PSV deel 2
-
- AT Toto winner 15/16
- Berichten: 23726
- Lid geworden op: ma apr 26, 2004 10:51 pm
Psv N.Hamstringblessure voor Alex
De Braziliaan Alex is in de slotfase van de eerste helft van het duel tegen Excelsior uitgevallen met een hamstringblessure. De verdediger moest met een brancard van het veld en werd na rust vervangen door Manuel da Costa. De ernst van de blessure is nog niet duidelijk.
Blij met de punten ...
-
- AT Toto winner 15/16
- Berichten: 23726
- Lid geworden op: ma apr 26, 2004 10:51 pm
Krijg je dat weer.. gewoon van eigen kracht uitgaan Thomas. AJAX moet maar zorgen dat ze uit zichzelf beter zijn dan Psv, met of zonder Alex en Gomes.Thomas schreef:Hoe meer van dit soort brakke potjes PSV speelt tegen buttegenstanders hoe meer de Nederlandse comepetitie jongens als Gomes, Alex en Farfan zal gaan tegenstaan. Prima dus.
Ach, zo gaat het in het voetbal. Alle kleine beetjes helpen. Als Ajax Zlatan, Chivu en Trabelsi nog jaren had kunnen behouden was PSV wellicht ook geen kampioen geworden. Het vertrekken van toppers hoort er gewoon bij. En ik heb liever dat dat bij PSV deze zomer gebeurt dan volgende zomer.
We vergeten dat de scouting van Ajax blind is, dus een 50% score qua aankopen lijkt het beste waar we op kunnen hopen. Op dat gebied troeft PSV Ajax al jaren genadeloos af, dus zou ik het wel fijn vinden als ze een hele as met toppers moeten vervangen.
We vergeten dat de scouting van Ajax blind is, dus een 50% score qua aankopen lijkt het beste waar we op kunnen hopen. Op dat gebied troeft PSV Ajax al jaren genadeloos af, dus zou ik het wel fijn vinden als ze een hele as met toppers moeten vervangen.
-
- AT Toto winner 15/16
- Berichten: 23726
- Lid geworden op: ma apr 26, 2004 10:51 pm
Gomes, Alex, Cocu en Farfan vervangen is andere koek dan Van Bommel, Kezman, Robben en Park vervangen. Al is dat laatste ook zeker niet makkelijk natuurlijk. De scouting van Ajax zou het niet kunnen.brigade zuid schreef:Tja dat moesten ze een paar jaar terug en je kan helaas wel stellen dat ze dat niet slecht vergaan is.
Ter illustratie: van welke buitenlandse aankoop sinds het vertrek van Beenhakker zouden wij onder de indruk moeten zijn?
Dit PSV was de 2e seizoenshelft te pakken geweest. Een stuk minder dan in m.n. '04/'05 en ook '05/'06. En ook in de 1e seizoenshelft waren ze veel beter dan nu. In de HCE tenminste, in de CL staat er een andere ploeg. Denk dat de heren de HCE een beetje verveelt. Maar tegen Ajax staan ze er ongetwijfeld weer.brigade zuid schreef:Ach wat maakt het uit, het is toch al een gelopen koers, had AJAX maar thuis van H'veen moeten winnen. Had liever gehad dat Psv gewonnen had vandaag want ik wil dat Excelsior degradeerd.
PSV kan nog altijd meer punten halen dan vorig seizoen en zal uiteindelijk wel rond hetzelfde aantal eindigen. Tenzij de blessure van Alex veel roet in het eten gooit. ;)wimpey schreef:Dit PSV was de 2e seizoenshelft te pakken geweest. Een stuk minder dan in m.n. '04/'05 en ook '05/'06. En ook in de 1e seizoenshelft waren ze veel beter dan nu. In de HCE tenminste, in de CL staat er een andere ploeg. Denk dat de heren de HCE een beetje verveelt. Maar tegen Ajax staan ze er ongetwijfeld weer.brigade zuid schreef:Ach wat maakt het uit, het is toch al een gelopen koers, had AJAX maar thuis van H'veen moeten winnen. Had liever gehad dat Psv gewonnen had vandaag want ik wil dat Excelsior degradeerd.
-
- Berichten: 17872
- Lid geworden op: zo mar 13, 2005 10:44 pm
- Locatie: Purmerend
Bij PSV vrezen ze dat ie dit seizoen niet meer terug komt, morgen wordt er een MRI-scan gemaakt. Volgens teletekst zou het om zijn hamstring gaan.GangstaRiB schreef:Hij haalt Ajax in ieder geval niet, maar het schijnt einde seizoen voor Alex te zijn. Tsja.. dan krijgt psv het nog wel moeilijk. Want die vervangers zijn allesbehalve toppertjes en bij Cocu beginnen de wedstrijden ook te tellen.goodfella schreef:Een zware blessure voor Alex hopelijk? :cheer:
There is only one difference between a madman and me. I am not mad.
