
Olympique Lyon - Ajax 11-05-2017
Moderator: mods
-
- Site Admin & Toto winner WC 2010
- Berichten: 13820
- Lid geworden op: zo sep 28, 2003 6:24 pm
- Locatie: Amsterdam
Re: Olympique Lyon - Ajax 11-05-2017
Haha, nou hier ook. Verdomme heenticket al geboekt, wil ik de terugtocht boeken (toch ingenieus plan: trein naar Kopenhagen Airport en dan vlucht naar Amsterdam), heeft die treinsite ineens bij het afrekenen hun prijs verhoogd met 200 dollar.Wie kent Cees de Wolf nog? schreef:Ik vind het zó vervelend dat die spanning kennelijk met de jaren niet afneemt. Ik bedenk steeds hoeveel uur het is tot donderdagavond 23.30 uur, rond die tijd weten we hoe het zit. Elk moment in de auto bel ik met mijn gappies en zitten we elkaar op te naaien of gerust te stellen, dat het eigenlijk niet fout kan.
"Toch? Niet toch? Of? Neeeeee. Of wel? Als Excelsior met 3-0 van de kakkies kan winnen, dan kan Lyon dat toch ook tegen Ajax? Jaaaaa, maar ze hebben geleerd tegen Schalke! Oooooooh ja? En Barca - PSG dan? Wacht even, krijg zakelijk lijntje! (....) Daar ben ik weer. Uuuuuuuh, kwam door de scheids, dat is duidelijk! Bovendien gaan we scoren in Lyon, we gaan zéker ruimte krijgen! Jaaaaaa, maar we scoren zo moeilijk! Denk aan de klassieker, aan Ajax-Schalke, aan Ajax-Lyon! Een shitload aan kansen gemist! Godver, weer een ander lijntje, ik bel je zo terug! (...) Heee. Ja natuurlijk moet Tete spelen, die vult Traore beter aan. Nee, ik weet niet of hij ineens Neres erin zet, maar ik denk Traore, want die zit vuistdiep in Bosz en werd gespaard tegen die lamme adelaartjes. Maar wat doen we boys? Gaan we alvast vliegtickets boeken en tegen Ajax wedden bij Unibet als verzekering? Jaaaaaa, doen we! Wie regelt het? Ik!" (....) "Oke, ik ben eruit we vliegen via Helsinki, want op donderdag terug is niet te doen en dit is redelijk betaalbaar. Vliegen we donderdag eind van de middag naar Helsinki komen we daar om 20 uur aan! Shit man, is Stockholm - Helsinki 2 uur vliegen?! Nee ouwe, tijdsverschil! Ahaaaaa! He gaan we daar een nachtje los, pakken we vrijdag om 8 uur ''s morgens de vlucht naar Amsterdam! Ja ha-llo, dan ga ik helemaal naar de klote en missen we huldiging! Nou en gab, je gaat toch wel naar de klote en de huldiging heb je dan al in Solna gezien! Goed denkwerk klopt! Maar verdomme, we zitten nog niet eens in de finale! Ah kut, dat is ook zo! He maat ander lijntje ik spreek je!"
Nu zitten we dus met een enkeltje Amsterdam - Stockholm, en twee overnachtingen van ma-di. Kosten 170 EUR voor vlucht+overnachting.
Overnachting van woensdag op donderdag is al niet meer te betalen. Dat wordt afzien of improviseren.
Nu nog terug. Dat wordt gewoon echt KUT, of flink betalen. Eigenlijk dus beide. Ik wil donderdagavond terug zijn, voor het geval het kampioensfeest die avond is. Huldiging heb ik al uit m'n hoofd gezet, 18u is onmogelijk.
Opties zijn: Via Oekraïne terug (04.50u gaan, 11.55u terug), dat kan...maar beetje vaag? 255 EUR
Toch met die oplichters van die fucktrein en via Kopenhagen: 270 EUR
Trein naar Oslo, daar vlucht: 200 EUR en laat in Amsterdam
Vlucht naar Berlijn, daar trein, 270 EUR, 19u in Amsterdam
Ryanair-vlucht vanaf Skavsta naar Weeze, 220 EUR, om 16.35u in Weeze. Dan nog als een jekko naar Amsterdam.
Het erge is dat de kans gewoon heel groot is dat je dit best wel voor jan lul aan het uitzoeken bent allemaal, want hoe groot is nou de kans dat we 'm ook daadwerkelijk winnen. Even los van het feit dat we donderdag nog moeten zien te overleven. En dat gaat ook weer geld kosten godverrrrrrrrr
Don't worry 'bout a thing...cause every little thing gonna be alright!
-
- AT Toto winner 15/16
- Berichten: 23726
- Lid geworden op: ma apr 26, 2004 10:51 pm
Re: Olympique Lyon - Ajax 11-05-2017
Wel weer jammer dat we zo'n Poolse kaartentrekker als scheids hebben. De Ligt en Traore staan op scherp toch?
Re: Olympique Lyon - Ajax 11-05-2017
Klopt, die twee mogen geen gele kaart pakken. Traore zou normaal gesproken niet zo'n probleem mogen zijn maar voor een verdediger is het toch wel vervelend. En als het wel gebeurd, laat het dan in ieder geval geen domme kaart zijn.
Nil volentibus arduum
-
- AT Toto winner 15/16
- Berichten: 23726
- Lid geworden op: ma apr 26, 2004 10:51 pm
Re: Olympique Lyon - Ajax 11-05-2017
Ik las op AN dat die Pool in zijn laatste elf wedstrijden 9 keer rood en 67 keer geel heeft getrokken.
Re: Olympique Lyon - Ajax 11-05-2017
Dan zal zn voorraad kaarten toch wel een keertje op zijn? 

