
Mooi stuk proza, Wouter...
Sterkte straks!
Moderator: mods
Rutten werd tijdens de wedstrijd meerdere malen gestoken door een bij. "Bij ons in de dugout zat een bijennest en meerdere mensen werden gestoken. Het deed wel zeer, maar ik kon gelukkig wel blijven coachen."
Toen was je zeker ramptoerist na een onverdiende nederlaag van EnieSee!Wouter schreef:Ik weet niet, maar die ene keer dat ik op dat forum keek hadden ze het nog meer over Vitesse dan over hun eigen club.
Poeder schreef:Wat is de URL van het grote vrienden forum, er nog nooit gekeken,....
Misschien komen ze wel helemaal niet.Chaos bij Vitesse-opponent Plovdiv na vertrek eigenaar
23/07/2012 18:49
Vitesse zal tijdens de returnwedstrijd tegen Lokomotiv Plovdiv, aanstaande donderdag, in de tweede ronde van de Europa League een gehavende formatie tegenover zich krijgen. Drie spelers bij de Bulgaarse formatie zijn per direct vertrokken. Serginho, Jeremie Rodrigues en Bengelloun, drie duurbetaalde buitenlanders in de selectie, namen dit besluit nadat clubeigenaar Konstantin Dinev zich heeft teruggetrokken.
Die heeft de club nu stuurloos achtergelaten. Op de clubsite van Lokomotiv Plovdiv voert Dinev het gebrek aan financiële support aan als hoofdreden voor zijn plotselinge vertrek. Daarnaast was het hem een doorn in het oog dat hij bij herhaling werd beticht van dubieuze praktijken.
Naar verluidt heeft Atanas Uzunov, de man aan wie de club door Dinev is overgedragen, aangekondigd dat Lokomotiv Plovdiv voor het symbolische bedrag van één lev (omgerekend 50 eurocent) te koop is.
De toekomst van de club, vorig seizoen nog winnaar van de Bulgaarse beker, is prompt zeer onzeker aangezien Dinev voor het geld zorgde. Rodrigues, Bengelloun (beide waren basisspeler tijdens het heenduel met Vitesse) en Serginho zijn per direct overgestapt naar CSKA Sofia.
Vraag me af wie "slachtoffer" wordt op een middenveld waar Anita zich onmisbaar heeft gemaakt (Ook voor FdB?), waar je aanvoerder speelt en het grootste talent. Janssen speelt dit seizoen voor het laatst bij Ajax (Hij zal niet verlengen!), zal hij het slachtoffer worden en in de winterstop gratis naar Vitesse mogen? Ik hoop dat FdB een keuze durft te maken en zich niet gaat verschuilen achter rouleren, Janssen sparen enz.Ride schreef:Kunnen we Theo Janssen niet aan ze slijten
Eriksen of Janssen... want Siem speelt altijd.Demosthenes schreef:Vraag me af wie "slachtoffer" wordt op een middenveld waar Anita zich onmisbaar heeft gemaakt (Ook voor FdB?), waar je aanvoerder speelt en het grootste talent. Janssen speelt dit seizoen voor het laatst bij Ajax (Hij zal niet verlengen!), zal hij het slachtoffer worden en in de winterstop gratis naar Vitesse mogen? Ik hoop dat FdB een keuze durft te maken en zich niet gaat verschuilen achter rouleren, Janssen sparen enz.Ride schreef:Kunnen we Theo Janssen niet aan ze slijten
Is Ajax dan toch in de markt voor Buttner?Büttner spant arbitragezaak aan tegen Vitesse
ARNHEM - Alexander Büttner spant een arbitragezaak aan tegen zijn club Vitesse. Dat meldt Omroep Gelderland. De verdediger eist een plaats in de A-selectie van de Arnhemse club, of een meer realistische transfersom.
Sinds zijn transfer naar Southampton vorige week afketste, moet de 23-jarige Doetinchemmer meetrainen met het tweede elftal van de eredivisionist. Intussen hebben verschillende buitenlandse clubs, waaronder het Duitse Hannover 96, ook belangstelling getoond in de linksback.
© Gelderlander 2012
Guus Hiddink aangevallen door 'Vitesse-wesp'
woensdag 01 augustus 2012 | 22:04 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 01 augustus 2012 | 22:31
Guus Hiddink, trainer van Fc Anzji, wordt hier lastig gevallen door een 'Vitesse-wesp' in het Saturn-stadion.
foto Paul Meima/Vitesse
ARNHEM - Trainer Guus Hiddink van FC Anzji werd gisteravond in het Saturn-stadion bij Moskou aangevallen door een 'Vitessewesp'.
De Nederlandse coach van het Russische gezelschap was juist aan het vertellen dat zijn ploeg moest waken voor Vitesse. Fc Anzji speelt donderdagavond tegen Vitesse in de derde voorronde van de Europa League. "We moeten Vitesse serieus nemen", zei Hiddink, toen hij van achteren werd aangevallen door een wesp. "Kijk, dat bedoel ik nou. Daar heb je al zo'n geelzwart gevaar. Je moet er wel voor zorgen dat je niet wordt geprikt", zei de Achterhoeker adrem.
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.