Belgie
Moderator: mods
Re: Belgie
Brugge krijgt wel erg veel kansen
Re: Belgie
Weer een giga kans voor Brugge. Vindt Anderlecht aanvallend wel aardig, maar verdedigend is het verre van waterdicht.
Sterker nog, Brugge verdient op basis van de eerste helft een voorsprong.
Sterker nog, Brugge verdient op basis van de eerste helft een voorsprong.
Re: Belgie
Dat lijkt me ook. Als je in balverlies speelt zoals Brugge dan heeft Anderlecht precies waar ze je willen hebben en ben je kwetsbaar. Bij balverlies moet je direct gaan voor de snelle balverovering, maar dan moet de rest van het elftal hetzelfde doen. Bij Brugge zie ik wat dat betreft geen samenhang.Jöhnk schreef:Ajax zal dus Frankie de Boer voetbal moeten spelen en ze er niet uit moeten laten komen. Meteen opjagen.
Re: Belgie
Bij Anderlecht staan ze met z'n 5en op 1 lijn te verdedigen, snelheid zou geen kwaad tegen ze kunnen.
Re: Belgie
Anderlecht steekt wel erg makkelijk over naar de overkant. De middenvelders van Brugge zijn in omschakeling van bb naar bv nergens te bevinden.
De laatste lijn van Brugge blijft maar achteruit lopen, waardoor de middenvelders het niet meer kunnen dichtlopen.
De laatste lijn van Brugge blijft maar achteruit lopen, waardoor de middenvelders het niet meer kunnen dichtlopen.
Re: Belgie
Het is nu wachten op een doelpunt van Anderlecht, Brugge verliest heel snel de bal. Koster zal iets moeten doen.D_skilled schreef:Anderlecht steekt wel erg makkelijk over naar de overkant. De middenvelders van Brugge zijn in omschakeling van bb naar bv nergens te bevinden.
De laatste lijn van Brugge blijft maar achteruit lopen, waardoor de middenvelders het niet meer kunnen dichtlopen.
0-1 Lukaku, zat er aan te komen. Slecht gekeept trouwens.
Re: Belgie
0-1, Lukaku. Je kon erop wachten. Brugge was ontzettend kwetsbaar in omschakeling.
Brugge is los zand in balverlies. Totaal geen samenwerking tussen de linies.
Brugge is los zand in balverlies. Totaal geen samenwerking tussen de linies.
Laatst gewijzigd door D_skilled op zo dec 19, 2010 2:27 pm, 1 keer totaal gewijzigd.
Re: Belgie
Tja, Brugge speelt A3 Koster voetbal.D_skilled schreef:Anderlecht steekt wel erg makkelijk over naar de overkant. De middenvelders van Brugge zijn in omschakeling van bb naar bv nergens te bevinden.
De laatste lijn van Brugge blijft maar achteruit lopen, waardoor de middenvelders het niet meer kunnen dichtlopen.
Stijn Stijnen gaat hier zwaar in de fout.
Re: Belgie
Daar was al bijna de 1-1, Proto herstelde z'n slippertje net op tijd.
Nog een bal van de lijn af, Anderlecht meteen onder druk.
Nog een bal van de lijn af, Anderlecht meteen onder druk.
Re: Belgie
Nee, deze wedstrijd vind ik geen graadmeter. De linies bij Brugge liggen onwijs ver uit elkaar. Anderlecht maakt er gretig gebruik van.
Schakel over naar PSV - Roda JC.
Schakel over naar PSV - Roda JC.
Re: Belgie
En Boussoufa met de 0-2. Brugge hield open huis.
Re: Belgie
Stijn Stijnen is weer in opspraak gekomen, en hoe:
www.sporza.beOnthulling: Stijnen bestookte anoniem internetfora Retweet
PhotoNews zo 20/02/2011 - 16:18
Peter Vandenbempt van Sporza is aan de weet gekomen waarom Stijn Stijnen naar de B-kern werd gezet: hij voerde op internetfora een anonieme lastercampagne tegen zijn concurrenten en het nieuwe bestuur.
Club verwijst Stijn Stijnen naar de B-kern
"De club heeft zondag de spelers en de sportieve staf ingelicht, omdat ze daar recht op hebben en omdat ze het anders vroeg of laat toch te weten zouden komen", vertelde Peter Vandenbempt op Radio 1.
"Het is allemaal nog redelijk onschuldig begonnen. Met valse namen en emailadressen heeft Stijnen het internet bestookt met verheerlijkende mails over zichzelf. Onschuldig, maar ook zielig."
"Maar dat is geëscaleerd in een campagne tegen (collega-doelman) Geert De Vlieger. Het was een publiek geheim dat het tussen Stijnen en De Vlieger niet echt boterde."
