Ajax-Roda JC
2 - 0 Grygera, we lijken Psv wel ...joey schreef:wimpey schreef:Sinds wanneer speelt Avital Selinger bij ons? Transfermarkt is toch nog gesloten?! ;)SylvievdVaart schreef:Ontzettend hands! Met zijn hele hand nog wel! :redcard:
Doe mij maar een paar volleyballers. Topmentaliteit! :worshippy:
Gebeurt er nog wat?
Blij met de punten ...
Derde of tweede maakt weinig uit. Naar AZ kijken heeft sowieso weinig zin. Gewoon zorgen dat je punten blijft pakken en als PSV door een godswonder instort moet je er gewoon bij zijn om te profiteren.Raymon schreef:AZ 0-2 achter en Ajax 2-0 voor. Volgens mij doen we tot nu toe goeie zaken :yes:
Nog steeds eens met Boem.
En met niemand anders!
En met niemand anders!
- martijn401
- Berichten: 2595
- Lid geworden op: wo jan 28, 2004 11:23 am
- mattie
- AT WC 2010 winner, AT Toto winner 11/12, 14/15, 18/19
- Berichten: 10720
- Lid geworden op: do jun 10, 2004 9:10 pm
tuurlijk kijk ik wel scherp maar wat Voetske al zegt het is niet best en dan druk ik me nog netjes uit. Met de 1-0 alleen doordat wij hier wat herhalingen konden zien zag je dat sneijder hands maakte. De scheids heeft dit nou net niet en kan je het dus ook niet beoordelen.Bertje schreef:Jij maakt vandaag uit of het goed is, Voetske. Alleen jij en mattie kijken, maar mattie ziet niet zo scherp, geloof ik. ;)Voetske schreef:Is er iemand die AJAX de eerste helft goed vindt voetballen ?. :nooo:
Weer op zoek naar een Interim coach..
Ik zit naar dit AJAX als AJAX supporter te kijken en ben blij met de 2 - 0 voorsprong.Maar tis echt slecht.Ik denk zelfs, niet dat het iets uitmaakt, dat had men niet de 2 - 0 gemaakt het publiek de spelers op een fluitconcert getracteerd had.Bertje schreef:Jij maakt vandaag uit of het goed is, Voetske. Alleen jij en mattie kijken, maar mattie ziet niet zo scherp, geloof ik. ;)Voetske schreef:Is er iemand die AJAX de eerste helft goed vindt voetballen ?. :nooo:
Geniet ervan, pisser van formaat! :D ;)
Babel, tja je kunt aan al zijn bewegingen zien dat ie een spits is die als ie veel ruimte krijgt dodelijk is, nu voert ie veel te ver zijn akties door waardoor het gevaar uit de aanval verdwenen is.De Mul, behalve wat voorzetjes komt ie z'n man niet voorbij.Urby is een drama, troost is dat het alleen maar beter kan.Sneijder niet gezien.Huntelaar loopt en loopt maar echt fatsoenlijke ballen krijgt ie niet.Ogurau zozo.
Laatst gewijzigd door 999 op wo dec 27, 2006 9:12 pm, 1 keer totaal gewijzigd.
Blij met de punten ...
tis al goed Mattie, was niet persoonlijk bedoelt.En je hebt gelijk Blom kon het niet zien, maar er staat ook nog een grensrechter langs de lijn ;)mattie schreef:tuurlijk kijk ik wel scherp maar wat Voetske al zegt het is niet best en dan druk ik me nog netjes uit. Met de 1-0 alleen doordat wij hier wat herhalingen konden zien zag je dat sneijder hands maakte. De scheids heeft dit nou net niet en kan je het dus ook niet beoordelen.Bertje schreef:Jij maakt vandaag uit of het goed is, Voetske. Alleen jij en mattie kijken, maar mattie ziet niet zo scherp, geloof ik. ;)Voetske schreef:Is er iemand die AJAX de eerste helft goed vindt voetballen ?. :nooo:
Blij met de punten ...
Ik zou wel eens een keer die veel geroemde progressie willen zien! Maar ik zal wel Blind zijn...Voetske schreef:Is er iemand die AJAX de eerste helft goed vindt voetballen ?. :nooo:
Het is gewoon matigjes, een 5je. Geen teamverband, geen collectief druk zetten, te laag tempo, matig positiespel, er wordt niet consequent verdedigd, te weinig verrassing en variatie in het spel. Ik mis 'overlaps' op de vleugels, diepgang zonder bal, de tegenstander in een vroeg stadium bij z'n kloten grijpen... onder andere.
Van progressie is na een half jaar ten Cate niets te zien, dat is jammer, maar ik kan er toch echt niet meer van maken. Jongens als Urby, KJH en Vermaelen bevielen me vorig seizoen beter, Babel en Sneyder komen dit seizoen wat beter uit de verf dan vorig seizoen. Stekel, Heitinga e.a. blijven spelers waarvan je denkt: valt het kwartje nou een keer of blijven ze 'eeuwig talent'.
Het is jammer en vooral frustererend, maar de bezem zal er weer door moeten.
Dat er weinig verrassing in het spel zit heeft in mijn ogen te maken met het feit dat Ajax over weinig spelers beschikt die voor een verrassing kunnen zorgen.wimpey schreef:Ik zou wel eens een keer die veel geroemde progressie willen zien! Maar ik zal wel Blind zijn...Voetske schreef:Is er iemand die AJAX de eerste helft goed vindt voetballen ?. :nooo:
Het is gewoon matigjes, een 5je. Geen teamverband, geen collectief druk zetten, te laag tempo, matig positiespel, er wordt niet consequent verdedigd, te weinig verrassing en variatie in het spel. Ik mis 'overlaps' op de vleugels, diepgang zonder bal, de tegenstander in een vroeg stadium bij z'n kloten grijpen... onder andere.
En dat collectief druk zetten, teamverband, redelijk tempo en verbeterd positiespel hebben we in het begin van het seizoen en tussendoor een aantal keer gezien. Ik heb in ieder geval het idee dat Ten Cate ergens mee bezig is. Ondertussen moet Ajax er in ieder geval voor zorgen dat de wedstrijden die 'mislukken' ook gewonnen worden.
- martijn401
- Berichten: 2595
- Lid geworden op: wo jan 28, 2004 11:23 am
- martijn401
- Berichten: 2595
- Lid geworden op: wo jan 28, 2004 11:23 am