Precies, hij sorteert voor op informatie die het publiek niet heeft.bryan schreef: ↑wo apr 03, 2024 9:19 amToch wel vind ik. Want Kroes in zijn statement heeft het alleen over hoe hij ongelukkig in aandelen heeft gehandeld vlak voor zijn aanstelling.
Nou blijkt het dat hij al een paar jaar allerlei meetings heeft gehad met Ajax mensen in cafes en huizen waar hij alle details van de club krijgt te horen. En een paar dagen daarna koopt hij aandelen.
Zo'n voordeel heb ik niet als ik aandelen in Ajax zou gaan kopen. Ik moet het doen met de voor het publiek toegankelijk informatie.
en dan kan je als Ajax zeggen: inleveren tegen kostprijs en niet meer doen.
Maar hij is nergens nog naar voren gekomen als een integere CEO.
Wat van Praag zei, hij reageert met: Dat waait wel over.
Leuk als je een werknemer bent maar dat is niet iets wat een CEO moet uitstralen.
Want als we dat als leidraad houden, hadden we Overmars ook wel kunnen houden. Die heeft tenminste nog een cv die hout snijdt.
Die chicas? Ach dat waait wel over...
