NEC is een beetje Excelsior in het groot.
:D :D :D
Dat meeeen je niet... nou... vanaf nu is het gedaan met NEC... Grot weg... mijn HELD!! X'CGrot voor één jaar naar Excelsior | Door: Jeroen, ForzaNEC.nl
Gepubliceerd: Gisteren 22:21 | Laatst bijgewerkt: Gisteren 22:29 | 17 reacties
Guilliano Grot wordt door NEC verhuurd aan Excelsior. De Rotterdamse club huurt hem voor een jaar. Dat melden onze betrouwbare bronnen.
Bij NEC komt Grot in eerste instantie niet in aanmerking voor een basisplaats. Daar waar hij vorige week tijdens PSV-NEC Andrzej Niedzielan verving, was het tijdens NEC-FC Groningen collegaspits Rutger Worm die in de rust de voorkeur kreeg.
Grot kwam vorig jaar tot dertig competitiewedstrijden bij NEC waarin hij drie maal scoorde.
Dankje!Ramona schreef:'t Gezelligste stadion van Nederland...roept de stadionspeaker altijd....moet goedkomen dus... :hypocrite:
Succes met je studie iig! :xyxthumbs:
forzanecNEC huurt Eagles van Manchester United | Door: Carl Dirks, ForzaNEC.nl
Gepubliceerd: Gisteren 18:14 | Laatst bijgewerkt: Gisteren 18:45 | 59 reacties
NEC heeft met Manchester United overeenstemming bereikt over de huur van Chris Eagles. Eagles legde met goed gevolg een trainingsstage bij NEC af en komt nu in eerste instantie tot 1 januari 2007 naar NEC.
Er is een optie tot verlenging tot het einde van het seizoen, die gelicht zal worden als club en speler tevreden zijn over Eagles’ verblijf in Nijmegen.
De 20-jarige middenvelder speelt sinds 2002 in Manchester en debuteerde in 2003 in de uitwedstrijd tegen Leeds. Hij speelde 9x in het eerste team van de ‘Mancunians’ en werd het afgelopen jaar verhuurd aan Watford, dat promoveerde naar de Premier League.
NEC wil Denneboom verkopen
06 september 2006, 12:45
Door: Jelmer Geerds
NEC hoopt in de winterstop nog wat te verdienen aan Romano Denneboom. De linkerspits gaf onlangs te kennen zijn contract in Nijmegen niet te willen verlengen, waardoor hij na dit seizoen transfervrij is.
Daarop trachtte de clubleiding Denneboom nog voor de transfersluiting op 31 augustus aan de man te brengen, om zodoende nog wat over te houden aan de 25-jarige aanvaller. Die opzet mislukte, waardoor pas in de winterstop een nieuwe poging kan worden gewaagd.
"In principe is iedereen te koop, maar dan moet wel het juiste bedrag neergelegd worden", sprak technisch directeur Leen Looyen in de jongste uitgave van Voetbal International.
Als de clubs een beetje slim zijn kopen ze hem na de kerst... dan zal hij wel in de aanbieding zijn...Wouter schreef:Zullen ze wel voor de kerst moeten doen dan... :D
AZ-doelman Didulica is klaar voor NEC
Uitgegeven op vrijdag 08 september 2006 om 08:51:12
(Novum) - AZ-doelman Joey Didulica staat waarschijnlijk zondag tegen NEC weer onder de lat. De 28-jarige in Australië geboren doelman kampte de laatste weken met een enkelblessure. Donderdag speelde hij mee met Jong AZ. "En omdat hij die laatste test goed heeft doorstaan, ga ik ervan uit dat hij zondag speelt", zegt trainer Louis van Gaal op de website van de club.
Didulica liep de blessure 20 augustus op tijdens de eerste wedstrijd van de competitie tegen NAC. Gevreesd werd dat de nieuwe aanwinst vijf weken uit de roulatie zou zijn, maar uiteindelijk hoefde hij alleen het duel met Vitesse te missen.
AZ voert na twee speelronden in de Eredivisie de ranglijst aan met zes punten uit twee wedstrijden. De Alkmaarders scoorden in die twee duels al elf keer.
Bron: http://www.nieuws.nl/
Ach verlies is ingecalculeerd, dus meer is meegenomen... ;)Rishi schreef:Ik zou bang worden als ik jou was ;)
Voorbeschouwing N.E.C. - AZ
zondag 3 september 2006, 14:30 uur, McDOS Goffertstadion, Nijmegen
Scheidsrechter: B. Kuipers
N.E.C.
Geblesseerd: n.n.b.
Twijfelgevallen: n.n.b.
