De toekomst: post-Cruijff
Moderator: mods
-
- AT Toto winner 10/11
- Berichten: 7359
- Lid geworden op: vr dec 31, 2004 12:53 am
- Locatie: Amsterdam
Re: De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
Ik ken ze niet persoonlijk, maar het klinkt wel alsof ze alleen maar zwaargewichten hebben gekozen. En dat kunnen we natuurlijk alleen maar toejuichen; hoe meer bijzonder goede mensen zich met Ajax bezig houden, hoe beter. Voetbal (Cruijff, Davids), business (Romer, Ten Have) en een wetenschappelijke kijk op sport (die chick) gecombineerd in één RvA.
Maargoed, ik ken ze niet, dus even afwachten.
Maargoed, ik ken ze niet, dus even afwachten.
***
- peter
- Site Admin & Toto winner WC 2006, EC 2008
- Berichten: 48927
- Lid geworden op: di sep 23, 2003 11:08 am
Re: De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
Edgar Davids zou een geweldige mispeer zijn natuurlijk. Dat zie ik niet werken met goede mensen als Olfers en Ten Have.
Re: De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
Davids is wel een zwaargewicht v.w.b. straatvoetbal.
Ajax.nl
Ajax.nl
Relatief jonge mensen als je het vergelijkt met de huidige RvC.Kandidaten RvC Ajax
01 juni 2011
De voordrachtscommissie van de ledenraad van de vereniging AFC Ajax zal het resultaat van haar werkzaamheden aan de ledenraadsvergadering presenteren op 6 juni 2011.
In deze vergadering van de ledenraad zal een voorstel worden gedaan om vijf kandidaten aan te bevelen tot plaatsing op de voordrachtslijst voor de benoeming tot commissaris van AFC Ajax NV. De aan te bevelen kandidaat commissarissen zijn Steven ten Have (beoogd voorzitter), Marjan Olfers, Paul Römer, Edgar Davids en Johan Cruijff.
Kort na de ledenraadsvergadering van 6 juni 2011 zal de zittende Raad van Commissarissen van AFC Ajax NV een besluit nemen over de voordracht, met inachtneming van de wettelijke en statutaire bepalingen.
Indien de zittende Raad van Commissarissen van AFC Ajax NV besluit de aanbevolen kandidaten voor te dragen, zal zo spoedig mogelijk daarna worden opgeroepen tot een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders van AFC Ajax NV. De aandeelhoudersvergadering is bevoegd tot benoeming van commissarissen te besluiten op voordracht van de Raad van Commissarissen. Voor de aandeelhoudersvergadering geldt een wettelijke en statutaire oproepingstermijn van 42 dagen.
Kandidaten voor Raad van Commissarissen:
mr. dr. Marjan Olfers (Haarlem, 8 april 1969)
Marjan Olfers begon haar loopbaan als assistent accountant bij Deloitte Dijker van Dien en besloot te stoppen om te gaan studeren aan de Vrije Universiteit. Als bijbaan startte zij haar eigen accountantskantoor. Zij behaalde in 1991 haar propedeuse economie. In 1998 stopte zij met haar werkzaamheden als accountant. Zij rondde een studie rechten af in 1999. In de laatste jaren van haar studie werkte zij als student assistent van professor Van Staveren (sport en recht en sociaal recht/arbeidsrecht). Na haar studie volgde zij een aantal verdiepingscursussen op het terrein van het economisch ordeningsrecht. In 2009 promoveerde zij op het onderwerp Sport en Mededingingsrecht.
Marjan Olfers werkt momenteel als advocaat bij DLA Piper, waar zij zich zowel toelegt op de sportsector als op sterk door de overheid gereguleerde sectoren zoals de media-, zorg- en kansspelsector. Zij houdt zich naast juridische advisering bezig met bedrijfsmatige advisering bijvoorbeeld op het terrein van good governance. Daarnaast is zij een dag per week verbonden aan de Vrije Universiteit en draagt de eindverantwoordelijkheid voor het vak sport en recht aan de juridische faculteit en het vak juridische aspecten van de sport voor de bewegingswetenschappen faculteit. Zij doet onderzoek, publiceert en spreekt over tal van sport gerelateerde onderwerpen zoals het transfersysteem, de verkoop van televisierechten, staatssteun aan voetbalclubs en de verkoop van tickets. Momenteel houdt zij zich bezig met onderzoek naar het voorkomen van agressie op en rond velden, kansspelen en risicobeheersing bij de organisatie/exploitatie van sportevenementen.
