Ajax-PSV

Wedstrijden van de afgelopen seizoenen
Plaats reactie
Gebruikersavatar
MIKE_ZUID2 (ASR_AFCA)
AT Toto winner 07/08
Berichten: 4097
Lid geworden op: do mei 13, 2004 1:58 pm

Bericht door MIKE_ZUID2 (ASR_AFCA) » di nov 07, 2006 10:55 am

PSV heeft zijn 800 kaarten weten te slijten, de 1e en enige trein is vol.

Gebruikersavatar
Thom
Berichten: 3202
Lid geworden op: wo sep 17, 2003 3:37 pm
Locatie: Den Haag

Bericht door Thom » di nov 07, 2006 1:11 pm

Waarom is er eigenlijk maar 1 trein??

Gebruikersavatar
Thom
Berichten: 3202
Lid geworden op: wo sep 17, 2003 3:37 pm
Locatie: Den Haag

Bericht door Thom » di nov 07, 2006 1:13 pm

Ah, ik begrijp het al...te weinig belangstelling. Vreemd hoor.

Gebruikersavatar
MIKE_ZUID2 (ASR_AFCA)
AT Toto winner 07/08
Berichten: 4097
Lid geworden op: do mei 13, 2004 1:58 pm

Bericht door MIKE_ZUID2 (ASR_AFCA) » di nov 07, 2006 1:26 pm

Vreemd en jammer. Niks mooiers dan een vol uitvak, geladen sfeer, mooie sfeeracties (goed voor de acties dat het bijna uitverkocht is trouwens)...
Alleen verrot dat dit soort wedstrijden om 12.30 gespeeld worden. Dit soort wedstrijden of 14.30uur of anders 18.00uur.
PRO 14:30

cento

Bericht door cento » di nov 07, 2006 2:27 pm

Ronald Koeman overweegt om een aantal spelers van PSV rust te geven in het bekerduel tegen Vitesse van komende donderdag. Er is de Eindhovenaren alles aan gelegen om de kraker tegen Ajax van komende zondag niet te verliezen. "Ajax maakt heel weinig fouten en dat geldt ook voor AZ", Aldus Ronald Koeman in AD Sportwereld.

"Daarom worden de onderlinge wedstrijden steeds belangrijker", weet hij. "De ploeg die als beste uit de duels met Ajax en AZ komt, wordt aan het einde van het seizoen kampioen. Ik denk niet dat wij Ajax nodig hebben om aan te tonen waar we nu staan. Maar we willen het wel wederom ook in zó'n wedstrijd laten zien."

(...) Met de duels bij Vitesse (donderdag, beker) en Ajax (zondag) voor de boeg, spaarde PSV graag veel energie. Koeman maakte van de gelegenheid gebruik om Cocu, Koné en Afellay vroegtijdig van het veld te halen. De technische staf overweegt om een aantal spelers ook tegen Vitesse rust te geven.

Want er is PSV alles aan gelegen om de kraker in de Arena volgende week niet te verliezen. ,,Ajax maakt heel weinig fouten en dat geldt ook voor AZ,’’ zei Koeman. ,,Daarom worden de onderlinge wedstrijden steeds belangrijker. De ploeg die als beste uit de duels met Ajax en AZ komt, wordt aan het einde van het seizoen kampioen.’’

Het maakt de ontmoeting met Ajax alleen maar boeiender. Ook in Amsterdam is het elftal heel duidelijk in beweging. Op voorhand lijkt de winnaar met geen mogelijkheid te voorspellen. ,,Ik denk niet dat wij Ajax nodig hebben om aan te tonen waar we nu staan,’’ vond Koeman. ,,Maar we willen het wel wederom ook in zó’n wedstrijd laten zien.’’ (Bron: AD Sport)

joey
Erelid
Berichten: 94218
Lid geworden op: ma sep 01, 2003 2:29 pm
Locatie: Amsterdam

Bericht door joey » di nov 07, 2006 2:59 pm

ASR_AFCA schreef: Alleen verrot dat dit soort wedstrijden om 12.30 gespeeld worden. Dit soort wedstrijden of 14.30uur of anders 18.00uur.
PRO 14:30
Ik vind het juist prettig. Uitslapen, op je dooie gemak ontbijten en dan op de fiets naar Ajax.... Maar ik begrijp dat het voor supporters die van ver komen anders ligt.

Hoe dan ook, ik ben tevreden met een punt.
Het stinkt aan alle kanten!

