Rosenberg
Moderator: mods
Ajax ShowtimeRosenberg benaderd door Celta de Vigo
De zaakwaarnemer van Ajax-aanvaller Markus Rosenberg is benaderd door Celta de Vigo. Dat staat vandaag in de doorgaans betrouwbare Spaanse sportkrant AS.
Spordirecteur Félix Carnero bevestigde in het medium. 'We hebben gesproken met zijn zaakwaarnemer, maar Ajax wil alleen Rosenberg verkopen en niet verhuren, terwijl wij hem wel willen huren', aldus Carnero.
Niet verhuren! Dan sturen ze hem terug!
Het stinkt aan alle kanten!
Met mijn Spaans van nul lessen maak ik hieruit op dat Ajax met Levante onderhandelt over een transfer van onze frisse Zweed.
Ook Celta wil hem hebben (heeft contact gehad met zijn zaakwaarnemer, maar alleen op huurbasis, wat voor Ajax onbespreekbaar is. Celta zou (ook?) graag Mido halen, maar het probleem is dat de club al teveel spelers van buiten de EU heeft.
Ook Celta wil hem hebben (heeft contact gehad met zijn zaakwaarnemer, maar alleen op huurbasis, wat voor Ajax onbespreekbaar is. Celta zou (ook?) graag Mido halen, maar het probleem is dat de club al teveel spelers van buiten de EU heeft.
Het stinkt aan alle kanten!
Waarom kan Ajax niet eens een Zweeds international slijten? Oké, zelfs Sikora en Boussatta zijn international geworden (dus dat zegt niet alles) en we kennen inmiddels de tekortkomingen van onze Zweed maar toch; zelf halen we hem op voor 5 miljoen en nu raken we hem aan de straatstenen niet kwijt!
Ik bedoel, zelfs op een voor hem niet ideale plaats heeft hij vorig jaar toch zijn doelpunten meegepakt, er moet toch wel een één of andere Engelse subtopper of zelfs degradatiekandidaat te vinden zijn die behoefte heeft aan een frisse spits?
Heeft Ajax zich dan weer in de luren laten leggen voor een niet markt conforme 5 miljoen of is er (weer) iets anders aan de hand?
Dit zijn nou de gevallen waarbij ik altijd het gevoel heb dat PSV slimmer handelt, Ik noem een Rommedahl die ze met een contract van een jaartje nog voor 3.5 aan, wat was het, Charlton konden verpatsen....
Ik bedoel, zelfs op een voor hem niet ideale plaats heeft hij vorig jaar toch zijn doelpunten meegepakt, er moet toch wel een één of andere Engelse subtopper of zelfs degradatiekandidaat te vinden zijn die behoefte heeft aan een frisse spits?
Heeft Ajax zich dan weer in de luren laten leggen voor een niet markt conforme 5 miljoen of is er (weer) iets anders aan de hand?
Dit zijn nou de gevallen waarbij ik altijd het gevoel heb dat PSV slimmer handelt, Ik noem een Rommedahl die ze met een contract van een jaartje nog voor 3.5 aan, wat was het, Charlton konden verpatsen....
De ploeg der dapp're Meersche Helden...
Het was maar een voorbeeld Bertje. Maar nemen we Rommedahl als voorbeeld dan kan ik ook aanvoeren dat hij speelde bij het PSV dat in Europa nauwelijks presteerde. Bovendien kwam hij in zijn laatste seizoen volgens mij maar weinig aan spelen toe vanwege diverse blessures. Maar goed, het gaat mij om het algemene beeld. Ik heb vaak het idee dat we niet slim/volhardend genoeg zijn in deze. Nooit geweest, ook niet in tijden van succes.Bertje schreef:Rommedahl had een flinke tijd een basisplaats bij de regelmatige kampioen van Nederland. Dat is makkelijker verkopen. PSV heeft geen truukjes, maar PSV presteert.
Daarnaast is vijf miljoen voor Rosenberg natuurlijk gewoon heel veel.
De ploeg der dapp're Meersche Helden...
