Ik sta enkel achter de visie op De Toekomst v.w.b. Cruijff. Johan D., De T., Koopmans, Ling, de taal die hij t.o.v. Davids bezigde: dat is niet mijn wereld. Ik probeer niet eens om dat goed te praten.Zeux schreef: Het verbijstert mij dat mensen zoals jij - die ik altijd inderdaad als behoorlijk kritisch naar meerdere kanten zag - zo onvoorwaardelijk voor Cruijff gaan, dat ze zelfs Noord-Koreaanse maffiapraktijken gaan rechtpraten.
Echt verbijsterend.
Ga op De Toekomst met die kliek rond Cruijff aan de gang. Da's mijn enige wens. En dat wordt dus getorpedeerd door voetbalanafalbeten als Ten Have, Römer en Olffers. Zij stellen LvG aan, die er nu niet in wil stappen om afbreukrisico te voorkomen. Dus schuift LvG die Sturkie naar voren als puinruimer om Jonk eruit te werken en tweespalt te zaaien.
Komt nog bovenop dat LvG de volstrekt incapabele draaitol Blind als baas van FdB, Jonk en Bergkamp aanstelt. Blind is aan zijn 7e kans bij Ajax bezig. De vorige 6 heeft ie verkloot. Nuf said.