Maarten Stekelenburg

Spelers die deel hebben uitgemaakt van de Ajaxselectie

Moderator: mods

Gebruikersavatar
Pride of Amsterdam
AT Toto Admin
Berichten: 2704
Lid geworden op: zo sep 28, 2003 10:31 pm
Locatie: F-Side

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door Pride of Amsterdam » di okt 12, 2010 3:50 pm

Stekelenburg bankzitter tov Verhoeven? :drecul.gif:
Op naar de vierde ster!

Gebruikersavatar
999
Berichten: 60829
Lid geworden op: do sep 25, 2003 6:53 pm

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door 999 » di okt 12, 2010 3:54 pm

Pride of Amsterdam schreef:Stekelenburg bankzitter tov Verhoeven? :drecul.gif:
Volgend seizoen, lullo ....... Vermeer is dan allang terug ..
Blij met de punten ...

joey
Erelid
Berichten: 94218
Lid geworden op: ma sep 01, 2003 2:29 pm
Locatie: Amsterdam

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door joey » di okt 12, 2010 9:38 pm

Zlatan Son of God schreef:Goed om te horen.. betekend dus dat ze weinig zien in Vermeer. gaan ze eindelijk dan talent herkennen op de toekomst.
Voorbarige conclusie wat mij betreft. Wie weet is die Zweed wel een jonge keeper voor áchter Vermeer.

Komt Krul niet uit Den Haag? :666.gif:
Het stinkt aan alle kanten!

Gebruikersavatar
Marillion
Site Admin
Berichten: 43443
Lid geworden op: vr sep 19, 2003 12:51 pm

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door Marillion » di okt 12, 2010 10:27 pm

We gaan er in ieder geval een stuk op achteruit wanneer Stekelenburg vertrekt. Dat lijkt me duidelijk. Kijk eens hoeveel tijd hij nodig heeft gehad om dit niveau te behalen. Nog los van het feit dat je het talent moet hebben moeten keepers ook gewoon ontzettend veel ervaring op doen. Dat is voor een keeper veel belangrijker dan bij 'gewone' veldspelers.

Wat goede opvolgers betreft heb ik niet echt een idee. Die jongen van Roda heb ik veel te weinig aan het werk gezien en Krul ken ik zo'n beetje alleen maar omdat hij altijd kandidaat lijkt te zijn wanneer er ergens een keepersvacature is. Ik vraag me af of dat door zijn kwaliteiten komt of door zijn zaakwaarnemer.
Nil volentibus arduum

joey
Erelid
Berichten: 94218
Lid geworden op: ma sep 01, 2003 2:29 pm
Locatie: Amsterdam

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door joey » di okt 12, 2010 10:53 pm

Over zaakwaarnemer gesproken, wie is de zaakwaarnemer van Stekelenburg.

Mee eens. Stekelenburg heeft heel wat jaren nodig gehad om uit te groeien tot een betrouwbare keeper. En dat terwijl zijn talent nooit een punt van discussie is geweest. Je kunt niet zomaar een jochie op het doel zetten, tenzij het een zeer uitzonderlijk, zeg maar uniek talent is.
Het stinkt aan alle kanten!

Gebruikersavatar
Pride of Amsterdam
AT Toto Admin
Berichten: 2704
Lid geworden op: zo sep 28, 2003 10:31 pm
Locatie: F-Side

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door Pride of Amsterdam » wo okt 13, 2010 10:01 am

999 schreef:
Pride of Amsterdam schreef:Stekelenburg bankzitter tov Verhoeven? :drecul.gif:
Volgend seizoen, lullo ....... Vermeer is dan allang terug ..
Oh, ik dacht nu alvast om die contractverlenging af te dwingen. Want volgend jaar tekent hij natuurlijk helemáál niet meer. My bad.

Maar het zat er aan te komen dat Stekelenburg naar het buitenland zou gaan. Zonde, wordt lastig om die jongen goed te vervangen.
Op naar de vierde ster!

T82
Berichten: 1936
Lid geworden op: wo sep 24, 2003 3:27 pm
Locatie: Breda

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door T82 » wo okt 13, 2010 10:30 am

joey schreef:Over zaakwaarnemer gesproken, wie is de zaakwaarnemer van Stekelenburg.
Rob Jansen.

Gebruikersavatar
Kowalczyk
Moderator English Section
Berichten: 13845
Lid geworden op: vr sep 19, 2003 12:54 pm
Locatie: AMSTERDAM
Contacteer:

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door Kowalczyk » do nov 11, 2010 4:26 pm

Vanavond lekker voor Stekelenburg zingen: "Sint Maaaarten, Sint Maaaarten, de koeien hebben staarten!"

