Het voelt in deze weken een beetje alsof we steeds beginnen met matchpoint tegen. Zeker als de concurrentie al heeft gespeeld en heeft gewonnen. Ik ben bang dat we van FC Groningen niets hoeven te verwachten dus het is vooral een zaak van mee blijven doen richting de klassieker.
Klaassen staat op scherp en is bij een gele kaart geschorst voor de wedstrijd in Heerenveen. Tadic en Alvarez staan daar één kaart vanaf en moeten dus niet in beide duels een gele kaart pakken. Maar boven alles moeten we natuurlijk winnen!

Welke variant gaan we zien? Alvarez en Bassey? Alvarez en Taylor? Of iets anders? En is de ban voor Bergwijn heel misschien gebroken na dat doelpunt tegen De Graafschap? Of wat is de invloed van zijn moeder in dat proces?