"Hate it or love it, the underdog's on top".
Re: Olympique Lyon - Ajax 11-05-2017
Sodeju....dat gaat nog wat worden dan. Het verschil in arbitrage is regelmatig toch wel erg groot. De ene keer mag alles, de volgende keer mag niets. Als speler weet je niet meer waar je aan toe bent. Tegen Kopenhagen hadden we ook zo'n vent die maar met kaarten bleef zwaaien. De scheidsrechter van de eerste wedstrijd tegen Lyon liet dan weer veel meer toe.brigade zuid schreef:Ik las op AN dat die Pool in zijn laatste elf wedstrijden 9 keer rood en 67 keer geel heeft getrokken.
Nil volentibus arduum
-
- Berichten: 3503
- Lid geworden op: di mar 15, 2016 11:03 pm
Re: Olympique Lyon - Ajax 11-05-2017
Je bent als scheids formeel geen kaarten nodig om een officiële waarschuwing te geven of iemand van 't veld te sturen. Maar ik hoop niet op een kaartenfestijn...Sandro_Calaaabro schreef:Dan zal zn voorraad kaarten toch wel een keertje op zijn?
-
- Site Admin & Toto winner WC 2010
- Berichten: 13820
- Lid geworden op: zo sep 28, 2003 6:24 pm
- Locatie: Amsterdam
Re: Olympique Lyon - Ajax 11-05-2017
Ik heb tóch een ingenieus plan gevonden! Stockholm - Belgrado om 9u, met wizzair voor 92 euro. Dan om 15u met Transavia naar Amsterdam voor 64. Aankomst 17.40, minstens 130 euro goedkoper dan alle andere opties én we zijn voor de donderdagavond terug.elliquido schreef:Dan vrijdag terug?
Perfect. Zet nog een safetybet in bij Unibet en deze jongen kan niks gebeuren. Op naar Lyon!
Don't worry 'bout a thing...cause every little thing gonna be alright!
-
- AT Toto winner 15/16
- Berichten: 23726
- Lid geworden op: ma apr 26, 2004 10:51 pm
Re: Olympique Lyon - Ajax 11-05-2017
De toeristische route.. ga je nog een biertje doen in Belgrado? 

Re: Olympique Lyon - Ajax 11-05-2017
Perfect plan! Behalve dat je zo te lezen ongeveer twee en een half uur voor aanvang van de wedstrijd al weer op Schiphol land.Thijs schreef:Ik heb tóch een ingenieus plan gevonden! Stockholm - Belgrado om 9u, met wizzair voor 92 euro. Dan om 15u met Transavia naar Amsterdam voor 64. Aankomst 17.40, minstens 130 euro goedkoper dan alle andere opties én we zijn voor de donderdagavond terug.elliquido schreef:Dan vrijdag terug?
Perfect. Zet nog een safetybet in bij Unibet en deze jongen kan niks gebeuren. Op naar Lyon!

Re: Olympique Lyon - Ajax 11-05-2017
Mooie route! 
Nee Dubbel
de finale is niet op een donderdag maar op woensdag 24 mei.

Nee Dubbel

- InnerHarbour
- Berichten: 20534
- Lid geworden op: vr sep 19, 2003 1:09 am
Re: Olympique Lyon - Ajax 11-05-2017
Jullie zijn vandaag een stuk rustiger of moet het nog komen? 

YNWA
Re: Olympique Lyon - Ajax 11-05-2017
Volgens mij zijn we door de clichés heen. Kan die wedstrijd niet een keer beginnen?!
"Hate it or love it, the underdog's on top".
-
- Site Admin & Toto winner WC 2010
- Berichten: 13820
- Lid geworden op: zo sep 28, 2003 6:24 pm
- Locatie: Amsterdam
Re: Olympique Lyon - Ajax 11-05-2017
Als we 'm hebben gewonnen sowieso, dan nemen we snel een taxi...al is het maar voor het verhaal!brigade zuid schreef:De toeristische route.. ga je nog een biertje doen in Belgrado?
Maargoed, ik word steeds onrustiger. En m'n vrienden ook.
Donderdag na de wedstrijd in het Grolsch-café kwam m'n maatje nog uitzinnig op me afstormen en riep 'THIJS!! LATEN WE...AL HET GELD WAT WE HEBBEN...OPMAKEN IN STOCKHOLM!!!'
En nu zit hij (en ik ook) te schijten dat het toch nog mis gaat. Het geniet zo irritant.
Don't worry 'bout a thing...cause every little thing gonna be alright!
-
- Berichten: 7389
- Lid geworden op: zo dec 02, 2007 8:17 pm
Re: Olympique Lyon - Ajax 11-05-2017
In de topic gaat het vooral over (de reis naar) Stockholm, maar als ik het goed heb begrepen moet de wedstrijd tegen Lyon nog worden gespeeld of heb ik gisterenavond iets gemist (Ik heb geen tv gekeken), zit Ajax al in de finale? 