"Maar ook (huidig eerste doelman) Colin Coosemans werd een doelwit. En dat zou in een van de volgende thuiswedstrijden hebben moeten uitmonden in een climax: een oproep om naar het stadion te komen met spandoeken tegen Coosemans en het nieuwe sportieve beleid."
"Nu, De Vlieger is 39 en die zal daar allemaal wel boven staan. Maar Coosemans is een jonge, onschuldige en een veelbelovende doelman. En zo iemand onder vuur nemen met zulke campagnes, dat gaat toch wel heel ver."
Vandenbempt: "Ik ben verbijsterd"
Is dat allemaal bewezen? "Blijkbaar wel", zegt Vandenbempt. "Ik heb me door een IT-specialist laten vertellen dat al die mails makkelijk aan Stijnen en twee familieleden van hem te linken waren."
Belga "Ik ben verbijsterd en vraag me af wat Stijnen heeft bezield. Ik probeer te begrijpen waarom hij dit heeft gedaan. Ik heb veel respect voor Stijnen als sportman en hij was ook de man die Club Brugge als eerste verdedigde in de soms heel moeilijke periodes van de club."
"Ik hoop dat ik Stijnen binnenkort kan vragen welke chemische reactie er in zijn hoofd heeft plaatsgevonden."
"Er is sprake van een schending van vertrouwen die Stijnen niet meer kan goedmaken. Ik heb begrepen dat bij de spelers een mengeling van ongeloof, verbijstering en woede overheerste. Ook bij coach Koster en zijn staf was er eerst ongeloof en daarna gewoon woede."
Hoe moet het nu verder? "Ik denk dat het wel duidelijk is dat zijn carrière bij Club Brugge voorbij is. Dat hij nooit meer voor Club zal spelen, lijkt me een vaststaand feit. Hij heeft wel nog een zwaar contract van vier jaar, en daar zullen ze in de komende weken een oplossing voor moeten zoeken."
Re: Belgie
''een mengeling van ongeloof, verbijstering en woede overheerste.''
Wat een aanstellers zeg. Net alsof Stijnen iemand vermoord heeft.
Wat een aanstellers zeg. Net alsof Stijnen iemand vermoord heeft.

Re: Belgie
Heel erg overdreven inderdaad. Het is vooral komisch. Denk bovendien niet dat hij hier de enige voetballer in is.
Hij schijnt overigens ook op het Heerenveen forum actief te zijn geweest om zichzelf aan te prijzen.
Hij schijnt overigens ook op het Heerenveen forum actief te zijn geweest om zichzelf aan te prijzen.

Re: Belgie
Haha, geweldig leesvoer! Wat een held.
Ik weet wel zeker dat dit vaker gebeurd. Ik bedoel, die gasten hebben vrije tijd in overvloed. Er zijn er op z´n minst genoeg die regelmatig meelezen en dan is het natuurlijk een kleine moeite om de discussie af en toe wat bij te sturen.
Ik weet wel zeker dat dit vaker gebeurd. Ik bedoel, die gasten hebben vrije tijd in overvloed. Er zijn er op z´n minst genoeg die regelmatig meelezen en dan is het natuurlijk een kleine moeite om de discussie af en toe wat bij te sturen.

Nil volentibus arduum
Re: Belgie
Welke middenvelder van Ajax zal Rishi zijn?
Alright, stop this nonsense. It is getting way too silly!
Re: Belgie
Mmm, hij loopt al een tijdje mee, De Zeeuw kan het dus niet zijn.
www.sportwereld.beVriendin en broer Stijnen verantwoordelijk voor berichten op internetfora
Veerle Schreurs en Steven Stijnen, de vriendin en broer van Stijn Stijnen, hebben zondagavond een mededeling verspreid waarin ze alle verantwoordelijkheid voor het internetincident rond de doelman op zich nemen. 'We deden het omdat de kritiek op Stijn te hevig werd', klinkt het.
Veerle Schreurs en Steven Stijnen beweren dat zij de auteurs zijn van de schadelijke berichten op verschillende supportersfora van Club Brugge.
Ze deden dat naar eigen zeggen omdat 'de kritiek op Stijn te hevig werd' en omdat de kritiek op Stijnen hen emotioneel te veel geworden was.
In de mededeling beroepen ze zich op het recht op vrije meningsuiting en bieden ze hun excuses aan bij Stijn, die volgens hen nu 'alles onterecht over zich heen krijgt'.
Club Brugge maakte zondagmorgen bekend dat doelman Stijn Stijnen naar de B-kern werd verbannen. 'Directe aanleiding voor deze sportieve sanctie is het herhaaldelijk onprofessioneel gedrag van Stijn Stijnen, het schenden van contractuele afspraken en het toebrengen van schade aan het algemeen belang en imago van Club Brugge', luidde het officiële communiqué.