K.
Still alive...

Gebruikersavatar
ferry
Berichten: 3128
Lid geworden op: ma dec 01, 2003 1:36 pm
Locatie: Ireland

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door ferry » vr nov 12, 2010 12:59 pm

'Liverpool heeft Stekelenburg bovenaan shortlist'

LIVERPOOL - Maarten Stekelenburg is één van de twee kandidaten om doelman Pepe Reina op te volgen bij Liverpool. De Spanjaard lijkt de Engelse havenstad komende zomer te verlaten, waardoor de negentienvoudig kampioen een shortlist heeft opgesteld.

Dat meldt het doorgaans goed geïnformeerde Engelse dagblad The Telegraph vandaag. Naast de keeper van Ajax zou ook doelman Manuel Neuer van het Duitse Schalke 04 op de lijst staan.

Stekelenburg (28) werd al eerder in verband gebracht met de grote rivaal van Liverpool, Manchester United, om daar Edwin van der Sar op te volgen. Ook Arsenal werd gelinkt aan de goalie van Oranje.
Ad.nl

Gebruikersavatar
Daily Blind
Berichten: 13388
Lid geworden op: wo sep 24, 2003 10:23 am

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door Daily Blind » do jan 27, 2011 4:09 pm

Boven aan de lijst van ManU volgens Rene Meulensteijn

Jöhnk
Site Admin & AT Toto winner 06/07
Berichten: 43672
Lid geworden op: di okt 05, 2004 11:17 am

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door Jöhnk » do jan 27, 2011 4:13 pm

En die Deen dan?

Michael_B
Berichten: 10446
Lid geworden op: di sep 23, 2003 2:19 pm
Locatie: Alkmaar

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door Michael_B » do jan 27, 2011 4:15 pm

Dat is de zoveelste bankvulling.
Face your fears and live your dreams, No Fear

Gebruikersavatar
peter
Site Admin & Toto winner WC 2006, EC 2008
Berichten: 48887
Lid geworden op: di sep 23, 2003 11:08 am

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door peter » do jan 27, 2011 7:17 pm

Snap niet dat we er zo weinig over horen verder. Stekelenburg kan zo bij Arsenal, ManU, Bayern en Milan aan de slag wat mij betreft. Daar zitten nu stuk voor stuk mindere keepers namelijk.

Gebruikersavatar
Toppie
Berichten: 11923
Lid geworden op: di feb 24, 2004 5:43 pm

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door Toppie » vr feb 18, 2011 10:14 am

Stekelenburg gaat Ajax zeker dit jaar verlaten, ik denk Man U , maar anders wel een andere club staat elke week constant te keepen :biggthumpup.gif:

Gebruikersavatar
Giacomo Puccini
Berichten: 7545
Lid geworden op: di mar 07, 2006 10:28 pm

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door Giacomo Puccini » za feb 19, 2011 2:04 pm

Wat een topkeeper hebben we. Wie er ook voor terug komt, we gaan er sowieso flink op achteruit. Het is te hopen dat we een goede schaduwlijst hebben klaar liggen, maar Ajax kennende beginnen we pas te scouten als De Steek in het shirt van een andere club keept. Zo frustrerend.
Ajax!

Jöhnk
Site Admin & AT Toto winner 06/07
Berichten: 43672
Lid geworden op: di okt 05, 2004 11:17 am

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door Jöhnk » za feb 19, 2011 2:08 pm

Ik schat zomaar in dat het 'technisch platform' het zeer in Vermeer ziet zitten. Een keeper die Cruijff op zou kunnen stellen.

Gebruikersavatar
Giacomo Puccini
Berichten: 7545
Lid geworden op: di mar 07, 2006 10:28 pm

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door Giacomo Puccini » za feb 19, 2011 2:18 pm

Hij zou dan 300% gegroeid moeten zijn ten opzichte van de periode Van Basten. De mensen die dagelijks met hem werken zouden dat moeten beoordelen. De Vermeer van toen had in elk geval hooguit het niveau van Willem II. Ik zie ook liever een betrouwbare keeper dan een keeper met uitzonderlijke kwaliteiten (bijvoorbeeld een atletisch lichaam of een katachtige reflex) die regelmatig door het ijs zakt. Daar is de keepersrol te belangrijk voor.
Ajax!

Gebruikersavatar
Toppie
Berichten: 11923
Lid geworden op: di feb 24, 2004 5:43 pm

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door Toppie » zo feb 20, 2011 1:14 pm

Giacomo Puccini schreef:Hij zou dan 300% gegroeid moeten zijn ten opzichte van de periode Van Basten. De mensen die dagelijks met hem werken zouden dat moeten beoordelen. De Vermeer van toen had in elk geval hooguit het niveau van Willem II. Ik zie ook liever een betrouwbare keeper dan een keeper met uitzonderlijke kwaliteiten (bijvoorbeeld een atletisch lichaam of een katachtige reflex) die regelmatig door het ijs zakt. Daar is de keepersrol te belangrijk voor.

