Sleutelwoord zou 'bankgarantie' zijn.

Moderator: mods
Leuk zo'n roze bril-analyse. Overigens speelde Serero tegen Groningen inderdaad vrij redelijk (in een wedstrijd die nergens om ging en een tegenstander die al verslagen was). Desalniettemin zijn de gebreken van Serero moeilijk om te camoufleren. Hij heeft weinig tot geen duelkracht, aan positioneel verdedigen doet hij niet en er zit totaal geen versnelling in zijn spel. Het wordt hoog tijd dat Serero zich op die vlakken gaat verbeteren. Die jongen is al 23.rocky schreef:http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Vx1sYulR5Q
Prachtige analyse. Zie groot verschil tussen Serero en Eriksen. In de opbouw is Serero veel waardevoller. Serero in de basis lijkt mij.
De Boer: 'Bij Serero moet het kwartje nog vallen'
NIEUWS07 JULI 2013 OM 17:33
Serero is niet de gedoodverfde opvolger van Eriksen, zo lijkt het. © ProShots
Het uitvoeren van het Ajaxspelletje is bij de basisspelers een kwestie van 'opfrissen', maar als de sterkhouders vertrekken, moeten anderen hun rol overnemen. Een van de gegadigden is Thulani Serero. Er is nog flink wat werk aan de winkel.
Siem de Jong en Christian Eriksen vormen een tandem die het doorhebben. Ze weten precies hoe Ajax druk moet zetten op een tegenstander, hoe de andere partij kan worden stuk gespeeld en ga zo maar door. Alleen is het verre van zeker dat ze dit seizoen het Ajaxshirt dragen.
Als ze wel blijven, gaat bij Ajax de lat omhoog. Als ze niet blijven, komt er meer terecht op de schouders van anderen. De Boer heeft genoeg opties, vertelt hij tijdens een uitgebreid persmoment in Oostenrijk. De namen van Serero, Davy Klaassen en Lasse Schøne. Zelfs Riechedly Bazoer – bij PSV in de jeugd nog centrale verdediger – wordt genoemd als mogelijke nummer tien, hoort Ajax Life.
Een van de kandidaten heeft nog flink wat huiswerk te doen voordat hij Ajax kan dragen. Als een positiespel wordt stilgelegd, is de kans groot dat De Boer iets heeft aan te merken op het spel en de keuzes van de 23-jarige Serero. Lees de blog van eerder deze week bijvoorbeeld maar. De club verlengde het aflopende contract van de Zuid-Afrikaan recent trouwens wel met twee seizoenen.
“Lerin Duarte is nog een optie van buitenaf om Eriksen op te volgen, Serero hebben we al in huis. Bij Serero moet het kwartje nog vallen. Bij hem is het geen kwestie van opfrissen, nee,” erkent De Boer de gemaakte inschattingen. Hij vervolgt in algemene zin. “Het zijn talenten, maar kunnen ze het team week in, week uit dragen? Dat had bij Eriksen en De Jong ook tijd nodig.”
Serero weggestuurd om disciplinaire redenen
In de cruciale WK-kwalificatiewedstrijd tegen Botswana op zaterdagmiddag, zal Serero afwezig zijn. Dit meldt het Zuid-Afrikaanse sportlive.co.za. Om disciplinaire redenen is hij van het 'kamp' weggestuurd.
Bondscoach Gordon Igesund wil pas reageren als de wedstrijd tegen Botswana achter de rug is.
Van dat dik zijn heb je daar ook een bron van ? ...Ajaciedjuh schreef:Oeps, kwartje toch nog niet helemaal gevallen!?
Hij was schijnbaar ook al te dik de voorgaande seizoenen.![]()
Bron:AS
Serero weggestuurd om disciplinaire redenen
In de cruciale WK-kwalificatiewedstrijd tegen Botswana op zaterdagmiddag, zal Serero afwezig zijn. Dit meldt het Zuid-Afrikaanse sportlive.co.za. Om disciplinaire redenen is hij van het 'kamp' weggestuurd.
Bondscoach Gordon Igesund wil pas reageren als de wedstrijd tegen Botswana achter de rug is.
