FC Twente
Moderator: mods
Re: FC Twente 2012-2013
Ja. Er komen dagelijks mensen om.
Net zoals er dagelijks mensen geboren worden. Als Joop Munsterman de kans krijgt, speelt zijn club om daar bij stil te staan elke maand wel een keer met rouwbanden.
Net zoals er dagelijks mensen geboren worden. Als Joop Munsterman de kans krijgt, speelt zijn club om daar bij stil te staan elke maand wel een keer met rouwbanden.
Re: FC Twente 2012-2013
www.ad.nlCastaignos spreekt voorkeur uit voor FC Twente
Luc Castaignos is de belangrijkste kandidaat om bij FC Twente de naar Borussia Mönchengladbach vertrekkende Luuk de Jong op te volgen. De club uit Enschede hoopt de 20-jarige aanvaller nog deze week over te nemen van Internazionale. Dat meldt het AD vandaag.
In de strijd om de handtekening van Castaignos ondervindt Twente concurrentie van Sporting Lissabon, Everton, Newcastle United, West Ham United en Queens Park Rangers, maar de aanvaller zelf heeft zijn voorkeur inmiddels uitgesproken voor een overgang naar Enschede.
De van Feyenoord afkomstige Castaignos, die in zijn eerste seizoen bij Inter niet of nauwelijks aan de bak kwam, wil per se de eerste spits worden bij een club met Europese ambities.
Bij FC Twente krijgt hij min of meer die garantie, bij Sporting Portugal komt hij achter Ricky van Wolfswinkel te spelen. In de Premier League is, door de overvolle selecties, per definitie niets zeker. Castaignos hoopt, door een dienstverband bij de Tukkers, bovendien terug te keren in Jong Oranje, dat in de zomer van 2013 naar alle waarschijnlijkheid actief is op het EK in Israël.
Castaignos, die alle nationale jeugdselecties doorliep, maakte in 2009 zijn debuut in de hoofdmacht van Feyenoord en tekende in het seizoen 2010-11 ondanks de sportieve problemen bij de Kuipclub voor vijftien treffers. Inter zag toekomst in de spits en nam hem over voor een bedrag van circa drie miljoen euro. De verwachting is dat FC Twente het dubbele voor Castaignos zal moeten neertellen. Feyenoord toucheert een percentage van de afkoopsom.
De komst van Castaignos naar Enschede valt en staat met het welslagen van de transfer van Luuk de Jong naar Borussia Mönchengladbach. De kans is groot dat de kogel vandaag door de kerk gaat, nu de Duitsers de afkoopsom gisteren hebben opgeschroefd tot ongeveer zestien miljoen euro.
Gladbach, dat het bedrag in drie termijnen wenst te betalen, hoopt de laatste financiële plooien snel glad te strijken, opdat de spits vrijdag mee kan naar het trainingskamp in Rottach-Egern. 'We hebben goede hoop dat de deal rond komt', toonde technisch directeur Eberl gisteren zijn optimisme. Voor De Jong ligt in Mönchengladbach een vijfjarig contract klaar. Hij zou bij de Duitse subtopper meer dan een miljoen euro netto kunnen verdienen.
There is only one difference between a madman and me. I am not mad.
Salvador Dali
Salvador Dali
-
- Berichten: 33309
- Lid geworden op: do jul 22, 2004 9:15 pm
Re: FC Twente 2012-2013
Zestien miljoen euro? Pfff....dat doet Twente goed zeg. Zou liever zien dat De Jong gewoon blijft.
Socialisme is afgunst vermomd als mededogen, opgelegd met tirannie in de kleren van tolerantie.
Re: FC Twente 2012-2013
Behalve uitholling van de Eredivisie is het ook niet goed voor Ajax en onze voetballers. Van duels tegen een Luuk de Jong/Ron Vlaar etc wordt je beter. Al kan het zijn dat de Vrij of Castaignos over 3 jaar veel grotere voetballers zijn geworden.
Je kunt alles wat je wilt, als je maar oefent
Re: FC Twente 2012-2013
De eredivisie holt inderdaad weer flink uit, wel denk ik dat de Jong klaar is voor deze stap, mooie transfer!beelzebub schreef:Behalve uitholling van de Eredivisie is het ook niet goed voor Ajax en onze voetballers. Van duels tegen een Luuk de Jong/Ron Vlaar etc wordt je beter. Al kan het zijn dat de Vrij of Castaignos over 3 jaar veel grotere voetballers zijn geworden.
Re: FC Twente 2012-2013
Jammer dat hij vertrekt want het is een type speler dat ik graag in actie zie. Voor Twente wel een hele mooie deal al gaan ze er kwalitatief wel duidelijk op achteruit met Castaignos voor De Jong.