Salvador Dali
Salvador Dali
Wat is daar moeilijk aan?Thomas schreef:Gomes, Alex, Cocu en Farfan vervangen is andere koek dan Van Bommel, Kezman, Robben en Park vervangen. Al is dat laatste ook zeker niet makkelijk natuurlijk. De scouting van Ajax zou het niet kunnen.brigade zuid schreef:Tja dat moesten ze een paar jaar terug en je kan helaas wel stellen dat ze dat niet slecht vergaan is.
Ter illustratie: van welke buitenlandse aankoop sinds het vertrek van Beenhakker zouden wij onder de indruk moeten zijn?
Gomes: Ochoa (3 miljoen euro)
Alex: Zomer (2 miljoen euro)
Cocu: Schaars/Lucas/Banega (respectievelijk 6, 8 en 4 miljoen euro schat ik)
Farfán: Kalou(huurbasis)/Rodallega/Renteria/Zaráte/Pato (Zaráte kost 11 miljoen euro, de rest is stukken goedkoper)
Dat zou kunnen. Persoonlijk zou ik het nalaten. Op die manier ontbreekt er namelijk zowel op het middenveld als in de verdediging een sleutelspeler. En zo goed is Simons achterin niet.Bertje schreef:Zou Koe Simons weer naar achteren halen? :eusa_pray:
Over welke Ochoa heb je het?generaal schreef:Wat is daar moeilijk aan?
Gomes: Ochoa (3 miljoen euro)
Dat zou ik als Ajax-supporter een geweldige aankoop vinden. Zomer is geweldig overschat en zal in de verste verte niet kunnen tippen aan Alex.generaal schreef:Alex: Zomer (2 miljoen euro)
Banega is goed in balbezit maar heeft grove fysieke tekortkomingen. Lucas lijkt mij onhaalbaar.generaal schreef:Cocu: Schaars/Lucas/Banega (respectievelijk 6, 8 en 4 miljoen euro schat ik)
Zarate is onhaalbaar. Die gaat naar een absolute topclub -waarschijnlijk Barcelona-. Rodallega is ongelooflijk gehypt en Kalou is tweede spits achter zowel Sheva als Drogba.generaal schreef:Farfán: Kalou(huurbasis)/Rodallega/Renteria/Zaráte/Pato (Zaráte kost 11 miljoen euro, de rest is stukken goedkoper)
Volkomen terecht !Thomas schreef:Wat zou Baseman er van vinden dat de verslaggever van LdL het spel van PSV strontvervelend en niet om aan te zien noemt? :D
PSV deed weinig goed en speelde in een enorm traag tempo, bij Excelsior dachten ze dat ze aan het handballen waren gezien de 10 man die net voor de eigen 16 stonden. Maar ja, 1 punt is goed genoeg. Wedstrijden rondom de slopende CL zijn altijd erg lastig.
Wel zwaar klote dat Alex uitgevallen is, dat gaat weken duren :sad:
In de HCE is dat niet zo'n ramp, maar in de CL wel...
PS: PSV hoeft weinig aan te passen achterin hoor. Da Costa op de plaats van Alex, Salcido langs hem en Kromkamp en Sun als backs.
Er hoeft voor volgend seizoen dan ook geen vervanger voor Alex aangetrokken te worden, wel een bankzitter aangezien Addo wil vertrekken.
De T.ALEX ZORGT VOOR DUBBELE OPDOFFER
Sterspeler vier tot zes weken uitgeschakeld
ROTTERDAM, maandag
De euforie na de Europese stunt tegen Arsenal is voor PSV van korte duur geweest. In de uitwedstrijd tegen het nietige Excelsior liet de eredivisiekoploper twee dure punten liggen (0-0), maar het grootste verlies was wellicht nog de hamstringblessure die Alex opliep.
De held van de Champions League-wedstrijd tegen Arsenal stortte kort voor rust ter aarde en werd vervolgens per brancard van het veld gedragen. „We vrezen hem vier tot zes weken kwijt te zijn met een scheurtje in zijn linkerhamstring. Vandaag wordt Alex verder onderzocht, maar als die eerste diagnose wordt bevestigd dan mag hij blij zijn als hij dit seizoen nog een wedstrijd kan spelen”, aldus trainer Ronald Koeman.
PSV begon aan de wedstrijd in de wetenschap dat eerste achtervolger AZ gelijk had gespeeld tegen Feyenoord. Maar de koploper was na de vermoeienissen van het duel met Arsenal bij lange na niet fris genoeg om de ultradefensieve thuisploeg kapot te spelen.
De landerige zondagmiddagentourage op het sfeerloze Woudestein had zijn weerslag op het veld, waar zich een onvervalste draak van een wedstrijd ontrolde. Excelsior wilde niet voetballen en PSV kon het niet.
