
Man, het lijkt een eeuwigheid geleden...
Moderator: mods
Precies. Dan is dit allemaal vergeten. Natuurlijk gaat een Ziggo het contract niet opzeggen. Die zijn niet gek.Yopii schreef: ↑ma feb 14, 2022 2:37 pmAch, de sponsors 'twijfelen' nu, dat is lekker pc. Bij Ziggo of ABN Amro is er natuurlijk nog nooit een manager geweest die kleverig deed tegen een ondergeschikte.![]()
Al die uitingen moet je met een korrel zout nemen. Over anderhalve week staat Ajax in de etalage van de CL. Wat een exposure.
Schei toch uit man ...Lionel schreef: ↑ma feb 14, 2022 2:37 pmNatuurlijk hebben ze het geld overgemaakt vanwege de sportieve successen maar ook vanwege de mensen die er werken. Dat weet jij net zo goed als ik.
Ajax verdient zijn knaken dankzij de supporters, die allerlei dure abonnementen afsluiten bij Ziggo. Dezelfde supporters die flink moeten neertellen voor een cola in de Arena.
Niet zo naïef doen dus.
Ja, dat gevoel heb ik ook. “Ajax staat in BRAND!” “CRISIS bij Ajax!!” en meer van dat soort teksten. Wat ongelofelijk heerlijk dat je dan Vitesse en Twente met 5-0 op de kloten geeft met goed voetbal. Een dikke fuck you naar de buitenwacht. Best trots op hoe we tot nu toe met deze situatie omgaan.Nihad schreef:Het is wel om te kotsen om te zien hoe alle aasgieren nu op Ajax afkomen. Die Olfers ook. Rancuneus mens. Zal nog steeds de pest hebben dat ze door Cruijff buitenspel is gezet. Kwam gister met van Gaal aan en dat hij toevallig wel wist dat hij mensen nodig had met kennis over het runnen van een bedrijf.
Al die aasgieren en kakkerlakken proberen gewoon onze club kapot te maken.
Je vergeet deze " het zwaard van Damocles hangt boven het hoofd van AJAX ... "Wie kent Cees de Wolf nog? schreef: ↑ma feb 14, 2022 2:40 pmJa, dat gevoel heb ik ook. “Ajax staat in BRAND!” “CRISIS bij Ajax!!” en meer van dat soort teksten. Wat ongelofelijk heerlijk dat je dan Vitesse en Twente met 5-0 op de kloten geeft met goed voetbal. Een dikke fuck you naar de buitenwacht. Best trots op hoe we tot nu toe met deze situatie omgaan.Nihad schreef:Het is wel om te kotsen om te zien hoe alle aasgieren nu op Ajax afkomen. Die Olfers ook. Rancuneus mens. Zal nog steeds de pest hebben dat ze door Cruijff buitenspel is gezet. Kwam gister met van Gaal aan en dat hij toevallig wel wist dat hij mensen nodig had met kennis over het runnen van een bedrijf.
Al die aasgieren en kakkerlakken proberen gewoon onze club kapot te maken.
Met een kiepwagen zout. Tenten als Ziggo en ABN dragen naar buiten toe uit dat ze zaken als inclusie, diversiteit e.d. heel belangrijk vinden. We geloven uiteraard collectief en meteen dat ze dat minstens zo belangrijk vinden als heel veel knaken verdienen!!!
Hier is de beursgenoteerde relevantie.Beleggers eisen meer uitleg van Ajax in zaak-Overmars
14 februari 2022 16:42
0 NUjij-reacties
Delen via Whatsapp Delen via Facebook Delen via Twitter Delen via Linkedin Delen via email
Beleggers eisen in een brief aan Ajax duidelijkheid over de feiten rond het vertrek van directielid Marc Overmars. Zondag werd bekend dat de beursgenoteerde voetbalclub al vóór Overmars' herbenoeming signalen had gekregen over het grensoverschrijdend gedrag van de directeur voetbalzaken. Dat is volgens European Investors-VEB, een belangenvereniging voor aandeelhouders, relevante informatie. De vereniging vindt dan ook dat Ajax hier duidelijker over had moeten zijn.
De directie en raad van commissarissen van de voetbalclub kregen eind vorige maand, vlak voor de herbenoeming van Overmars, al signalen over grensoverschrijdend gedrag. Dat vertelde algemeen directeur Edwin van der Sar zondag aan een groepje journalisten.
Overmars werd op 28 januari tijdens een bijzondere algemene vergadering van aandeelhouders herbenoemd tot medio 2026 en daarbij ontving hij een tekenvergoeding van 1,25 miljoen euro.
De VEB wil onder meer van Ajax weten of dat geld wordt teruggevorderd en of de arbeidsovereenkomst met Overmars überhaupt is beëindigd. Ook vraagt de club zich af of binnen Ajax onderzoeken lopen naar grensoverschrijdend gedrag van andere personen.
De vereniging vindt dat Ajax tot nu toe "onvoldoende duidelijkheid heeft geboden over feiten, omstandigheden en organisatorische en personele consequenties" over de gebeurtenissen die hebben geleid tot het vertrek van Overmars. "We begrijpen dat er heftige (mede persoonlijke) gevoelens spelen binnen de organisatie. Maar het is belangrijk passende regie te nemen", aldus de VEB. De beleggers willen nog deze maand in vergadering met Ajax.
Ook vraagt de club zich af of binnen Ajax onderzoeken lopen naar grensoverschrijdend gedrag van andere personen.
Bizar.
Want?