Nil volentibus arduum
-
- Berichten: 288
- Lid geworden op: di aug 03, 2010 8:41 pm
Re: FC Twente 2012-2013
Vind je Gladbach ook een goede club voor De Jong of had hij bijvoorbeeld beter voor een andere optie kunnen gaan?gaizka schreef:De eredivisie holt inderdaad weer flink uit, wel denk ik dat de Jong klaar is voor deze stap, mooie transfer!beelzebub schreef:Behalve uitholling van de Eredivisie is het ook niet goed voor Ajax en onze voetballers. Van duels tegen een Luuk de Jong/Ron Vlaar etc wordt je beter. Al kan het zijn dat de Vrij of Castaignos over 3 jaar veel grotere voetballers zijn geworden.
Re: FC Twente 2012-2013
12.5 miljoen vast + 2 miljoen variabel. Dat laatste is CL-gebonden. Dus dat kan Twente schudden.
12.5 miljoen dus. Mooi bedrag!
12.5 miljoen dus. Mooi bedrag!

- peter
- Site Admin & Toto winner WC 2006, EC 2008
- Berichten: 48887
- Lid geworden op: di sep 23, 2003 11:08 am
Re: FC Twente 2012-2013
Castaignos kan ook naar QPR. Inter wil verkopen, want heeft geld nodig voor wat bigshots.
-
- Berichten: 33309
- Lid geworden op: do jul 22, 2004 9:15 pm
Re: FC Twente 2012-2013
Op zich zou Castaignos ook wel passen in het profiel van jongere spits achter Sightorsson, maar 5M voor een backup is waarschijnlijk teveel.
Socialisme is afgunst vermomd als mededogen, opgelegd met tirannie in de kleren van tolerantie.
Re: FC Twente 2012-2013
Volgens het AD van vandaag heeft Twente een principe akkoord bereikt met zowel Inter als Castaignos, hij zou 7 miljoen moeten kosten. In totaal geeft Twente zo'n 21 miljoen uit deze transferperiode.
There is only one difference between a madman and me. I am not mad.
Salvador Dali
Salvador Dali
- Jinne
- Site Admin
- Berichten: 14611
- Lid geworden op: ma sep 22, 2003 11:05 am
- Locatie: Amsterdam, Holland
Re: FC Twente 2012-2013
Dat bedrag heeft het ook al binnen gehaald door de verkoop van John en De Jong.
He's not the Messiah. He's a very naughty boy!
-
- Berichten: 33309
- Lid geworden op: do jul 22, 2004 9:15 pm
Re: FC Twente 2012-2013
Gebeurt er nog wat met Douglas?
Socialisme is afgunst vermomd als mededogen, opgelegd met tirannie in de kleren van tolerantie.
Re: FC Twente 2012-2013
Moet die Castaignos 7 miljoen kosten?!? Dan zullen ze toch zeker wel naar plan B gaan kijken?
Die jongen heeft daar werkelijk niets laten zien.
Die jongen heeft daar werkelijk niets laten zien.
Nil volentibus arduum
- peter
- Site Admin & Toto winner WC 2006, EC 2008
- Berichten: 48887
- Lid geworden op: di sep 23, 2003 11:08 am
Re: FC Twente 2012-2013
Inter lacht zich helemaal slap. Voor minder dan de helft overgekomen van Feyenoord. 
AR: Douglas wordt genoemd bij Newcastle.

AR: Douglas wordt genoemd bij Newcastle.
Re: FC Twente 2012-2013
Slaat helemaal nergens op. Die jongen heeft niks laten zien.
IK GELOOF!!!!!!
Re: FC Twente 2012-2013
4.5 miljoen voor Douglas.FC Twente lijkt zevende speler kwijt te raken na miljoenenbod uit Engeland
FC Twente moet vrezen voor een leegloop in de selectie. De Enschedese club verkocht Ola John (Benfica), Steven Berghuis (AZ), Bart Buysse (Club Brugge) en nam ook afscheid van Dario Vujicevic (Heracles Almelo) en Mitch Stockentree (FC Oss). Luuk de Jong wordt naar het zich laat aanzien woensdag gepresenteerd bij Borussia Mönchengladbach en de volgende die weggaat lijkt Douglas.
De Braziliaanse verdediger, die ook over een Nederlands paspoort beschikt, is volgens TC Tubantia onderwerp van een vernieuwd bod van Newcastle United. De Engelse vereniging is al geruime tijd zeer geïnteresseerd in Douglas, maar leek onlangs definitief af te haken in de strijd om zijn komst. Punt van protest voor de Premier League-club was dat er dermate veel tussenpersonen rond Douglas hangen, dat het lastig zakendoen is.
Het regionale medium bericht nu dat er een nieuw bod van 4,5 miljoen euro onderweg is naar FC Twente voor Douglas. De 24-jarige verdediger heeft in Enschede nog een eenjarig contract en wil zelf graag de overstap maken. Newcastle is bovendien erg geïnteresseerd in Ajacied Vurnon Anita: hij wordt gezien als de gewenste opvolger van (de nog niet vertrokken) Cheick Tioté.