Al snel kwam de echte reden voor de drastische beslissing aan het licht: Stijnen en zijn familie waren de voorbije maanden op verschillende supportersfora actief om fans tegen het bestuur en zijn concurrenten Coosemans en De Vlieger op te zetten.
There is only one difference between a madman and me. I am not mad.
Salvador Dali
Salvador Dali
- Jinne
- Site Admin
- Berichten: 14611
- Lid geworden op: ma sep 22, 2003 11:05 am
- Locatie: Amsterdam, Holland
Re: Belgie
Fantastische keeper wel die Stijnen. Onbegrijpelijk dat De Vlieger de voorkeur kreeg.
He's not the Messiah. He's a very naughty boy!
Re: Belgie
Contract ontbonden. Zochten wij nog een vierde keeper?
Oh nee, Jol is er niet meer.
Oh nee, Jol is er niet meer.
- Jinne
- Site Admin
- Berichten: 14611
- Lid geworden op: ma sep 22, 2003 11:05 am
- Locatie: Amsterdam, Holland
Re: Belgie
Altijd nog iets voor Heerenveen. Al zal hij niet zo hebben op Nederlandse trainers denk ik.
He's not the Messiah. He's a very naughty boy!
Re: Belgie
www.ad.nlBoussoufa mag vertrekken voor 6 miljoen
ROTTERDAM - Mbark Boussoufa mag Anderlecht voor zes miljoen verlaten. Dat is afgesproken na het gesprek tussen de 26-jarige middenvelder en Anderlecht-voorzitter Roger Vanden Stock, zo meldt De Standaard.
Vorige zomer vroegen paars-witten nog 12 miljoen voor hun sterspeler. Boussoufa stond in de belangstelling van veel clubs, maar de meeste geïnteresseerden knapten af door de hoge prijs.
Fullham, Tottenham en Hoffenheim zouden interesse hebben in de tweevoudige Gouden Schoen-winnaar die zijn carrière ooit begon bij Ajax.
There is only one difference between a madman and me. I am not mad.
Salvador Dali
Salvador Dali
Re: Belgie
http://www.ad.nlWaalse derby ontaardt in complete chaos
UPDATE CHARLEROI - De voetbalwedstrijd tussen Charleroi en Standaard Luik is volledig uit de hand gelopen. Voor de rust wordt Charleroi-doelman Riou getroffen door een vuurpijl en loopt daarbij een brandwond op. In de slotfase van de wedstrijd regent het tennisballen op het veld en breken de thuissupporters door de hekken.
Na het gooien van het vuurwerk op de keeper legt scheidsrechter De Bleeckere de wedstrijd stil. Zeven minuten voor het einde van de wedstrijd begint, in wat lijkt op een gecoördineerde actie, het spervuur met honderden tennisballen vanaf de Charleroi-tribune.
In de blessuretijd breekt vervolgens een groep hooligans door de omheining en bestormt het veld. De Bleeckere fluit direct af en vlucht met de spelers naar de kleedkamers.
Nederlandse fans
Kort daarop grijpt de politie, die met 200 man bij de wedstrijd aanwezig is, in en houdt uiteindelijk 22 personen aan. Daarbij krijgen de agenten steun van Nederlandse collega's die naar de wedstrijd waren gekomen na berichten dat ook Nederlandse fans van Standaard Luik naar België waren afgereisd.
Of onder de arrestanten ook Nederlanders zitten, is vooralsnog onduidelijk. Luik wint weliswaar met 0-2, maar wacht nu een mogelijke straf wegens het gegooide vuurwerk.
De beelden: http://www.nieuwsblad.be/video/videopla ... &subcat=11
There is only one difference between a madman and me. I am not mad.
Salvador Dali
Salvador Dali
Re: Belgie
Miljoenenspel in het Belgische voetbal:
sportwereld.beAnderlecht droomt van monsterdeal met Chelsea
Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck werkt aan een grote transfer rond Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne. Daarbij zou Chelsea deze zomer Romelu Lukaku (17) overnemen. Tegelijk lijkt de Engelse club bereid om paars-wit te helpen om Kevin De Bruyne (19) in te lijven. Herman Van Holsbeeck ging deze constructie al persoonlijk bespreken met Chelsea in Londen.
Ofwel halen de Brusselaars De Bruyne zelf weg bij Genk met de miljoenen voor Lukaku en beloven ze Chelsea hem na enkele jaren eerst aan hen te verkopen. Een andere mogelijkheid is dat de Genkspeler meegaat naar Chelsea, maar meteen weer uitgeleend wordt aan Anderlecht, schrijft Het Laatste Nieuws.
Het stinkt aan alle kanten!