Aankopen SUGGESTIES

Bojan naar Ajax? Of toch Chivu?

Moderator: mods

Michael_B
Berichten: 10446
Lid geworden op: di sep 23, 2003 2:19 pm
Locatie: Alkmaar

Re: Aankopen SUGGESTIES

Bericht door Michael_B » wo mar 21, 2012 9:34 pm

Gouweleeuw vanavond tegen PSV weer verdedigend zwak. Aan de bal af en toe leuke dingen, maar het is wel erg magertjes als CV. Assaidi en Narsingh overtuigen ook (nog) niet...
Face your fears and live your dreams, No Fear

Gebruikersavatar
Ajaciedjuh
Berichten: 23000
Lid geworden op: do mei 20, 2004 11:16 am

Re: Aankopen SUGGESTIES

Bericht door Ajaciedjuh » wo mar 21, 2012 9:39 pm

Mij overtuigd hij ook nog steeds niet (Gouweleeuw). Opbouwend/inschuivend prima, maar verdedigend vaak te ver van de man.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience."

wimpey
Berichten: 54253
Lid geworden op: vr sep 26, 2003 9:12 pm

Re: Aankopen SUGGESTIES

Bericht door wimpey » wo mar 21, 2012 9:56 pm

Ajaciedjuh schreef:Mij overtuigd hij ook nog steeds niet (Gouweleeuw). Opbouwend/inschuivend prima, maar verdedigend vaak te ver van de man.
Die gozer is helemaal niets.

Alexander
Berichten: 9145
Lid geworden op: wo sep 24, 2003 5:19 pm

Re: Aankopen SUGGESTIES

Bericht door Alexander » wo mar 21, 2012 10:14 pm

Gouweleeuw laat verdedigend niks zien. Die hoef ik niet te zien bij Ajax.

Narsingh continu zeer dreigend en heeft al een paar uitstekende ballen afgeleverd. Narsingh zou ik erg graag bij Ajax zien.

Baseman
Berichten: 12899
Lid geworden op: do okt 23, 2003 11:06 am

Re: Aankopen SUGGESTIES

Bericht door Baseman » do mar 22, 2012 7:32 am

999 schreef:In 22 wedstrijden maar 9 goals is heel magertjes voor een spits van Psv ..
Scorebordjournalistiek.
Als hij fatsoenlijke ballen krijgt maakt hij ze wel.
Ajaciedjuh schreef:Opbouwend/inschuivend prima, maar verdedigend vaak te ver van de man.
Klopt, al was hij ook gister weer zo ongeveer de enige verdediger van Heerenveen.
Dan ziet het er al snel minder goed uit.

Le T.
Berichten: 5472
Lid geworden op: do mar 31, 2011 10:10 am

Re: Aankopen SUGGESTIES

Bericht door Le T. » do mar 22, 2012 8:59 am

999 schreef:In 22 wedstrijden maar 9 goals is heel magertjes voor een spits van Psv ..
Ik vind het best een goede spits, maar aan het type heb je niet zoveel als je dominant wil zijn of 4-3-3 wil spelen. Zeker niet als je het scorend vermogen van het middenveld wilt gebruiken.
Wollt ihr den totalen Mensch?

wimpey
Berichten: 54253
Lid geworden op: vr sep 26, 2003 9:12 pm

Re: Aankopen SUGGESTIES

Bericht door wimpey » do mar 22, 2012 5:22 pm

Alexander schreef: Narsingh continu zeer dreigend en heeft al een paar uitstekende ballen afgeleverd. Narsingh zou ik erg graag bij Ajax zien.
Ik niet. Ben er niet kapot van.

Gebruikersavatar
999
Berichten: 60829
Lid geworden op: do sep 25, 2003 6:53 pm

Re: Aankopen SUGGESTIES

Bericht door 999 » do mar 22, 2012 6:02 pm

Kan me ook nog niet bekoren.En zelfs Assaidi valt meer een meer tegen ..
Blij met de punten ...

Gebruikersavatar
Toppie
Berichten: 11923
Lid geworden op: di feb 24, 2004 5:43 pm

Re: Aankopen SUGGESTIES

Bericht door Toppie » do mar 22, 2012 9:47 pm

Ik zie de Belg Martens graag bij ons zien ballen

T82
Berichten: 1936
Lid geworden op: wo sep 24, 2003 3:27 pm
Locatie: Breda

Re: Aankopen SUGGESTIES

Bericht door T82 » vr mar 23, 2012 8:25 am

Toppie schreef:Ik zie de Belg Martens graag bij ons zien ballen
Op welke positie?

