, moeilijk. Veel mensen die zich overal mee bemoeien en veel aandacht. Ajax verslijt niet voor niets zoveel trainers.
Heeft zelf vaak tegen Ajax gespeeld maar kan zich amper meer een wedstrijd herinneren. Of het moest zijn tegen Ajax, uitslag 9-4, dat was toen Michels net begon. En een andere wedstrijd die gestaakt werd vanwege de mist, later won Ajax alsnog en werd kampioen.
Ajax Feyenoord: HK vond Davids matig. Veel balverlies. Vond Davids zelf ook, denkt hij, want Davids noemde zijn spel 'redelijk goed' terwijl iemand als hij goed wil zijn. Het is nog te vroeg om Davids te beoordelen, hij heeft geen wedstrijdritme. Over een week of zes, zeven weten we meer. Wel vindt hij het een veeg teken dat Martin Jol hem niet opstelde terwijl Jol hem zelf heeft gehaald. Doorgaans beschermen trainers hun eigen aankopen.
Over KJH zegt HK dat die pech heeft gehad omdat hij niet speelde nu Ajax eindelijk met een 10 kwam. KJH komt wel terug. Op den duur verwacht hij een voorhoede Babel-KJH-De Mul. Babel komt op de flank beter tot zijn recht, dan kan hij de bal beter aannemen met de lijn in zijn rug. Babel is een fantastisch goede linksbuiten.
Ko vond de verdediging van Ajax maar 'wiebelig'. Charisteas was volgens HK de beste aanvaller op het veld. Maar Heitinga kan niet verdedigen, die hoort op het middenveld.
Over niet verdedigen gesproken, HK fulmineerde dat de spelers van Feyenoord stonden te schutteren. Een blunder van jewelste van Vincken om weg te draaien uit de muur, en Greene staat bij de 2-0 te kijken, hij staat niet in de lijn van de bal. Dat is basisvaardigheid. Spelers die zulke dingen niet begrijpen, kun je net zo goed afvoeren. Greene heeft leuk haar en kan vast een bal trappen, maar dat is het wel.
Zelfde geldt voor wat Vermaelen doet bij de 3-1. Vincken mag zomaar doorlopen, Vermaelen zet niet eens een sliding in. Zo moeilijk is een snelle buitenspeler niet te verdedigen, 'je kiest gewoon de korte weg'. Urby is helemaal nergens te bekennen, die staat een eind verderop. Dit lijkt echt nergens op.
Over Sneijder: die kon doen waar hij goed in is. Puur aanvallend, anderen knapten het vuile werk op. Ko zegt: 'Dan is hij de ster van deze ploeg'. En HK vond hem minder geïrriteerd, je kon zien dat hij zich in zijn element voelde.
De cijfers: dat ging te snel voor mij. Sneijder, Gabri en Babel hadden een 8. Maar Ko kan dit vast aanvullen....?
HK: De competitie kan weer spannend worden, want de steunpilaren van PSV doen het momenteel minder goed. Met name Gomes en Alex. Maar AZ had de eerste helft niets in te brengen. Koné moet de 2-0 maken. LVG bracht aanvallende spelers en dwong het geluk af. Maar AZ is geen titelkandidaat, want achterin is die ploeg te zwak.
Dan was er nog een itempje over Arnold Scholten, alias 'de witte Socrates'. Die ging van Ajax naar Feyenoord en terug. In Rotterdam noemden ze hem Arnie. Hij werd destijds bij zijn overstap naar Feyenoord wantrouwig benaderd, want hij was een 'Neus'. Maar hij overwon de scepsis door te knokken, door keihard te werken. Toen hij weer terugging naar Ajax (hij merkte dat men bij Feyenoord wilde verjongen en wilde op topniveau spelen) werd hij in Amsterdam met open armen ontvangen. Bij Ajax is de mentaliteit toch anders.
Het stinkt aan alle kanten!

