Ik vind Lindenbergh dit seizoen ook volledig waardeloos als middenvelder. Hij moet ervaring en rust brengen maar raakt als de eerste de beste beginneling elke keer weer in paniek wanneer hij onder druk wordt gezet. Verschrikkelijk slechte voetballer dit seizoen,komt overduidelijk te kort voor dit niveau.joey schreef:Lindenbergh en Maduro zijn geen verdedigers, dat blijkt maar weer. Verdedigen is een VAK. :X
Roda JC-Ajax
-
- AT Toto winner 10/11
- Berichten: 7359
- Lid geworden op: vr dec 31, 2004 12:53 am
- Locatie: Amsterdam
***
Net als bijna het hele team. :Xmtrules schreef:Lindenbergh:Net als Boukhari, Galasek, Rosales en Juanfran.Scherrer schreef:Verschrikkelijk slechte voetballer dit seizoen,komt overduidelijk te kort voor dit niveau.
Zoals Sudesh zegt, MVG moet aan de bak. Ik vind wel dat deze (pracht-)selectie onder haar niveau presteert, de spelers die vandaag op het veld stonden zouden van Roda moeten kunnen winnen. Blind krijgt er weinig beweging in.
Laten we wel wezen, als niet bijna iedere bal die KJH raakt een doelpunt was de laatste tijd, waren we allang uitgeschakeld voor de plee-offs. Die jongen redt de nek van Blind keer op keer.
Het stinkt aan alle kanten!
Randdebiel Luinge drukte net zo'n stempel op deze pot als die muppet gister bij Barca - Real. Met een scheidsrechter die niet volledig de weg kwijt is, wint Ajax deze pot gewoon. AZ-uit, Utreg-uit, PSV-uit, Roda-uit: het is niet voor het eerst dit seizoen dat een scheids Ajax punten kost. Da's geen geklaag van mijn kant of een complottheorie, maar simpelweg een vaststaand feit.
als je goed voetbalt heb je de scheids niet nodig, gepraat over de scheids is (bijna) altijd een excuus voor een wanprestatiewimpey schreef:Randdebiel Luinge drukte net zo'n stempel op deze pot als die muppet gister bij Barca - Real. Met een scheidsrechter die niet volledig de weg kwijt is, wint Ajax deze pot gewoon. AZ-uit, Utreg-uit, PSV-uit, Roda-uit: het is niet voor het eerst dit seizoen dat een scheids Ajax punten kost. Da's geen geklaag van mijn kant of een complottheorie, maar simpelweg een vaststaand feit.
Geniet en drink met je maten!
Het is iig treurig dat een scheidsrechter een prive oorlog uitvecht met een ploeg. Het is goed gebruik niet af te fluiten voor rust of het eind tijdens een kansrijke situatie. Huntelaar had een penalty moeten hebben..Ajax is genaaid door Luinge. en het is idd de zoveelste keer dit seizoen dat een scheidsrechter ajax punten kost. Neemt niet weg dat het een k*tseizoen is natuurlijk
I think I lost my fucking headache
En dat was ook zo geweest met dat puntje of die drie punten van vandaag, Luuk.Lucas schreef:Het is iig treurig dat een scheidsrechter een prive oorlog uitvecht met een ploeg. Het is goed gebruik niet af te fluiten voor rust of het eind tijdens een kansrijke situatie. Huntelaar had een penalty moeten hebben..Ajax is genaaid door Luinge. en het is idd de zoveelste keer dit seizoen dat een scheidsrechter ajax punten kost. Neemt niet weg dat het een k*tseizoen is natuurlijk
Bijja, en we geven de scheids ook maar meteen de schuld van de andere 9 verliespartijen dit jaar. :eusa_liar:Lucas schreef:Het is iig treurig dat een scheidsrechter een prive oorlog uitvecht met een ploeg. Het is goed gebruik niet af te fluiten voor rust of het eind tijdens een kansrijke situatie. Huntelaar had een penalty moeten hebben..Ajax is genaaid door Luinge. en het is idd de zoveelste keer dit seizoen dat een scheidsrechter ajax punten kost. Neemt niet weg dat het een k*tseizoen is natuurlijk
Blij met de punten ...
Inderdaad. En daar komt bij dat Ajax de play-offs waarschijnlijk toch niet 'wint'!joey schreef:Voor mij niet. Dat is hooguit een meevaller met het oog op volgend seizoen. Dit seizoen is en blijft mislukt.Lucas schreef:Natuurlijk. Hoewel Ajax wel degelijk in staat is de play-offs te winnen. En dan ziet het er toch iets anders uit.
