Champions League

Serie A en B, Primera Division, Premier League, Champions League en UEFA cup

Moderator: mods

joey
Erelid
Berichten: 94218
Lid geworden op: ma sep 01, 2003 2:29 pm
Locatie: Amsterdam

Bericht door joey » di nov 21, 2006 9:33 pm

Lyon is klaar voor PSV. :D
Het stinkt aan alle kanten!

GangstaRiB
Berichten: 17891
Lid geworden op: zo mar 13, 2005 10:44 pm
Locatie: Purmerend

Bericht door GangstaRiB » di nov 21, 2006 9:35 pm

Het is inmiddels 1-2 door Diarra.

Gebruikersavatar
Jinne
Site Admin
Berichten: 14630
Lid geworden op: ma sep 22, 2003 11:05 am
Locatie: Amsterdam, Holland

Bericht door Jinne » di nov 21, 2006 9:37 pm

Jöhnk schreef:Arsenal - Hsv: 0-1. Van der Vaart.
Prettige goal was dat. Arsenal valt tegen deze keer, de beste kansen waren zelfs voor HSV.
He's not the Messiah. He's a very naughty boy!

Gebruikersavatar
jabu
Berichten: 15991
Lid geworden op: zo apr 04, 2004 8:46 am
Locatie: Amsterdam

Bericht door jabu » di nov 21, 2006 9:39 pm

Op welk net is Arsenal-HSV te zien?

Gebruikersavatar
Jinne
Site Admin
Berichten: 14630
Lid geworden op: ma sep 22, 2003 11:05 am
Locatie: Amsterdam, Holland

Bericht door Jinne » di nov 21, 2006 9:43 pm

Sport 1. Thuis weer digitale tv aan het uitproberen en dan krijg je die kanalen er in het begin gratis bij.
He's not the Messiah. He's a very naughty boy!

GangstaRiB
Berichten: 17891
Lid geworden op: zo mar 13, 2005 10:44 pm
Locatie: Purmerend

Bericht door GangstaRiB » di nov 21, 2006 9:43 pm

Jabukajaja schreef:Op welk net is Arsenal-HSV te zien?
Sport 1.

Gebruikersavatar
jabu
Berichten: 15991
Lid geworden op: zo apr 04, 2004 8:46 am
Locatie: Amsterdam

Bericht door jabu » di nov 21, 2006 9:45 pm

Dank je :xyxthumbs: .

Frank
Berichten: 7056
Lid geworden op: zo sep 21, 2003 1:14 pm

Bericht door Frank » di nov 21, 2006 9:55 pm

1 - 1 door van Persie.

Frank
Berichten: 7056
Lid geworden op: zo sep 21, 2003 1:14 pm

Bericht door Frank » di nov 21, 2006 9:56 pm

joey schreef:Lyon is klaar voor PSV. :D
Die klote Fransen mogen van mij dit seizoen wegblijven uit Eindhoven.... ;)

joey
Erelid
Berichten: 94218
Lid geworden op: ma sep 01, 2003 2:29 pm
Locatie: Amsterdam

Bericht door joey » di nov 21, 2006 10:31 pm

Dat geloof ik direct, Frank. :aai: :D
Het stinkt aan alle kanten!

Baseman
Berichten: 12899
Lid geworden op: do okt 23, 2003 11:06 am

Bericht door Baseman » di nov 21, 2006 10:43 pm

Arsenal dus alsnog gewonnen en VN scoorde de gelijkmaker tegen Lyon :xyxthumbs:

Dubbel
AT EC 2012 winner
Berichten: 9567
Lid geworden op: ma nov 10, 2003 1:47 pm

Bericht door Dubbel » di nov 21, 2006 10:48 pm

89. Van Mistelrooy

Alexander
Berichten: 9157
Lid geworden op: wo sep 24, 2003 5:19 pm

Bericht door Alexander » di nov 21, 2006 10:55 pm

Eerlijk zou vals zijn, het was een schitterende overwinning van Celtic.

Gebruikersavatar
bryan
Berichten: 4552
Lid geworden op: do sep 25, 2003 5:46 pm
Locatie: Europa

Bericht door bryan » di nov 21, 2006 11:02 pm

Boruc zou een van de beste keepers van de wereld kunnen worden.