Gebruikersavatar
raymon
Site Admin & AT WC 2014 winner, Toto winner 16/17
Berichten: 23606
Lid geworden op: di sep 02, 2003 9:59 am
Locatie: St. Neots, UK
Contacteer:

Bericht door raymon » ma feb 05, 2007 8:18 pm

joey schreef:Ajax Feyenoord: HK vond Davids matig. Veel balverlies. Vond Davids zelf ook, denkt hij, want Davids noemde zijn spel 'redelijk goed' terwijl iemand als hij goed wil zijn. Het is nog te vroeg om Davids te beoordelen, hij heeft geen wedstrijdritme. Over een week of zes, zeven weten we meer. Wel vindt hij het een veeg teken dat Martin Jol hem niet opstelde terwijl Jol hem zelf heeft gehaald. Doorgaans beschermen trainers hun eigen aankopen.
Thnx Joey! :yes:

MJ heeft zoveel spelers gehaald, daar kan hij 3 teams van opstellen! Davids was de eerste helft wat onvast aan de bal maar de 2de helft viel het heel erg mee.
"De waarheid is een geheel van maatschappelijk geaccepteerde leugens"

FlaFlu
Berichten: 46026
Lid geworden op: za apr 03, 2004 5:38 pm

Bericht door FlaFlu » ma feb 05, 2007 9:29 pm

Davids begon slordig en was soms wat overijverig. Hij wilde tot twee keer toe indruk maken met een actie, die mislukte. Maar z'n passing was secuur, hij was heel erg aanwezig, coachte, veroverde ballen en hij liet vooral Sneijder en Gabri beter spelen (nu Emanuelson nog). Ik vond z'n eerste wedstrijd zeer hoopgevend.

LucaS
Berichten: 53591
Lid geworden op: di mar 09, 2004 1:13 pm
Locatie: Amsterdam

Bericht door LucaS » ma feb 05, 2007 9:57 pm

Door de terugkomst van davids wordt Emanuelson weer naar de backplaats verdrongen. En daar gaat ie het een stuk minder doen
I think I lost my fucking headache

FlaFlu
Berichten: 46026
Lid geworden op: za apr 03, 2004 5:38 pm

Bericht door FlaFlu » ma feb 05, 2007 9:58 pm

Of hij wordt met Davids in z'n rug veel beter ontlast van z'n verdedigende taken. :xyxthumbs:

LucaS
Berichten: 53591
Lid geworden op: di mar 09, 2004 1:13 pm
Locatie: Amsterdam

Bericht door LucaS » ma feb 05, 2007 9:59 pm

Lees ik hier nu dat je Davids als linksback ziet?
I think I lost my fucking headache

Gebruikersavatar
ferry
Berichten: 3128
Lid geworden op: ma dec 01, 2003 1:36 pm
Locatie: Ireland

Bericht door ferry » ma feb 05, 2007 10:21 pm

Dit was de eerste keer dat ik het programma zelf kon zien, met dank aan de mede AjaxTalkers die mij de link hebben gegeven. :xyxthumbs:

Ik vind het wel een leuk programma. Het zal ook niet eenvoudig zijn om iedere keer wat nieuws en interessants te verzinnen met alle informatievoorzieningen die we tegenwoordig tot onze beschikking hebben.
Het zal ook best van de gasten in de studio afhangen. Kraay sr heeft meestal wel wat zinnigs te melden over voetbal, dit in tegenstelling tot zijn immer nerveuze zoontje.

Gebruikersavatar
Giacomo Puccini
Berichten: 7545
Lid geworden op: di mar 07, 2006 10:28 pm

Bericht door Giacomo Puccini » ma feb 05, 2007 10:28 pm

link?
Ajax!

GangstaRiB
Berichten: 17870
Lid geworden op: zo mar 13, 2005 10:44 pm
Locatie: Purmerend

Bericht door GangstaRiB » ma feb 05, 2007 10:38 pm

Eigenlijk vind ik alleen de uitzendingen met Van Geel echt de moeite waard.

