Nu al 2x dronken Esten op het veld.

Moderator: mods
Hahahahahahaha meen je dat nou?Jöhnk schreef:Frankrijk thuis verloren van Wit-Rusland!
Ja, klopt. Hij had Schweini aan het begin van de wedstrijd een keer leuk beet trouwens. Dembele speelde goed, Alderweireld speelde ook een degelijke pot. Fellaini was de beste Belg. Ik was wederom niet onder de indruk van die gehypte Lukaku.Feest schreef:Aan de bal speelt ie goed, zonder hopeloos.
Defour viel bedroevend in. Ook weer zo'n gehypte speler. Iemand gooit een balletje op dat zo'n jongen wat bijzonders is, hele volksstammen beamen dat vervolgens.... en uiteindelijk valt het allemaal wat tegen.De Dominee schreef:Hoe gaat het met Defour? Die is te lang blijven zitten bij zijn club en maakt geen stappen meer zeker? Vertonghen is duidelijk geen middenvelder.
Ik zie dat anders. De druk is eraf, ik hoop dat Ajax daar vrijuit gaat spelen. Ik ben niet zo onder de indruk van dat Madrid.@ Wimpey: het blijft zonde (en idioot) dat Suarez en Vertonghen niet meedoen in- en tegen Madrid. Dan heb je met heel veel mazzel nog kans op een gelijkspel, nu is een kleine nederlaag het best haalbare. Maar goed, dat is offtopic.
Dat valt wel mee. Turkije bakt er weinig van. Wel een grote kans gehad.Jinne schreef:Of http://atdhe.net/23645/watch-turkey-vs-belgium.
Belgie nu met 0-1 voor. Wat ik zie/hoor op die Turkse link tegen de verhouding in.
Huh, Toby die de corners neemt?Jöhnk schreef:Dat valt wel mee. Turkije bakt er weinig van. Wel een grote kans gehad.Jinne schreef:Of http://atdhe.net/23645/watch-turkey-vs-belgium.
Belgie nu met 0-1 voor. Wat ik zie/hoor op die Turkse link tegen de verhouding in.
Van Buyten kopte een hoekschop van Alderweireld in.