Ik zou die keeper van Roda halen :biggthumpup.gif:

wimpey
Berichten: 54253
Lid geworden op: vr sep 26, 2003 9:12 pm

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door wimpey » zo feb 20, 2011 2:28 pm

Jöhnk schreef:Ik schat zomaar in dat het 'technisch platform' het zeer in Vermeer ziet zitten. Een keeper die Cruijff op zou kunnen stellen.
Qua stijl idd de voetbalzoon van Menzo.

JC en keepers was een drama. Remember Busquets. :excited.gif:

Ajax Rules
Berichten: 33309
Lid geworden op: do jul 22, 2004 9:15 pm

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door Ajax Rules » zo feb 20, 2011 5:00 pm

wimpey schreef: Remember Busquets. :excited.gif:
Slechtste keeper aller tijden.... nog slechter dan die Marokkaanse keeper van Utrecht.
Socialisme is afgunst vermomd als mededogen, opgelegd met tirannie in de kleren van tolerantie.

Gebruikersavatar
Zuidema
Berichten: 12208
Lid geworden op: zo nov 09, 2003 1:35 am

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door Zuidema » do feb 24, 2011 10:02 am

De ontwikkeling van Stekel intrigeert me. Als jonge keeper wel talentvol, maar ook erg wisselvallig, onzeker en twijfelachtig in zijn acties. En nu, op zijn 28ste (?), dan toch een keeper die behoorlijk safe is, vaak een rots in de branding, een keeper die punten voor je kan pakken. Hij heeft zich zowaar onmisbaar gemaakt. Het lijkt soms wel of hij van tevoren aanvoelt waar de bal zal komen en daarmee die fractie tijd wint om tijdig en juist te handelen.

Ben wel benieuwd hoe die omslag heeft kunnen gebeuren. Omdat ie het stokje over heeft genomen van Van der Sar bij NL? Omdat hij een tijdje 2e keeper was achter Vermeer tot zijn grote ontsteltenis, met allerhande gezeur en gezeik van zijn kant?

Natuurlijk is hij een paar jaartjes ouder en heeft inmiddels veel ervaring opgedaan. Maar als je amper iets leert van je ervaringen schiet je er nog niks mee op. Bij Stekel leek dat ook het geval te zijn, dat hij een eeuwig talent zou blijven. Hij bleef maar hangen op hetzelfde niveau. En je zou dan ook eerder een geleidelijkere ontwikkeling naar een topniveau verwachten. Maar hij heeft in korte tijd echt forse stappen omhoog gemaakt.

Daarom: wat heeft de doorbraak naar dat topniveau nou echt veroorzaakt? Wanneer en vooral hoe is dat kwartje bij hem gevallen? Iemand op AT die daar meer van weet en/of dat kan verklaren?

Gebruikersavatar
999
Berichten: 60829
Lid geworden op: do sep 25, 2003 6:53 pm

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door 999 » do feb 24, 2011 11:16 am

Ervaring .. Al vindt ik hem beduidend minder dan Sar ..
Blij met de punten ...

Gebruikersavatar
Arthur
Berichten: 13888
Lid geworden op: vr sep 19, 2003 12:43 pm

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door Arthur » do feb 24, 2011 11:18 am

999 schreef:Ervaring .. Al vindt ik hem beduidend minder dan Sar ..
In welk opzicht vind je hem beduidend minder?

Misschien dat VdSar iets vaker een 'onhoudbare' bal pakt, maar qua betrouwbaarheid vind ik dat Stekelenburg VdSar aardig benadert. Alle ballen waarvan je mag verwachten dat hij ze houdt, houdt hij ook wel.

Gebruikersavatar
999
Berichten: 60829
Lid geworden op: do sep 25, 2003 6:53 pm

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door 999 » do feb 24, 2011 11:21 am

Arthur schreef:
999 schreef:Ervaring .. Al vindt ik hem beduidend minder dan Sar ..
In welk opzicht vind je hem beduidend minder?

Misschien dat VdSar iets vaker een 'onhoudbare' bal pakt, maar qua betrouwbaarheid vind ik dat Stekelenburg VdSar aardig benadert. Alle ballen waarvan je mag verwachten dat hij ze houdt, houdt hij ook wel.
In alles ..
Blij met de punten ...

Justin
Berichten: 2074
Lid geworden op: di sep 23, 2003 5:14 pm
Locatie: Den Haag
Contacteer:

Re: Maarten Stekelenburg

Bericht door Justin » do feb 24, 2011 11:36 am

Is het jullie ook al opgevallen dat hij de laatste tijd soms een opvallend goede lange bal hanteert? Opent soms doodleuk op de linkerflank naar Ebecilio of Eriksen.

Plaats reactie