FlaFlu
Berichten: 46026
Lid geworden op: za apr 03, 2004 5:38 pm

Bericht door FlaFlu » di feb 06, 2007 5:05 am

Rosenberg11 schreef:Lees ik hier nu dat je Davids als linksback ziet?
Nee natuurlijk niet, maar op het moment dat Urby opkomt aan de bal heeft hij Davids in z'n rug.

Gebruikersavatar
ferry
Berichten: 3128
Lid geworden op: ma dec 01, 2003 1:36 pm
Locatie: Ireland

Bericht door ferry » di feb 06, 2007 8:46 am

Giacomo Puccini schreef:link?
Ja, link: mms://at5.streamonline.nl/at5

Perfect voor de niet-Noord-Hollanders onder ons.

joey
Erelid
Berichten: 94218
Lid geworden op: ma sep 01, 2003 2:29 pm
Locatie: Amsterdam

Bericht door joey » di feb 06, 2007 11:07 am

Prima, dan schrijf ik vanaf heden geen samenvattingen meer. Dat lijkt me niet meer nodig. Natuurlijk meld ik het wel als FCG nieuws heeft. Wat helaas niet vaak meer het geval is.
Het stinkt aan alle kanten!

Kaboem
Berichten: 9210
Lid geworden op: za jul 29, 2006 10:36 am

Bericht door Kaboem » di feb 06, 2007 11:17 am

Ik lees liever jouw verslagen dan dat ik de uitzendingen bekijk, Joey!
Bertje for President!

joey
Erelid
Berichten: 94218
Lid geworden op: ma sep 01, 2003 2:29 pm
Locatie: Amsterdam

Bericht door joey » di feb 06, 2007 11:22 am

:blush:

Dat zal wel meevallen, die uitzendingen zijn best aardig.
Het stinkt aan alle kanten!

Kaboem
Berichten: 9210
Lid geworden op: za jul 29, 2006 10:36 am

Bericht door Kaboem » di feb 06, 2007 11:35 am

Als ik de kijkersd moet gelovn is de ene uitzending een herhaling van de andere.
Bertje for President!

FlaFlu
Berichten: 46026
Lid geworden op: za apr 03, 2004 5:38 pm

Bericht door FlaFlu » di feb 06, 2007 12:11 pm

Kaboem! schreef:Ik lees liever jouw verslagen dan dat ik de uitzendingen bekijk, Joey!
En niet iedereen heeft tijd om na z'n werk nog te kijken.

@ Joey: :eusa_pray:

joey
Erelid
Berichten: 94218
Lid geworden op: ma sep 01, 2003 2:29 pm
Locatie: Amsterdam

Bericht door joey » di feb 06, 2007 2:08 pm

Voor jou dan, Thomas. Voorlopig. :aai:
Het stinkt aan alle kanten!

Kaboem
Berichten: 9210
Lid geworden op: za jul 29, 2006 10:36 am

Bericht door Kaboem » di feb 06, 2007 2:16 pm

Dus wel voor Thomas?
Bertje for President!

FlaFlu
Berichten: 46026
Lid geworden op: za apr 03, 2004 5:38 pm

Bericht door FlaFlu » di feb 06, 2007 2:21 pm

Uiteraard. :bis:

@ Joey: :xyxthumbs:

joey
Erelid
Berichten: 94218
Lid geworden op: ma sep 01, 2003 2:29 pm
Locatie: Amsterdam

Bericht door joey » di feb 06, 2007 2:25 pm

Ik proef cynisme bij jou, Kaboem! :sad:
Het stinkt aan alle kanten!

LucaS
Berichten: 53591
Lid geworden op: di mar 09, 2004 1:13 pm
Locatie: Amsterdam

Bericht door LucaS » di feb 06, 2007 2:26 pm

Misschien kan de samenvatting dan per PM?
I think I lost my fucking headache

Plaats reactie