Rik rondt het dan af naar 4...

Bonus ook nog, blijkbaar.
Moderator: mods
Ik ken hem niet. Maar Vertessen was echt wel een handige selectiespeler. Geen basismateriaal maar prima als invaller. Blijft lopen en daarmee een vervelende klant voor een tegenstander.
Ramalho 'ten onrechte' negatief gehyped: 'Het is niet top, maar...'
Dat André Ramalho dikwijls onder een vergrootglas ligt bij PSV, vinden Aad de Mos en Huub Stevens onterecht. Ze erkennen de tekortkomingen van de Braziliaan, maar zijn van mening dat de kritiek op de PSV'er 'overdreven' is.
"Het is niet top, zeker niet", meent Aad de Mos, die overigens wel van mening is dat Ramalho 'negatief gehyped' wordt. "Soms zie je dat een oud-speler iets roept en dat dan iedereen er achteraan holt. PSV heeft het dit seizoen niet zo slecht gedaan achterin, lijkt me. Als je komend seizoen een betere kunt vinden, kun je hem doorselecteren. Maar neem niet té snel afscheid", laat hij optekenen door het Algemeen Dagblad.
'Positief hypen' van Ramalho hoeft van De Mos niet, al noemt hij de kritiek op de centrale verdediger van PSV overdreven. "Hij is meestal de eerste die het duel ingaat, bewaakt de afspraken en geldt ook als een jongen voor de groepsdynamiek. Zo makkelijk is het niet."
Oud-trainer Huub Stevens sluit zich daarbij aan en is van mening dat Ramalho meer waardering verdient. "Een tegenstander laat hem vaak aan de bal en dan moeten ook anderen opstaan. Stel dat je zoals PSV nu Joey Veerman in de opbouw mist, dan is het niet makkelijk om opties te vinden. PSV speelt soms in een te laag tempo, maar dat is iets wat het hele team zich moet aanrekenen."
It aint over till the fat lady singsMano schreef: ↑di feb 06, 2024 10:16 amZien we wellicht de eerste tekenen van het Bosz effect?
tumultueus van start, sprankelend voetbal, en duidelijke overwinningen..
en dan na een half jaar, neemt het sprankelende af, hebben tegenstanders antwoorden en neemt de macht af.
Denk dat het voordelig is voor Bosz dat de eredivisie geen reet voorstelt en dat Ajax er dit jaar echt een zooitje van gemaakt heeft.
neemt niet weg dat ze zeer zeker kampioen gaan worden en hij zijn eerste echte prijs gaat pakken.
Zie je zo vaak: spelers die mislukken bij een club bloeien elders op. Ze moeten maar net ergens in de pul vallen. Zo mislukken 'simpele' verdedigers (fysiek sterk, loopvermogen, maar technisch wat minder) bij Ajax relatief vaak, zeg maar bijna altijd.
Tja, bij Ajax moet je doorgaans veel opbouwen, bij clubs uit het rechterrijtje verdedigen, ballen wegkoppen etc. Dan heb je het bijna over een ander beroep.
https://www.voetbalprimeur.nl/nieuws/11 ... j-psv.html'Feyenoord grijpt definitief mis, Babadi kiest voor langer verblijf bij PSV'
09:25, Vandaag Laatste update: 09:33
130
Isaac Babadi blijft definitief bij PSV, aldus 1908. De middenvelder is al maandenlang hoofdrolspeler in een transfersoap, waarin ook Feyenoord zich meldde als eventuele nieuwe werkgever.
Volgens 1908 heeft de achttienjarige Babadi samen met zijn entourage twee weken terug een gesprek gevoerd met Feyenoord. Desondanks viel zijn keuze uiteindelijk op een langer verblijf bij PSV, dat de contractverlenging nog wereldkundig moet maken.
Babadi raakte tijdens het gesprek met Feyenoord wel degelijk overtuigd van de plannen, en het financiële voorstel dat hem werd gedaan. Ook trainer Arne Slot was aanwezig bij het gesprek. Om de linkspoot over de streep te trekken, moest Feyenoord min of meer garantie kunnen geven dat Slot ook na dit seizoen nog aan het roer staat in De Kuip, iets wat het niet kon geven. 'Feyenoord heeft daarom alleen een plaatje geschetst, maar niets formeel onder de neus van de speler geschoven', zo is te lezen.
De keuze van Babadi viel uiteindelijk, 'onder druk van PSV-medewerkers, media en wat supporters' op een langer verblijf bij PSV. Zodra zijn moeder terugkeert uit Sierra Leona, zal hij zijn handtekening zetten onder een contract tot medio 2028, is de verwachting.