PSV 2008 - 2009
- Cluijffert
- Berichten: 2336
- Lid geworden op: zo jun 19, 2005 9:34 am
- Locatie: Haarlem
-
- Berichten: 33314
- Lid geworden op: do jul 22, 2004 9:15 pm
NEC natuurlijk... als ze morgen winnen staan ze al 4de.. :-)LucaS schreef:Roda heeft tegen ons niet eens drie kansen gekregen, en wij heel veel. Maar goed, als Ajax zich niet snel verbetert in uitwedstrijden, wordt AZ, NAC, Groningen of Heerenveen kampioen
Hartkamp: " In 't recht telt niet het wezen, maar de schijn.
niet: hoe het is, maar hoe het lijkt te zijn."
niet: hoe het is, maar hoe het lijkt te zijn."
-
- AT Toto winner 10/11
- Berichten: 7359
- Lid geworden op: vr dec 31, 2004 12:53 am
- Locatie: Amsterdam
Wat bemoedigend is voor ons, is dat ze dit puntverlies lijden in een reeks wedstrijden met relatief makkelijke tegenstanders. Als je dan kijkt naar hun programma tot de winterstop, is het niet moeilijk te voorspellen dat er nog de nodige nederlagen bij zullen komen:joey schreef:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Crisis in Eindhoven?![]()
Is het dan eindelijk zover????? We wachten al jaren op de ineenstorting van PSV, jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!![]()
Di 28 /10 /2008 20:00 competitie: ADO Den Haag - PSV
Za 1 /11 /2008 19:45 competitie: PSV - Willem II
Di 4 /11 /2008 20:45 CL: Olympique Marseille - PSV
Za 8 /11 /2008 18:45 competitie: NEC - PSV
Wo 12 /11 /2008 20:45 beker: AZ - PSV
Zo 16 /11 /2008 12:30 competitie: Ajax - PSV
Za 22 /11 /2008 19:45 competitie: PSV - Heracles Almelo
Wo 26 /11 /2008 20:45 CL: Atletico Madrid - PSV
Za 29 /11 /2008 20:45 competitie: SC Heerenveen - PSV
Za 6 /12 /2008 19:45 competitie: PSV - FC Groningen
Di 9 /12 /2008 20:45 CL: PSV - Liverpool
Zo 14 /12 /2008 12:30 competitie: Vitesse - PSV
Zo 21 /12 /2008 16:30 competitie: PSV - Feyenoord
Za 27 /12 /2008 18:45 competitie: PSV - FC Twente
De komende maand spelen ze elke week ook een doordeweekse wedstrijd (19 nov is er een interland), dus er is ook nog eens heel weinig tijd om te herstellen en wat zaken op te bouwen.
Vooral Marseille-uit, NEC-uit, AZ-uit en Ajax-uit in 12 dagen wordt een zware in deze vorm. Maar ook het rijtje Atletico-uit, Heerenveen-uit, Groningen-thuis, Liverpool-thuis, Vitesse-thuis, Feyenoord-uit en Twente-uit in één maand is erg vermakelijk.
Nu maar hopen dat Ajax het kwaaltje van de laatste twee seizoenen - namelijk vrijwel altijd puntverlies lijden in een speelronde waarin PSV eerst punten verloor - heeft afgeleerd.
PSV is sinds het vertrek van Hiddink al niets meer, joey. Alleen profiteerden Ajax en AZ er niet van.joey schreef: Is het dan eindelijk zover????? We wachten al jaren op de ineenstorting van PSV, jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!![]()
Stan Valckx is trouwens de lachende 3e. Hij was tegen de komst van Maza, maar de scouting en 'ik maak geen fouten' Reker drukten diens komst erdoor.

Maza en Brechet zijn een garantie voor een andere kampioen van NL dan PSV. 2 hopeloze spelers.
Dat vind ik dan weer niet, PSV heeft het altijd moeilijk tegen Roda en uit tegen NAC.Scherrer schreef:Wat bemoedigend is voor ons, is dat ze dit puntverlies lijden in een reeks wedstrijden met relatief makkelijke tegenstanders.
Maza kan er inderdaad weinig van. Maar het grootste probleem van PSV is, dat Afellay continu kwaaltjes heeft. PSV kan hem niet missen.
Het stinkt aan alle kanten!
PNStevens kookt van woede [wijzig]
Huub Stevens liet na afloop voor de camera's weten heel boos te zijn. "Ik heb moeite om af te koelen. Ik heb gezegd tegen de spelers dat ze agressief moesten beginnen zodat we in die wedstrijd konden komen. Het tegengestelde gebeurde echter. Ik zie gewoon teveel wisselvalligheden. Er moet een constante situatie ontstaan. Ze wisten wat er vorig jaar is gebeurd en dat Roda JChier altijd een goede pot op de mat weet te leggen."
----> Hoe kun je agressief beginnen als je de opdracht geeft om terug te zakken en Roda te laten komen? Zo help je de tegenstander in het zadel. Gebrek aan inzet? Slechte tactiek.
Afgezien daarvan, kwaad worden en je distantieren van je ploeg heeft geen zin. Een trainer is medeverantwoordelijk. Ik krijg het gevoel dat Stevens niet echt grip heeft op de zaak.Jöhnk schreef:PNStevens kookt van woede [wijzig]
Huub Stevens liet na afloop voor de camera's weten heel boos te zijn. "Ik heb moeite om af te koelen. Ik heb gezegd tegen de spelers dat ze agressief moesten beginnen zodat we in die wedstrijd konden komen. Het tegengestelde gebeurde echter. Ik zie gewoon teveel wisselvalligheden. Er moet een constante situatie ontstaan. Ze wisten wat er vorig jaar is gebeurd en dat Roda JChier altijd een goede pot op de mat weet te leggen."
----> Hoe kun je agressief beginnen als je de opdracht geeft om terug te zakken en Roda te laten komen? Zo help je de tegenstander in het zadel. Gebrek aan inzet? Slechte tactiek.
Onderliggende oorzaak is dat PSV jaar na jaar de beste spelers heeft verkocht en er mindere voor heeft teruggehaald. PSV is tegenwoordig (net als Ajax) niets bijzonders.
Het stinkt aan alle kanten!
-
- Berichten: 17886
- Lid geworden op: zo mar 13, 2005 10:44 pm
- Locatie: Purmerend