„Tegen zo’n tegenstander moet je een goede, snelle opbouw hanteren. Maar het is niet voor het eerst dit seizoen dat we daar problemen mee hebben. Daarbij moet je voorin scherp en attent zijn en ook dat waren we niet. Jefferson Farfán zat niet in de wedstrijd en door onze beperkte offensieve mogelijkheden kunnen we nauwelijks iets anders doen”, aldus Koeman.
De blessure die Arouna Koné tegen Arsenal opliep, is erg ongelegen gekomen voor PSV. Koeman: „De Champions League is prachtig. Maar laten we hopen dat het niet nog meer fitte spelers en punten gaat kosten, zodat onze voorsprong nog in het geding komt.”
Kenmerkend voor de geringe opties van Koeman was dat in de tweede helft aanvoerder Phillip Cocu naar de frontlinie werd gedirigeerd, zodat de lange bal meer gespeeld kon worden. Na het vertrek van Jan Vennegoor of Hesselink is de variant om met opportunistisch voetbal de tegenstander klein te krijgen uit het arsenaal van PSV weggevallen. Tegen Excelsior had een kopsterke spits als aanspeelpunt uitkomst kunnen bieden voor de koploper.
Een kans voor Farfán, op aangeven van de als linksbuiten spelende Xiang Sun, was de complete oogst van PSV in de eerste helft. Excelsior had nog de beste mogelijkheid om de score te openen, maar de goed keepende Oscar Moens was Andwelé Slory net te vlug af. Na rust werd PSV iets gevaarlijker, maar invaller Mika Väyrynen liet vlak voor tijd de beste scoringskans liggen, zodat Excelsior tegen nota bene de koploper voor het eerst dit seizoen de nul hield en een nuttig punt sprokkelde in de strijd tegen degradatie.
Met zondag de topper tegen Ajax op het programma is de marge van PSV met zowel AZ als de Amsterdammers nu acht punten. „Gelukkig hebben we nu een paar weken voor de boeg, waarin we geen dubbel programma draaien. Fysiek gezien hebben we dat nodig”, aldus Koeman, die voor het treffen met Ajax in ieder geval doelman Gomes en mogelijk ook Jan Kromkamp terug verwacht. De grote afwezige zal in Eindhoven echter Alex zijn.
Excelsior-PSV 0-0. Scheidsrechter: Haverkort. Toeschouwers: 2900. Gele kaart: Pique (Excelsior), Sun (PSV).
Blij met de punten ...
- SylvievdVaart
- Berichten: 13218
- Lid geworden op: do sep 30, 2004 2:28 pm
- Locatie: Wollukje ❤
Precies. Alex missen is balen voor PSV, maar ik denk dat ze er wel uit komen. In ieder geval in de competitie. Wellicht dat Alex tegen Liverpool wat meer zal worden gemist ;)Baseman schreef: PS: PSV hoeft weinig aan te passen achterin hoor. Da Costa op de plaats van Alex, Salcido langs hem en Kromkamp en Sun als backs.
so you're a tough guy, like it really rough guy, just can't get enough guy, chest always so puffed guy
-
- Berichten: 17872
- Lid geworden op: zo mar 13, 2005 10:44 pm
- Locatie: Purmerend
Nou ik denk dat het verlies van Alex zich ook zal voelen in de HCE hoor. Ik heb van die Da Costa absoluut geen hoge pet op. Hij zal wel een goede verdediger zijn, maar hij zal ongetwijfeld wat steekjes laten vallen. De spitsen in de HCE zullen wel merken dat het iets makkelijker wordt voetballen tegen psv. Met Alex erbij, heb je het gevoel dat er voor de tegenstander niks te halen valt, maar als Alex wegvalt... We zullen het zien.Baseman schreef:Volkomen terecht !Thomas schreef:Wat zou Baseman er van vinden dat de verslaggever van LdL het spel van PSV strontvervelend en niet om aan te zien noemt? :D
PSV deed weinig goed en speelde in een enorm traag tempo, bij Excelsior dachten ze dat ze aan het handballen waren gezien de 10 man die net voor de eigen 16 stonden. Maar ja, 1 punt is goed genoeg. Wedstrijden rondom de slopende CL zijn altijd erg lastig.
Wel zwaar klote dat Alex uitgevallen is, dat gaat weken duren :sad:
In de HCE is dat niet zo'n ramp, maar in de CL wel...
PS: PSV hoeft weinig aan te passen achterin hoor. Da Costa op de plaats van Alex, Salcido langs hem en Kromkamp en Sun als backs.
Er hoeft voor volgend seizoen dan ook geen vervanger voor Alex aangetrokken te worden, wel een bankzitter aangezien Addo wil vertrekken.
Worden hele interessante weken, helaas heeft Ajax teveel ruimte gelaten om het echt spannend te maken. Want met 5 punten (als we winnen in Eindhoven) voorsprong moet het wel heel raar gaan lopen.