Dat laatste begrijp ik. Het gaat mij erom dat, gevoelsmatig, Ajax bijna nooit het maximale uit een transfer lijkt te halen en we zelfs regelmatig voor de keus worden gesteld om grote verliezen te accepteren of spelers gratis de deur uit laten wandelen, daar waar menig concurrent zo'n speler nog voor een leuke prijs weet te slijten, zelfs als die speler niet geweldig heeft gepresteerd en/of erg in trek is.Jöhnk schreef:Ik begrijp niet wat je bedoelt. Ajax kan andere clubs niet dwingen tot interesse.
De ploeg der dapp're Meersche Helden...
Dat zou inderdaad een plausibele reden zijn, ware het niet dat Ajax zich ook in betere tijden dikwijls laat/liet piepelen.Bertje schreef:Dat komt logischerwijs omdat PSV (laten we maar even bij jouw voorbeeld blijven) beter presteert en de spelers dus beter in de markt liggen.
De ploeg der dapp're Meersche Helden...
- Wie kent Cees de Wolf nog
- AT Toto winner 09/10
- Berichten: 14916
- Lid geworden op: wo aug 11, 2004 10:03 pm
Hij doelt vermoedelijk op het feit dat Ajax miljoenen betaalt voor (vleugel)spitsen die ze vervolgens aan de straatstenen niet kwijtraken (rekent u mee? Gewoon wat redelijk recente voorbeelden: een Argentijnse tank waarvan ik de naam niet eens durf te noemen, Babangida, Wamberto, Machlas, Sikora, Soetaers, Sonck, Charisteas, Rosenberg...)
“Freedom! Football is freedom.” Bob Marley
Van Basten vs. Gullit, 2 miljoen vs. 17 miljoen gulden...Bertje schreef:Doel je op het Bosman-arrest? Daar was weinig tegen te doen, natuurlijk. Daarvoor had je het verhaal Van Basten, maar dat is al twintig jaar geleden.
Voor wat voor bedrag is Rijkaard vertrokken? Of neem Vanenburg, Lerby, Kieft, Bosman of uit een wat latere periode, jongens als Winter, Roy en Schip? Ik weet niet precies hoe het zit hoor maar spraakmakend qua transfersom waren ze volgens mij niet.
Maar goed, om het in een wat recenter verleden te zoeken, was jij tevreden met de 'deals' rond Chivu, Zlatan, Maxwell, Trabelsi, Van der Vaart, Pienaar, Escude en de Jong om er maar eens een paar te noemen? Ik niet in ieder geval. Oké, je kan niet alles voorzien en soms valt een speler tegen, kent hij een mindere periode of verlopen de contractonderhandelingen stroef -met alle gevolgen van dien- maar toch. Deze spelers zijn voor geen enkele vergoeding, een schijntje van het getoonde potentieel of voor betalingen in etappes de deur uit gegaan. Kuijt duurder dan Zlatan en dat ook nog eens op de laatste dag van het transferraam? Dan ben je toch gewoon gepiepeld?
Wie zijn er recentelijk bij PSV gratis de deur uit gelopen? Van Bommel, Vogel en dan? Bij welke deals moest PSV zich bestolen voelen? Ze zijn vnl. naar (veelal) leuke middenmoters of hoger in Engeland verkast de afgelopen jaren. En v.w.b. een onderhandelingsconflict schiet mij alleen Ooijer te binnen. Oké, tegenwoordig kennen we het verhaal Chelsea maar ik heb het nu even puur over de 'eigen' transfers.
Misschien dat de oude rotten nog wat weten over transfersommen vanaf +/- 85 tot 95 en dat een PSV'er zijn licht wil schijnen op de PSV transfers? We zitten wel een beetje verscholen in een geheel ander topic....
De ploeg der dapp're Meersche Helden...
En inderdaad WeekendCees, het rijtje met inkomende transfers waarbij je hetzelfde gevoel kan krijgen is trouwens ook niet onaardig...Wie kent Cees de Wolf nog schreef:Hij doelt vermoedelijk op het feit dat Ajax miljoenen betaalt voor (vleugel)spitsen die ze vervolgens aan de straatstenen niet kwijtraken (rekent u mee? Gewoon wat redelijk recente voorbeelden: een Argentijnse tank waarvan ik de naam niet eens durf te noemen, Babangida, Wamberto, Machlas, Sikora, Soetaers, Sonck, Charisteas, Rosenberg...)
De ploeg der dapp're Meersche Helden...