Doet Lucas dat dan?!?!?!?! Jij geeft weer eens je geheel eigen interpretatie aan andermans woorden.Voetske schreef:Bijja, en we geven de scheids ook maar meteen de schuld van de andere 9 verliespartijen dit jaar. :eusa_liar:Lucas schreef:Het is iig treurig dat een scheidsrechter een prive oorlog uitvecht met een ploeg. Het is goed gebruik niet af te fluiten voor rust of het eind tijdens een kansrijke situatie. Huntelaar had een penalty moeten hebben..Ajax is genaaid door Luinge. en het is idd de zoveelste keer dit seizoen dat een scheidsrechter ajax punten kost. Neemt niet weg dat het een k*tseizoen is natuurlijk
Bij AZ, PSV, Utreg en Roda is Ajax benadeeld door de scheids. Dat is geen excuus of zoeken naar een complot, maar gewoon duidelijk waarneembaar. Maar bij alle blessures en het gezeik met die aflopende contracten hoort ook dat erbij. Het past prima in het totaalplaatje van het ultieme rampseizoen.
-
- AT Toto winner 15/16
- Berichten: 23726
- Lid geworden op: ma apr 26, 2004 10:51 pm
Triest hoor al dat gepiep om de scheidrechters die we dit seizoen allemaal tegen ons hebben, het is 1 groot complot. Wat een gelul, de ene keer heb je hem tegen en de andere keer mee en zo geldt dat voor alle 18 HCE teams. Dit gepiep is AJAX onwaardig, als je zelf wat beter voetbalt dan maken die paar foute beslissingen van een scheids geen ene reetkever uit.
De ene keer zit het mee en de andere keer zit het tegen. Ajax zal ook wel geluk gehad hebben in een aantal wedstrijden.Lucas schreef:Natuurlijk. Hoewel Ajax wel degelijk in staat is de play-offs te winnen. En dan ziet het er toch iets anders uit. Het is een feit dat scheidsrechters Ajax dit seizoen al een punt of 8 hebben gekost..
Als Blind ontslagen wordt hebben we GELUK :XThomas schreef:De ene keer zit het mee en de andere keer zit het tegen. Ajax zal ook wel geluk gehad hebben in een aantal wedstrijden.Lucas schreef:Natuurlijk. Hoewel Ajax wel degelijk in staat is de play-offs te winnen. En dan ziet het er toch iets anders uit. Het is een feit dat scheidsrechters Ajax dit seizoen al een punt of 8 hebben gekost..
Precies. Ik wil niet meedoen aan dit Calimero-gedrag. Natuurlijk zijn we zielig, maar dat is vooral onze eigen schuld en niet die van de scheidsrechters of iemand anders. :nooo:brigade zuid schreef:Triest hoor al dat gepiep om de scheidrechters die we dit seizoen allemaal tegen ons hebben, het is 1 groot complot. Wat een gelul, de ene keer heb je hem tegen en de andere keer mee en zo geldt dat voor alle 18 HCE teams. Dit gepiep is AJAX onwaardig, als je zelf wat beter voetbalt dan maken die paar foute beslissingen van een scheids geen ene reetkever uit.
Nou je komt toch dicht in de buurt van negen, komop Wimpey je weet nog wel een paar wedstrijdjes meer te vinden die we op het conto van de scheids kunnen schrijven.wimpey schreef:Doet Lucas dat dan?!?!?!?! Jij geeft weer eens je geheel eigen interpretatie aan andermans woorden.Voetske schreef:Bijja, en we geven de scheids ook maar meteen de schuld van de andere 9 verliespartijen dit jaar. :eusa_liar:Lucas schreef:Het is iig treurig dat een scheidsrechter een prive oorlog uitvecht met een ploeg. Het is goed gebruik niet af te fluiten voor rust of het eind tijdens een kansrijke situatie. Huntelaar had een penalty moeten hebben..Ajax is genaaid door Luinge. en het is idd de zoveelste keer dit seizoen dat een scheidsrechter ajax punten kost. Neemt niet weg dat het een k*tseizoen is natuurlijk
Bij AZ, PSV, Utreg en Roda is Ajax benadeeld door de scheids. Dat is geen excuus of zoeken naar een complot, maar gewoon duidelijk waarneembaar. Maar bij alle blessures en het gezeik met die aflopende contracten hoort ook dat erbij. Het past prima in het totaalplaatje van het ultieme rampseizoen.
ZWAKTEBOD !!!!!!
Laatst gewijzigd door 999 op zo apr 02, 2006 3:19 pm, 1 keer totaal gewijzigd.
Blij met de punten ...
Dat is ook zo. Dat neemt niet weg dat het wel lastiger wordt wanneer het team al niet lekker draait, en je dan ook de scheids nog 's tegen hebt. Het helpt niet mee zal ik maar zeggen.Thomas schreef:De ene keer zit het mee en de andere keer zit het tegen. Ajax zal ook wel geluk gehad hebben in een aantal wedstrijden.Lucas schreef:Natuurlijk. Hoewel Ajax wel degelijk in staat is de play-offs te winnen. En dan ziet het er toch iets anders uit. Het is een feit dat scheidsrechters Ajax dit seizoen al een punt of 8 hebben gekost..
Voor alle duidelijkheid; ik ben het met Lucas eens: het is een kloteseizoen en dat komt niet alleen door de scheids in deze wedstrijd.