Thomas, het gaat erom dat er steeds dezelfde fouten worden gemaakt.Je zou toch denken dat men lering trekt uit gemaakte fouten.Maar het iseen steeds terugkerend gegeven ...Thomas schreef:Precies. Spelers die op die leeftijd al geen fouten meer maken zijn zeldzaam. De meeste spelers zijn pas op hun top op hun 25ste. Emanuelson is een goede voetballer die laatst aangaf misschien wel lang bij Ajax te willen blijven. We hebben dus misschien eindelijk eens een speler die in de buurt van z'n top nog bij Ajax wil spelen. Laten we hem dan niet nu al voor een prikkie verkopen, want voor 6 miljoen kan je ook niet goed investeren in je selectie.
Urby Emanuelson
Moderator: mods
Blij met de punten ...
Frank de Boer corrigeerde zijn fouten in 9 van de 10 gevallen zelf.Maar waar ligt voor jou de grens, wanneer zeg jij " nu is het mooi geweest ".Na de zoveelste CL. wedstrijd en de daaraan gekoppelde verlies partij, ergo uitschakeling.Thomas schreef:Dat gebeurt bij veel jonge spelers in allerlei competities. Het is niet zo dat een speler een fout 1 keer maakt en het vervolgens nooit meer doet. Frank de Boer maakte z'n hele loopbaan lang foutjes.
Waar en wanneer mag en moet je zeggen:En nu is het mooi geweest, deze fouten blijven ons onnodig veel punten kosten.
B.v. Menzo, van Gaal deed het enige juiste, na de zoveelste blunder was het exit.In principe had het al veel eerder moeten gebeuren.Waarom, omdat de fouten steeds terug kwamen.Dat kost je wedstrijden en uiteindelijk de prijzen waar het voor voetballers toch om gaat ...
Blij met de punten ...
-
- AT Toto winner 15/16
- Berichten: 23726
- Lid geworden op: ma apr 26, 2004 10:51 pm
Tuurlijk, alleen kosten fouten tegenwoordig je de wedstrijd, het kampioenschap, en uiteindelijk bakken met geld.En als ik het over fouten heb bedoel ik daar alles mee.Dus ook de fout dat je als middenvelder ( om maar wat te noemen ) geregeld de verkeerde keuze maakt kwa voetbalspel ...Jesse schreef:Is het geen afweging tussen wat voor foutjes een speler maakt en wat voor positieve dingen hij daar tegenover zet?
Maar zoals ik al schreef, voor een miljoentje of 6 zou ik zeker overwegen om Emanuelson te laten gaan.
En eigenlijk kom je hiermee ook weer terug bij een volgend makement bij AJAX, we laten goede spelers voor een te klein bedrag gaan, en zijn blijkbaar niet in staat om daar gelijkwaardige vervangers voor aan te trekken.
Het is steeds een stapje minder geworden, van de Davidsen naar de Gorrées om maar wat te noemen ..
Blij met de punten ...
Dat is redelijk moeilijk te stellen maar ik zal het proberen. Laat ik het zo zeggen. Als we het hebben over een speler van zo'n 23 jaar die in een goed draaiend elftal nog altijd keer op keer dezelfde fouten blijft maken moet Ajax op zoek naar iets beters.Voetske schreef:Frank de Boer corrigeerde zijn fouten in 9 van de 10 gevallen zelf.Maar waar ligt voor jou de grens, wanneer zeg jij " nu is het mooi geweest ".Na de zoveelste CL. wedstrijd en de daaraan gekoppelde verlies partij, ergo uitschakeling.Thomas schreef:Dat gebeurt bij veel jonge spelers in allerlei competities. Het is niet zo dat een speler een fout 1 keer maakt en het vervolgens nooit meer doet. Frank de Boer maakte z'n hele loopbaan lang foutjes.
Waar en wanneer mag en moet je zeggen:En nu is het mooi geweest, deze fouten blijven ons onnodig veel punten kosten.
Maar in mijn ogen is een jongen van 20 die pas anderhalf jaar op profniveau speelt nog lang niet uitgeleerd. Ik wil hem ook niet afschrijven, omdat Emanuelson in balbezit wel van toegevoegde waarde is.