Voorheen was zij onder meer hoofd van de kennisgroep mededinging en projectleider aan besteden bij het Ministerie van Economische Zaken, universitair docent sociaal recht en adviseerde veel verschillende private organisaties, zoals Arkin en Grontmij.
Zij combineert haar theoretische kennis met haar ervaring in de praktijk. Zij heeft een groot aantal nevenfuncties in de sport. Zo was zij lid van de taskforce voorkoming agressie op voetbalvelden en is zij onder meer lid van de beroepscommissie (tuchtcommissie) van het Instituut Sportrechtspraak en bestuurslid van de Vereniging voor sport en recht. In 2007 maakte zij deel uit van de onderzoekscommissie die onderzoek deed naar de gang van zaken rond wielrenner Rasmussen in opdracht van de Rabobank.
Paul Römer (Amsterdam, 13 december 1962)
Paul Römer is vanaf 1 augustus as algemeen directeur van de NTR. Van 1995 tot en met 2002 is hij in diverse functies werkzaam geweest bij John de Mol producties / Endemol. Bij Endemol International bv is hij als Chief Creative Officer lid van de Raad van Bestuur van Endemol Holding geweest, verantwoordelijk voor de wereldwijde creatieve strategie binnen de Endemol Groep. Daarvoor was hij Algemeen directeur bij Endemol Nederland bv en in die functie de eindverantwoordelijk voor het algemene beleid en uitvoering van de dagelijkse gang van zaken van het bedrijf.
Binnen het directieteam van Endemol Nederland bv waren zijn aandachtsvelden naast het overall management, de Creatie, Verkoop en Productie van projecten. Hierdoor is hij steeds sterk betrokken geweest bij de kern van de bedrijfsvoering.
Programmatische hoogtepunten tijdens zijn directeurschap waren onder meer het afscheid- en herdenkingsprogramma van André Hazes in de Amsterdam Arena en het winnen van twee Emmy Awards, één voor de Peter R de Vries uitzending over Joran van der Sloot en één voor het programma de Grote Donor Show. Bedrijfsmatig was de oprichting en lancering van de sportzender Eredivisie Live, in slechts vier maanden tijd, één van de bijzondere hoogtepunten.
Van 1988 tot en met 1995 was Paul werkzaam voor de TROS. Eerste drie jaar als producer, daarna als Hoofd Amusement.
Prof. dr. mr. Steven ten Have MSc (De Meern, 30 augustus 1967)
Steven ten Have is organisatieadviseur, hoogleraar en toezichthouder. Hij is afgestudeerd als jurist (mr) en psycholoog (drs.) (Rijksuniversiteit Utrecht) en heeft een doctoraal bedrijfskunde (MSc., Master of Science) behaald aan de Universiteit Nijenrode (Breukelen). Ten Have is in 2002 gepromoveerd op een onderzoek naar verandermanagement bij grote complexe ondernemingen zoals Nokia.
Sinds 2004 is hij als hoogleraar Strategie & Verandering verbonden aan de Vrije Universiteit Amsterdam. Hij is voorzitter van de postdoctorale opleiding Verandermanagement. Verder is hij (kern)docent bij de opleidingen Management Consultant en Compliance & Integriteit Management aan deze universiteit. Sinds 2011 is hij chairman van de ‘Foundation Center for Evidence Based Management’, een omvangrijk internationaal initiatief waarbinnen gerenommeerde internationale wetenschappers, universiteiten en bedrijven hun krachten bundelen.
Als adviseur adviseert hij grote en middelgrote ondernemingen en instellingen over verandermanagement, strategie, structuurwijzigingen, management control, governance en leiderschap. Hij doet dit sinds 2004 als oprichter en partner van Ten Have Change Management. Daarvoor was Ten Have ruim tien jaar werkzaam bij Berenschot. Daar was hij naast adviseur ook adviesgroephoofd, directeur Bedrijfsleven, lid en vice-voorzitter/statutair bestuurder van de groepsdirectie en lid en voorzitter van de Ondernemingsraad (OR). Ten Have heeft over de eerdergenoemde onderwerpen een groot aantal boeken en artikelen geschreven.