Geschorst: -
AZ Website: www.az.nl
Geblesseerd: n.n.b.
Twijfelgevallen: n.n.b.
Geschorst: -
N.E.C. ontvangt zondagmiddag koploper AZ in het McDOS Goffertstadion. De ploeg uit Almaar timmert de laatste jaren met hoge eindklasseringen nadrukkelijk aan de weg. Dit seizoen wordt het elftal van trainer Louis van Gaal naast Ajax en PSV dan ook getipt als één van de titelkandidaten. En deze titelaspiraties maakte AZ in dit nog prille seizoen ook volledig waar. p de eerste speeldag werd NAC met 8-1 onder de voet gelopen en een week later werd eenvoudig met 1-3 gewonnen van Vitesse. Op de derde speeldag is het de beurt aan N.E.C. om AZ (voorlopig) van de troon te stoten.
Bezem door AZ-selectie
In de aanloop naar dit seizoen werd de bezem behoorlijk door de AZ selectie gehaald. Ervaren krachten werden (deels gedwongen) bedankt voor bewezen diensten en vervangen door veelal jonge talentvolle spelers als Dembele, Luirink, Gudjonsson, Jenner, Mendes da Silva, Martens en Cziommer. Van dat hele contingent nieuwelingen springt vooral Cziommer in het oog. De jonge Duitser, bij Schalke '04 overbodig, maakte vorig seizoen furore bij Roda JC en is bij AZ de nieuwe leider op het middenveld. Samen met Koevermans is hij met drie treffers bovendien clubtopscorer.
Chris Eagles
Ook de N.E.C. selectie herbergt een groot aantal nieuwe gezichten. Vlak voor het sluiten van de transfermarkt kwam daar aanvaller Chris Eagles bij. De jonge Engelsman wordt minimaal tot de winterstop gehuurd van Manchester United. Daar staat tegenover dat Alexander Prent en Guillano Grot op huurbasis naar TOP Oss en Excelsior vertrokken. Of Chris Eagles zondag al aan de start verschijnt, is nog maar de vraag. Vermoedelijk
krijgt Niedzielan ondanks zijn povere optreden tegen Groningen een nieuwe kans. Wel zeker van een basisplaats is Edgar Barreto, die wegens privé-omstandigheden de eerste twee competitieduels moest missen. Trainer Mario Been zal tegen het sterke AZ kiezen voor een behoudender strijdplan
dan tegen FC Groningen. Een belangrijke rol is daarbij weggelegd voor de Nijmeegse middenvelders. Zij moeten niet alleen de opbouw van de ploeg uit Almaar ontregelen, maar ook zorgen voor de nodige ondersteuning van Nijmeegse voorwaartsen.
Kansen
Als N.E.C. er in weet te slagen om zand in de Alkmaarse machine te gooien dan komen er aan de andere kant vanzelf mogelijkheden. Op voorhand lijken die kansen te liggen in het hart van de AZ verdediging, waar international Mathijsen vlak voor het sluiten van de markt nog werd getransfereerd naar Hamburger SV.
M.G.
Vermoedelijke opstellingen:
N.E.C. : Gábor Babos; Muslu Nalbantoglu, Peter Wisgerhof, Jonas Olsson, Youssef El-Akchaoui; Edgar Barreto, Mark Otten, Ferne Snoyl; Romano Denneboom, Brett Holman, Andrzej Niedzielan.
AZ: Joey Didulica, Kew Jaliens, Barry Opdam, Gijs Luirink, Tim de Cler, Martijn Meerdink, Demy de Zeeuw, Simon Cziommer, Stijn Schaars, Shota Arveladze, Danny Koevermans.
Vorig seizoen verloor N.E.C. met 0-2 AZ. Op de foto Romano Denneboom in duel met Kew Jaliens.
Historie in de eredivisie:
Aantal keren winst N.E.C. 9
Aantal keren gelijkspel 7
Aantal keren winst AZ 7
Doelsaldo 23 - 23
Eerste ontmoeting 13 okt 1968 1 - 1
Laatste 6 ontmoetingen 04 mrt 2001 1 - 1 (0-1)
03 nov 2001 1 - 0 (0-0)
23 aug 2002 2 - 0 (1-0)
20 mrt 2004 0 - 2 (0-1)
28 aug 2004 1 - 2 (0-1)
03 mrt 2006 0 - 2 (0-0)
Grootste winst N.E.C. 28 feb 1971 3 - 0
Grootste winst AZ 10 sep 1977 0-3
06 apr 1982 0 - 3 (0-0)
Meeste doelpunten 05 nov 1972 3 - 2
Bron: Infostradasports
Bron: http://www.nec-nijmegen.nl/