Gebruikersavatar
jabu
Berichten: 15991
Lid geworden op: zo apr 04, 2004 8:46 am
Locatie: Amsterdam

Bericht door jabu » wo nov 22, 2006 12:31 am

Baseman schreef:Arsenal dus alsnog gewonnen en VN scoorde de gelijkmaker tegen Lyon :xyxthumbs:
Maar miste wel een penalty die de winst kon brengen in blessuretijd. Wel het volledige nieuws brengen Baseman. :eusa_naughty:

FlaFlu
Berichten: 46026
Lid geworden op: za apr 03, 2004 5:38 pm

Bericht door FlaFlu » wo nov 22, 2006 1:16 am

Baseman schreef:Arsenal dus alsnog gewonnen en VN scoorde de gelijkmaker tegen Lyon :xyxthumbs:
God, wat flauw van je, Base. :D

Tweede misser van de stip op rij voor Van the Man. Dat doet-ie niet vaak. Ik ga de wedstrijd nu kijken. Eens zien hoe hij en de andere 21 spelers op het veld verder speelden.


Celtic-Manchester United beschikte over een fantastisch spannende slotfase. Celtic kwam 10 minuten voor tijd op voorsprong, weer dankzij een vrije trap van Nakamura (die verder onzichtbaar was).
Celtic was de eerste helft amper aan voetballen toe gekomen, maar in de tweede helft profileerde (vooral in de ogen van de Celtic-supporters ;) ) bijna iedere speler zich als held door ten strijde te trekken en te knokken voor elke meter. Zelfs Bobo Baldé, een werkelijk drama in de eerste helft, herstelde zich aardig in de tweede helft.
Manchester was nog steeds met regelmaat de bovenliggende ploeg maar ook Celtic werd gevaarlijk. Ik denk dat echter heel het stadion stond te bibberen toen de held McManus geblesseerd het veld dreigde te moeten verlaten. Hij mocht echter blijven staan en mocht mee doen in de bescherming tegen het slotoffensief van Manchester.
Dat slotoffensief kwam er en tijdens dat slotoffensief ontpopte Louis Saha zich als de schlemiel van de avond. Eerst krijg hij een prachtig lobje van Wayne Rooney onder controle, waardoor hij 1 op 1 met de keeper stond. Saha meende echter zo eerlijk te moeten zijn door te stoppen voor buitenspel. Jammer, aangezien er niet gefloten of gevlagd werd. :D
Vervolgens maakte een speler van Celtic hands, waardoor Saha vanaf de stip mocht aanleggen. En jahoor, jullie raden het al: gepakt door Boruc, die niet voor het eerst een ijzersterke pot speelde als het er op aan kwam.

Ik heb vanavond goed op Evander Sno gelet. Dat viel niet mee. De commentator van ESPN noemde hem erg volwassen voor z'n leeftijd. Wat ik vooral zag was een speler die risicoloos en in een gezapig tempo de wedstrijd probeerde door te komen zonder fouten te maken. Hij probeerde vooral Rooney en Scholes in de weg te staan, zonder een tackle in te zetten. Hij deed me eindelijk wel een beetje denken aan Maduro, maar dan met een mindere basistechniek.

Cristiano Ronaldo is een hele goede voetballer, maar hoort eigenlijk toch meer in het circus thuis. Onvoorstelbaar hoe die jongen het nodig acht iedere keer dat hij de bal krijgt een schijnbeweging of trucje uit te voeren.
Laatst gewijzigd door FlaFlu op ma dec 04, 2006 3:33 am, 1 keer totaal gewijzigd.

Gebruikersavatar
Deli
Berichten: 587
Lid geworden op: do dec 29, 2005 11:27 pm
Contacteer:

Bericht door Deli » wo nov 22, 2006 1:43 am

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Ik heb dat verdomde Milan zo vaak zien winnen van mijn tweede club (ja Ajax is mijn tweede club ja) dat deze overwinning extra zoet smaakt. Ik hoop nu natuurlijk wel dat ze van Lille winnen, want wij zijn AEK en hebben dus een reputatie hoog te houden...we verliezen dus van Anderlecht.. :eusa_dance:

Wat een avond....ik hou van die gasten!

:worshippy:
Victory over oneself is the greatest of victories-Plato

FlaFlu
Berichten: 46026
Lid geworden op: za apr 03, 2004 5:38 pm

Bericht door FlaFlu » wo nov 22, 2006 2:00 am

Gefeliciteerd, Deli! Een overwinning op Milan (hoe slecht in vorm ze ook zijn) moet erg zoet zijn. :xyxthumbs:

Ik had overigens verwacht dat Milan de draad in de CL wel weer op zou pakken. Met alle respect voor de club van Deli, maar AEK zou Milan met de individuele kwaliteit in het elftal wel moeten kunnen hebben. De ploeg bevat al maanden geen chemie meer en is op dit moment in staat om tegen iedere serieuze tegenstander punten te verspillen. Het probleem zit erg diep.

Ajax krijg straks nog echt een probleem als het tweede wordt. Milan, Inter, Barcelona, Manchester. ;)

Gebruikersavatar
bryan
Berichten: 4552
Lid geworden op: do sep 25, 2003 5:46 pm
Locatie: Europa

Bericht door bryan » wo nov 22, 2006 2:07 am

wel zonder vor sar, dat nakamura precies dezelfde vrije trap d'r in knalt als in de wedstrijd in old trafford. deze keer duikte hij wel, dat wel.

