Eikel!





Moderator: mods
Eikel!
Haha, dat was inderdaad
Zag hem echt een paar keer een duel winnen op basis van inzicht. Leek een redelijke pass te hebben. Was dronken ofzo.
Droomachterhoede. Hoedt-Magallanwimpey schreef:Op huurbasis naar het grote Anderlecht.
Anderlecht heeft straks niet eens geld om die optie te lichten, die komt weer terug.
Bij Anderlecht zijn de gekste dingen mogelijk. Ondanks de slechte financiën haalde ze deze transfermarkt ook gewoon een spits van drie miljoen en blijven ze dure contracten uitgeven en ook aan jeugdspelers.Andriy Demchenko schreef: ↑zo aug 29, 2021 2:44 pmAnderlecht heeft straks niet eens geld om die optie te lichten, die komt weer terug.
Serieus? Zat vandaag nog op de bank in de JCA.wimpey schreef:Op huurbasis naar het grote Anderlecht.
Symptoombestrijding. Haal het probleem niet in huis, dan hoef je er ook geen oplossing voor te vinden.
Die laatste zin schoot me ook te binnen, wilde het tikken en dan las ik het nog. Anderzijds als Derrick Luckassen in anderhalf seizoen aan dertig wedstrijden kan komen bij Anderlecht moet Magy dat ook kunnen.
Die ondertussen wel al een hele tijd in de basis staat daar.Andriy Demchenko schreef: ↑ma dec 06, 2021 3:04 pmhttps://www.ajaxshowtime.com/bijzaken-e ... -schlemiel
Nieuwsblad: 'niet voor het eerst de schlemiel' Ja, hij is nog zijn oude zelf daar in Brussel.
Heb altijd al gezegd dat hij een topper isNicolai schreef: ↑ma jan 24, 2022 5:37 pmDie ondertussen wel al een hele tijd in de basis staat daar.Andriy Demchenko schreef: ↑ma dec 06, 2021 3:04 pmhttps://www.ajaxshowtime.com/bijzaken-e ... -schlemiel
Nieuwsblad: 'niet voor het eerst de schlemiel' Ja, hij is nog zijn oude zelf daar in Brussel.