Nancy Isenberg in "White Trash": "Historical mythmaking is made possible only by forgetting".
Re: Olympique Lyon - Ajax 11-05-2017
Als Ajax morgen doorgaat en je dan pas over de reis naar Stockholm gaat nadenken, ben je te laat.Demosthenes schreef:In de topic gaat het vooral over (de reis naar) Stockholm, maar als ik het goed heb begrepen moet de wedstrijd tegen Lyon nog worden gespeeld of heb ik gisterenavond iets gemist (Ik heb geen tv gekeken), zit Ajax al in de finale?
"Hate it or love it, the underdog's on top".
Re: Olympique Lyon - Ajax 11-05-2017
Lyon is compleet:

Wij missen volgens mij alleen Sinkgraven. Dus beide teams mogen op volle sterkte gaan uitmaken wie er richting de finale gaat.Selectie Lyon compleet voor duel tegen Ajax
10 mei 2017 - L'Equipe
Olympique Lyon is naar verwachting op volle oorlogssterkte voor het duel tegen Ajax van donderdagavond. Na het kwartier tegen Ajax en een uur afgelopen weekend tegen Nantes kan spits Lacazette naar verwachting weer een volledig duel meespelen donderdag. Achter hem zal ook Tolisso kunnen starten. De spelverdeler werd afgelopen weekend nog gespaard.
Vermoedelijke opstelling volgens L'Equipe: Lopes,Rafael, Nkoulou, Diakhaby of Mammana, Morel; Gonalons, Tousart, Cornet, Tolisso, Valbuena, Lacazette
Bron: AN

Nil volentibus arduum
-
- Berichten: 9932
- Lid geworden op: do aug 28, 2014 11:39 am
Re: Olympique Lyon - Ajax 11-05-2017
Ik hoop dat je morgenavond deze zin afmaakt met: "van de mat gespeeld"!Marillion schreef:Lyon is compleet:
Re: Olympique Lyon - Ajax 11-05-2017
Wat duurt deze week overigens ontzettend lang he? Kan het nu eindelijk eens een keer donderdagavond zijn? En dan begint de wedstrijd ook nog eens pas om 21:05 i.p.v. 18:45 zoals bij de eerste wedstrijd. Ik zou zo graag doorspoelen naar het moment van de aftrap, misschien zelfs wel naar het moment van het laatste fluitsignaal.
Zien we dan overal juichende Ajacieden of druipen we gedesillusioneerd af? Dronken van vreugde of dronken van verdriet? Spannend!

Zien we dan overal juichende Ajacieden of druipen we gedesillusioneerd af? Dronken van vreugde of dronken van verdriet? Spannend!

We zijn weer vertrokken!InnerHarbour schreef:Jullie zijn vandaag een stuk rustiger of moet het nog komen?

Nil volentibus arduum
-
- Site Admin & Toto winner WC 2010
- Berichten: 13820
- Lid geworden op: zo sep 28, 2003 6:24 pm
- Locatie: Amsterdam
Re: Olympique Lyon - Ajax 11-05-2017
Ja het is niet normaal. Vier uur geleden was het 11.16 uur en nu is het pas 11.28 uur, hoe kan dit?
Don't worry 'bout a thing...cause every little thing gonna be alright!
Re: Olympique Lyon - Ajax 11-05-2017
Precies, iets of iemand loopt ons te fucken. 

Nil volentibus arduum
-
- Berichten: 2824
- Lid geworden op: ma apr 11, 2016 3:12 pm
Re: Olympique Lyon - Ajax 11-05-2017
Vooral de Ligt zal moeten oppassen , verwacht dat hij regelmatig in duel zal komen met Lacazette.brigade zuid schreef:Wel weer jammer dat we zo'n Poolse kaartentrekker als scheids hebben. De Ligt en Traore staan op scherp toch?
Overigens kunnen de andere 8 veldspelers een gele kaart pakken zonder gevolgen, bij een dreigende aanval kun je de angel er uit halen door iemand even vast te pakken. Iets wat Ziyech naliet in de uitwedstrijd tegen Schalke vlak voor die 1-0 viel (was nog op helft van Schalke).
Ik heb er zin in, ben er wel van overtuigd dat Ajax minimaal 1 x zal moeten scoren om de finale te halen, maar dat moet zeker lukken!