Zoals gezegd mocht hij dit jaar 63 minuten opdraven in de PL verdeeld over 3 potjes. Saillant detail is dat hij 45 minuten mee mocht doen tegen The Saints toen het bij rust al 4-0 voor stond.

Moderator: mods
De compensatie: miljoenen op de bank.Peter schreef: ↑do mar 25, 2021 12:13 pmDie jongen moest ook koste wat het kost weg bij Ajax he. Voor mijn gevoel niet eens gekeken naar de opties die op tafel lagen, maar toen Real niet meer terugkwam en United zich meldde was het zo rond. Nu bijna een jaar later heeft hij geen basisplek meer in Oranje en staat hij nooit op het veld bij United.
Zoals gezegd mocht hij dit jaar 63 minuten opdraven in de PL verdeeld over 3 potjes. Saillant detail is dat hij 45 minuten mee mocht doen tegen The Saints toen het bij rust al 4-0 voor stond.![]()
Beide.Wie kent Cees de Wolf nog? schreef: ↑do mar 25, 2021 12:33 pmBedoel je dat cynisch, of serieus Zeux?
Waarbij 'gespeeld' dus - to nu toe - relatief is bij Man United.Wie kent Cees de Wolf nog? schreef: ↑do mar 25, 2021 1:00 pmDe romantiek is allang verdwenen. Eerlijk gezegd begrijp het idee van een klap binnen zijn wel; waarom zou je enkel en alleen om romantische motieven financiële onafhankelijkheid laten lopen? Maar in het geval van Donny heb je het ook nog eens over een van de grootste clubs ter wereld, geen Leipzig of zo. Als je kan zeggen dat je bij Ajax en Man U hebt gespeeld, klinkt dat aan het eind van je carrière best ok.
True.Wie kent Cees de Wolf nog? schreef: ↑do mar 25, 2021 1:05 pmMaar dat kon hij niet weten toen hij daar zijn contract tekende.
Nee, maar dan nog kan het opportunistisch zijn geweest om te denken dat hij zich wel 'even' in het basiselftal van Man U zou spelen.Wie kent Cees de Wolf nog? schreef: ↑do mar 25, 2021 1:44 pmDonny stapte op zijn 23e over na 118 wedstrijden in Ajax 1. Toch ook weer niet te vergelijken met een Bouy; Kluivert en Brobbey.
Exact. Dit wordt niks. Donny eindigt over 2 jaar bij Feyenoord als vervanger van Til.Scherrer schreef: ↑wo jan 26, 2022 10:54 pmWat een treurnis, Crystal Palace...![]()
En de kans dat hij daar succesvol gaat zijn is ook erg klein. Alsof een onderkant-middenmoot ploeg in de PL zit te wachten op een niet-creatieve middenvelder die zó diep staat dat hij de halve wedstrijd naast de spits loopt.
Donny past eigenlijk alleen bij teams die aanvallend voetbal spelen met goed combinatie-spel. Dan kan hij zijn slimme loopacties in de zestien maken en is hij op z'n gevaarlijkst.
Ja, de technisch net iets meer verfijnde versie van Davy Klaassen. Crystal Palace, Newcastle en Valencia toonden interesse, schijnbaar. Zou ie na 1,5 jaar geld tellen op de bank in Wankchester z'n ouwe cluppie een beetje missen?
Ik hoef Donny niet terug hoor.Giacomo Puccini schreef: ↑do jan 27, 2022 9:58 amDat hij z'n ouwe cluppie mist, dat lijkt me wel. Lekker iedere week ballen, familie en bekenden om je heen. Terugkeren bij Ajax zou het beste zijn voor alle partijen, maar er moet eerst een plekje vrijkomen. Ajax heeft hem verkocht voor een slordige 40 miljoen, als je hem voor de helft terug haalt doe je uitstekende zaken.