[Update II] Serero: 'Ik weigerde te spelen'
Door DvandenBos1990, 7 september 2013 16:05, 5104 views, Bron: Supersport / AjaxLife / SEG
DISCIPLINAIR - In de cruciale WK-kwalificatiewedstrijd zaterdagmiddag tegen Botswana, zal Thulani Serero afwezig zijn. Dit meldt het Zuid-Afrikaanse Supersport. Om disciplinaire redenen is hij van het Zuid-Afrikaanse 'kamp' weggestuurd.
Bondscoach Gordon Igesund wil pas reageren als de wedstrijd tegen Botswana achter de rug is. Dit duel begint zaterdagmiddag om half vier.
Update 15:00 uur
AjaxLife meldt via haar Twitteraccount dat Serero 'uit voorzorg' niet wilde spelen.
Update 16:00 uur
Serero geeft aan op de website SEG dat hij niet speelde wanwege liesklachten. 'Ik weigerde alleen te spelen, want ik ben geblesseerd. Ik kan niet spelen, al zou ik dat graag willen. Ik ben benieuwd wat de coach gaat zeggen na de wedstrijd.'
De Ajacied vreesde voor een terugkeer van zijn liesblessure die hem vorig seizoen lang aan de kant hield. 'Ik trainde deze week gewoon mee, maar donderdag begon ik weer pijn te voelen aan mijn lies. De medische staf heeft me onderzocht, maar kon niets vinden. Maar ik ken mijn eigen lichaam.'
Trainer Gordon Igesund dwong Serero niet om toch het veld op te stappen. 'Zo ging het niet. Ik zei dat ik niet kon spelen en daarna kon ik gaan. Natuurlijk wil ik nog steeds graag spelen voor Zuid-Afrika, maar niet als ik geblesseerd ben.'
Zeg jij het maar !!?? ....Yopi schreef:Zuid-Afrika niet naar het WK. Ingesund kan wel een pispaal gebruiken.![]()
Serrero vertrouwt de medische staf daar niet. Achterdochtig? Onprofessioneel? Of juist uiterst professioneel? Zeg het maar.
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=179207Serero ondanks blessure naar Afrika Cup: 'Een droomselectie'
Zondag, 30 december 2012 om 15:20
Ajax is Thulani Serero in het meest ongunstige geval tot 11 februari 2013 kwijt. De middenvelder, nog nauwelijks hersteld van een liesblessure, is door bondscoach Gordon Igesund namelijk opgenomen in de selectie van Zuid-Afrika voor de Afrika Cup, die volgende maand van start gaat in eigen land.
Igesund nodigde de 22-jarige speler uit voor een trainingskamp, waar hij ondanks zijn lichte blessure zoveel indruk maakte, dat de bondscoach besloot hem toch op te nemen in de definitieve groep voor het continentale eindtoernooi. “Dit is een droomselectie die ons waardig kan vertegenwoordigen op de Afrika Cup”, verklaarde hij bij de bekendmaking van het nieuws.
Recentelijk liet Serero nog weten dat hij twijfelde over deelname aan het toernooi. “Ik heb inmiddels enkele wedstrijden met het tweede elftal van Ajax gespeeld, maar dat is wat anders dan de Afrika Cup. Ik heb de afgelopen vier maanden geen wedstrijd op niveau gespeeld, dus dat wordt lastig”, zei hij. Zuid-Afrika stuit tussen 19 en 27 januari op Kaapverdië, Angola en Marokko. Bij goede resultaten in de groepsfase wacht mogelijk nog een vervolg.
Rishi schreef: Een zegen dat Sig uit het elftal is.. Met hem hadden we gisteren verloren.
Tja, die komma.......dus 86% oneens?Mr. Ajax schreef:Rishi schreef: Een zegen dat Sig uit het elftal is.. Met hem hadden we gisteren verloren.
14,000% mee eens!
Ik heb die persco effe beluisterd: De Boer geeft o.a. aan dat Serero voorheen pas in actie kwam wanneer de bal bij hem in de buurt was.Ajaciedjuh schreef:Over Serero: 'Hij wacht op zijn kans en het besef wat profvoetbal inhoudt. Dat had hij nog niet door en nu wel.' #adoaja #persco
Tja, ineens hoor je niemand meer over Toby, Eriksen, het uitblijven van aankopen en het ontbreken van ervaring. Blijkbaar heeft het TH het (weer) goed ingeschat.Duke schreef:Zoals elk jaar lijken de puzzelstukjes weer in elkaar te vallen, en zo vroeg in het seizoen al!