Gebruikersavatar
Toppie
Berichten: 11923
Lid geworden op: di feb 24, 2004 5:43 pm

Re: Aankopen SUGGESTIES

Bericht door Toppie » vr mar 23, 2012 8:58 am

T82 schreef:
Toppie schreef:Ik zie de Belg Martens graag bij ons zien ballen
Op welke positie?

Links op het middenveld

Cruijff
AT Toto winner 14/15
Berichten: 23349
Lid geworden op: di jan 31, 2006 12:06 am

Re: Aankopen SUGGESTIES

Bericht door Cruijff » wo mar 28, 2012 1:04 pm

Niklas Moisander heeft aangegeven komende zomer AZ het liefst te willen verruilen voor de Spaanse competitie, eventueel zelfs voor Rusland en indien er geen concrete interesse uit het buitenland komt ziet hij Ajax en PSV ook als een stap omhoog. Hij noemt in een interview met NUsport Vertonghen te goed voor de Eredivisie en denkt dat Frank de Boer bij vertrek van Jantje Douglas als eerste keus zal hebben, wanneer deze naar het buitenland vertrekt zouden hijzelf en Nick Viergever bij Ajax in beeld komen denkt hij.

Ik denk zelf dat FdB de onstuimige en wisselvallig presterende Douglas niet zo hoog in achting heeft, eigenlijk is Niklas Moisander de meest logische opvolger voor Vertonghen. Al best ervaren, in zijn periode bij de Ajax jeugd weliswaar vaak in de lappenmand met twee kruisbandblessures, maar weet wel wat men bij Ajax van een verdediger vraagt, kent de clubcultuur. Kon zonder aanpassing van Jupiler League voetbal met Zwolle in 2008 direct de lijn doortrekken naar vaste waarde zijn bij AZ's kampioenschap van 2009 en het belangrijkste: je kunt hetzelfde spelletje blijven spelen als nu. Met Toby, Van Rhijn, Anita en hopelijk straks ook weer Boilesen zowel afstoppen als opbouwen, met een Douglas of ander type dat meer krachtpatser dan voetballer is verdwijnt de angel wel een beetje uit het soort voetbal dat we nu onder aanvoering van Jan proberen te spelen.

Michael_B
Berichten: 10446
Lid geworden op: di sep 23, 2003 2:19 pm
Locatie: Alkmaar

Re: Aankopen SUGGESTIES

Bericht door Michael_B » wo mar 28, 2012 1:34 pm

Alle AZ'ers in mijn directe omgeving (en dat zijn er nogal wat, hier in Alkmaar) zijn hem liever kwijt dan rijk. Dromer, elke wedstrijd een (of meerdere foutjes).
Face your fears and live your dreams, No Fear

Michael_B
Berichten: 10446
Lid geworden op: di sep 23, 2003 2:19 pm
Locatie: Alkmaar

Re: Aankopen SUGGESTIES

Bericht door Michael_B » wo mar 28, 2012 1:41 pm

Maduro naast Alderweireld?
Maduro: "Sta open voor andere dingen"Hedwiges Maduro wil voor het EK van komende zomer weten waar hij volgend seizoen speelt. De middenvelder van Valencia, in het bezit van een aflopend contract, staat open voor een nieuw avontuur.

Dat vertelt hij op de website van AZ, de komende tegenstander in de Europa League. "De gesprekken met Valencia zijn nu bezig. Alles ligt nog open", aldus Maduro. "Ik sta in principe ook open voor andere dingen. Daar moet ik goed naar kijken. Ik zit in een belangrijke fase van mijn carrière."

Het belangrijkste is dat Maduro wil spelen, het liefst altijd. "Ja, weet je, door mijn blessure ben ik anders naar de dingen gaan kijken. Ik wil weer gewoon lekker voetballen. Ik zou het liefst ergens basisspeler zijn als verdedigende middenvelder. Veel wedstrijden spelen, dat weegt zwaar mee."

"Als dat ergens anders dan bij Valencia kan, sta ik daar zeker voor open. Persoonlijk wil ik voor het EK al weten waar ik na de zomer speel."
Face your fears and live your dreams, No Fear

Cruijff
AT Toto winner 14/15
Berichten: 23349
Lid geworden op: di jan 31, 2006 12:06 am

Re: Aankopen SUGGESTIES

Bericht door Cruijff » wo mar 28, 2012 1:53 pm

De Dominee schreef:Alle AZ'ers in mijn directe omgeving (en dat zijn er nogal wat, hier in Alkmaar) zijn hem liever kwijt dan rijk. Dromer, elke wedstrijd een (of meerdere foutjes).
Haha, maar veel AZ'ers zijn sinds Co Adriaanse daar trainer is geweest ook extreem kritisch geworden en vol van hoge verwachtingen. Enerzijds logisch, ze brengen daar al 7, 8 jaar op rij elftallen op de been die meer dan gemiddeld goed mee kunnen op het Europese toneel, clubs met een viervoudig of vijfvoudig budget van hetgeen de Alkmaarders jaarlijks spenderen leggen het vaak gewoon af tegen AZ en in Nederland doet men ook amper een grammetje onder voor PSV, Twente, Ajax, Feyenoord en Heerenveen.