Als toezichthouder is hij onder andere voorzitter van de raad van commissarissen (RvC) van CITO (BV) en vice-voorzitter van de Raad van Toezicht (Stichting) (sinds 2007), lid van de RvC van ABN AMRO (sinds 2009) en lid van het bestuur van het Instituut Nederlandse Kwaliteit (INK) (Sinds 2002).
Edgar Davids (Paramaribo, 13 maart 1973)
Edgar Davids speelde als voetballer voor Ajax, AC Milan, FC Barcelona, Juventus, Internazionale, Tottenham Hotspur en Crystal Palace FC. Ook speelde hij 74 interlandwedstrijden voor het Nederlands elftal, waarin hij zes keer scoorde. In november 2010 beëindigd hij zijn voetbalcarrière.
In 2008 richtte Davids de Straatvoetbalbond Nederland op om de integratie in wijken te bevorderen. Dit is uitgegroeid tot een evenement waaraan 230 wijken in Nederland meedoen. Daarnaast is hij oprichter en creatief directeur van het sportkledingmerk Monta, is hij ambassadeur van een aantal projecten van het Ministerie van Onderwijs en is hij bestuurslid van de Suriname Conservation Foundation Netherlands. Davids rondt momenteel zijn MBA-studie af.
Johan Cruijff (Amsterdam, 25 april 1947)
Johan Cruijff speelde als voetballer bij Ajax, FC Barcelona, L.A. Aztecs, W. Diplomats, Levante en Feyenoord. Als speler werd Cruijff verkozen tot beste Europees voetballer van de twintigste eeuw en hij wordt gezien als één van de beste voetballers aller tijden. Cruijff speelde tussen 7 september 1966 en 26 oktober 1977 in totaal 48 interlands, waarin hij 33 keer scoorde. In 1984 zette hij bij Feyenoord definitief een punt achter zijn spelerscarrière en hij ging sindsdien verder als voetbaltrainer.
Als trainer / coach heeft Cruijff gewerkt bij Ajax en FC Barcelona. Momenteel is hij werkzaam als bondscoach van het Catalaans voetbalelftal. Hij is ook actief als voetbalanalist, columnist en adviseur bij FC Barcelona.
In 1997 richtte hij de Cruyff Foundation op. Met de oprichting van de Cruyff Foundation was Cruijff in Nederland een van de eerste (ex)sporters die zijn naam aan een eigen stichting verbond, en hier ook daadwerkelijk invulling aan wilde geven. Bijzondere aandacht heeft hij, en dus ook de Foundation, voor gehandicapte en minder kansrijke jongeren, omdat juist voor hen sport en spel van groot belang is. Cruijff is erelid van Ajax.
-
- AT Toto winner 10/11
- Berichten: 7359
- Lid geworden op: vr dec 31, 2004 12:53 am
- Locatie: Amsterdam
Re: De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
Het is officieel (de voordracht):
Ajax.nl schreef:Kandidaten RvC Ajax
01 juni 2011
De voordrachtscommissie van de ledenraad van de vereniging AFC Ajax zal het resultaat van haar werkzaamheden aan de ledenraadsvergadering presenteren op 6 juni 2011.
In deze vergadering van de ledenraad zal een voorstel worden gedaan om vijf kandidaten aan te bevelen tot plaatsing op de voordrachtslijst voor de benoeming tot commissaris van AFC Ajax NV. De aan te bevelen kandidaat commissarissen zijn Steven ten Have (beoogd voorzitter), Marjan Olfers, Paul Römer, Edgar Davids en Johan Cruijff.
Kort na de ledenraadsvergadering van 6 juni 2011 zal de zittende Raad van Commissarissen van AFC Ajax NV een besluit nemen over de voordracht, met inachtneming van de wettelijke en statutaire bepalingen.
Indien de zittende Raad van Commissarissen van AFC Ajax NV besluit de aanbevolen kandidaten voor te dragen, zal zo spoedig mogelijk daarna worden opgeroepen tot een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders van AFC Ajax NV. De aandeelhoudersvergadering is bevoegd tot benoeming van commissarissen te besluiten op voordracht van de Raad van Commissarissen. Voor de aandeelhoudersvergadering geldt een wettelijke en statutaire oproepingstermijn van 42 dagen.