Arwin
Berichten: 4712
Lid geworden op: di sep 23, 2003 1:38 pm

Bericht door Arwin » di nov 07, 2006 3:04 pm

Dat is juist het mooie van onze uitgangssituatie, we kunnen in principe tevreden zijn met een punt. Als we winnen hebben we een gat van 5 punten, als we gelijkspelen blijft het gat 2 punten.
Eigenlijk hoeven we alleen maar niet te verliezen. ;)

Gebruikersavatar
MIKE_ZUID2 (ASR_AFCA)
AT Toto winner 07/08
Berichten: 4097
Lid geworden op: do mei 13, 2004 1:58 pm

Bericht door MIKE_ZUID2 (ASR_AFCA) » di nov 07, 2006 3:35 pm

joey schreef:
ASR_AFCA schreef: Alleen verrot dat dit soort wedstrijden om 12.30 gespeeld worden. Dit soort wedstrijden of 14.30uur of anders 18.00uur.
PRO 14:30
Ik vind het juist prettig. Uitslapen, op je dooie gemak ontbijten en dan op de fiets naar Ajax.... Maar ik begrijp dat het voor supporters die van ver komen anders ligt.

Hoe dan ook, ik ben tevreden met een punt.
Uitslapen?? Zaterdags wil ik gewoon tot 5.00uur kunnen stappen en dan slapen tot een uur of 11. Dat red ik dan dus niet. Ik wil wel rond 11-11.30uur om en nabij het stadion zijn.
Ieder zijn tijdstip. Mijn tijdstip is 14.30uur.

Verder ben ook ik tevreden met een punt. Ik denk dat dat ook het voordeel voor Ajax is. Laat de lampjes maar komen om te winnen, countervoetbal past goed bij ons.

Gebruikersavatar
Nihad
Berichten: 14003
Lid geworden op: wo sep 24, 2003 3:59 pm
Locatie: Den Haag

Bericht door Nihad » di nov 07, 2006 3:40 pm

Ik wil winnen. Wat nou gelijkspel?

1 keer in 10 jaar is te weinig!
“Please do not call me arrogant because what I say is true. I think I’m a special one.”

Gebruikersavatar
peter
Site Admin & Toto winner WC 2006, EC 2008
Berichten: 48887
Lid geworden op: di sep 23, 2003 11:08 am

Bericht door peter » di nov 07, 2006 3:43 pm

Nihad schreef:Ik wil winnen. Wat nou gelijkspel?

1 keer in 10 jaar is te weinig!
Ik wil altijd winnen. We hebben ze eerder dit jaar verslagen en dat gaan we nu weer doen.

Gebruikersavatar
Nihad
Berichten: 14003
Lid geworden op: wo sep 24, 2003 3:59 pm
Locatie: Den Haag

Bericht door Nihad » di nov 07, 2006 3:53 pm

Thats the spirit!

PSV moet met knikkende knieën naar de Arena komen!
“Please do not call me arrogant because what I say is true. I think I’m a special one.”

Mr. Ajax
Berichten: 15135
Lid geworden op: vr sep 26, 2003 3:32 pm

Bericht door Mr. Ajax » di nov 07, 2006 3:54 pm

Inderdaad, we spelen ook thuis! Dat mensen tevreden zullen zijn met een gelijke spel begrijp ik niet!
- Je bent net zolang gestoord tot je een genie bent -

Kaboem
Berichten: 9210
Lid geworden op: za jul 29, 2006 10:36 am

Bericht door Kaboem » di nov 07, 2006 3:55 pm

Wij zijn Ajax!

Kaboem!

Gebruikersavatar
Nihad
Berichten: 14003
Lid geworden op: wo sep 24, 2003 3:59 pm
Locatie: Den Haag

Bericht door Nihad » di nov 07, 2006 4:06 pm

Dit keer eens 2 keer winnen van PSV in de competitie.

Met als toetje de landstitel in het Philipsstadion op de verjaardag van Ajax!
“Please do not call me arrogant because what I say is true. I think I’m a special one.”

Gebruikersavatar
El Clavo
AT Toto winner 08/09
Berichten: 15396
Lid geworden op: do apr 29, 2004 6:42 pm
Locatie: Mijdrecht

Bericht door El Clavo » di nov 07, 2006 4:38 pm

Een nobel streven :worshippy:

Ajax Rules
Berichten: 33309
Lid geworden op: do jul 22, 2004 9:15 pm

Bericht door Ajax Rules » di nov 07, 2006 4:44 pm

1-0
Socialisme is afgunst vermomd als mededogen, opgelegd met tirannie in de kleren van tolerantie.

Gebruikersavatar
999
Berichten: 60829
Lid geworden op: do sep 25, 2003 6:53 pm

Bericht door 999 » di nov 07, 2006 5:02 pm

Dit wordt een hele zware dobber ...
Blij met de punten ...

Gebruikersavatar
Jesse
Berichten: 17713
Lid geworden op: wo sep 24, 2003 7:36 pm
Locatie: Amsterdam

Bericht door Jesse » di nov 07, 2006 5:03 pm

Zwaar wordt het zeker, maar wat denk jij van de uitslag, Voetske?
"Well, maybe Bob Dylan was wrong. Maybe you do have to be a weatherman to know which way the wind blows."

