Inter draait volgens mij vrij normaal. Dat seizoen onder Mourinho, dat was abnormaal.Benji schreef:Zeker, maar Inter heeft wel grotere probleemgevallen dan Sneijder.
Dat had de 0-2 moeten zijn.
En hier is 'ie dan toch, 0-2.

Moderator: mods
Inter draait volgens mij vrij normaal. Dat seizoen onder Mourinho, dat was abnormaal.Benji schreef:Zeker, maar Inter heeft wel grotere probleemgevallen dan Sneijder.
Dat had de 0-2 moeten zijn.
En hier is 'ie dan toch, 0-2.
Het zegt meer over het huidige Italiaanse voetbal dan over Urby...GangstaRiB schreef:Urby is weer lekker bezig. Wat een fluwelen techniek heeft ons aller Urby toch... genieten.
Is toch goed bezig, ondanks dat iedereen z'n vraagtekens erbij zette.
Bij Ajax speelde hij bijna nooit op het middenveld, bij AC wel. Daar gaat je vergelijking al mank. Urby heeft een enorme dynamiek. Maakte zijn goal door vanaf de nummer '10' positie te beginnen. Maar stond vaak genoeg op de rechtsbuitenpositie om de bal te ontvangen. Die heeft z'n draai gevonden daar.WP_LeGeNd schreef:Het zegt meer over het huidige Italiaanse voetbal dan over Urby...GangstaRiB schreef:Urby is weer lekker bezig. Wat een fluwelen techniek heeft ons aller Urby toch... genieten.
Is toch goed bezig, ondanks dat iedereen z'n vraagtekens erbij zette.
hij speelt nog precies hetzelfde als bij Ajax... hij heeft veeeeeeeeuls te veel ruimte nodig voor zijn dribbels!
Toppie schreef:Sneijder naar AC volgens het AD
www.ad.nl'Sneijder verruilt Inter voor AC Milan'
Door: redactie
bron: Corriere dello Sport
Wesley Sneijder gaat komende zomer een spraakmakende transfer maken, volgens de Italiaanse sportkrant Corriere dello Sport. De international verlaat Internazionale om voor stadsgenoot aartsrivaal AC Milan te gaan spelen, voorspelt de krant.
'Het begon allemaal een paar maanden geleden, toen Sneijder steeds meer begon te begrijpen dat Inter van hem af wil', schrijft de krant. 'Vorige zomer bedroeg de vraagprijs nog 35 tot 40 miljoen. In januari was dat al gedaald tot 25 en komende zomer zal Inter nog maar 20 miljoen voor hem vragen. Door zijn matige spel dit seizoen en zijn vele blessures is de waarde van de voetballer gedaald.'
Sneijders echtgenote Yolanthe wil dolgraag in Milaan blijven wonen, waardoor een overstap naar AC Milan voor de hand ligt. Voor de wedstrijd van Inter tegen Olympique Marseille afgelopen dinsdag - waarin de Italianen vroegtijdig werden uitgeschakeld in de Champions League - zei de presentatrice: 'Wij zullen niet uit Milaan vertrekken. We hebben het hier goed naar ons zin, we hebben deze stad lief.'
Bij Inter is Sneijder de laatste weken niet zeker van zijn plaats. Trainer Claudio Ranieri haalt de spelmaker vaak vroeg in de wedstrijd naar de kant, of laat hem zelfs op de bank beginnen. Bij AC Milan zou Sneijder het Nederlandse trio Seedorf, Van Bommel en Emanuelson treffen.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 8Pw#t=169sAS Roma gaat samenwerking aan met Walt Disney
Door Tim Vastenburg | 19 Mar 2012 om 22:42 | Wed 50 euro gratis op wedstrijden
AS Roma is een samenwerkingsverband aangegaan met Walt Disney. De Giallorossi gaat de komende twee seizoenen 'overwinteren' bij het Disney World Resort ESPN in de Verenigde Staten.
"Het is de eerste stap van AS Roma in de Verenigde Staten. Er zullen nog veel initiatieven volgen", verklapte Mark Pennes, bestuurder van Walt Disney. Sinds 1 juli is AS Roma in Amerikaanse handen. Zakenman Tomas DiBenetto, die Italiaanse roots heeft, boog zich toen over de club en de financiële schulden.
AS Roma is niet de eerste sportclub die een samenwerkingsverband aangaat met het grootste entertainmentgroep van de wereld. Onder andere Orlando Magic (basketbal, NBA) en de Tampa Bay Buccaneers (american football) maken regelmatig gebruik van het Disney-resort in Orlando (Florida).
Lees verder: http://www.soccernews.nl/news/150187/AS ... z1pbdbYuiN