Kandidaten voor Raad van Commissarissen:
mr. dr. Marjan Olfers (Haarlem, 8 april 1969)
Marjan Olfers begon haar loopbaan als assistent accountant bij Deloitte Dijker van Dien en besloot te stoppen om te gaan studeren aan de Vrije Universiteit. Als bijbaan startte zij haar eigen accountantskantoor. Zij behaalde in 1991 haar propedeuse economie. In 1998 stopte zij met haar werkzaamheden als accountant. Zij rondde een studie rechten af in 1999. In de laatste jaren van haar studie werkte zij als student assistent van professor Van Staveren (sport en recht en sociaal recht/arbeidsrecht). Na haar studie volgde zij een aantal verdiepingscursussen op het terrein van het economisch ordeningsrecht. In 2009 promoveerde zij op het onderwerp Sport en Mededingingsrecht.
Marjan Olfers werkt momenteel als advocaat bij DLA Piper, waar zij zich zowel toelegt op de sportsector als op sterk door de overheid gereguleerde sectoren zoals de media-, zorg- en kansspelsector. Zij houdt zich naast juridische advisering bezig met bedrijfsmatige advisering bijvoorbeeld op het terrein van good governance. Daarnaast is zij een dag per week verbonden aan de Vrije Universiteit en draagt de eindverantwoordelijkheid voor het vak sport en recht aan de juridische faculteit en het vak juridische aspecten van de sport voor de bewegingswetenschappen faculteit. Zij doet onderzoek, publiceert en spreekt over tal van sport gerelateerde onderwerpen zoals het transfersysteem, de verkoop van televisierechten, staatssteun aan voetbalclubs en de verkoop van tickets. Momenteel houdt zij zich bezig met onderzoek naar het voorkomen van agressie op en rond velden, kansspelen en risicobeheersing bij de organisatie/exploitatie van sportevenementen.
Voorheen was zij onder meer hoofd van de kennisgroep mededinging en projectleider aan besteden bij het Ministerie van Economische Zaken, universitair docent sociaal recht en adviseerde veel verschillende private organisaties, zoals Arkin en Grontmij.
Zij combineert haar theoretische kennis met haar ervaring in de praktijk. Zij heeft een groot aantal nevenfuncties in de sport. Zo was zij lid van de taskforce voorkoming agressie op voetbalvelden en is zij onder meer lid van de beroepscommissie (tuchtcommissie) van het Instituut Sportrechtspraak en bestuurslid van de Vereniging voor sport en recht. In 2007 maakte zij deel uit van de onderzoekscommissie die onderzoek deed naar de gang van zaken rond wielrenner Rasmussen in opdracht van de Rabobank.
Paul Römer (Amsterdam, 13 december 1962)
Paul Römer is vanaf 1 augustus as algemeen directeur van de NTR. Van 1995 tot en met 2002 is hij in diverse functies werkzaam geweest bij John de Mol producties / Endemol. Bij Endemol International bv is hij als Chief Creative Officer lid van de Raad van Bestuur van Endemol Holding geweest, verantwoordelijk voor de wereldwijde creatieve strategie binnen de Endemol Groep. Daarvoor was hij Algemeen directeur bij Endemol Nederland bv en in die functie de eindverantwoordelijk voor het algemene beleid en uitvoering van de dagelijkse gang van zaken van het bedrijf.
Binnen het directieteam van Endemol Nederland bv waren zijn aandachtsvelden naast het overall management, de Creatie, Verkoop en Productie van projecten. Hierdoor is hij steeds sterk betrokken geweest bij de kern van de bedrijfsvoering.
Programmatische hoogtepunten tijdens zijn directeurschap waren onder meer het afscheid- en herdenkingsprogramma van André Hazes in de Amsterdam Arena en het winnen van twee Emmy Awards, één voor de Peter R de Vries uitzending over Joran van der Sloot en één voor het programma de Grote Donor Show. Bedrijfsmatig was de oprichting en lancering van de sportzender Eredivisie Live, in slechts vier maanden tijd, één van de bijzondere hoogtepunten.
Van 1988 tot en met 1995 was Paul werkzaam voor de TROS. Eerste drie jaar als producer, daarna als Hoofd Amusement.
Prof. dr. mr. Steven ten Have MSc (De Meern, 30 augustus 1967)
Steven ten Have is organisatieadviseur, hoogleraar en toezichthouder. Hij is afgestudeerd als jurist (mr) en psycholoog (drs.) (Rijksuniversiteit Utrecht) en heeft een doctoraal bedrijfskunde (MSc., Master of Science) behaald aan de Universiteit Nijenrode (Breukelen). Ten Have is in 2002 gepromoveerd op een onderzoek naar verandermanagement bij grote complexe ondernemingen zoals Nokia.