Gebruikersavatar
999
Berichten: 60829
Lid geworden op: do sep 25, 2003 6:53 pm

Bericht door 999 » di nov 07, 2006 5:08 pm

Jesse schreef:Zwaar wordt het zeker, maar wat denk jij van de uitslag, Voetske?
Geef Psv toch de meeste kans, zijn toch net ietsje meer als team, en normaal gesproken een zeer goede achterhoede met als slot op de deur Gomez, zou tevreden zijn met een gelijkspel ...
Blij met de punten ...

Thijs
Site Admin & Toto winner WC 2010
Berichten: 13820
Lid geworden op: zo sep 28, 2003 6:24 pm
Locatie: Amsterdam

Bericht door Thijs » di nov 07, 2006 5:29 pm

Hangt helemaal van de wedstrijd af of ik tevreden ben met een gelijkspel. Nu ga ik voor de winst! Vijf punten los, wat zou dat heerrrlijk zijn!
Wie weet heeft PSV wel een aantal grote kansen om zeep geholpen, en kon Ajax geen vuist maken. Ja, dan zou ik wel tevreden zijn met een gelijkspel.

Ik heb echter een groot vertrouwen in onze jongens en Ten Cate. Mijn steun hebben ze! :xyxthumbs:

FlaFlu
Berichten: 46026
Lid geworden op: za apr 03, 2004 5:38 pm

Bericht door FlaFlu » di nov 07, 2006 5:52 pm

Bertje schreef:
Thomas schreef:Cocu is tactisch slimmer dan Gabri, maar ik denk dat Gabri z'n ren je rot-mentaliteit goed van pas kan komen in aanvallend opzicht. Misschien vermoeid hij Cocu genoeg zodat hij weer een mindere dag heeft tegen Ajax.
Ik houd niet van 'misschien'. Cocu is gevaarlijk, dus is het heus geen schande om hem wat beter op te vangen.
Als Ajax geen risico neemt, zal het niet of amper kansen krijgen tegen PSV.
Bertje schreef:
Ik denk trouwens dat Heitinga gewoon speelt hoor, Bertje.
:?:
Ogararu leek me zo een belangrijk onderdeel van jouw tactiek, maar ik denk dat de kans klein is dat hij in de basis staat.
Bertje schreef:
Houdt Perez in een wat meer teruggetrokken rol (dus niet als echte aanvaller) en je hebt min of meer een viermansmiddenveld. Emanuelson houdt veel de zijkant aan, maar dat doet Mendez tegenwoordig ook (sterker nog, ik denk dat Koeman dat tegen Ajax nog explicieter van hem gaat eisen). Ik geef toe dat je met deze opstelling het risico loopt om de strijd op het middenveld (en waarschijnlijk de wedstrijd) te verliezen, maar ik denk ook dat het de beste manier is om Simons en eventueel Alex pijn te doen en ik denk dat je met die vier achterin een goede kans maakt om Koné en Farfan uit te schakelen.
Volgens mij kun je Simons meer pijn doen op het moment dat je een man meer hebt op het middenveld, dus deze redenering volg ik niet.
In principe kan je Simons met een man meer op het middenveld wel meer pijn doen, maar als je kijkt naar de spelers op 'mijn' middenveld zit er niet al teveel verdedigende kracht tussen. Dat bedoelde ik dus.

Bert
Berichten: 35963
Lid geworden op: za feb 05, 2005 7:37 pm
Contacteer:

Bericht door Bert » di nov 07, 2006 5:55 pm

Thomas schreef:Als Ajax geen risico neemt, zal het niet of amper kansen krijgen tegen PSV.
Niet mee eens. Op het moment dat je de tegenstander beter uitschakelt, zal de tegenstander juist meer moeten doen om toch aanvallend wat te kunnen presteren. Zo kan er alleen maar meer ruimte komen. Ik geloof niet in het verdedigen of aanvallen, maar doe liever beide.
Thomas schreef:Ogararu leek me zo een belangrijk onderdeel van jouw tactiek, maar ik denk dat de kans klein is dat hij in de basis staat.
Heitinga speelt bij mij ook.
In principe kan je Simons met een man meer op het middenveld wel meer pijn doen, maar als je kijkt naar de spelers op 'mijn' middenveld zit er niet al teveel verdedigende kracht tussen. Dat bedoelde ik dus.
En wat is daar precies het voordeel van?

Kaboem
Berichten: 9210
Lid geworden op: za jul 29, 2006 10:36 am

Bericht door Kaboem » di nov 07, 2006 5:58 pm

Bertje laat (geheel terecht) Grygera op de bank zitten.

Kaboem!

Bert
Berichten: 35963
Lid geworden op: za feb 05, 2005 7:37 pm
Contacteer:

Bericht door Bert » di nov 07, 2006 6:04 pm

Nee, Grygera stel ik ook op. Vermaelen zit op de bank, heer Kaboem!

Kaboem
Berichten: 9210
Lid geworden op: za jul 29, 2006 10:36 am

Bericht door Kaboem » di nov 07, 2006 6:08 pm

Hmmm, ik laat Vermaelen altijd spelen.


Kaboem!

Plaats reactie