Voetbal is een raar spel, een AZ verdediger (zeker degene die het meeste te bieden heeft in de opbouw) zal regelmatig een fout maken zolang hij niet is ingeprogrammeerd als een robot. De nu bewierookte Vertonghen flatert in een seizoen als dit ook meerdere malen hard tegen Vitesse, Feyenoord, Excelsior, Utrecht en zelfs de Graafschap. De verdediging van AZ is met afstand het minst gepasseerd, maar Heerenveen scoort in 2 wedstrijden 8 keer tegen ze. Datzelfde Heerenveen krijgt hem er aanvallend amper in tegen een gemankeerd PSV, terwijl VVV Venlo dat voor de winterstop makkelijk achter elkaar lukte en wie weet komend weekend weer.

FdB lijkt me de meest geschikte trainer om het wekelijkse 'Frank de Boertje' uit het spel van Moisander te slopen, bij Ajax voetbalt en verdedigt men richting een net iets anders plafond dan AZ (niet elke week beter, wel vaker ruige weerstand!) en dat zou deze jongen gezien zijn skills aan moeten kunnen.

Baseman
Berichten: 12899
Lid geworden op: do okt 23, 2003 11:06 am

Re: Aankopen SUGGESTIES

Bericht door Baseman » do mar 29, 2012 9:03 am

Ik vind Moisander een goede verdediger en hij is sterk aan de bal, maar hij pakt aardig wat (rode) kaarten en hij is niet constant genoeg. Daarbij moet hij nogal wat kosten (een belangrijke reden waarom PSV afhaakte begin dit seizoen), al zal zijn prijs na dit seizoen natuurlijk wel gezakt zijn.

Cruijff
AT Toto winner 14/15
Berichten: 23349
Lid geworden op: di jan 31, 2006 12:06 am

Re: Aankopen SUGGESTIES

Bericht door Cruijff » vr mar 30, 2012 8:30 pm

Toch was PSV beter uit geweest door een miljoentje of 4 aan Moisander te spelen dan om puur de voorhoede en het middenveld vol te pompen met nieuwe spelers...

Gebruikersavatar
Toppie
Berichten: 11923
Lid geworden op: di feb 24, 2004 5:43 pm

Re: Aankopen SUGGESTIES

Bericht door Toppie » zo apr 01, 2012 9:33 pm

Poulen halen :confused.gif:

Gebruikersavatar
gaizka
Berichten: 2629
Lid geworden op: wo jan 28, 2004 6:54 pm

Re: Aankopen SUGGESTIES

Bericht door gaizka » do apr 12, 2012 5:10 pm

Aangezien het kampioenschap met de week dichterbij komt ( :ajaxsmiley.gif: ) kunnen we ons langzaamaan op het komende seizoen gaan richten. Wat mij betreft is er met name behoefte aan een rechtsbuiten, ben zelf nog niet overtuigd van Narsingh.

Aangezien Jan zo goed als zeker vertrekt hebben we ook een goede cenrtrale verdediger nodig, liefst linksbenig. Van de genoemde namen (Moisander, Gouweleeuw & Viergever) maakt Viergever op mij de beste indruk.

Gebruikersavatar
Wie kent Cees de Wolf nog
AT Toto winner 09/10
Berichten: 14916
Lid geworden op: wo aug 11, 2004 10:03 pm

Re: Aankopen SUGGESTIES

Bericht door Wie kent Cees de Wolf nog » vr apr 13, 2012 1:36 pm

Is die Van Peppen, van RKC, niet wat voor Ajax als linksback? :hypocrite.gif:
“Freedom! Football is freedom.” Bob Marley

Ajax Rules
Berichten: 33309
Lid geworden op: do jul 22, 2004 9:15 pm

Re: Aankopen SUGGESTIES

Bericht door Ajax Rules » vr apr 13, 2012 1:57 pm

Ik zie graag Sulejmani vervangen worden door een rechtsbenige rechtsbuiten (bijvoorbeeld Narsingh). Waarschijnlijk ben je er niet met gesloten beurzen, maar dit zal nauwelijks in de papieren lopen.