Eigenlijk wel. Er zitten echt maar een paar Ajax-waardige spelers tussen.brigade zuid schreef:Het beste zou zijn om van dit AJAX een speler of 5 te behouden, de rest verkopen en dan met mensen die er verstand van hebben weer een nieuw AJAX op te bouwen want dat gekloot van de afgelopen jaren moet nu maar eens afgelopen zijn.
Zeker weten. Al komt daar natuurlijk een einde aan. De echte toppers stoppen op een gegeven moment met regelmatig dezelfde fouten maken.Jesse schreef:Is het geen afweging tussen wat voor foutjes een speler maakt en wat voor positieve dingen hij daar tegenover zet?
Klopt. En ik weet wel zeker dat Ajax niet in staat is om voor 6 miljoen een betere speler te halen dan Emanuelson. In mijn ogen zou dit dus juist een voorbeeld zijn van een speler die voor een te klein bedrag verkocht wordt en waar Ajax geen gelijkwaardige vervanger voor weet te halen.Voetske schreef:Maar zoals ik al schreef, voor een miljoentje of 6 zou ik zeker overwegen om Emanuelson te laten gaan.
En eigenlijk kom je hiermee ook weer terug bij een volgend makement bij AJAX, we laten goede spelers voor een te klein bedrag gaan, en zijn blijkbaar niet in staat om daar gelijkwaardige vervangers voor aan te trekken.
Jammer, als er een ding is wat ik zeker weet is dat in het leven niks zeker is.Dus ook niet dat je voor minder geen betere speler dan Urby kunt vinden ...Thomas schreef:Klopt. En ik weet wel zeker dat Ajax niet in staat is om voor 6 miljoen een betere speler te halen dan Emanuelson. In mijn ogen zou dit dus juist een voorbeeld zijn van een speler die voor een te klein bedrag verkocht wordt en waar Ajax geen gelijkwaardige vervanger voor weet te halen.Voetske schreef:e hiermee ook weer terug bij een volgend makement bij AJAX, we laten goede spelers voor een te klein bedrag gaan, en zijn blijkbaar niet in staat om daar gelijkwaardige vervangers voor aan te trekken.
Blij met de punten ...
-
- AT Toto winner 15/16
- Berichten: 23726
- Lid geworden op: ma apr 26, 2004 10:51 pm
Van mij ook, maar daar ging het niet over.De vraag, of eigenlijk mijn insteek is/was dat als Barca daadwerlijk Urby wil hebben, en in 99,9% van dit soor gevallen houdt je de speler dan niet meer tegen, Barca daar dan maar voor moet dokken.6 miljoen zou in accepteren.Maar als iemand anders dat niet genoeg vindt ook prima ...
Blij met de punten ...
- Cluijffert
- Berichten: 2330
- Lid geworden op: zo jun 19, 2005 9:34 am
- Locatie: Haarlem
Gisteren was hij heel slecht tegen Roda JC ja, hij heeft wel meer mindere wedstrijden gespeeld.
Maar ook weer ongelooflijk dat Emanuelson het dus ook alwer verbruid heeft bij enkele supporters. Ik vind hem juist een van de grotere talenten bij Ajax. Hij heeft ook een aantal hele goede wedstrijden gespeeld.
Ik zou hem absoluut niet laten vertrekken, hij kan nog veel beter worden. En bovendien, wie wilde je terughalen? Goede linksbacks zijn erg dun gezaaid, dus die 6 miljoen heb je ook nog eens niets aan.
Maar ook weer ongelooflijk dat Emanuelson het dus ook alwer verbruid heeft bij enkele supporters. Ik vind hem juist een van de grotere talenten bij Ajax. Hij heeft ook een aantal hele goede wedstrijden gespeeld.
Ik zou hem absoluut niet laten vertrekken, hij kan nog veel beter worden. En bovendien, wie wilde je terughalen? Goede linksbacks zijn erg dun gezaaid, dus die 6 miljoen heb je ook nog eens niets aan.