Sinds 2004 is hij als hoogleraar Strategie & Verandering verbonden aan de Vrije Universiteit Amsterdam. Hij is voorzitter van de postdoctorale opleiding Verandermanagement. Verder is hij (kern)docent bij de opleidingen Management Consultant en Compliance & Integriteit Management aan deze universiteit. Sinds 2011 is hij chairman van de ‘Foundation Center for Evidence Based Management’, een omvangrijk internationaal initiatief waarbinnen gerenommeerde internationale wetenschappers, universiteiten en bedrijven hun krachten bundelen.
Als adviseur adviseert hij grote en middelgrote ondernemingen en instellingen over verandermanagement, strategie, structuurwijzigingen, management control, governance en leiderschap. Hij doet dit sinds 2004 als oprichter en partner van Ten Have Change Management. Daarvoor was Ten Have ruim tien jaar werkzaam bij Berenschot. Daar was hij naast adviseur ook adviesgroephoofd, directeur Bedrijfsleven, lid en vice-voorzitter/statutair bestuurder van de groepsdirectie en lid en voorzitter van de Ondernemingsraad (OR). Ten Have heeft over de eerdergenoemde onderwerpen een groot aantal boeken en artikelen geschreven.
Als toezichthouder is hij onder andere voorzitter van de raad van commissarissen (RvC) van CITO (BV) en vice-voorzitter van de Raad van Toezicht (Stichting) (sinds 2007), lid van de RvC van ABN AMRO (sinds 2009) en lid van het bestuur van het Instituut Nederlandse Kwaliteit (INK) (Sinds 2002).
Edgar Davids (Paramaribo, 13 maart 1973)
Edgar Davids speelde als voetballer voor Ajax, AC Milan, FC Barcelona, Juventus, Internazionale, Tottenham Hotspur en Crystal Palace FC. Ook speelde hij 74 interlandwedstrijden voor het Nederlands elftal, waarin hij zes keer scoorde. In november 2010 beëindigd hij zijn voetbalcarrière.
In 2008 richtte Davids de Straatvoetbalbond Nederland op om de integratie in wijken te bevorderen. Dit is uitgegroeid tot een evenement waaraan 230 wijken in Nederland meedoen. Daarnaast is hij oprichter en creatief directeur van het sportkledingmerk Monta, is hij ambassadeur van een aantal projecten van het Ministerie van Onderwijs en is hij bestuurslid van de Suriname Conservation Foundation Netherlands. Davids rondt momenteel zijn MBA-studie af.
Johan Cruijff (Amsterdam, 25 april 1947)
Johan Cruijff speelde als voetballer bij Ajax, FC Barcelona, L.A. Aztecs, W. Diplomats, Levante en Feyenoord. Als speler werd Cruijff verkozen tot beste Europees voetballer van de twintigste eeuw en hij wordt gezien als één van de beste voetballers aller tijden. Cruijff speelde tussen 7 september 1966 en 26 oktober 1977 in totaal 48 interlands, waarin hij 33 keer scoorde. In 1984 zette hij bij Feyenoord definitief een punt achter zijn spelerscarrière en hij ging sindsdien verder als voetbaltrainer.
Als trainer / coach heeft Cruijff gewerkt bij Ajax en FC Barcelona. Momenteel is hij werkzaam als bondscoach van het Catalaans voetbalelftal. Hij is ook actief als voetbalanalist, columnist en adviseur bij FC Barcelona.
In 1997 richtte hij de Cruyff Foundation op. Met de oprichting van de Cruyff Foundation was Cruijff in Nederland een van de eerste (ex)sporters die zijn naam aan een eigen stichting verbond, en hier ook daadwerkelijk invulling aan wilde geven. Bijzondere aandacht heeft hij, en dus ook de Foundation, voor gehandicapte en minder kansrijke jongeren, omdat juist voor hen sport en spel van groot belang is. Cruijff is erelid van Ajax.
Tekst: Ajax.nl
***
Re: De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
Ik kan moeilijk inschatten hoe belangrijk dit orgaan is voor Ajax, maar qua voetbalkennis en ervaring in het bedrijfsleven lijkt het me een aardige mix.
Re: De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
Heeft dit nog gevolgen voor Blind? Davids en Blind kunnen toch totaal niet met elkaar overweg?
