Jabu schreef:Zullen die andere spelers nou onder de douche over die ooievaar van hem pissen?

Als ie slaapt, moeten ze die ooievaar van een lendedoek met een baby in Ajax-shirt voorzien. Dit alles in indische inkt natuurlijk!
Moderator: mods
Jabu schreef:Zullen die andere spelers nou onder de douche over die ooievaar van hem pissen?
www.nusport.nlImmers: 'Ik juich niet bij goal tegen ADO'
BREDA - Scoort Lex Immers zondag in de thuiswedstrijd tegen zijn vorige werkgever ADO Den Haag, dan zal hij niet juichen. "Absoluut niet", zegt de Feyenoord-middenvelder tegen NUsport.
© ProShots
Door Sander van Hal
"Van binnen zal ik heel blij zijn als ik scoor, het liefst maak ik twee of meer goals. Maar uit respect voor de tegenstander zal ik ze ingetogen vieren, want ADO is en blijft mijn club."
Dat wordt dus een bijzondere wedstrijd voor jou, zondag.
"Ik kijk nog méér uit naar het uitduel in het Kyocera Stadion later in het seizoen, maar ook de wedstrijd in De Kuip tegen ADO wordt inderdaad een speciale, leuke en rare pot. Speel ik tegen mijn oude trainers en tegen de kameraadjes met wie ik heb samengespeeld en nog steeds omga..."
"Maar niemand hoeft bang te zijn dat ik ze zal sparen, hoor. Ik speel nu voor Feyenoord en wil daarmee het hoogste bereiken, dus zal ik mijn best doen voor deze club. Simpel. Ik hoop dat ADO alle wedstrijden van het seizoen wint, behalve die twee tegen Feyenoord."
Is Feyenoord inmiddels ook al een beetje jouw club geworden?
"Ik vind het een heel mooie club om voor te spelen en ik heb het er steeds meer naar mijn zin. Maar nee, het is niet mogelijk dat het mijn club wordt. Daarvoor heb ik te veel een ADO-hart."
Na zestien wedstrijden voor Feyenoord sta je op negen competitietreffers. Daarmee heb je je persoonlijk seizoenrecord al vóór de winterstop verbroken.
"Het gaat lekker, ja. Zeker sinds Graziano Pellè erbij is gekomen, gaat scoren me steeds makkelijker af. Die jongen houdt veel ballen vast, waardoor ik kan bijsluiten. En hij legt ze neer waar ik wil. Mede daardoor pik ik steeds vaker mijn goaltje mee."
"Maar ik ben nog niet klaar, hoor. Hopelijk maak ik er de komende twee weken nog één of twee, dan sta ik bij het ingaan van de winterstop op tien of elf, dat vind ik een mooi aantal. Als ik er vervolgens in de tweede seizoenshelft nog vijf of zes maak, denk ik dat ik tevreden mag zijn."
Jullie kunnen de eerste seizoenshelft nog altijd in de top drie eindigen.
"Door de komende twee thuiswedstrijden tegen ADO en FC Groningen te winnen, kunnen we inderdaad goede zaken doen. Maar ik denk dat we na de winterstop nog de grootste slag kunnen slaan. Dan gaan we uit naar Ajax en krijgen we FC Twente, PSV en Vitesse thuis."
"Als we het in die wedstrijden goed doen en bijna alle duels met de kleintjes winnen, kunnen we in de buurt komen van de tweede plaats van vorig seizoen. Maar voorlopig richten we ons nog gewoon op een plaats bij de eerste vijf."
Van der Vaart debuteerde volgens mij onder Westerhof, Den Bosch uit en had er al genoeg wedstrijden opzitten toen Koeman kwam, pronken met andermans veren.Hij noemt ook de naam van Jean-Paul Boëtius, die in oktober spectaculair debuteerde in de Klassieker tegen Ajax. Naar nu blijkt liet Koeman het talent een dag voor die kraker een lijstje zien met namen. “Van Rafael van der Vaart, Wesley Sneijder, Maarten Stekelenburg, Martha van Valencia en nog een heel stel. Ik zei, bij dat lijstje kom jij ook te staan. Hij begreep het niet. Totdat ik zei dat die allemaal hadden gedebuteerd onder mij.
Had er ook gewoon met 2x geel af gemoeten.Alexander schreef:Die Pelle wordt echt een hele vervelende gozer. Continue schwalbes van die gozer, bah!
Nah, elleboog... Die grens moet Bossen inlichten, staat er bovenop. Had rood moeten zijn.Alexander schreef:Pelle geeft een volle elleboog nu, wedstrijd loopt helemaal uit de hand.
Dat was een bodycheck, geen elleboog. Wel oerdom natuurlijk, dat had de 3e rode kaart in 3 minuten tijd moeten zijn.Alexander schreef:Wat denk je van deze elleboog van Pelle dan? Is precies hetzelfde als net bij rood van ADO.
Dat is de Eredivisie. Als je jezelf wilt pijnigen moet je een abbo op EL nemen en alle wedstrijden gaan kijken.wimpey schreef:Wat een niveau heeft deze pot...
Oh, maar deze pot is leuk om naar te kijken. Vilhena is echt een groot talent. En Toornstra moet gewoon hogerop.Laudrup schreef:Dat is de Eredivisie. Als je jezelf wilt pijnigen moet je een abbo op EL nemen en alle wedstrijden gaan kijken.wimpey schreef:Wat een niveau heeft deze pot...