Re: FC Twente 2012-2013
Ik vermoed toch wel enig verband tussen de leegloop en Munstermans keuze voor McClaren, en daarmee voor zijn hoogmoed en egoisme.
Wollt ihr den totalen Mensch?
Re: FC Twente 2012-2013
Een echte hollander. Zo snel mogelijk wegwezen hier
Hartkamp: " In 't recht telt niet het wezen, maar de schijn.
niet: hoe het is, maar hoe het lijkt te zijn."
niet: hoe het is, maar hoe het lijkt te zijn."
-
- Berichten: 288
- Lid geworden op: di aug 03, 2010 8:41 pm
Re: FC Twente 2012-2013
Als hij voor het Nederlands elftal wil uitkomen dan moet hij blijven. Hij heeft op 7 september 2007 zijn eerste wedstrijd gespeeld (testwedstrijd) en op 24 september 2007 een contract getekend. Als hij 5 jaar moet volmaken dan kan hij dus niet weg.
- InnerHarbour
- Berichten: 20534
- Lid geworden op: vr sep 19, 2003 1:09 am
Re: FC Twente 2012-2013
Is de datum van zijn eerste wedstrijd of de datum dat hij zijn contract getekend heeft bepalend?FCT-Bantje schreef:Als hij voor het Nederlands elftal wil uitkomen dan moet hij blijven. Hij heeft op 7 september 2007 zijn eerste wedstrijd gespeeld (testwedstrijd) en op 24 september 2007 een contract getekend. Als hij 5 jaar moet volmaken dan kan hij dus niet weg.
YNWA
- raymon
- Site Admin & AT WC 2014 winner, Toto winner 16/17
- Berichten: 23606
- Lid geworden op: di sep 02, 2003 9:59 am
- Locatie: St. Neots, UK
- Contacteer:
Re: FC Twente 2012-2013
Dikke bankrekening of de eer voor een land te spelen waar je niet geboren bent.. dikke bankrekening of de eer voor een land te spelen waar je niet geboren bent.. Dikke bankrekening of de eer voor een land te spelen waar je niet geboren bent.. Dikke bankrekening of de eer voor een land te spelen waar je niet geboren bent.. Dikke bankrekening of de eer voor een land te spelen waar je niet geboren bent.. Dikke bankrekening of de eer voor een land te spelen waar je niet geboren bent..FCT-Bantje schreef:Als hij voor het Nederlands elftal wil uitkomen dan moet hij blijven. Hij heeft op 7 september 2007 zijn eerste wedstrijd gespeeld (testwedstrijd) en op 24 september 2007 een contract getekend. Als hij 5 jaar moet volmaken dan kan hij dus niet weg.
Moeilijke beslissing hoor...
"De waarheid is een geheel van maatschappelijk geaccepteerde leugens"
-
- Berichten: 288
- Lid geworden op: di aug 03, 2010 8:41 pm
Re: FC Twente 2012-2013
Helemaal mee eens, maar over een half jaar kan hij ook nog wel weg. Ik denk dat hij in de toekomst makkelijker naar een grote club kan als hij international is. Investeren in de toekomst zeg maar. Heeft niets met club liefde of Nederland te maken, alleen met dikkere knip in de toekomst.Raymon schreef:Dikke bankrekening of de eer voor een land te spelen waar je niet geboren bent.. dikke bankrekening of de eer voor een land te spelen waar je niet geboren bent.. Dikke bankrekening of de eer voor een land te spelen waar je niet geboren bent.. Dikke bankrekening of de eer voor een land te spelen waar je niet geboren bent.. Dikke bankrekening of de eer voor een land te spelen waar je niet geboren bent.. Dikke bankrekening of de eer voor een land te spelen waar je niet geboren bent..FCT-Bantje schreef:Als hij voor het Nederlands elftal wil uitkomen dan moet hij blijven. Hij heeft op 7 september 2007 zijn eerste wedstrijd gespeeld (testwedstrijd) en op 24 september 2007 een contract getekend. Als hij 5 jaar moet volmaken dan kan hij dus niet weg.
Moeilijke beslissing hoor...
-
- Berichten: 288
- Lid geworden op: di aug 03, 2010 8:41 pm
Re: FC Twente 2012-2013
Geen idee, maar beide is na 31 augustus dus...InnerHarbour schreef:Is de datum van zijn eerste wedstrijd of de datum dat hij zijn contract getekend heeft bepalend?FCT-Bantje schreef:Als hij voor het Nederlands elftal wil uitkomen dan moet hij blijven. Hij heeft op 7 september 2007 zijn eerste wedstrijd gespeeld (testwedstrijd) en op 24 september 2007 een contract getekend. Als hij 5 jaar moet volmaken dan kan hij dus niet weg.
- InnerHarbour
- Berichten: 20534
- Lid geworden op: vr sep 19, 2003 1:09 am