Re: De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
De voetbalkennis druipt er van af ... 

Blij met de punten ...
Re: De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
Marjan Olfers heeft twitter!
Dit vond ik wel een leuke: http://twitter.com/#!/Molfers/status/57720793630646272
Dit vond ik wel een leuke: http://twitter.com/#!/Molfers/status/57720793630646272

Re: De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
Paul Römer ook. Een Ajacied zo te zien.
Re: De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
Volgens mij is dat de verkeerde ..D_skilled schreef:Paul Römer ook. Een Ajacied zo te zien.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Paul_Römer ... producent)
Blij met de punten ...
De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
Hoe weet je dat Olfers en Ten Have goed zijn?Peter schreef:Edgar Davids zou een geweldige mispeer zijn natuurlijk. Dat zie ik niet werken met goede mensen als Olfers en Ten Have.
Re: De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
Binnenkort kunnen we weer een topic openen de puinhopen van JC wedden 

Re: De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
Heb je ook nog argumenten voor deze natte wind? 

Re: De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
Davids rondt op dit moment zijn MBA-studie business economics af op Oxford, toch iets slimmer dan men denkt?Jabu schreef:Hoe weet je dat Olfers en Ten Have goed zijn?Peter schreef:Edgar Davids zou een geweldige mispeer zijn natuurlijk. Dat zie ik niet werken met goede mensen als Olfers en Ten Have.
Re: De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
Klopt. Hoorde al van mensen die hem kennen dat hij slimmer is dan verwacht. Al kom je er met een hoop geld natuurlijk ook wel 

IK GELOOF!!!!!!
Re: De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
Dit is wel een ander kaliber mensen dan een brokkenpiloot als Boog.
Davids is de verrassende naam. Stille wateren...

Davids is de verrassende naam. Stille wateren...
Re: De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
Dat heb je nodig om binnen te komen, ja. Maar je moet het niveau natuurlijk ook aankunnen.Rishi schreef:Klopt. Hoorde al van mensen die hem kennen dat hij slimmer is dan verwacht. Al kom je er met een hoop geld natuurlijk ook wel
"Well, maybe Bob Dylan was wrong. Maybe you do have to be a weatherman to know which way the wind blows."
Re: De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
Tscheu La Ling is de belangrijkste kandidaat om Boog op te volgen. Volgens De T.
- Ajaciedjuh
- Berichten: 23000
- Lid geworden op: do mei 20, 2004 11:16 am
Re: De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
Verrassend.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience."
Re: De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
Hè, wat zou de functie van Jonk dan ook alweer worden?
"Well, maybe Bob Dylan was wrong. Maybe you do have to be a weatherman to know which way the wind blows."
Re: De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
Logisch eigenlijk, vind ik. Runt dat Trecin op z'n Ajax. Zakelijk geslaagd, Ajax- en voetbalachtergrond.Ajaciedjuh schreef:Verrassend.
Als je geen TD hebt, heb je dus een AD met kennis van zaken nodig. I.p.v. iemand als Boog.
Re: De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
Ik zie graag Overmars.
Face your fears and live your dreams, No Fear
Re: De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
Staat dat ook al ergens online?wimpey schreef:Tscheu La Ling is de belangrijkste kandidaat om Boog op te volgen. Volgens De T.
Re: De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
Ja, De T. Net. 5 minuten geleden.
Re: De toekomst: Cruijff terug bij Ajax, bestuur vertrekt.
Ajax aast op Tscheu La Ling
AMSTERDAM - Tscheu La Ling is de belangrijkste kandidaat om de vacante positie van algemeen directeur bij Ajax in te vullen. "We zijn inderdaad in gesprek, maar meer wil ik er niet over kwijt", bevestigde de voormalig rechtsbuiten van de Amsterdamse club.
La Ling is tegenwoordig een succesvol zakenman en sinds 2007 ook de eigenaar van de Slowaakse voetbalclub AS Tren?ín. Deze club leidt hij naar het idee van Ajax. Binnen vier jaar schreef LA Ling bij AS Tren?ín zwarte cijfers en behaalde hij het kampioenschap. Bovendien staat de club bekend om een uitstekende jeugdopleiding.
Ajax is op zoek naar een nieuwe algemeen directeur na het vertrek van Rik van den Boog op 1 juni.
Telegraaf.nl