Dan kun je lekker meedoen met feesten.banjavi schreef:Waarom?Bertje schreef:Dan word je toch ook voor PSV?banjavi schreef:Nou.. da's duur puntverlies... PSV komt op 4 punten.. Feyenoord loopt (een klein beetje) in... ik ben dr bang voor ze aan het eind van het seizoen in Eindhoven weer staan te feesten... X'C
Ajax - Fc Twente
Nog steeds eens met Boem.
En met niemand anders!
En met niemand anders!
- Monkey Tonk
- Berichten: 9667
- Lid geworden op: vr sep 19, 2003 6:54 pm
- Locatie: route 66
- Dr. Living Stoned
- Founding Father
- Berichten: 19598
- Lid geworden op: vr dec 12, 2003 6:30 pm
- Locatie: at home
Slechte wedstrijd ... de progressie zet zich voort van 2 punten voorsprong naar 1 punt achterstand naar 3 punten achterstand op Psv.Erger is dat deze wedstrijd van AJAX kant net zo slecht was als tegen Psv.Weer geen echte kansen gecreeerd.De Mul, tja, Maduro, tja, Perez vandaag ook niks.KJH werkt zich een slag in de ronde maar krijgt geen fatsoenlijke bal aangespeeld.Tis dat die GKL achterin staat want anders krijgt je gewoon klop van Twente ... nog een of twee zo'n wedstrijd er tussen door en we kunnen Psv alweer feliciteren met het kampioenschap.
Maar ja, het is toch heel af en toe aardig wat AJAX alweer een tijdje geleden liet zien ..
Maar ja, het is toch heel af en toe aardig wat AJAX alweer een tijdje geleden liet zien ..
Blij met de punten ...
-
- AT Toto winner 15/16
- Berichten: 23726
- Lid geworden op: ma apr 26, 2004 10:51 pm
Wist u dat....
- We in 1 week van 2 pt. voorsprong naar 3 pt. achterstand zijn gegaan...
- Zelfs F'noord dichterbij komt...
- Datzelfde F'noord wel won van Twente...
- Het vanmiddag vast wel weer aan de scheidsrechter lag...
- Maduro vandaag meedeed...
- En dus blijkbaar niet te moe was...
- Dit aan zijn spel niet was af te zien...
- KJH vandaag weer niet gescoort heeft...
- Dit zo zoetjes aan wel weer een keer tijd wordt
- Ik voorlopig nog geen topic open met 'Hoe lang geven we HtC...'
- We in 1 week van 2 pt. voorsprong naar 3 pt. achterstand zijn gegaan...
- Zelfs F'noord dichterbij komt...
- Datzelfde F'noord wel won van Twente...
- Het vanmiddag vast wel weer aan de scheidsrechter lag...
- Maduro vandaag meedeed...
- En dus blijkbaar niet te moe was...
- Dit aan zijn spel niet was af te zien...
- KJH vandaag weer niet gescoort heeft...
- Dit zo zoetjes aan wel weer een keer tijd wordt
- Ik voorlopig nog geen topic open met 'Hoe lang geven we HtC...'
-
- Berichten: 127
- Lid geworden op: vr feb 03, 2006 4:48 pm
Banjavi heeft volkomen gelijk, Bertjes kinderachtige opmerking niet tegenstaande. Voor mij staat het vast dat PSV op deze manier kampioen wordt, TENZIJ ten Cate voor winst gaat en met twee spitsen gaat spelen in een soort 4-4-2 or 3-5-2. Maar ja . . . wat nu? want we hebben Harry niet meer !!!! Was dat een slimme zet? Nee, ik geloof een blunder. En natuurlijk moet Maduro verkocht worden. Desnoods aan het Leger des Heils, maar dat wisten we verleden jaar al.
Quod volimus credimus libenter.
Hopen op een fatsoenlijke bal. Hij knokt en hij knokt maar, komt vaak in de buurt maar het lukt ook niet. Hij moet mentaal echt een tandje bij gaan zetten. Op een gegeven moment werd hij in het strafschopgebied neergetrokken maar Blom deed niets. Begon-ie een beetje moedeloos om zich heen te staren. Sprint dan scheldend en schreeuwend richting die scheidsrechter. Dat maakt veel meer indruk en vergroot de kans dat je hem later wel krijgt.GangstaRiB schreef:Ok eindstand is 1-1.
Ik had het voorgevoel al, maar ik baal als een stekker.
Waar blijft Huntelaar?
Als die vriend van je zich nou eens anaal laat nemen door een baviaan. :yes:ajaxhome schreef:M'n vriend Blom geeft nog wel een pingel weg, die hij tegen Heracles was vergeten te geven
Vervelende vent. Ajax kreeg niet veel mee, maar had de puntendeling aan zichzelf te danken.
Ik heb me groen en geel geërgerd aan al die lange ballen van de laatste 10 minuten. Het leverde werkelijk niets op. Opzich ook niet zo gek gezien het feit dat je met Sneijder, De Mul, Mitea en een moedeloze Huntelaar voorin staat.
De wissels van Ten Cate hadden vandaag wel effect. Ajax voerde de druk beter op zonder Maduro en Perez. Ajax had twee goede uitgespeelde bijna kansen. Eentje vanuit een lage voorzet van Huntelaar (hakje Sneijder op het middenveld naar De Mul, die op kan lopen, een passje op Huntelaar geeft, die voorzet) en eentje vanaf de linkerkant van Mitea.
Maduro komt wat mij betreft op het lijstje van spelers dat weg mag. Rosales, Rosenberg, Roger, Maduro, Lindenbergh. Ajax moet flink gaan investeren in het middenveld. Zodanig dat Gabri straks geen onbetwiste basisspeler is.
Nou, het middenveld is goed genoeg.Alleen maakt HtC volgens mij steeds de verkeerde keuze door Urby back te zetten.Perez zie ik persoonlijk liever in een vrije rol.Maar goed, ieder zijn mening ...Jesse schreef:Maar als ik Thomas moet geloven hebben we ook een compleet nieuw middenveld nodig.
Blij met de punten ...
- Giacomo Puccini
- Berichten: 7545
- Lid geworden op: di mar 07, 2006 10:28 pm
Wie houdt dat tegen, oja de AJAX huisstijl.Die huisstijl die zo afhankelijk is van kwalitatief goede buitenspelers die je niet in huis hebt.Wil je een achterhoede uit elkaar spelen net zoals vandaag zullen de buitenspelers langs hun man moeten komen, en niet zoals vandaag tribune ballen afleveren.De andere mogelijkheid is met korte snelle combinaties door het midden, ook dat zie je niet.Thomas schreef:Drie van de zes middenvelders voldoen niet. Dat noem ik niet genoeg. Perez stel je alleen op op het middenveld als je met een viermansmiddenveld speelt.
Blij met de punten ...