Daarnaast zie ik graag een echte kwaliteitsimpuls komen die zowel op de vleugels als in de spits kan spelen (een soort Lens, maar dan liefst wat beter). Die nieuwe aankoop kan dan in de plaats komen van Bulykin, El Hamdaoui, Cvitanich, Lodeiro en Aissati en evt. Ozbilliz en Ebecellio. Kortom: minder spelers, maar meer echte concurrentie. Vier 'basisspelers' voor drie plekken en de voorhoede aanvullen met o.a. Fischer en Lukoki.

Verder zie ik erg graag Poulsen komen. Je hebt gewoon drie volwaardige linksbeners (Poulsen, Vertonghen, Boilesen) nodig voor twee plekken.

In principe ben je dan klaar, maar uiteraard moet er ook nog een vervanger komen voor elke basisspeler die vertrekt (Vertonghen, Eriksen, Van der Wiel).

(Spelers als Blind en Enoh mogen uiteraard vertrekken tegen ieder aannemelijk bod).
Socialisme is afgunst vermomd als mededogen, opgelegd met tirannie in de kleren van tolerantie.

Gebruikersavatar
mattie
AT WC 2010 winner, AT Toto winner 11/12, 14/15, 18/19
Berichten: 10720
Lid geworden op: do jun 10, 2004 9:10 pm

Re: Aankopen SUGGESTIES

Bericht door mattie » vr apr 13, 2012 7:08 pm

Ajax Rules schreef:Ik zie graag Sulejmani vervangen worden door een rechtsbenige rechtsbuiten (bijvoorbeeld Narsingh). Waarschijnlijk ben je er niet met gesloten beurzen, maar dit zal nauwelijks in de papieren lopen.

Daarnaast zie ik graag een echte kwaliteitsimpuls komen die zowel op de vleugels als in de spits kan spelen (een soort Lens, maar dan liefst wat beter). Die nieuwe aankoop kan dan in de plaats komen van Bulykin, El Hamdaoui, Cvitanich, Lodeiro en Aissati en evt. Ozbilliz en Ebecellio. Kortom: minder spelers, maar meer echte concurrentie. Vier 'basisspelers' voor drie plekken en de voorhoede aanvullen met o.a. Fischer en Lukoki.

Verder zie ik erg graag Poulsen komen. Je hebt gewoon drie volwaardige linksbeners (Poulsen, Vertonghen, Boilesen) nodig voor twee plekken.

In principe ben je dan klaar, maar uiteraard moet er ook nog een vervanger komen voor elke basisspeler die vertrekt (Vertonghen, Eriksen, Van der Wiel).

(Spelers als Blind en Enoh mogen uiteraard vertrekken tegen ieder aannemelijk bod).
Vertonghen is echt weg na dit seizoen
Weer op zoek naar een Interim coach..

Gebruikersavatar
peter
Site Admin & Toto winner WC 2006, EC 2008
Berichten: 48887
Lid geworden op: di sep 23, 2003 11:08 am

Re: Aankopen SUGGESTIES

Bericht door peter » vr apr 13, 2012 8:23 pm

Mijn credo:
Eerst saneren en dan pas versterken. Bij vertrek Vertonghen haal je een centrale verdediger. Rest intact, tenzij je een Sulejmani kan slijten.

Ajax-1
Vermeer, Cilessen, van Rhijn, Alderweireld, ..., Denswil, Boilesen, Koppers, Blind, De Jong, Eriksen, Janssen, Enoh, Anita, Klaassen, Fischer, Boerrigter, Ebecilio, Sigthorsson, Sulejmani.

Serero en Lukoki verhuren.

Aissati, Bulykin, Vertonghen, Van der Wiel, Ooijer, Ozbiliz, Lodeiro weg.

Alexander
Berichten: 9145
Lid geworden op: wo sep 24, 2003 5:19 pm

Re: Aankopen SUGGESTIES

Bericht door Alexander » vr apr 13, 2012 8:26 pm

Lijkt me ook verstandig om eerst spelers te slijten voordat we er weer nieuwe jongens halen. Sulejmani wel proberen te verkopen inderdaad en daarvoor een rechtsbenige rechtsbuiten halen. Hoeft van mij niet perse Narsingh te zijn, maar die vind ik zeker wel wat hebben.

Gebruikersavatar
Wie kent Cees de Wolf nog
AT Toto winner 09/10
Berichten: 14916
Lid geworden op: wo aug 11, 2004 10:03 pm

Aankopen SUGGESTIES

Bericht door Wie kent Cees de Wolf nog » vr apr 13, 2012 10:59 pm

Ik heb trouwens niet het idee dat de Narsingh van voor de winterstop, de Narsingh is van daarna. Hij was in eerste deel van het seizoen veel sterker en effectiever. Ofwel hij heeft een dippie, ofwel tegenstanders hebben hem door en het nieuwtje is er af.
“Freedom! Football is freedom.” Bob Marley

Plaats reactie