FlaFlu
Berichten: 46026
Lid geworden op: za apr 03, 2004 5:38 pm

Bericht door FlaFlu » wo nov 22, 2006 4:16 am

Zoals belooft ;), Real Madrid-Lyon 2-2:

Eerst maar even over Van Nistelrooij. Hij werkte zich een slag in de ronte en moest dat ook wel, wilde hij overleven. Van z'n medespelers kreeg hij namelijk weinig nuttigs. In balbezit speelde hij ongelukkig en een aantal lange passes die hij probeerde te verzenden waren onzorgvuldig. Een grote plus krijgt hij vanwege het feit dat hij constant naar de zijkanten liep om ruimte te zoeken en zichzelf zo in de wedstrijd te spelen. In het centrum kreeg hij vrijwel iedere bal op hem afgespeeld met de rug naar de goal.
Naast z'n redelijke spel (zesje, hij had vooral de eerste helft weinig balcontacten) was hij betrokken bij de drie gevaarlijkste momenten voor de goal van Real.
Bij de eerste goal van Real worstelde RvN met Squillaci om de bal op goal te koppen. Hij won het kopduel, kopte de bal echter tegen het hoofd van Squillaci aan, waarna de bal zo voor Diarra verschien, die inkopte.
De tweede goal was een typisch geval van een spits die er als de kippen bij is. Een intikker vanaf nog geen 10 centimeter, zeg maar.
De penalty was volgens mij geen penalty, aangezien Cris eerst de bal raakte en daarna met lichaam en al tegen Van Nistelrooij aan gleed. Van Nistelrooij koos een hoek, maar Coupet pakte hem.

De ware man van de wedstrijd was echter niemand anders dan John Carew. Die speelde werkelijk ijzersterk. De grote Noor was onbreekbaar, ongrijpbaar, zelfs onaantastbaar. Het moet zorgwekkend zijn voor Real dat noch Cannavaro, noch Helguera, noch Ramos Carew qua snelheid bij konden benen. Wanneer dit af en toe wel lukte, schermde Carew de bal af met z'n sterke lichaam of had hij zelfs uitstekende acties in huis. En dit allemaal voor een speler die pas net weer fit is verklaard. Een van de beste individuele prestaties in de CL van dit seizoen.
Ik moet overigens wel zeggen dat ik sowieso totaal niet onder de indruk was van het centrale duo Helguera-Cannavaro. De laatste weken functioneerden ze goed (vaak tegen mindere tegenstanders), maar ik vind ze totaal niet complimentair aan elkaar. Vanavond zag je regelmatig een van de twee ingrijpen terwijl de ander nog nergens te bekennen was voor eventuele rugdekking. Zo ook bij de goal van Carew. Cannavaro zette een sliding in (het leek mij totaal onnodig voor Cannavaro om naar de grond te gaan met z'n tackle), Carew kreeg met wat kracht en geluk de bal mee, kon zo op de goal afstormen en rondde hard met de buitenkant voet/punt af. Aan snelheid ontbeert het dat duo nogal. Bij Cannavaro kreeg ik zo nu en dan flashbacks van de wedstrijd in Lyon en Helguera ging ook nog eens in de fout bij de 2-0. Hij liet Malouda zo bij hem weglopen en aangezien Casillas ook veel te laat reageerde (Malouda kon vanaf zo'n drie meter van de doellijn, recht voor Casillas z'n neus afronden) was het al snel 0-2 en kon het op dat moment net zo goed een ware afstraffing worden. Lyon was dan wel minder dominant, de verdediging van Real was net zo shaky. Casillas stond, zoals ik hem de laatste tijd wel héél vaak zie doen, weer eens met z'n hoofd de schudden.

Vandaag bleek maar weer eens hoeveel een trainer zich kan veroorloven met het blok Diarra-Emerson op het middenveld. Nadat Guti geblesseerd uitviel kwam Reyes erin en stonden Reyes, Robinho, Raul en Van Nistelrooij in het veld. Robinho vond ik lekker wisselen van flank en hij etaleerde regelmatig z'n kunsten. Toch lijkt hij vaak op het moment suprème te 'flinchen' en de verkeerde keuzes te maken. In de tweede helft herpakte Real zich aardig en werd het wat gevaarlijker (overigens had Real over de hele wedstrijd gezien 57% balbezit, geloof ik). De wissel van Cassano voor Emerson deed me toch wel heel erg aan een of andere Blind-variant denken, maar het lukte Real vervolgens wel om de niet geheel onterechte gelijkmaker te forceren. Lyon nam op dat moment al een tijd erg weinig initiatief en kreeg daarvoor de deksel op z'n neus. Stom, tegen een tegenstander met zoveel individuele kwaliteit. Al met al was het weer een leuke wedstrijd tussen Olympique Lyon en Real Madrid. En dat zonder alle randzaken zoals die bij de matches tussen Barcelona en Chelsea. :xyxthumbs:

Ik vind Ramos overigens steeds beter opereren in aanvallend opzicht op rechts. Hij was ook de enige die in fysiek opzicht zo nu en dan enigzins kans maakte tegen Carew. En hij zorgde voor een van de mooiste momenten van de wedstrijd, namelijk beelden waarin je hem letterlijk met benen en armen om Carew heen geklemd zag hangen. Ik vind het een vrij irritant ventje, maar hij blijft wel goed knokken.
Laatst gewijzigd door FlaFlu op ma dec 04, 2006 3:31 am, 1 keer totaal gewijzigd.

FlaFlu
Berichten: 46026
Lid geworden op: za apr 03, 2004 5:38 pm

Bericht door FlaFlu » wo nov 22, 2006 4:20 am

@ Base: Arsenal nog gezien? Niet bepaald een counterploeg hoor. Na CSKA kwam nu ook HSV weer geen moment onder de druk uit.

Neemt verder niet weg dat ze uitstekend zijn in de omschakeling hoor, maar vooral met iemand als Van Persie die de bal ook nog eens goed met z'n rug naar de goal kan aannemen en spelen zijn ze tot veel meer in staat. Heerlijk voetballende ploeg. Als die ballen die nu net mis gaan er binnenkort in vliegen dan komt Arsenal dit seizoen weer erg ver.

PS: die goal van Van der Vaart zat er heerlijk in. En dat met rechts. :xyxthumbs:
Laatst gewijzigd door FlaFlu op ma dec 04, 2006 3:32 am, 1 keer totaal gewijzigd.

Baseman
Berichten: 12899
Lid geworden op: do okt 23, 2003 11:06 am

Bericht door Baseman » wo nov 22, 2006 7:56 am

Ik heb geen enkele wedstrijd gezien Tomas, alleen stukken van Celtic-ManU.

De enige wedstrijd die werd uitgezonden namelijk, maar ik vond het debat interessanter. Verder zendt de NOS niets uit, de samenvattingen van de wedstrijden van gisteren komen vanavond pas. Dus ik was aangewezen op teletekst en daar worden alleen de doelpunten weergegeven, ik wist dan ook niet dat VN vlak voor tijd een pingel heeft gemist.

Alleen als je abonnee bent van Sport 1 zijn er meerdere wedstrijden te zien.

PS: CSKA is ook een counterploeg, dus dan kan Arsenal wel het spel maken. Tegen grotere en/of betere ploegen zakt Arsenal vaak in en gaat het voor de counter, maar daar is niets mis mee hoor ! 'Jullie' doen soms net alsof dat spelletje niet mooi kan zijn en niets met voetbal te maken heeft...

Lionel
Berichten: 50058
Lid geworden op: vr sep 26, 2003 12:35 am

Bericht door Lionel » wo nov 22, 2006 10:22 am

Het spel van Arsenal met PSV vergelijken is echt een schande! Heb de discussie niet gelezen maar aangezien Baseman erbij betrokken is denk ik dat het wel over PSV gaat.
IK GELOOF!!!!!!

Jöhnk
Site Admin & AT Toto winner 06/07
Berichten: 43672
Lid geworden op: di okt 05, 2004 11:17 am

Bericht door Jöhnk » wo nov 22, 2006 11:53 am

Thomas schreef:Ajax krijg straks nog echt een probleem als het tweede wordt. Milan, Inter, Barcelona, Manchester. ;)
Milan is al geplaatst.

FlaFlu
Berichten: 46026
Lid geworden op: za apr 03, 2004 5:38 pm

Bericht door FlaFlu » wo nov 22, 2006 12:21 pm

Ja, foutje. Arsenal dan. Die kunnen er ook nog uitvliegen.
Baseman schreef:PS: CSKA is ook een counterploeg, dus dan kan Arsenal wel het spel maken. Tegen grotere en/of betere ploegen zakt Arsenal vaak in en gaat het voor de counter, maar daar is niets mis mee hoor ! 'Jullie' doen soms net alsof dat spelletje niet mooi kan zijn en niets met voetbal te maken heeft...
'Wij' kunnen dat spelletje ook wel waarderen. Al is er een gigantisch verschil in de manier waarop Arsenal dat spelletje (al ben ik het nog steeds niet met je eens dat het een counterploeg is) speelt en de manier waarop PSV het speelt.

Plaats reactie